انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
جهان نگاه
  
صفحه  صفحه 1 از 12:  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  پسین »

World of Insects | دنیای حشرات


مرد

 
حشــرات و دنیــــای آنهــــا
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 


دانشمندانی که دانسته یا ندانسته اسم این جانور را هزار پا گذاشته اند ، خواسته اند باما شوخی کنند. چون هیچ هزار پایی وجود ندارد که هزار پا داشته باشد . به طور متوسط هر هزار پا حدود 100 جفت پا دارد.
که البته بعضی ها بیشتر از 100 جفت وعده ای کمتر از 30 جفت پا دارند. هزارپایان جزء قدیمی ترین موجودات این کره خاکی هستند . هزار پاها از تخم بیرون می آیند ، بعضی از گونه های آنان با پاهای کامل و بعضی با تعداد اندکی پا به دنیا می آیند که هر چند وقتیکبار چند جفت پا اضافه می کنند تا به بلوغ کامل برسند .
پاهای زیاد هزار پا هنگام پنهان شدن او زیر سنگ ها و صخره ها هنگام روز برایش مشکل درست می کند . برعکس ظاهر ترسناک آنها ، نباید از آنها زیاد ترسید ،چون مقدار سمی که در شاخک های آنها وجود دارد ، فقط برای کشتن یک پرنده کافی است و نمی تواند آسیب جدی به انسان وارد کند.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 


کک حشره کوچک قهوه ای با یک پوستهسخت است . ککها پنجه های ریزی در انتهای پاهایشان دارند که به آنها کمک می کند به انسان و دیگر حیوانات خونگرم بچسبند و خونشان را بمکند. اگر شما سگ یا گربه دارید ، حتما کک را هم دیده اید . کک ها اغلب روی موهای این حیوانات یافتمی شوند ، یکبار که حیوان بداخل می آید ( داخل زندگی انسان) کک ها می توانندداخل لباسها و فرشها شوند.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  ویرایش شده توسط: amirhoo3in   
مرد

 


«سالک»، یک بیماری مزمن پوستی بدون درد، تب و مشترک میان انسان و تعدادی ازحیوانات از جمله جوندگان و سگ است که توسط پشه خاکی از فرد بیمار، به دیگران انتقال می یابد. این بیماری معمولا موجب مرگ نمی شود ولی به دلیل ظاهر زننده بیماری آسیب های جدی به لحاظ روانی و اجتماعی روی بیمار می گذارد. این بیماری بویژه در فصول گرم سال و در مناطق گرمسیر کشور، بیشتر مشاهده می شود.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 


رتیل عنکبوت چاق و پشمالویی است که نسبت به سایر عنکبوت‌ها، ترس بیشتری در مردم ایجاد کرده است. رتیل به رنگ‌های مختلف زرد، زرد پررنگ، قهوه‌ای کمرنگ و خرمالویی تند مایل بهسیاه وجود دارد و پشم‌های آن، گاهی خیلی کوتاه‌ و گاهی کمی بلند می‌باشد. گزش این حشره، بر عکس آن چه مردم فکر می‌کنند به اندازه عنکبوت بیوه سیاه خطرناک نیست؛ حتی در بعضی از نقاط جهان برخی از افراد، رتیل را به شکل یک حیوان دست‌آموز نگهداری می‌کنند. البته نباید تمام رتیل‌ها را بی‌خطر دانست. آن چه مسلم است این است که بعد از هر گزشی به وسیله هر عنکبوت یا رتیلی، باید بیمار ر ابه پزشک برسانید.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 


عنکبوتها به تار خود نمی چسبند، زیرا همهقسمتهای تار عنکبوت چسبناک نبوده و عنکبوتها دقیقا میدانند که در کجای تار تنیده شده خود قرار گیرند تا به آن نچسبند . یک تار عنکبوت کروی شکل را تصور نمایید، همانند تار عنکبوتهای بزرگی که در یک باغ میتوانید مشاهده کنید. آیا میدانید عنکبوتها چرا و چگونه به صورت مارپیچ و دایره وار بسوی مرکز تارهای تنیده شده حرکت میکنند؟ زیرا مابین این تارهای کروی شکل، پره های درخشانی قرار گرفته است که از مرکز به سوی لبه های تار کشیده شده اند. تارهای تنیده شده مارپیچی، چسبناکند اما پره های ما بین این تارها چسبناک نیستند.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 


عنکبوت صورت خندان، که تنها در جزایر هاوایی و Oah و Molokai و Maui یافت می شود، مانند همین نمونه ای که در تصویر در حال محافظت از تخم هایش بر روی یک برگ است، طرح های منحصر به فردی بر روی شکم شفاف خود دارد. دانشمندان معتقدند این نوع عنکبوت ( Theridion grallator ) از این نشانه ها برای ترساندن پرندگان از خوردن وی، استفاده می کند.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 


پشه‌ها می‌توانند راحت تر از آب‌دزدک روی آب راه بروند و بهتر از مارمولک از دیوار و سقف بالا رفته و به آن بچسبند و طعمه‌های خود را برای یافتن خون نیش بزنند.گروهی از دانشمندان و فیزیکدانان چینی و کانادایی با همکاری یکدیگر تحقیقی راانجام داده‌اند تا دریابند که چگونه این موجودات موذی کوچک می‌توانند به این راحتی روی سطوح مختلف بنشینند.پای پشه‌ها همانند مگس دارای زایده‌های قلاب مانند و مانند مارمولک بالشتک‌های کرک مانندی دارد که به‌ وسیله آن می‌توانند به پوست یا هر سطح صاف دیگری بچسبند؛ اما آنچه به پشه کمک می‌کند تا روی سطح آب راه رود یک ویژگی منحصر به فرد به شمار می‌آید.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
     
  
مرد

 
دنیای حشرات
     
  
مرد

 
دنیای حشرات
     
  
صفحه  صفحه 1 از 12:  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  پسین » 
جهان نگاه

World of Insects | دنیای حشرات

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA