خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر /

دانلود آفلاین


صفحه  صفحه 1 از 3:  1  2  3  پسین »
Mail1473 مرد #1 | Posted: 16 Sep 2011 16:28
کاربر

 
در صفحه ی کامپیوتر میشه یه تایپیک با نام:دانلود آفلاین باز کرد که در اون بشه طریقه ی کار با دی وی بی ها رو نوشت همچنین برنامه های دریافت مثل اسکای نت.مانا.و فرکانس ها و همچنین درست کرد رولز ها برای دریافت با سرعت بالاتر رو قرار داد.ممنون
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
leaderlover #2 | Posted: 3 Oct 2011 14:17
کاربر
 
فقط کافیه یک کارت ‏DVBخریداری کنید و دیشتون رو به سمت ماهواره مقصد بگیرید.البته سرعت دانلود فوق العاده بالاست ولی امنیت بسیار کمی داره.
hi dr!
      
Mail1473 مرد #3 | Posted: 6 Oct 2011 20:27
کاربر

 
به همين راحتي نيست اوني كه شما ميگيد فقط ميشه باهاش فيلم ديد و راديو های اون ست لايت رو گوش كرد.وقتي يک نفر در حوالی شما كه وی پی ان داره (البته اين وی پی ان با اون وی پي ان فرق داره اين وی پی ان دانلود آفلاينه كه گرونتره)كه در اين نوع درخواست از طريق اينترنت انجام ميشه و برنامه ,فيلم ياعکس وموزيك در خواستي از طريق ماهواره براتون مياد.

ما از بعضي ست لايت ها ميتونيم ديتا بگيريم.وقتی ما وی پی ان دانلود آفلاين نخريم خود به خود البته با مقداری تنظيمات به صورت رندمی برامون ديتا مياد.
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #4 | Posted: 6 Oct 2011 20:33
کاربر

 
تاثیر سیستم در دانلود افلاین

سلام به عزیزانبا توجه به سوالات شما عزیزان در مورد داشتن DC در دانلود افلاین.و با توجه به اینکه سیستم تاثیر بسزایی در کیفیت افلاین دارداین موضوع را مطرح مینمایم..

در دانلود افلاین عوامل زیادی بر کیفیت این قضیه اثر میزارند.مهمترین این عوامل به سیستم خوب و کاملا انعطاف پذیر در همه موارد میتوان اشاره کرد،بنده برای درک بهتر این موضوع وارد مسائل تخصصی تر نمیشوم به زبان کاملا عامیانه بیان خواهم نمود،اصلی ترین قطعه جهت ارتقا RAM سیستم است که تاثیر خیلی زیادی روی اجرای برنامه دارد که اسکاینت از قضیه مستثنا نیست،البته ناگفته نماند که پردازشگر هم بسیار مهم است.اما بحث سر مانور کامل برنامه با مقدار فضای ازاد جهت اجرا اسکاینت است.

همچنین بحث با کسانی که با سیستم کار خاصی انجام نمیدهند یا یک سیستم مخصوص افلاین دارند و یا کسانی که موقع افلاین از کارکردن باسیستم دست میکشن نیست،روی سخن من با افرادی هست که حین اجرای اسکاینت از برنامه هایی نظیر : بازی..دانلود از طریق خطوط تلفن..تماشای فیلم یا مالتی مدیا..و حتی در بعضی موارد رندر کردن که یکی از استفاده شخص خود من است اشاره نمود،در این هنگام بسته به برنامه های اجرایی در حین دانلود افلاین مقدار گذینه هایی چون threads و commit charge (k) , physical memory,kernel memory تغییر پیدا می کند.

در واقع شما در بعضی از موضوعات باید مقدار را به حداقل برسونید و در جای دیگر مقدار را به حداکثر برسونید،یکی از مهمترین موضوعات نسبت commit charge به threads است.یعنی اینکه مقداری فضایی که commit charge در اختیار قرار میدهد باید به نسبت threads باشد،اگر threads از حد معمول commit charge بیشتر تقاضا کند سیستم به نقطه مرض هنگ پیش میرود که میتوان به کند عمل کردن برنامه ها اشاره نمود،البته مقدار threads تماما پردازش نمیشود و فقط بسته به تقاضا و اهمیت دادن کاربر مقداری از ان پردازش (processes) می شوند.

مهم:

Commit Charge : مقدار حافظه اختصاص داده شده به برنامه ها و سيستم عامل را نمايش ميدهد.

threads: موضوعات در حال اجرا به دستور کاربر و برنامه ریزی شده (بعضی از موضوعات (threads) باهم رابطه مستقیم دارند و نقض در یکی از انها کل موضوعات وابسته به خود را تحت تاثیر قرار میدهد)

اولین کاری که کاربر میتواند برای افلاین خوب انجام دهد اهمیت دادن برنامه اسکاینت و برنامه مرتبط با ویندوز است.در واقع ویندوز بسته به تقاضای کاربر و برنامه هایی که از قبل در ساخت خود برنامه پردازشگر را مجبور به پردازش بیشتر میکند به برنامه ها اهمیت میدهد و یا پردازش را طبقه بندی میکند (Classification process) (leveling)
برای اینکار ما به دو طریق میتوانیم پردازش را از حد معمول (NORMAL) به (HIGH) تغییر بدهیم و از حداکثر کارایی CPU موجود در سیستم استفاده کنیم:

1_از تسک منیجر گذینه PROCESSES را انتخاب نموده و بروی برنامه مربوط که بنده اسکاینت را مثال میزنم رفته و راست کلیک میکنیم.از منوی باز شده گذینه Set Priority را انتخاب و در وضعیت High قرار میدهیم.همچنین باز کلیک راست کرده و اینبار گذینه Set Affinity را میزنیم و به تعداد هسته های موجود در سیستم مقدار را افزایش میدهیم.(با اضافه علامت در در خانه های شماره گذاری شده)


توجه: ویندوز مقدار هسته را از 0 (صفر) شروع میکند،یعنی برای:

  • دو هسته ای: باید گذینه های 0 و 1
  • سه هسته ای: باید گذینه های 0 و 1 و 2
  • چهار هسته ای: باید گذینه های 0 و 1 و 2 و 3

2_در پوشه اسکاینت فایلی وجود دارد به نام skynet.ini که با تغییر در فرمان processesor به تعداد هسته موجود در هسته میتواند تماما از پردازش cpu استفاده کرد

یک مورد دیگر:

بیشتر دوستان افلاین باز حتما با کرش (crashe) یا صفحه مرگ یا همان صفحه ابی معروف با یک سری اعداد که به ریستارت اتوماتیک می انجامد اشنایی و تجربه داردند
وجود چنین مشکلی رابطه مستقیم با گزینه kernel memory دارد.

Kernel Memory : مقدار حافظه اختصاص داده شده به هسته سيستم عامل (Kernel) و درايورهای موجود را نمايش ميدهد.

این مورد بیشتر برای کسانی که از کارت دی وی بی و اینترنت بطور همزمان استفاده میکنند میافتد.که در احتمال کم وجود ویروسی به نام بلاستر و سالدوست و احتمال زیاد ضعف MEMORY و اشغال بیش از اندازه فضای موجود برای PROCESSOR است.که سیستم مجبور به ریستارت میشود.با ارتقا و هماهنگ سازی فرکانس از طریق بایوس میتوانید این مشکل را حل کنید

یک مورد مهم دیگر:

سیستم عامل موضوع مهمی است که در انتخاب ان نمیتوان به سادگی از کنارش رد شد،در واقع ما باید از یک سیستم عاملی مطمئن سالم و به روز استفاده کنیم تا برنامه های اجرایی نتیجه مطلوب تری بدهند،باور بفرمایید خود بنده لپ تاپ داشتم که ویندوز xp اصل نصب بود و مدت 3 سال حتی بدون اپدیت به هیچ مشکلی قابل استفاده بود.

فرض بفرمایید یک سیستم متوسط رو به پایین با یک ویندوز xp براحتی کار میکند و دانلود افلاین بدون نقص صورت میپذیرد،اما اگر روی این سیستم ویندوز سنگین تر و بالاتری نظیر windows 7 نصب کنیم میزان threads افزایش یافته و فضای ازاد در اختیار برای اجرا برنامه ها محدودتر میشود.در این موقع مشکلات نهان در ویندوز شکل میگیرد که میشود به کند عمل کردن بعضی از برنامه ها یا فرمانهایی که از طرف کاربر صورت میگیرد ویا وجود DC در اسکاینت پدیدار میشود،این مشکل را هم میشه با ارتقا قطعات سخت افزاری مثل RAM بطور کل کامل کرد.

امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #5 | Posted: 6 Oct 2011 20:46
کاربر

 
قبلا ست لايت(ماهواره) دابليو شش بود كه ميتونستيم از اون ديتا بگيريم ولي اين ست لايت پخش ديتا رو قطع كرد.وبعد از اون ست لايت دابليو سه بود كه هنوز هم ادامه داره.بعضي ماهواره ها ديتا ارائه ميدن اما نه به خوبي دابليو سه.مثلا اکسپرس ای ام بيست و دو ديتا داره ولی ضعيفه ولی مثلا هاتبرد اصلا ديتا نداره.
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #6 | Posted: 6 Oct 2011 21:46
کاربر

 
ماهواره دابليو سه در هفت درجه ی شرقي قرار داره.شما ميتونيد يك دی وی بی تهيه كنيد و هم كانال های تلويزيون و راديو رو ببينيد و بشنويد هم ديتا بگيريد.ولي جدا چون با هم كار نميكنه.
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #7 | Posted: 6 Oct 2011 22:02
کاربر

 
بعد از نصب كارت دی وی بی بر روی سيستم خودتون و وصل آنتن بايد درايور دی وی بی رو نصب كنيد كه ممكنه سی دی يا دی وی دی باشه.بعد از نصب اگردی وی بی شما برنامه ی دريافت كانالها رو داشته باشه اون رو ميريزيد يااگر نداشت از برنامه ی دی وی بی ويوور يا برنامه ی پروگ دی وی بي استفاده كنید.البته پروگ دی وی بی پريود تايم داره يعني بايد خريداری بشه.ولي فرق عمدشون اينه كه پروگ كانال های بيشتری رو ميگيره كه البته اين موضوع بستگی به مدل دی وی بی هم داره كه از حدودا پنجاه هزار تومن هست كه سادست تا صد و چهل ,پنجاه تومنيش كه میتونيد كانال های اچ دی يا کيفيت بالا رو ببينيد .
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #8 | Posted: 7 Oct 2011 07:21
کاربر

 
loplop:
اگه میشه چند تا اسکاینت که کار میده رو بزار اینجا نمیخواد زیاد توضیح بدی کسی که نمیدونه دی وی بی چی هس الان هم ندونه واسه خودش بهتره فقط اسکاینت اروپا اگه داری بزار یا مال ایران

من خودم با موبايل ميام تو سايت شما ميتونيد انواع اسكای نت رو از سایتهایي كه دانلود آفلاین رو ساپورت ميكنن بگيرید.اگر به كامپيوترم دسترسی داشتم رولز و ريجکس خودم رو براتون ميذارم.

erfanamini28:
من یه اسكاینت می خوام كه فیلمهای سكسی با كیفیت بالا و ترجیحا حجم بالا یا متوسط بگیره.

حجمش رو كه خودتون تنظيم ميكنید ولی چشم.
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #9 | Posted: 7 Oct 2011 11:21 | Edited By: Mail1473
کاربر

 
تجهيزات و وسايل لازم جهت راه اندازي آفلاين

تجهيزات سخت افزاري:

مواردي که براي راه اندازي دانلود آفلاين مورد نياز است به ترتيب زير است:

· ديش: ديش بايد بر روي جهتي که داراي فرکانس ديتا باشد تنظيم شده باشد، در حال حاضر در جهت هاي EutelSat W3 و EutelSat W6 فرکانس هاي ديتاي خوبي جهت دريافت آفلاين وجود دارند.

· LNB: مي تونه از هر نوعي باشه اما براي اينکه فايل ها کمتر بسوزند LNB هاي Premium توصيه مي شود.

نکته: سعي کنيد سيگنال دريافتي خود رو تا حدي که مي تونيد قوي تر کنيد، اين امر تأثير بسزايي در نسوختن فايل ها داره.

· کارت DVB: هر مدل کارتي که StreamReader اون توي سايت شرکتش پيدا شه براي دانلود آفلاين مناسب است. البته به نوع خط ديتا (S1 يا S2) بايد کارت انتخاب شود. کارت هاي Prof از لحاظ دريافت آفلاين تا به امروز يکي از مناسب ترين کارت هاي توصيه شده است.

· کابل آنتن: کابل از هر نوع که باشد جهت اتصال LNB به کارت DVB مناسب است اما پيشنهاد ميشه از کابلي استفاده کنيد که سيگنال رو ضعيف نکنه، کابل هاي سفيد معمولاً کيفيت مرغوب تري نسبت به کابل هاي سياه دارند.

· رايانه: سيستم با حداقل رم 512 براي دانلود آفلاين مناسب است. سيستم هاي ضعيف پاسخگوي نيازهاي دانلود آفلاين هستند ولي سيستم هاي خيلي ضعيف ممکن هنگ کنند، Reset شوند و يا به شدت بر روي فايل دريافتي DC بندازن و فايل رو بسوزونن.
· برق: به ميزان لازم و بدون قطعي!!

نرم افزارها:

نرم افزارهاي لازم جهت دريافت اينترنت ماهواره اي به دسته هاي زير تقسيم مي شوند:

· برنامه دانلود: MANA ، Skynet ، Fishsat ، SkyGraber و يا هر نرم افزار ديگري که کار دريافت از ماهواره رو انجام ميده. FishSat يکي از کامترين نرم افزارهاست و ما اين نرم افزار رو پيشنهاد ميديم.

اين نرم افزار ها در بخش نرم فزارهاي آفلاين در سايت موجود است.

· StreamReader: از سايت توليد کننده کارت DVB قابل دريافت است البته ممکن است در سايت هاي ديگه هم پيدا شه؛ هر مدل کارت داراي استريم ريدر مخصوص خود هست.


جدا از اين دسته ها برخي نرم افزارها توسط گروه ها به منظور ترميم يا استفاده و يا ... داده ميشود که در ليست زير به برخي از آن ها اشاره مي شود:

· ديکدر: نرم افزاري که فايل ها رو از حالت کد شده خارج مي کند.

· نرم افزار فشرده ساز: نرم افزارهايي مثل winrar يا 7zip براي خارج کردن فايل ها از حالت فشرده جز بهترين دسته از نرم افزارها حساب مي شوند.

· نرم افزار چسباندن: برخي فيلم ها با استفاده از نرم افزارهايي به حالت قيچي شده در مي آيند و بايد با همون نرم افزارها باز هم بعد از دانلود به هم چسبيده شوند. از جمله اين نرم افزارها، نرم افزار hjsplit است.

· نرم افزارهاي ترميم: اين نرم افزارها بصورت رايگان يا پولي از طريق برخي سايت ها در اختيار کاربران قرار مي گيرد. نرم افزار هاي ترميم در تاپيک مخصوص ترميم بصورت کلي توضيح داده خواهد شد اما بصورت اجمالي مي توان گفت ترميم به دو صورت آنلاين و آفلاين قابل انجام است و علت استفاده از نرم افزارهاي ترميم، کامل کردن فايل هاي ناقصي ست که به دليل اشتباه دانلودر، مشکلات دانلود، مشکلات فرکانس و ... بر روي فايل ايجاد مي شود.

· نرم افزارهاي رينيمر يا تغيير اسم: اين نرم افزارها بصورت رايگان يا پولي و يا جز پلان ها به کاربران داده مي شود. کاربران مي توانند با استفاده از اين نرم افزارها اگر اسکاينت اون ها اسم فايل ها رو به درستي ذخيره نمي کنه، فايل ها رو تغيير نام دهند تا بتونند از حالت فشرده خارج کنند.
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
Mail1473 مرد #10 | Posted: 7 Oct 2011 11:27
کاربر

 
# Made In Rules Master Pro (Final Version) !

#---------------------------------------------------Name----------------------------------------------------------------
m d05cb72afb +[100k-]
m a09401038c +mp3[1M-] *mp3irani
m a09400d3a1 +mp3[1M-] *emam reza
m a09402a98b +[1M-] +jpg[20k-] *mp3
m a094030bc7 +[30M-] *g
m a0940342e4 +[1M-] +jpg[20k-] *g
m a09400c24f +[20M-] *g
m a094011db8 +[20M] +jpg[20k-] *g
m a094012b73 +[20M-] +jpg[20k-] *g
m a094028c1a +[20M-] +jpg[20k-] *g
m a094009cd2 +[20M-] +jpg[20k-] *g
m a094028c06 +[20M-] *g
m a094029637 +[1M-] +jpg[20k-] *sexy
m 0A8145be58 +[100m-] *film
m 10e3b9cd4a +[100m-] *film
m 10e3b9cda4 +[100m-] *film
m 306a8098ae +[100m-] *film
m d05c03e71e +[100m-] *film
m d05c0918f7 +[100m-] *film
m d05c091b2a +[100m-] *film
m d0d7026861 +[100m-] *film
m d0d7061939 +[100m-] *film
m d0d7068bfb +[100m-] *film
m d0d7091745 +[100m-] *film
m d0d7095dd0 +[100m-] *film
m d0d7095e15 +[100m-] *film
m d0d70a5db2 +[100m-] *film
m d0d70add5b +[100m-] *film
m d0d70ab750 +[100m-] *film
m d0d70af295 +[100m-] *film
m d0d70e040e +[100m-] *film
m d0d70e5a72 +[100m-] *film
m d0d70e7876 +[100m-] *film
m d0d70f1263 +[100m-] *film
m d0d70fd161 +[100m-] *film
m d0d70ff709 +[100m-] *film
m d0d710072e +[100m-] *film
m d0d7105d75 +[100m-] *film
m d0d710680e +[100m-] *film
m d0d710c75f +[100m-] *film
m d0d7110503 +[100m-] *film
m d0d7112c70 +[100m-] *film
m d0d713fa66 +[100m-] *film
m d0d71536b5 +[100m-] *film
m d0d713bdcd +[100m-] *film
m d05c0b234d +[100m-] *film
m d0d70c0656 +[100m-] *film
m d0d706bf39 +[100m-] *film
m d0d711de7a +[100m-] *film
m d05c61024f +[100m-] *film
m d05c0918f2 +[100m-] *film
m d05c096194 +[100m-] *film
m dod7113b07 +[100m-] *film
m d0d7023e62 +[100m-] *film
m d0d70112c5 +[100m-] *film
m d0d70dad95 +[100m-] *film
m d0d7111287 +[100m-] *film
m d0d70b1032 +[100m-] *film
m 306a80a220 +[100m-] *film
m d0d70c6823 +[100m-] *film
m d0d70a0760 +[100m-] *film
m 000afc9b28 +[100m-] *film
m d0d7154ad6 +[100m-] *film
m d0d70b9649 +[100m-] *film
m d0d710fa39 +[100m-] *film
m d0d711a9cc +[100m-] *film
m d0ca165e0c +[100m-] *film
m 08ca1bfb6d +[100m-] *film
m d0d713ec40 +[100m-] *film
m d0d70b3979 +[100m-] *film
m d05c099032 +[100m-] *film
m 08ca123ff9 +[100m-] *film
m d0d709a912 +[100m-] *film
m d05c61361a +[100m-] *film
m d0d70c6b61 +[100m-] *film
m d072018a20 +[100m-] *film
m d0d7121cd7 +[100m-] *film
m d05c09ad15 +[100m-] *film
m d0d710f360 +[100m-] *film
m d05c0960f9 +[100m-] *film
m d0d70ad091 +[100m-] *film

=====================

n "uharc" +[100k-] *amoozesh
n "uha" +[100k-] *amoozesh
n "batch" +[100k-] *amoozesh
n "bat" +[100k-] *amoozesh
n "*.bat" +[100k-] *amoozesh
n "ccdp" +[100k-] *amoozesh
n "ccda" +[100k-] *amoozesh
n "ccnp" +[100k-] *amoozesh
n "ccna" +[100k-] *amoozesh
n "cisco" +[100k-] *amoozesh
n "gay" +[10M-] *gay
n "gays" +[10M-] *gay
n "guy" +[10M-] *gay
n "guys" +[10M-] *gay
n "shemale" +[10M-] *gay
n "shemales" +[10M-] *gay
n "tranny" +[10M-] *gay
n "offli4u" +[1M-] *www.offline4u.com
n "offlin4" +[1M-] *www.offline4u.com
n "offlin4u" +[1M-] *www.offline4u.com
n "offline +[1M-] *www.offline4u.com
n "offline4" +[1M-] *www.offline4u.com
n "offline4u" +[1M-] *www.offline4u.com
n "Rip" +[5M-] *Rip
n "epidem" +[5M-] *epidem
n "epidem.ru" +[5M-] *epidem
n "binmovie" +[5M-] *binmovie
n "DVDRip" +[5M-] *DVDRip
n "XViD" +[5M-] *XViD
n "nedivx" +[5M-] *Film
n "sex" +[20M-] *XxX
n "xxx" +[20M-] *XxX
n "adult" +[20M-] *XxX
n "amateur" +[20M-] *XxX
n "anal" +[20M-] *XxX
n "erotic" +[20M-] *XxX
n "bangbros" +[20M-] *XxX
n "erotic" +[20M-] *XxX
n "erotik" +[20M-] *XxX
n "fuck" +[20M-] *XxX
n "naked" +[20M-] *XxX
n "playboy" +[20M-] *XxX
n "porn" +[20M-] *XxX
n "private" +[20M-] *XxX
n "strip" +[20M-] *XxX
n "suck" +[20M-] *XxX
n "teen" +[20M-] *XxX
n "Divx" +[5M-] *Divx
n "action" +[5M-] *action
n "finder" +[100k-] *rar
n "remover" +[100k-] *rar
n "cracker" +[100k-] *cracker
n "DVDR" +[5M-] *DVDR
n "pdvdrip" +[5M-] *pdvd
n "HDDVD" +[5M-] *HDDVD
n "Dvd_Rip" +[5M-] *Dvd_Rip
n "dvd" +[10M-] *dvd
n "rip" +[10M-] *rip
n "dvdscr" +[5M-] *dvdscr
n "XviD" +[5M-] *XviD
n "dozor" +[5M-] *dozor
n "dmd" +[5M-] *dmd
n "UnSeeN" +[5M-] *UnSeen
n "female" +[5M-] *female
n "TS" +[5M-] *TS
n "MeMo" +[5M-] *MeMo
n "aXXo" +[5M-] *aXXo
n "DvDrip" +[5M-] *DvDrip
n "dvd" +[5M-] *dvd
n "VoMiT" +[5M-] *VoMiT
n "Aligator" +[1M-] *ali
n "R5" +[5M-] *R5
n "magpie" +[5M-] *magpie
n "mvs" +[5M-] *mvs
n "registry" +[100k-] *registry
n "regedit" +[100k-] *regedit
n "gpedit.msc" +[100k-] *gpedit
n "group policy" +[100k-] *g
n "group_policy" +[100k-] *g
n "policy" +[100k-] *p
n "softarchive" +[1M-] *softarchive
n "www.softarchive.net" +[1M-] *softarchive
n "Bia2Music" +[1M-] *Bia2Music
n "www.Bia2Music.com" +[2M-] *Bia2Music
n "rapidshare" +[5M-] *Rapidshare
n "part" +[2M-] *part
n "kamyab" +[100k-] *kamyab
n "www.kamyabonline.com" +[100k-] *kamyab
n "warez" +[1M-] *warez
n "pulse2music" +[1M-] *pulse2music
n "Sarzamin.org" +[1M-] *Sarzamin
n "ArianWorld" +[1M-] *ArianWorld
n "Asandownload" +[1M-] *AsanDownload
n "www.Asandownload.com" +[1M-] *AsanDownload
n "www.GigaRayaneh.com" +[1M-] *AsanDownload
n "GigaRayaneh" +[1M-] *AsanDownload
n "parsi-soft" +[1M-] *parsi-soft
n "www.parsi-soft.com" +[1M-] *parsi-soft
n "p30download" +[1M-] *p30download
n "www.p30download.com" +[1M-] *p30download
n "download" +[10M-] *download
n "IranSongMusic" +[1M-] *IranSongMusic
n "www.IranSongMusic.com" +[1M-] *IranSongMusic
n "IrSongMusic" +[1M-] *IrSongMusic
n "www.IrSongMusic.Com" +[1M-] *IrSongMusic.Com
n "Tak3Da" +[1M-] *Tak3Da
n "www.Tak3Da.com" +[1M-] *Tak3Da
n "Ganja2Music" +[1M-] *Ganja2Music
n "Bia2.ir" +[1M-] *Bia2
n "sOngBsOng" +[1M-] *sOngBsOng
n "www.sOngBsOng.com" +[1M-] *sOngBsOng
n "m8dj" +[1M-] *m8dj
n "www.m8dj.com" +[1M-] *m8dj
n "Bo2Music" +[1M-] *Bo2Music
n "www.Bo2Music.com" +[1M-] *Bo2Music
n "Musicha" +[1M-] *Musicha
n "ShirazPatogh" +[1M-] *ShirazPatogh
n "ShirazPatog" +[2M-] *show
n "KOvideo" +[1M-] *KOvideo
n "IranProud" +[1M-] *IranProud
n "www.IranProud.com" +[1M-] *IranProud
n "PersianHub" +[1M-] *PersianHub
n "www.persianhub.com" +[1M-] *persianhub
n "persian" +[1M-] *persian
n "PersianHub1" +[1M-] *PersianHub
n "www.PersianHub1.com" +[1M-] *PersianHub
n "Full" +[10M-] *Full
n "1BboroBbar1" +[1M-] *www.BboroBbar.com
n "www.1BboroBbar1.com" +[1M-] *www.BboroBbar.com
n "avizoon" +[1M-] *avizoon
n "www.avizoon.com" +[1M-] *avizoon
n "www." +[5M-] *www.
n ".com" +[10M-] *.com
n "Film" +[5M-] *Film
n "films" +[5M-] *films
n "love" +[10M-] *love
n "mom" +[5M-] *mom
n "knwarez" +[1M-] *knwarez
n "lynda" +[1M-] *lynda
n "Rmvb" +[1M-] *Rmvb
n "train" +[1M-] *train
n "rmvb" +[1M-] *rmvb
n "H264" +[1M-] *H264
n "H.264" +[1M-] *H.264
n "movie" +[10M-] *movie
n "movies" +[10M-] *movie
n "Hendoone" +[1M-] *Hendoone
n "UIQ 3.1" +[1M-] *UIQ 3.1
n "DiAMOND" +[1M-] *DiAMOND
n "blog" +[1M-] *blog
n "Andy" +[1M-] *Andy
n "guitar" +[100k-] *guitar
n "linkinpark" +[1M-] *linkinpark
n "linkin park" +[1M-] *linkinpark
n "linkin_park" +[1M-] *linkinpark
n "linkin-park" +[1M-] *linkinpark
n "linkin.park" +[1M-] *linkinpark
n "tarfand" +[10k-] *amoozesh
n "tatu" +[1M-] *tatu
n "sigari" +[1M-] *alisigari
n "shabe" +[2M-] *shadmehr
n "Mohsen" +[1M-] *mohsen
n "sandy" +[1M-] *sandy
n "shadmehr" +[1M-] *shadmehr
n "dariush" +[1M-] *dariush
n "ebi" +[1M-] *ebi
n "mansour" +[1M-] *mansour
n "omid" +[1M-] *omid
n "hamed" +[1M-] *hamed
n "hamid" +[1M-] *hamid
n "mehdi" +[1M-] *mehdi
n "dozdi" +[100k-] *dozdi
n "bia2" +[1M-] *bia2
n "www.bia2.com" +[1M-] *bia2
n "best-ir" +[1M-] *best-ir
n "www.best-ir.com" +[1M-] *best-ir
n "jendj" +[1M-] *jendj
n "www.jendj.com" +[1M-] *jendj
n "www.XDJ.ir" +[1M-} *xdj
n "XDJ" +[1M-] *xdj
n "V a H i D - M u S i C" +[1M-] *mp3
n "vahidmusic" +[1M-] *mp3
n "vahid music" +[1M-] *mp3
n "vahid_music" +[1M-] *mp3
n "persianone" +[1M-] *persianone
n "www.persianone.com" +[1M-] *persianone
n "musicbaran" +[1M-] *musicbaran
n "www.musicbaran.com" +[1M-] *musicbaran
n "musicbaz" +[1M-] *musicbaz.com
n "www.musicbaz.com" +[1M-] *musicbaz.com
n "music4u" +[1M-] *music4u.ir
n "www.music4u.com" +[1M-] *music4u.ir
n "tehran2music" +[1M-] *tehran2music
n "www.tehran2music.com" +[1M-] *tehran2music
n "TehranKids" +[1M-] *TehranKids
n "www.TehranKids.com" +[1M-] *TehranKids
n "IranDanlod" +[1M-] *IranDanlod
n "www.IranDanlod.com" +[1M-] *IranDanlod
n "farsimusic" +[1M-] *farsimusic
n "www.farsimusic.com" +[1M-] *farsimusic
n "farsimusics" +[1M-] *farsimusics.com
n "www.farsimusics.com" +[1M-] *farsimusics.com
n "siavash" +[1M-] *siavash
n "pwd" +[10k-] *password
n "password" +[10k-] *password
n "passwords" +[10k-] *password
n "internetaccount" +[10k-] *pass
n "vpnaccount" +[10k-] *pass
n "freevpn" +[10k-] *pass
n "freeaccount" +[10k-] *pass
n "freevpnaccount" +[10k-] *pass
n "freeinternetaccount" +[10k-] *pass
n "pass" +[10k-] *pass
n "dreatica.CL" +[100k-] *cracker
n "www.dreatica.CL" +[100k-] *cracker
n "Hacking" +[50k-] *Hacking
n "cracking" +[100k-] *cracking
n "MCSA" +[100k-] *MCSA
n "MCSE" +[100k-] *MCSE
n "Album" +[1M-] *album
n "cmesle" +[1M-] *cmesle.com
n "www.cmesle.com" +[1M-] *cmesle.com
n "iranpround" +[1M-] *iranpround.com
n "www.iranpround.com +[1M-] *iranpround.com
n "music4u" +[1M-] *music4u.ir
n "www.music4u.ir" +[1M-] *music4u.ir
n "musicbaz" +[1M-] *www.musicbaz.com
n "www.musicbaz.com +[1M-] *musicbaz.com
n "arianworld" +[100k-] *arianworld.com
n "www.arianworld.com" +[100k-] *arianworld.com
n "softestan" +[100k-] *softestan
n "www.softestan.com" +[100k-] *softestan
n "p30soft" +[100k-] *p30soft.com
n "farsi" +[150K-] *farsi
n "www.p30soft.com" +[100k-] *p30soft.com
n "sat2m" +[100k-] *sat2m.com
n "www.sat2m.com" +[100k-] *sat2m.com
n "sanecity" +[100k-] *sanecity.net
n "www.sanecity.net" +[100k-] *sanecity.net
n "rayane" +[100k-] *ra
n "rayaneh" +[100k-] *ra
n "parsdvb" +[100k-] *parsdvb.com
n "www.parsdvb.com" +[100k-] *parsdvb.com
n "barnamenevis" +[100k-] *barnamenevis.org
n "www.barnamenevis.org" +[100k-] *barnamenevis.org
n "neopersia" +[100k-] *neopersia.org
n "client" +[100k-] *pdf
n "www.neopersia.org" +[100k-] *neopersia.org
n "persianuser" +[100k-] *persianuser.com
n "persianuser.com" +[100k-] *persianuser.com
n "free-offline" +[100k-] *free-offline
n "www.free-offline.com" +[100k-] *free-offline
n "ilsat" +[100k-] *ilsat
n "www.ilsat.com" +[100k-] *ilsat
n "binyaz" +[100k-] *binyaz.com
n "www.binyaz.com" +[100k-] *binyaz.com
n "iran-dvb" +[100k-] *iran-dvb.com
n "www.iran-dvb.com" +[100k-] *iran-dvb.com
n "persianforum" +[100k-] *persianforum.com
n "www.persianforum.com" +[100k-] *persianforum.com
n "persiantools" +[100k-] *persiantools.com
n "www.persiantools.com" +[100k-] *persiantools.com
n "offline4u" +[100k-] *offline4u.com
n "www.offline4u.com" +[100k-] *offline4u.com
n "gbox4u" +[100k-] *gbox4u.com
n "www.gbox4u.com" +[100k-] *gbox4u.com
n "Club" +[10M-] *Club
n "shabake" +[100k-] *s
n "shabakeh" +[100k-] *s
n "domain" +[100k-] *d
n "register" +[50k-] *reg
n "registery" +[50k-] *reg
n "account" +[100k-] *a
n "accounts" +[100k-] *a
n "mihanblog" +[100k-] *mihanblog
n "www.mihanblog.com" +[100k-] *mihanblog
n "mihanblog.com" +[100k-] *mihanblog
n "myblog.ir" +[100k-] *myblog
n "blogspot" +[100k-] *blogspot
n "blogspot.com" +[100k-] *blogspot
n "blogsky" +[100k-] *blogsky
n "www.blogsky.com" +[100k-] *blogsky
n "blogsky.com" +[100k-] *blogsky
n "blogfa" +[100k-] *blogfa
n "www.blogfa.com" +[100k-] *blogfa
n "blogfa.com" +[100k-] *blogfa
n "p30world" +[100k-] *p30world.com
n "persiangig" +[100k-] *blogfa
n "www.persiangig.com" +[100k-] *blogfa
n "persiangig.com" +[100k-] *blogfa
n "www.p30world.com" +[100k-] *p30world.com
n "iranblog" +[100k-] *iranblog
n "www.iranblog.com" +[100k-] *iranblog
n "www.rapidshare.com" +[100k-] *rapid
n "softcam.rar" +[100k-] *softcam
n "softcam" +[100k-] *softcam
n "progdvb" +[100k-] *softcam
n "key.rar" +[100k-] *softcam
n "keys" +[100k-] *softcam
n "v-keys" +[100k-] *softcam
n "key" +[100k-] *softcam
n "v-key" +[100k-] *softcam
n "offlinedvb" +[100k-] *offlinedvb
n "sat4dvb" +[100k-] *sat
n "www.sat4dvb.com" +[100k-] *sat
n "www.Ahanghaa.com" +[1M-] *www.Ahanghaa.com
n "Ahanghaa" +[1M-] *www.Ahanghaa.com
n "sting" +[1M-] *sting
n "kings" +[1M-] *gips
n "gipsy" +[1M-] *gipsy
n "gipsy kings" +[1M-] *gips
n "gipsy-kings" +[1M-] *gips
n "gipsy_kings" +[1M-] *gips
n "gipsy.kings" +[1M-] *gips
n "hidden" +[1M-] *hidden
n "enrique" +[1M-] *e
n "iglesias" +[1M-] *enrique
n "enrique iglesias" +[1M-] *e
n "enriqueiglesias" +[1M-] *e
n "enrique.iglesias" +[1M-] *e
n "enrique-iglesias" +[1M-] *e
n "enrique_iglesias" +[1M-] *e
n "wWw.korea.coo.ir" +[1M-] *mp3
n "sxforum" +[1M-] *program
n "sxforum.org" +[1M] *program
n "hichkas" +[1M-] *hichkas
n "hich kas" +[1M-] *hichkas
n "madonna" +[1M-] *madonna
n "Www.persianu.com" +[1m-] *mp3
n "persianu" +[1M-] *mp3
n "tapesh" +[1M-] *all
n "www.tapesh.com" +[1M-] *all
n "www.mp3arena.ru" +[1M-] *ahang
n "www.RapFAA.com" +[1M-] *rapfa
n "Rap08" +[1M-] *rap
n "www.Rap08.com" +[1M-] *rap
n "RapFAA" +[1M-] *rapfa
n "www.RapFA.com" +[1M-] *rapfa
n "rapfa" +[1M-] *rapfa
n "www.IrTools.net" +[1M-] *irtoolsmp3
n "www.bo2.ir" +[1M-] *bo2
n "bo2.ir" +[1M-] *bo2
n "farez" +[1M-] *farez
n "Enigma" +[1M-] *enigma
n "eminem" +[1M-] *eminem
n "50cent" +[1M-] *50cent
n "50 Cent" +[1M-] *50Cent
n "50_cent" +[1M-] *50_cent
n "50_Cent" +[1M-] *50_Cent
n "forumup.com" +[100k-] *offline
n "forumup" +[100k-] *pffline
n "irani" +[5M-] *irani
n "iranian" +[5M-] *iranian
n "Mr_Bean" +[1M-] *m
n "MBean" +[1M-] *m
n "Mr-Bean" +[1M-] *m
n "Mr Bean" +[1M-] *m
n "MrBean" +[1M-] *mr
n "Harmonia.ir" +[1M-] *mp3
n "narcis" +[30M-] *narcis
n "narsis" +[30M-] *narsis
n "Rap98.IR" +[1M-] *rap98
n "Rap98.NET" +[1M-] *rap98
n "Rap98" +[1M-] *rap98
n "aligator" +[1M-] *aligator
n "moghadam" +[1M-] *moghadam
n "Www.IraneMan.Org" +[1M-] *mp3file
n "FarsiRap.Com" +[1M-] *FarsiRap.Com
n "farsi" +[1M-] *farsi
n "sarcheshmeh.us" +[1M-] *sarcheshmeh.us
n "Ganja2music.com" +[1M-] *Ganja2music.com
n "www.IRONI.IR" +[1M-] *www.IRONI.IR
n "www.Harmonia.ir" +[1M-] *www.Harmonia.ir
n "Transformers" +[1M-] *Transformers
n "Trance" +[1M-] *trance
n "trans" +[1M-] *trans
n "IRONI.IR" +[1M-] *www.IRONI.IR
n "PersianCube" +[1M-] *www.PersianCube.com
n "www.PersianCube.com" +[1M-] *www.PersianCube.com
n "Pashiz" +[1M-] *www.Pashiz.com
n "www.Pashiz.com" +[1M-] *www.Pashiz.com
n "IRNAVA" +[1M-] *WWW.IRNAVA.COM
n "www.IRNAVA.com" +[1M-] *WWW.IRNAVA.COM
n "Avazha" +[1M-] *Www.Avazha.Com
n "www.Avazha.com" +[1M-] *Www.Avazha.Com
n "Bo2Pmc" +[1M-] *wWw.Bo2Pmc.cOm
n "www.Bo2Pmc.com" +[1M-] *wWw.Bo2Pmc.cOm
n "dMp3.net" +[2M-] *www.dMp3.net
n "Harmonia.ir" +[1M-] *www.Harmonia.ir
n "Shadmehr Aghili" +[1M-] *shadmehr
n "tavalod" +[1M-] *tavalod
n "party" +[10M-] *party
n "googoosh" +[1M-] *googoosh
n "konsert" +[1M-] *konsert
n "consert" +[1M-] *consert
n "concert" +[1M-] *concert
n "mfxvideo" +[2M-] *ok
n "hogtied" +[5M-] *tied
n "domination" +[5M] *ok
n "EnglishFarsi" +[1M-] *dictionery
n "dictionery" +[1M-] *dic
n "www.avkmusic.net" +[1M-] *avk
n "wWw.BoBo17nn.Tk" +[1M-] *mp3
n "Rooze_Haftom" +[1M-] *Rooze_Haftom
n "www.2raja.tk" +[1M-] *www.2raja.tk
n "banat4u.com" +[2M-] *banat4u.com
n "uploadtrunk.com" +[2M-] *uploadtrunk.com
n "tiesto" +[1M-] *dj
n "www.3jokes.com" +[1M-] *joke
n "bluetv.ir" +[1M-] *film
n "flying steps" +[1M-] *fl
n "american" +[10M-] *yangom
n "server" +[100k-] *srver
n "www.Ir-Hot.Com" +[1M-] *show
n "Ir-Hot" +[1M-] *show
n "Techno" +[1M-] *t
n "TryFile" +[1M-] *t
n "www.TryFile.com" +[1M-] *t
n "music.download.com" +[2M-] *mp3
n "cracker" +[100k-] *c
n "persianpulse" +[1M-] *mp31show
n "www.persianpulse.com" +[1M-] *mp31show
n "World-Hmd" +[2M-] *clipirani
n "www.World-Hmd.com" +[2M-] *clipirani
n "mp3s.su" +[1M-] *mp3_show_radif
n "www.dakolbass.com" +[1M-] *mp3_show_radif
n "yahell" +[1M-] *yahell
n "yahel" +[1M-] *yahel
n "Zorba" +[1M-] *zorba
n "Zorbarag" +[1M-] *Zorbarag
n "{Pc_Ali}_" +[1M-] *All
n "pop-iran" +[1M-] *mp3
n "www.pop-iran.com" +[1M-] *mp3
n "orcestra" +[1M-] *orcestra
n "{F.B.R}" +[1M-] *{F.B.R}
n "bomfunk" +[1M-] *bomfunk
n "Emziper" +[1M-] *emziper
n "www.emziper.com" +[1M-] *emziper
n "tehran4music" +[1M-] *tehran4music
n "www.tehran4music.com" +[1M-] *tehran4music
n "tarfandestan" +[100k-] *tarfandestan
n "www.tarfandestan.com" +[100k-] *tarfandestan
n "iritn" +[100k-] *iritn
n "www.iritn.com" +[100k-] *iritn
n "www.persian4you.ir" +[1M-] *mp3
n "persian4you" +[1M-] *mp3
n "www.persian4you.tk" +[1M-] *mp3
n "www.MusicBaran.Net" +[1M-] *mp3
n "ramtin" +[1M-] *mp3
n "rap-fars" +[1M-] *mp3rap
n "www.rap-fars.com" +[1M-] *mp3rap
n "shaggy" +[1M-] *shaggy
n "ucoz.com" +[1M-] *show
n "opener" +[100k-] *rar
n "www.persianatom.com" +[1M-] *mp3
n "persianatom" +[1M-] *mp3
n "www.ManiMusic.ir" +[1M-] *mp3
n "www.m4p.ir" +[1M-] *mp3
n "Recovery" +[1M-] *rar
n "taraneha" +[1M-] *mp3
n "www.taraneha.com" +[1M-] *mp3
n "hacke" +[50k-] *hack
n "hack" +[50k-] *hack
n "hacks" +[50k-] *hack
n "hacker" +[50k-] *hack
n "hackers" +[50k-] *hack
n "hacked" +[50k-] *hack
n "evil" +[2M-] *evil
n "www.andymusic.com" +[1k-] *andy
n "youtube" +[2M-] *clip
n "www.youtube.com" +[2M-] *clip
n "rapidget" +[2M-] *darham
n "rapidget.tk" +[2M-] *darham
n "excellent.ir" +[1M-] *mp3
n "tatu.ru" +[1M-] *tatu
n "amozesh" +[100k-] *a
n "amozeshe" +[100k-] *a
n "amoozesh" +[100k-] *a
n "amoozeshe" +[100k-] *a
n "amuzesh" +[100k-] *a
n "amuzeshe" +[100k-] *a
n "amouzesh" +[100k-] *a
n "amouzeshe" +[100k-] *a
n "amuozesh" +[100k-] *a
n "amuozeshe" +[100k-] *a
n "www.tryfile.com" +[1M-] *p
n ".00" +[20M-] *film
n "Www.ReKza.CoM" +[1M-] *mp3
n "ReKza" +[1M-] *mp3
n "SarayeMusic" +[1M-] *mp3
n "www.SarayeMusic.com" +[1M-] *mp3
n "www.partgah.com" +[1M-] *mp3
n "partgah" +[1M-] *mp3
n "pcseven" +[100k-] *tarfand
n "www.pcseven.com" +[100k-] *tarfand
n "www.parsi-soft.com" +[100k-] *prog
n "parsi-soft" +[100k-] *prog
n "html" +[300k-] *amoozesh
n "intercon" +[100k-] *i
n "connection" +[10k-] *c
n "connections" +[10k-] *c
n "sOngIrooni" +[1M-] *mp3
n "www.sOngIrooni.cOm" +[1M-] *mp3
n "www.sOngIrooni.net" +[1M-] *mp3
n "www.sOngIrooni.ir" +[1M-] *mp3
n "www.free-offline.com" +[100k-] *All
n "free-offline" +[100k-] *All
n "www.linkinpark.ir" +[1M-] *linkinpark
n "linkin" +[1M-] *linkinpark
n "karimi" +[1M-] *karimi
n "Www.Ahanghoo.Com" +[1M-] *ahang
n "Ahanghoo" +[1M-] *ahang
n "fun" +[10M-] *fun
n "funny" +[10M-] *funny
n "www.runicgame.com" +[1M-] *game
n "vpn" +[1k-] *vpn
n "l2tp" +[1k-] *l2tp
n "pptp" +[1k-] *pptp
n "ipsec" +[1k-] *ip
n "rap-larzeh" +[1M-] *rap
n "www.rap-larzeh.com" +[1M-] *rap
n "googosh" +[1M-] *g
n "silver-dl.com" +[1M-] *show
n "Avseq" +[10M-] *show
n "Translator" +[1M-] *Translator
n "rnbload" +[5M-] *film
n "rnbload.com" +[5M-] *film
n "Shirinak.coM" +[1M-] *Shirinak
n "www.kh-co.ir" +[100k-] *passfinder
n "kh-co" +[100k-] *passfinder
n "www.joojootala.net" +[1M-] *mp3
n "wap.sasisa.ru" +[1M-] *enigma
n "www.big-o-software.com" +[1M-] *enigma
n "big-o-software" +[1M-] *enigma
n "Enigmaclub" +[2M-] *enigma
n "prowap.ru" +[1M-] *enigma
n "wapfile.ru" +[1M-] *enigma
n "WwW.Abirimusic.NeT" +[1M-] *ahang
n "Www.Ahanghoo.Net" +[1M-] *mp3
n "www.irhits.ir" +[1M-] *ahang
n "Www.IRHits.Com" +[1M-] *tatu
n "irhits" +[1M-] *tatu
n "keyhole2lt-2.990" +[1k-] *key
n "keyhole" +[1k-] *key
n "key hole" +[1k-] *key
n "key.hole" +[1k-] *key
n "key-hole" +[1k-] *key
n "key_hole" +[1k-] *key
n "converter" +[6M-] *convert
n "rayegan" +[10k-] *hehe
n "raygan" +[10k-] *hehe
n "majani" +[10k-] *hehe
n "majjani" +[10k-] *hehe
n "learn" +[100k-] *learn
n "learning" +[100k-] *learning
n "Dowloader" +[1M-] *Dowloader
n "www.iM1-MUSIC.tk" +[1M-] *albumfull
n "www.mjifc.nl" +[1M-] *mp3khareji
n "www.designerclub.ir" +[100k-] *learnhtml
n "portal" +[100k] *p
n "devil" +[1M-] +pdf[50k-] *hack
n "private" +[100k] *p
n "behzad" +[1M-] *behzad
n "BestFileShareDotCom" +[1M-] *ok
n "relaxation" +[1M-] *relaxation
n "relax" +[1M-] *relax
n "game" +[1M-] *game
n "games" +[1M-] *games
n "gamez" +[1M-] *games
n "www.ozgrid.com" +[1M-] *barnamenevisi
n "ozgrid" +[1M-] *barnamenevisi
n "farsaran" +[1M-] *barnamenevisi
n "www.farsaran.com" +[1M-] *barnamenevisi
n "Pars.Tran" +[1M-] *ParsTran
n "ParsTran" +[1M-] *ParsTran
n "Pars" +[1M-] *ParsTran
n "genuine" +[500k-] *xp
n "Www.Iran2Music.IR" +[1M-] *mp3
n "usher" +[1M-] *usher
n "havayetaze" +[10M-] *film
n "www.havayetaze.com" +[10M-] *film
n ".net" +pdf[300k-] +rar[100k-] +exe[100k-] +zip[100k-] +wmv[7M-] +mpg[7M-] +flv[7M-] *amozesh
n "net" +pdf[300k-] +rar[100k-] +exe[100k-] +zip[100k-] +wmv[7M-] +mpg[7M-] +flv[7M-] *amozesh
n "bethowen" +[1M-] *b
n "bethoven" +[1M-] *b
n "www.faghat-rap.com" +[1M-] *mp3
n "faghat-rap" +[1M-] *mp3
n "takdownload" +[1M-] *barname
n "www.takdownload.com" +[1M-] *barname
n "Padideh.Tran" +[1M-] *ParsTran
n "padidehTran" +[1M-] *ParsTran
n "padideh" +[1M-] *ParsTran
n "padideh-Translator" +[1M-] *ParsTran
n "padidehTranslator" +[1M-] *ParsTran
n "padideh.Translator" +[1M-] *ParsTran
n "padideh_Translator" +[1M-] *ParsTran
n "mese" +[300k-] *shabake
n "nup" +[10k-] *nod
n ".nup" +[10k-] *nod
n "nod" +[10k-] *nod
n "nod32" +[10k-] *nod
n "WwW.MohsenMusic2.Tk" +[1M-] *mp3
n "www.big-o-software.com" +[1M-] *enigma
n "big-o-software" +[1M-] *enigma
n "yerdenizden" +[1M-] *program
n "www.viw.ir" +[1M-] *show
n "www.MotahariBoys.com" +[1M-] *linkin
n "MotahariBoys" +[1M-] *linkin
n "www.KerkoMP3.com" +[1M-] *music
n "KerkoMP3" +[1M-] *music
n "nofozgar" +[1k-] *hack
n "www.nofozgar.com" +[1k-] *hack
n "arsanhacker.blogfa.com" +[100k-] *hack
n "projects.rightclick.ir" +[100k-] *maghale
n "delphi-magic.com" +[100k-] *maghale
n "www.QuickSFV.org" +[1M-] *album
n "www.YasinMedia.com" +[1M-] *nohe
n "YasinMedia" +[1M-] *nohe
n "pars.Tran" +[1M-] *pars
n "pars_Tran" +[1M-] *pars
n "pars-Tran" +[1M-] *pars
n "pars Tran" +[1M-] *pars
n "pars.Translator" +[1M-] *pars
n "pars_Translator" +[1M-] *pars
n "pars-Translator" +[1M-] *pars
n "pars Translator" +[1M-] *pars
n "maghaleh" +[200k-] *maghaleh
n "maghale" +[200k-] *maghaleh
n "maghalat" +[200k-] *maghaleh
n "sadeghi" +[1M-] *reza
n "intranet" +[100k-] *intranet
n "code" +[100k-] *code
n "codes" +[100k-] *code
n "cissp" +[100k-] *cissp
n "network" +[100k-] *net
n "www.Bo4Music.info" +[1M-] *maddahi
n "javascript" +[50k-] *java
n "java" +[50k-] *java
n "script" +[50k-] *s
n "hatmlcode" +[50k-] *s
n "htmlcodes" +[50k-] *s
n "javacode" +[50k-] *s
n "javacodes" +[50k-] *s
n "xp" +rar[20M-] +pdf[50k-] *xp
n "windows" +rar[20M-] +pdf[50k-] +exe[100k-] *win
n "WindowsXP" +[100k-] *WindowsXP
n "web" +pdf[50k-] +rar[50k-] +exe[50k-] *web
n "script" +[50k-] *s
n "ASP.NET" +[50k-] *s
n "php" +pdf[50k-] +rar[50k-] +exe[50k-] *p
n "jomalia" +[1M-] *linkinfull
n "http://jomalia-music.dance.to" +[1M-] *linkinfull
n "http://beam.to/jomalia-music" +[1M-] *linkinfull
n "tarrahi" +[50k-] *s
n "tarahi" +[50k-] *s
n "flash" +pdf[50k-] +rar[50k-] +exe[50k-] *s
n "flasheffect" +[50k-] *s
n "flashmaker" +[50k-] *s
n "cracklock" +[500k-] *c
n "cracklocker" +[500k-] *c
n "trojan" +[50k-] *t
n "keylogger" +[50k-] *k
n "key4" +[50k-] *k
n "logger" +[50k-] *c
n "2baksa.net" +[1M-] *progjadid
n "Stealer" +[100k-] *dozdi
n "khaterat" +[100k-] *html
n "www.khaterat.com" +[100k-] *html
n "iranw6" +[100k-] *html
n "www.iranw6.com" +[100k-] *html
n "majidonline" +[100k-] *html
n "www.majidonline.com" +[100k-] *html
n "aviny" +[100k-] *html
n "www.aviny.com" +[100k-] *html
n "www.etvto.ir/ostadonline" +[100k-] *html
n "w3schools" +[100k-] *html
n "www.w3schools.com" +[100k-] *html
n "www.webteacher.org" +[100k-] *html
n "htmlgoodies" +[100k-] *html
n "www.htmlgoodies.com" +[100k-] *html
n "echoecho" +[100k-] *html
n "www.echoecho.com" +[100k-] *html
n "www.w3.org" +[100k-] *html
n "www.dehestani.ws" +[100k-] *html
n "design" +[150k-] *tarahi
n "www.designing.com" +[150k-] *tarahi
n "host" +[100k-] *h
n "hosting" +[100k-] *h
n "Photoshop" +[250k-] *p
n "www.boredasfuck.net" +[1M-] *linkinfull
n "virus" +[100k-] *v
n "virous" +[100k-] *v
n "viruos" +[100k-] *v
n "viros" +[100k-] *v
n "viroos" +[100k-] *v
n "dorzadane" +[100k-] *vpn
n "etesal" +[50k-] *vpn
n "angel" +[10M-] *khoshkel
n "flower" +[10M-] *f
n "Passremover" +[100k-] *Passremover
n "frontpage" +[100k-] *f
n "IIS" +[100k-] *iis
n "wysiwyg" +[100k] *w
n "www.PirateBB.com" +[100k-] *hack
n "PirateBB" +[100k-] *hack
n "ku@ng.pSender" +[50k-] *hack
n "Kuang2" +[100k-] *hack
n "Security" +[100k-] *s
n "nansy" +[7M-] *nansy
n "nansy ajram" +[7M-] *nansy
n "internet" +pdf[50k-] +rar[50k-] *in
n "admin" +pdf[50k-] +rar[50k-] +exe[50k-] *a
n "administrator" +pdf[50k-] +rar[50k-] +exe[50k-] *a
n "free" +pdf[50k-] +rar[50k-] +exe[100k-] +zip[100k-] *a
n "www.neoskull.com" +[50k-] *hack
n "2image" +[500k-] *converter
n "2img" +[500k-] *converter
n "2jpg" +[500k-] *converter
n "2bmp" +[500k-] *converter
n "toimage" +[500k-] *converter
n "toimg" +[500k-] *converter
n "tojpg" +[500k-] *converter
n "tobmp" +[500k-] *converter
n "2swf" +[500k-] *converter
n "toswf" +[500k-] *converter
n "rap-tehran" +[1M-] *rap
n "www.rap-tehran.com" +[1M-] *rap
n "cheat" +[50k-] *cheat
n "Marketing" +pdf[100k-] +rar[100k-] +exe[100k-] *amozesh
n "bebin.tv" +[1M-] *rapfars
n "www.bebin.tv" +[1M-] *rapfars
n "www.bebin.tv/blog" +[1M-] *rapfars
n "farsihiphop" +[1M-] *rapfars
n "www.farsihiphop.com" +[1M-] *rapfars
n "021.com" +[1M-] *rapfars
n "www.021.com" +[1M-] *rapfars
n "rapfars" +[1M-] *rap
n "www.rapfars.com" +[1M-] *rap
n "www.rapefars.com" +[1M-] *rap
n "rapefars" +[1M-] *rap
n "internetconnection" +[10k-] *i
n "internetconnections" +[10k-] *i
n "connect" +[10k-] *i
n "connected" +[10k-] *i
n "connecting" +[10k-] *i
n "skysoft" +[100k-] *program
n "www.skysoft.com" +[100k-] *program
n "ohcrack" +[100k-] *hack
n "livecd" +[100k-] *hack
n "jeyjey" +[100k-] *hack
n "bia2hack" +[100k-] *hack
n "www.bia2hack.com" +[100k-] *hack
n "bomber" +[100k-] *bomber
n "iranvig" +[100k-] *hack
n "www.iranvig.com" +[100k-] *hack
n "sender" +[100k-] *hack
n "ps" +zip[100k-] +rar[100k-] +exe[100k-] *psender
n "Rolin" +[100k-] *antitrojan
n "Mario" +[500k-] *game
n "shadmehrgeneration" +[1M-] *shadmehr
n "www.shadmehrgeneration.com" +[1M-] *shadmehr
n "schoolofhackers" +[100k-] *amozeshehack
n "www.schoolofhackers.com" +[100k-] *amozeshehack
n "www.nile-soft.net" +[1M-] *mario_kamel
n "rapkade" +[1M-] *konserramtin
n "www.rapkade.com" +[1M-] *konserteramtin
n "www.persianrap.net" +[1M-] *konsertramtin
n "www.teh2music.info" +[1M-] *mp3
n "Mihandownload" +[1M-] *clip
n "www.Mihandownload.Com" +[1M-] *clip
n "bia2rap" +[1M-] *bia2rap
n "www.bia2rap.com" +[1M-] *bia2rap
n "softmob" +[500k-] *clip
n "azizjon" +[1M-] *mp3
n "www.azizjon.com" +[1M-] *mp3
n "www.avamusic.org" +[1M-] *yegane
n "www.teamdownload.com" +[1M-] *mp3
n "teamdownload" +[1M-] *mp3
n "Ashiyane" +[50k-] *hack
n "blackidteam" +[100k-] *hack
n "www.blackidteam.com" +[100k-] *hack
n "parsgig" +[1M-] *gipsy
n "iran3ong" +[1M-] *hichkas
n "www.iran3ong.com" *hichkas
n "www.Bia4Rap.ir" +[1M-] *rap
n "www.emperor.ir" +[1M-] *hack
n "bia4rap" +[1M-] *rap
n "www.blackm.ir" +[1M-] *hack
n "www.novin.parsiblog.com" +[1M-] *hack
n "lopez" +[10M-] *jenifer
n "www.Best-ir.info" +[1M-] *mp3
n "persianmusic4u" +[1M-] *mp3
n "www.persianmusic4u.com" +[1M-] *mp3
n "takpm" +[1M-] *mp3
n "www.takpm.com" +[1M-] *mp3
n "rapsun" +[1M-] *zedbazi
n "www.rapsun.com" +[1M-] *zedbazi
n "www.pishro-music.com" +[1M-] *pishro
n "pishro-music" +[1M-] *pishro
n "BirMusic" +[2M-] *albummp3
n "www.BirMusic.com" +[2M-] *albummp3
n "www.BirMusic.ir" +[2M-] *albummp3
n "www.BirMusic.net" +[2M-] *albummp3
n "WwW.ANaBiNi.CoM" +[1M-] *mp3
n "ANaBiNi" +[1M-] *mp3
n "proxy" +exe[50k-] +zip[50k-] +rar[50k-] *filtershekan
n "shekan" +exe[50k-] +zip[50k-] +rar[50k-] *filtershekan
n "filter" +exe[50k-] +zip[50k-] +rar[50k-] *filtershekan
n "MortalKombat" +[100k-] *hack
n "Kombat" +[100k-] *hack
n "popcorn" +[2M-] *shadmehr
n "Airport" +[2M-] *andy
n "Click" +[500k-] *click
n "p30forum" +[500k-] *click
n "www.p30forum.com" +[500k-] *click
n "www.bepar2music.net" +[2M-] *mp3
n "WWW.DELTAHACKING.IR" +[100k-] *hack
n "DELTAHACKING" +[100k-] *hack
n "Www.P30W.coM" +[1M-] *mp3
n "exe2htm" +[50k-] *hack
n "exe2html" +[50k-] *hack
n "exe2link" +[50k-] *hack
n "jpg2exe" +[50k-] *hack
n "bat2exe" +[50k-] *hack
n "all2html" +[50k-] *hack
n "all2htm" +[50k-] *hack
n "bat2htm" +[50k-] *hack
n "bat2html" +[50k-] *hack
n "convert" +[50k-] *hack
n "2html" +[50k-] *hack
n "2htm" +[50k-] *hack
n "exetohtm" +[50k-] *hack
n "exetohtml" +[50k-] *hack
n "exetolink" +[50k-] *hack
n "jpgtoexe" +[50k-] *hack
n "battoexe" +[50k-] *hack
n "alltohtml" +[50k-] *hack
n "alltohtm" +[50k-] *hack
n "battohtm" +[50k-] *hack
n "battohtml" +[50k-] *hack
n "tohtml" +[50k-] *hack
n "tohtm" +[50k-] *hack
n "convert" +[50k-] *hack
n "reader" +[100k-] *ntfs
n "ntfs" +[100k-] *ntfs
n "exe_2_htm" +[50k-] *hack
n "exe_2_html" +[50k-] *hack
n "exe_2_link" +[50k-] *hack
n "jpg_2_exe" +[50k-] *hack
n "bat_2_exe" +[50k-] *hack
n "all_2_html" +[50k-] *hack
n "all_2_htm" +[50k-] *hack
n "bat_2_htm" +[50k-] *hack
n "bat_2_html" +[50k-] *hack
n "exe_to_htm" +[50k-] *hack
n "exe_to_html" +[50k-] *hack
n "exe_to_link" +[50k-] *hack
n "jpg_to_exe" +[50k-] *hack
n "bat_to_exe" +[50k-] *hack
n "all_to_html" +[50k-] *hack
n "all-to_htm" +[50k-] *hack
n "bat_to_htm" +[50k-] *hack
n "bat_to_html" +[50k-] *hack
n "to_html" +[50k-] *hack
n "to_htm" +[50k-] *hack
n "Www.Jalal-Music.Blogfa.CoM" +[500k-] *chavoshi
n "www.deltahacking.net" +[100k-] *deltahacking.net
n "deltahacking" +[100k-] *deltahacking
n "irchatan" +[100k-] *irchatan
n "www.irchatan.com" +[100k-] *irchatan
n "irebooks" +[100k-] *irebooks
n "www.irebooks.com" +[100k-] *irebooks
n "hackcity" +[100k-] *hackcity
n "www.hackcity.com" +[100k-] *hackcity
n "ashiyane" +[50k-] *ashiyane
n "www.ashiyane.org" +[50k-] *ashiyane
n "box-music" +[2M-] *mp3
n "www.box-music.com" +[2M-] *mp3
n "www.pulse2music.com" +[2M-] *show
n "pulse2music" +[2M-] *show
n "www.Best-ir.us" +[2M-] *mp3
n "www.elect.ir" +[2M-] *mp3
n "vplug" +[200k-] *vplug
n "progdvb" +[200k-] *progdvb
n "www.irmovie.net" +[2M-] *show
n "www.Tehran1Music.Info" +[2M-] *mp3
n "www.MohsenChavoshi.ws" +[2M-] *www.MohsenChavoshi.ws
n "bia2music.ir" +[2M-] *mp3
n "www.tak3da.com" +[2M-] *www.tak3da.com
n "www.tatyru.com" +[2M-] *tatu
n "avril" +[2M-] *avril
n "jennifer lopez" +[2M-] *lopez
n "jennifer_lopez" +[2M-] *lopez
n "jennifer-lopez" +[2M-] *lopez
n "www.avang.com" +[2M-] *show
n "avang" +[2M-] *avang
n "www.ShirazPatogh.com" +[2M-] *www.ShirazPatogh.com
n "www.EhsMIx.Coo.IR" +[2M-] *mp3
n "wWw.Ir2Pmc.InFo" +[2M-] *mp3
n "punisher" +[100k-] *hack
n "shayatin-team" +[100k-] *hack
n "www.shayatin-team.com" +[100k-] *hack
n "mohajem" +[100k-] *hack
n "www.mohajem.net" +[100k-] *hack
n "www.mohajem.org" +[100k-] *hack
n "ali.mohajem" +[100k-] *hack
n "ali.mohajem@yahoo.com" +[100k-] *hack
n "dr.troj4n-d_7j-hiv++-lord-dawood_cracker" +[100k-] *hack
n "dr.troj4n-d_7j-hiv++-lord-dawood_cracker@yahoo.com" +[100k-] *hack
n "dr.pantagon" +[100k-] *hack
n "dr.pantagon@yahoo.com" +[100k-] *hack
n "afshin" +[2M-] *afshin
n "dastan" +[100k-] *dastan
n "dastane" +[100k-] *dastan
n "www.Bo3Music.Info" +[2M-] *mp3
n "www.javid-online.tk" +[100k-] *narmafzar
n "pishromobile" +[2M-] *mp3
n "www.pishromobile.com" +[2M-] *mp3
n "www.dl4all.com" +[100k-] *www.dl4all.com
n "PersianMob.Net" +[2M-] *film
n "3kaf.net" +[100k-] *3kaf.net
n "www.choore.tk" +[2M-] *mp3
n "www.Tehran2Kids.Net" +[2M-] *mp3
n "wWw.AhangBaran.Com" +[2M-] *mp3
n "folder" +[100k-] *security
n "www.GhaLbha.NeT" +[2M-] *mp3
n "Ganja2Music.org" +[2M-] *mp3
n "http://xclusiveszone.blogspot." +[2M-] *mp3
n "www.mycomputer.ir" +[500k-] *barname
n "Peyman-Video.IR" +[2M-] *show
n "filmhavayetaze.blogfa.com" +[2M-] *film
n "havayetaze" +[2M-] *film
n "www.shadmehr-land.ir" +[2M-] *show
n "www.persianbase.com" +[2M-] *mp3
n "MehrSong.com" +[2M-] *mp3
n "yahaq" +[100k-] *shabake
n "www.yahaq.org" +[100k-] *shabake
n "irtik" +[100k-] *shabake
n "www.irtik.com" +[100k-] *shabake
n "Wallpapers" +[1M-] *aks
n "Wallpaper" +[1M-] *aks
n "skynet" +[100k-] *sky
n "2005" +[20M-] *film
n "2006" +[20M-] *film
n "2007" +[20M-] *film
n "2008" +[20M-] *film
n "2009" +[20M-] *film
n "dance" +[2M-] *mp3
n "jazzab" +[1M-] *mp3
n "TehroonMusic" +[1M-] *mp3
n "www.TehroonMusic.com" +[1M-] *mp3
n "tekno" +[1M-] *mp3
n "teckno" +[1M-] *mp3
n "avira" +[1M-] *antivirus
s 66.45.231.114 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.231.* +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.232.2 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.237.43 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.232.* +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.237.38 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.237.43 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 66.45.237.* +Video[500M-] +rar[19M-]+flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 69.57.132.57 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 69.57.132.* +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 70.85.194.180 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 70.85.175.19 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 87.248.208.31 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 70.85.73.99 +Video[500M-] +rar[19M-] + +flv[100M-] +avi[500M-] *Video.Film
s 213.186.116.166 +[1M-] *Movie/HollyWood/Demo
s 63.250.192.32 +[1M-] *Movie/HollyWood/Demo
s 64.12.48.48 +[1M-] *Movie/HollyWood/Demo
s 64.14.20.246 +[1M-] *Movie/HollyWood/Demo
s 65.111.171.185 +[1M-] *Film/Sexy
s 81.177.34.184 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 82.241.33.186 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 87.242.74.80 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 88.212.196.187 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 89.108.92.210 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 89.108.93.85 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 195.27.11.143 +[1M-] *Movie/HollyWood/Demo
s 207.46.219.1 +[1M-] *Movie/HollyWood/20
s 208.122.223.7 +[1M-] *Sexy/Woman
s 208.68.64.* +[1M-] *Sexy/Woman
s 72.51.36.63 +[5M-] *Video/Show/MojoFlix
s 88.191.34.81 +[1M-] *Film/Cartoon
s 24.199.220.180 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 24.233.151.34 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 62.220.133.157 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 64.246.44.93 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 64.72.115.35 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 66.228.123.74 +Video[500M-] +rar[19M-]] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 66.98.176.21 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 67.15.144.119 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 68.142.83.74 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 68.142.87.107 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 68.142.87.110 +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 69.28.145.* +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 69.28.154.* +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 69.28.155.* +Video[500M-] +rar[19M-] +flv[100M-] +avi[500M-] *Clip/tak
s 208.65.152.* +[5M-] *GoogleVideo
s 208.65.153.* +[5M-] *GoogleVideo
s 208.65.154.* +[5M-] *GoogleVideo
s 208.65.155.* +[5M-] *GoogleVideo
s 208.65.156.* +[5M-] *GoogleVideo
s 64.15.112.* +[5M-] *YouTube
s 64.15.115.* +[5M-] *YouTube
s 64.15.119.* +[5M-] *YouTube
s 216.39.58.162 +[5M-] *Learning/f0
s 216.39.58.168 +[5M-] *Learning/f0
s 216.39.58.175 +[5M-] *Learning/f0
s 216.39.58.177 +[5M-] *Learning/f0
s 62.67.56.203 +[1M-] *Movie/bia2Music
s 85.25.254.111 +[1M-] *Movie/bia2Music
s 85.25.148.65 +[1M-] *Movie/bia2Music
s 85.25.148.84 +[1M-] *Movie/bia2Music
s 88.191.35.73 +[1M-] *Movie/Persian/IranProud
s 66.249.93.176 +[1M-] *Movie/Persian/IranProud/FLV
s 87.230.7.117 +[1M-] *Movie/PersianMovie
s 66.111.40.50 +[1M-] *Movie/Persian/Iraneman.org
s 213.83.63.58 +[1M-] *Movie/Persian/PersianFly
s 81.169.145.85 +[1M-]
این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
صفحه  صفحه 1 از 3:  1  2  3  پسین » 
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر / دانلود آفلاین

جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا