انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
جهان نگاه
  
صفحه  صفحه 1 از 245:  1  2  3  4  5  ...  242  243  244  245  پسین »

The Fashion Hall | سالن مد


زن

Princess
 
فیروزه ای رنگ سال 2010:

شرکت پنتون رنگ مد سال 2010 را فیروزه ای اعلام کرد.مدیر عامل شرکت پنتون درباره این رنگ گفت:" فیروزه‌ای رنگ‌ محبت و شفا، ایمان و حقیقت است و با الهام از رنگ آب و آسمان ، نشاط آور و آرامش بخش است و در جهان امروز برای فرار از مشکلات روزمره رنگی بسیار امیدوارکننده است".

سنگ فیروزه نیز در فرهنگ‌های مختلف جایگاه ویژه‌ای دارد. بسیاری فیروزه را سنگ حامی می‌دانند و به عنوان یک سنگ خوش یمن به گردن می آویزند و آن را ضد افسردگی و شادی بخش می‌دانند.

پس از همین حالا دست به کار شوید و این رنگ زیبا را که ترکیبی از آبی و سبز است و در فرهنگ ایرانی یکی از رنگ‌های محبوب است را به قفسه لباس و جواهراتتان اضافه کنید و یا اگر از قبل به این رنگ علاقه داشته‌اید لباس و جواهرات فیروزه‌ای خود را با افتخار بپوشید.
کلمات کلیدی : کیف ، کفش ، لباس ، جواهرات ، ساعت ، کمربند ، لوازم آرایشی ، ...
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
چهار نکته طلایی برای پوشیدن پیراهن دکلته

یک پیراهن دکلته لباسی بسیار عالی و زیبا است، خصوصا اگر شما شانه ها و بازوهای زیبا و مناسبی دارید. برای اینکه در چنین لباسی احساس راحتی کنید و زیبا به نظر برسید، نکاتی وجود دارد که باید به آن توجه کنید:

1-به دنبال پیراهن دکلته ای باشید که به خوبی مناسب اندام شما است. اگر در لباستان راحت نباشید و با پوشیدن آن دائما ناراحت و درکشمش باشید، اهمیتی نخواهد داشت که فرم دوخت آن چگونه است، در هر صورت در تن شما خوب و مناسب دیده نمی شود. شما به پیراهن دکلته ای نیاز دارید که در قسمت بالاتنه تنگ و چسبان باشد، اما در عین حال بالاتنه شما در آن احساس راحتی کند. کل اجزای خود لباس هم باید با یکدیگر هماهنگ و متعادل باشد. از آنجایی که بالاتنه چسب و تنگ است و قسمت بالای سینه شما برهنه است، بهتر است که پایین تنه لباس حداقل تا زیر زانو باشد و آزادتر و کلوش تر باشد. پایین تنه تنگ و خیلی کوتاه چندان جالب نیست.

2- لباس زیر مناسب بخرید. انواع مختلف لباس زیر بدون بند در بازار موجود است. مدلی ساده با پارچه ای نرم و صاف انتخاب کنید. تور، قیطان و سایر تزئینات آن، ممکن است باعث شود که سینه شما هنگام پوشیدن یک لباس کلته، چروکیده و بدفرم به نظر برسد.

3-با افزودن یک گردنبند زیبا و شکیل، توجه ها را به سمت چهره خود جلب کنید. گوشواره های بلند و بسیار کشیده نیز به زیبایی و جذابیت شما خواهد افزود.

4-پوست خود را به خوبی پاک کنید و لوسیونی با کمی درخشش و براقی بر روی پوست خود استفاده کنید تا پوست شما را درخشان و زیبا نشان بدهد.

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
پیراهن دکلته

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
هرگز این گونه لباس نپوشید:

هرگز کت و شلوار بسیار بزرگتر از اندازه خود، با شانه های باد کرده نخرید، زیرا این مدل کت و شلوار شما را فرو می بلعد و باعث می شود که لاغرتر به نظر برسید، نه بزرگتر.

از پوشیدن کراوات های بسیار باریک خودداری کنید. شما به کراواتی با اندکی پهنا نیاز دارید، که بالاتنه شما را از آنچه که هست، کشیده تر نشان ندهد.


5 نکته که هر مرد بلند قدی باید بداند:

1- رنگ های روشنتر باعث افزایش پهنا و عرض اندام باریک و کشیده شما می شود.

2- یک کت و شلوار دو دگمه مطابق شکل برای یک مرد قد بلند بسیار عالی است.

3- داشتن قد بلند به این معنی نیست که شما به یک کت فوق العاده بلند نیاز دارید. ابتدا یک مدل بلند مناسب را امتحان کنید.

4- سعی کنید کمترین میزان سر آستین خود را بیرون بگذارید و نشان بدهید.

5- مقدار مناسب و آراسته ای پاکتی یا شکاف در شلوار شما، باعث می شود که پاهای شما خیلی بلند و کشیده دیده نشود.
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
مردان بلند قد: کفشهای پنجه گرد

شما مطمئنا نمی خواهید که پاهای شما از آنچه که هست بلندتر به نظر برسد، پس به جای یک کفش نوکدار، یک کفش با پنجه ای گردتر را انتخاب کنید.

لوازم جانبی و موفقیت

وقتی که شما خیلی قد بلند هستید، دوست دارید تا لباس شما قد شما را از آنچه که هست کوتاهتر نشان بدهد و از تاکید بر آن بکاهد، تا متناسب به نظر برسید. لوازم جانبی که بر روی اندام شما خطوط افقی ایجاد می کند، از قبیل کمربند، دستمال های جیبی چهارتا و کراوات های راه راه افقی، به انجام این امر کمک می کنند.
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
مدل جدیدی برای طراحی ناخن مد شده است که بسیار زیبا و شیک است.
این مدل به نام نیمه ماه ( هلالی) مشهور است که در مجموعه طراحان مشهوری مثل کریستین دیور و گولتیه نیز دیده می شود.


شما برای مدل هلالی به دو رنگ لاک تیره و روشن نیاز دارید که باید با توجه به لباس و رنگ آرایش‌تان انتخاب کنید.

مراحل طراحی ناخن به شکل هلالی را در ادامه بخوانید:

•اگر ناخن هایتان لاک دارد به طور کامل پاک کنید. برای این کار از مواد استون دار استفاده نکنید زیرا برای ناخن ها خیلی مضر هستند.
برای پاک کردن لاک از ناخن از لاک پاک کن ها استفاده کنید .

•فرم ناخن هایتان برای این مدل می تواند مربعی، بیضی یا گرد باشد. اما بهترین حالت فرم بیضی است. پس با سوهان شکل ناخن هایتان را مرتب کنید .

•بیس کتی را که همیشه استفاده می کنید بر روی ناخن بزنید. ( بیس کت (base coat) : محلول بی‌رنگی است که حاوی مواد سفت کننده ناخن است. این لایه کمک می کند که لاک زودتر خشک شود و ناخن نیز بر اثر لاک های مداوم رنگش تغییر نکند)

•در این مرحله لاک اصلی که انتخاب کرده اید را طبق تصویر به ناخن هایتان بزنید. هلال ناخن تان را لاک نزنید. این قسمت می تواند هم بدون رنگ بماند و هم اینکه با یک لاک رنگ روشن رنگ شود. اگر دوست داشتید می توانید نوک ناخن هایتان را نیز با رنگ هلال پایین ناخن فرنچ کنید. لاک انتخابی را روی ناخن را بهتر است دو بار تکرار کنید.

•پس از اینکه قسمت هلال را هم لاک زدید، بهتر است یک لایه نیز تاپ کت ( Top coat ) یا برق ناخن بر روی لاکتان بزنید. ( تاپ کت: محلول بی رنگی است که بر روی لاک زده می شود این لایه کمک می کند که لاک به مدت بیشتری بماند.)
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
روش های بستن شال گردن‌ مردانه

شال گردن یکی از اکسسوری های ضروری قفسه لباس است. امسال شال گردن های مردانه راه راه بسیار مد است. این مدل شال گردن ها به راحتی با کت و کاپشن های شما ست می‌شود قط کافیست هارمونی رنگ ها را رعایت کنید تا با این مدل ها شیک و مد روز به نظر برسید.


1- روش چرخشی

شال را به دور گردن خود بیندازید طوری یک طرف آن بلندتر از طرف دیگر باشد، سپس طرف بلندتر را یک دور به دور گردنتان بیندازید و در قسمت جلوی گردن صاف کنید. سعی کنید دو طرف شال در قسمت جلوی گردن تان به یک اندازه باشد.


2- گره ساده

می توانید شال گردن تان را با یک گره ساده در قسمت جلو یا کنار گردنتان ببندید.


3- گره محکم:

شال گردن را از وسط تا کنید و از پشت دور گردنتان بیندازید، سپس دو طرف آزاد شال را داخل قسمت حلقه بسته شده‌ی شال کنید و تا جایی که راحت هستید گره را محکم نمایید.
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
مدلهای هنری

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
من کمر پهنی دارم چه مدل دامن‌‌هایی بپوشم؟

دوخت: قطعا هر مشکل اندامی با صحیح لباس پوشیدن برطرف خواهد شد. برای خانم‌هایی که کمر پهن دارند نکاتی وجود دارد که اگر رعایت کنند با دامن بسیار مناسب ظاهر خواهند شد.دامن خطی A شکل(A-line) برای کسانی که کمر پهنی دارند، مدل بسیاری خوبی است. این دامن در قسمت کمر تنگ و کم پهنا است و از روی ران‌ها و به سمت پایین پهن می‌شود. این مدل دامن هیچ وقت از مد نمی‌رود. رعایت نکاتی ساده در پوشیدن دامن خطی‌A شکل، باعث می‌شود که کمر شما باریکتر و لاغرتر به نظر ‌رسد.1-دامن تکرنگ و به رنگ تیره انتخاب کنید. رنگ تیره به چشم بیننده اجاز ه می‌دهد که شکل طبیعی و اصلی دامن را دنبال کند، در نتیجه این تصور ایجاد می‌شود که کمر شما باریکتر است. اما پیچیدگی پارچه‌های طرح دار تاثیر شکل و طرح دامن را از بین می‌برد و در این صورت به شکل دامن که به باریک دیده شدن کمر کمک می‌کند، کمتر توجه می‌شود.


2-قد زانو بهتر است روی زانو یا پایین‌تر باشد. از قد دامن برای ایجاد تعادل در پهنای کمرتان استفاده کنید. هرچه کمر شما پهن‌تر است، دامن باید بلندتر باشد. این کار موجب می‌شود که کمر باریکتر به نظر برسد.


3-بلوز خود را با دامنتان ست کنید. چشم بیننده از سر تا نوک پای شما را دنبال می کند. اگر طرح یا رنگ پارچه بالاتنه و پایین‌تنه متفاوت باشد،‌ چشم در قسمت کمر توقف می‌کند و بیشتر به کمر توجه می‌شود. برای اینکه این تصور ایجاد بشود که کمر لاغرتری دارید، بلوز و تی‌شرت تکرنگی که همرنگ دامن ای‌شکل شما است، بپوشید.


4-اگر قسمت بالای بلوزتان چین‌دار و حجیم باشد، اپل‌دار یا لایه‌دار باشد، بالاتنه شما به شکل هفت دیده می‌شود که در قسمت پایین کمترین پهنا را دارد. در نتیجه به همراه دامن ای شکل، کمر را باریک‌تر از آنچه هست نشان می دهد؛ چون در این صورت کم‌پهناترین بخش بدن شما کمرتان خواهد بود.


5-از کمربند پهن استفاده کنید. کمربند پارچه دامن را در قسمت بالا و پایین کمر جمع می‌کند و کمر را باریک نشان می‌دهد. کمربندی انتخاب کنید که با رنگ دامن و بلوزتان هماهنگ باشد.


6-کفش پاشنه دار بپوشید. پاشنه بلند کفش قد را بلندتر نشان می‌دهد. قد بلند کمر پهن را جبران می‌کند.


7-به خاطر داشته باشید که در قسمت کمر از پاپیون، سنجاق تزئینی، تکه دوزی و هر نوع تزئین خوداری کنید، چون توجه را به این قسمت جلب می‌کند و کمر را پهنتر نشان می‌دهد.

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
انتخاب کت شلوار مناسب کار و تجارت

کت شلوار یکی از مهمترین لباس های مردانه است. ما تا کنون مقالات بسیاری در مورد انتخاب کت شلوار مردانه منتشر کرده ایم. در اینجا نکاتی را درمورد انتخاب کت شلوار مناسب کار و تجارت را برای شما شرح می‌دهیم.


1-کتی که می‌پوشید ممکن است دودگمه یا سه دگمه، یک طرف دگمه دار یا دو طرف دگمه دار باشد. بهتر است دگمه پایینی کت را باز بگذارید. هنگام نشستن دگمه‌های کت را کاملا باز کنید. کت شلواری که انتخاب می‌کنید می‌تواند راه دار یا ساده باشد، هردو این مدل‌ها برای دنیای تجارت بسیار عالی است.(البته توجه داشته باشید که انتخاب هر کدام از این مدل ها بستگی به اندام شما هم دارد)


2- انواع رنگ و مدل و طرح کت و شلوار در بازار موجود است. اما بهترین رنگ کت شلوار برای محیط کار و تجارت، مشکی، آبی تیرهة زغال سنگی یا خاکستری تیره است. بسیاری از روانشناسان اعتقاد دارند که رنگ قهوه‌ای را انتخاب نکنید، چون پیام منفی می‌فرستد.


3-پارچه ای با کیفیت عالی و خوب انتخاب کنید. پارچه پشمی اعلی یکی از بهترین پارچه‌ها است که می‌توانید در فصل‌های مختلف بپوشید. پارچه‌های نخی و کتانی برای فصل تابستان خوب است. از مواد ترکیبی که پولی استر زیادی دارد، خوداری کنید.


4-پارچه کت را مچاله کنید تا میزان چروک‌شدن آن را چک کنید.


5-می توانید یک کت دوطرف دگمه دار رسمی بپوشد که باعث افزایش جثه و حجم اندام می‌شود. البته به خاطر داشته باشید که این نوع کت شلوار برای مردان لاغر اندام مناسب است. کتی انتخاب کنید که به خوبی اندازه شما باشد و در عین حال بتوانید به راحتی با آن حرکت کنید. می‌توانید از یک خیاط حرفه‌ای کمک بگیرید تا به شما بگوید دقیقا چه سایز کتی اندازه شما است.


6-یقه کت باید کاملا صاف و یکنواخت در پشت گردن شما قرار بگیرد. شانه کت باید کمی لایی داشته باشد، اما خیلی بادکرده و حجیم نباشد. آستین کت تقریبا باید 12 سانت بالاتر از نوک شصت شما باشد.


7-انتخاب شلوار راحت‌تر از خرید کت است، چون شما شلواری را انتخاب می‌کنید که با کت شما ست بشود. بازهم دقت کنید که شلوار کاملا اندازه شما باشد و بزرگ نباشد. اطمینان حاصل کنید که کمر شلوار اندازه است و به خوبی روی بدن شما قرار می‌گیرد و آویزان نیست. اگر پاچه شلوار پاکتی داشته باشد، رسمی‌تر است و قد را کوتاهتر نشان می دهد. اما اگر می خواهید بلندتر دیده بشوید، شلواری انتخاب کنید که پایین پاچه آن پاکتی نباشد.


8-اگر کت راه دار انتخاب می‌کنید، دقت کنید که راه‌های کت در قسمت شانه و برگردان یقه مرتب و در یک ردیف باشد.


9-کت شلوارهایی با کیفیت و قیمت های متنوع در بازار وجود دارد. اگر کت شلوار ارزان قیمت و با کیفیت پایینی خریداری کنید، همکاران و مشتریان شما متوجه می‌شوند. اگر کت گرانتر و بهتری تهیه کنید، هم می‌توانید تعداد دفعات بیشتری آن را بپوشید و هم در مقابل خریدارن و مشتریان خود ظاهر بهتری داشته باشید.


10-اگر دوست دارید هنگام تجارت، معامله و کارهای بازرگانی کراوات بزنید، کراواتی که انتخاب می‌کنید باید صددرصد ابریشم باشد. رنگ زمینه اصلی کراوات باید با رنگ کت شلوار شما هماهنگ باشد. جورابتان باید با رنگ کمربند یکی باشد که معمولا مشکی است و هنگام راه رفتن با کفش، نباید دیده بشود.


11-انتخاب کت شلوار عالی و مناسب برای کار و تجارت، اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و باعث بهبود عملکرد شما در کار می‌شود.


12- مردان بلند قد بهتر است کتی را انتخاب کنند که خطوط افقی بیشتری دارد و از پارچه های راه‌دار عمودی خوداری کنند. کت های دوطرف دگمه‌دار برای مردان بلندقد و لاغر بسیار خوب است. مردان کوتاه قد هم بهتر مدل کت یک طرف دگمه‌دار با راه‌های باریک یا تکرنگ تیره انتخاب کند. مردان درشت هیکل هم بهتر است کتهایی با راه های باریک بپوشند و از پوشیدن کت های دو طرف دگمه‌دار خودداری کنند.
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
صفحه  صفحه 1 از 245:  1  2  3  4  5  ...  242  243  244  245  پسین » 
جهان نگاه

The Fashion Hall | سالن مد

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA