انجمن لوتی
شعر و ادبیات

مهم ● قوانین تالار شعر و ادبیات ● مهم

 مرد
#1   Posted: 2 Sep 2012 12:06


 4 Star

ارسالها: 6333
درود بر دوستان گرامی و عزیز
کاربران گرامی پیش از هرگونه فعالیت در تالار ادبیات لطفا قوانین این تالار را خوانده و رعایت فرمایید.


اولین نکته - دوستان دقت داشته باشید که هدف از ایجاد این قوانین مرتب و پویا شدن هر چه بیشتر تالار ادبیات میباشد. لذا خواهشمندیم تمام این قوانین را مطالعه نموده و کمال همکاری را با ما داشته باشید.

· طبق این اعلامیه تمامی پستهای تک خطی و یا کوتاه پاک میشوند . هر پست حداقل ۲۵ خط ( تاپیک مشاعره استثناست )
· دوستانی که در تاپیکهای تخصصی مانند : ( دیوان حافظ ) علاقه به فعالیت کردن دارند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که برای هر شعر باید شماره یا مطلع آن شعر را بصورت عنوان در پستهایشان قرار دهند.
· بیت های تمامی شعرهایی که در پستها فرستاده میشود میبایست از هم جدا باشند تا خواندن آنها ساده تر شود و بیتها به راحتی از هم تشخیص داده شوند.. یعنی به این صورت :
بیت اول
یک خط فاصله
بیت دوم
یک خط فاصله
بیت سوم .... تا آخر
· صاحبان تاپیک خودشان باید تاپیکشان را از نظر اسپم و پستهای اضافی مدیریت کنند و با استفاده از کلید گزارش مدیران را از پستهای غیرمرتبط با تاپیک آگاه سازند. در غیر اینصورت تاپیک مورد نظر پاک شده و به هیچ عنوان تایپیک دیگری برای کاربر ایجاد نمیشود.
· قوانین بیشتر تاپیکهای این تالار که درخور پستهای روزانه هستند به روز شده. مانند تاپیک ( جمله های ماندگار ) یا ( تقدیم به عشقم). لطفا قبل از فعالیت درهر تاپیک پست اول تاپیک حتما خوانده شود.
· تاپیکهایی که پتانسیل بیشتر از ۶ صفحه شدن را دارند دو هفته فرصت دارند که به حد قانونی برسند و اگرزیر ۶ صفحه بمانند پاک شده و دیگر به هیچ عنوان برای کاربر مورد نظر ایجاد نخواهد شد.
· شروع کننده ی هر تاپیک جدید در این تالار فقط و فقط میبایست خود صاحب آن تاپیک باشد. تمامی پستهایی که قبل از پست صاحب تاپیک ارسال شود پاک شده و این روال تا فعال شدن تاپیک توسط صاحب تاپیک ادامه خواهد داشت.
· بنابر اعلامیه ی جدید کاربرانی که در این تالار پست مفید میدهند تمامی موضوعات آنها باید دارای عنوان و رنگ بندی و دسته بندی درست باشد که توجه خواننده را به خواندن مطالب آن ها جلب کند.اگر کاربری متنی بدون عنوان و رنگ بندی در تالار ارسال کند آن متن سریعا توسط مدیران پاک میشود.(تایپیک مشاعره استثناء است)
· تمامی پستهایی که خلاف قوانین بالا باشند پاک خواهند شد.
· این قوانین از امروز برای تمامی پستهای قدیمی و جدید اجرا خواهد شد .
آخرین نکته - مدیران این بخش میتوانند در صورت لزوم قوانین را دقیق تر کرده و آنها را تغییر دهند.
با تشکر - کادر مدیریت بهترین انجمن ایرانی - لوتی
 
     
  ویرایش شده توسط: shakaat  
شعر و ادبیات

مهم ● قوانین تالار شعر و ادبیات ● مهم


این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.


 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2021 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA