خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر /

امنیتی جاسوسی و سلاح ها


صفحه  صفحه 2 از 10:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  پسین »
Miladlulu مرد #11 | Posted: 29 Aug 2012 08:56
کاربر

 
بسته جاسوسی پست

به احتمال زیاد تا به حال در مورد سرنوشت بسته ای که پست می کنید کنجکاو شده اید. و از لحظه ای که آن را پست می کنید تا لحظه ای که به دست گیرنده می رسد اتفاقات زیادی برای آن می افتد که ممکن است برای شما جالب باشد. یک طراح انگلیسی به نام Tim Knowles برای سر در آوردن از کار پست این بسته جاسوسی را به نامSpy box طراحی کرده و مورد آزمایش قرار داده است. دوربینی که در این بسته جا سازی شده طوری طراحی شده که هر 10 ثانیه یک عکس از طریق سوراخ کوچکی می گیرد و آن را ذخیره می سازد. در آزمایش انجام شده این بسته پستی که 19 ساعت در مسیر بود 6994 عکس گرفت که با قرار دادن آن ها در کنار هم یک Slideshow تهیه گردید و عملیات پستی انجام شده و مکان های مختلفی که این بسته بوده مشخص گردید.
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #12 | Posted: 29 Aug 2012 08:57
کاربر

 
KidSafe : قفل سخت افزاری Usb

حتما تا به حال راه های بسیاری را برای دور نگه داشتن کامپیوتر خود از دیگران مخصوصا فرزندان امتحان کرده اید. زیرا فرزندان نسل امروز تقریبا به راحتی می توانند از Password تحت Windows و فیلتر های اینترنت عبور کنند. اما طراحان انگلیسی یک کلید Usb را برای کامپیوتر ساخته اند که مشکل شما را بر طرف می کند. در هنگامی که این کلید Usb به کامپیوتر شما متصل است شما می توانید آزادانه با کامپیوتر خود کار کنید و از اینترنت استفاده کنید اما در صورت نبود این کلید استفاده از اینترنت امکان پذیر نمی باشد. فرزندانتان نمی توانند KidSafe را Uninstall کنند و حتی در حالت Safe-mode کاری از آن ها بر نمی آید. شما می توانید این محصول را به قیمت 59.99$ خریداری کنید.
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #13 | Posted: 29 Aug 2012 08:58
کاربر

 
دستشویی 19 میلیون دلاری

همانطور که می دانید در فضا جاذبه وجود ندارد و این مساله باعث اختلال در سیستم سرویسهای بهداشتی در سفرهای فضایی برای فضا نوردان می شود.اکنون شرکت ناسا توالتی را از یک شرکت روسی به نام RSC به قیمت 19 میلیون دلار خریداری کرده که در سال 2008 آن را در فضاپیمای خود که بین 6-3 فضانورد دارد نصب خواهد کرد.تا امروز کارکرد سرویسهای فضاپیماها به این صورت بوده که آنها تمام ضایعات را نگه داشته و در جو زمین آنها را می سوزاندند.که این فضولات تولید حجم در دراز مدت کرده و یک فضای بزرگ را اشغال می کردند.اما این سرویس آب فضولات را تصفیه کرده و برای آشامیدن و کارهای دیگر در اختیار فضانوردان قرار می دهد.ممکن است این ایده در نگاه اول کمی چندش آور باشد ولی برای فضانوردان تشنه همین آب نعمت بزرگی به شمار می آید.این توالت در سایز معمولی ساخته شده است
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #14 | Posted: 29 Aug 2012 08:58
کاربر

 
قایق ماشینی نیاز جدید ارتش آمریکا

یکی از نیاز جدید نیروی دریایی آمریکا به ماشینهای قایقی(وسیله نقلیه ای که هم در آب و هم در خشکی بتواند با توانایی بالا حرکت داشته باشد)می باشد چون با این وسیله می توانند در نبردها با سرعت و دید بالا ارتش عمل کند.این وسیله نقلیه در مدلهای متفاوتی عرضه شده که در ساده ترین مدل آن از 3 مسافر یا 227 کیلوگرم و راننده توانایی حمل دارد.مثلآ در نمونه های پیشرفته آن 16 مسافر یا 1600 کیلوگرم و راننده را حمل کند.با تمام امنیتی که در ارتش آمریکا است اما می توان نمونه های Aquada و Gibbs را بر روی آبها که برای تمرین می آیند را مشاهده کرد.البته قابل ذکر می باشد که اینجا فقط مد نظر قایقهایی با توانایی بالا برای کارهای نظامی است
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #15 | Posted: 29 Aug 2012 08:59
کاربر

 
اولین هواپیمای تمام اتوماتیک

اولین هواپیمای که به طور کاملآ هوشمند و اتوماتیک توسط ارتش آمریکا ساخته شد.این هواپیما از مرکز خود در نوادا کنترل می شود.این هواپیما که به شکل هواپیمای جت است می تواند تا ارتفاع 15250 متر (50000 feet) با سرعت 480 کیلومتر بر ساعت (300 mph) پرواز کند.این هواپیما برای استفاده های نظامی ارتش آمریکا در افغانستان و عراق ساخته شده است.اولین نمونه این هواپیما به افغانستان به زودی فرستاده خواهد شد و در فصل پاییز تا بهار نمونه هایی به عراق فرستاده می شود
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #16 | Posted: 29 Aug 2012 20:48
کاربر

 
آشنایی با اسلحه ای که 1 میلیون گلوله در دقیقه شلیک میکند

Metal Storm یا طوفان فلز نام سلاحی است که قادر است یک میلیون گلوله در دقیقه شلیک کند. این اسلحه که چند سالی از ساخت آن میگذرد با استفاده از الکتریسیته گلوله ها را شلیک میکند و بیشتر بر روی هلیکوپتر ها و هواپیما ها نصب میشود. در این ویدئو به طور کامل با این سلاح و مکانیسم عملکرد آن آشنا میشوید. البته فیلم حدود 9 دقیقه است و حجم بالایی دارد و دیدن آن برای کسانی که از اینترنت dialup استفاده میکنند مشکل خواهد بود. اما اگر به چنین مباحثی علاقمند هستید دیدن آن را توصیه میکنیم. بر خلاف تفنگ های معمولی در این اسلحه هیچ قطعه ی متحرکی وجود ندارد و فقط با استفاده از جریان الکتریسیته گلوله ها شلیک میشوند. نکته جالب دیگر در مورد این اسلحه قابلیت شلیک انواع گلوله ها و در کالیبر های مختلف است. این اسلحه به صورت چند تایی بر روی هلیکوپتر نصب و شلیک میشود. تصورش را بکنید که وقتی یک هلیکوپتر با چهار تا Metal Storm در یک دقیقه 4 میلیون گلوله به محلی شلیک کند چه اتفاقی میوفتد...
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #17 | Posted: 29 Aug 2012 20:51
کاربر

 
سلاح شکلاتی


یک نارنجک به شکل بسته شکلات این نارنجک کاملا شبیه یک بسته ی شکلات ساخته شده و یک جلد واقعی شکلات هم روی آن کشیده شده. شیوه مصرف این شکلات هم باز کردن انتهای آن و جدا کردن تکه ای از آن است. 7 ثانیه بعد با انفجار نارنجک، دشمن میتواند در آن دنیا شکلات خوشمزه را میل نماید! این نارنجک شکلاتی در جنگ جهانی دوم توسط آلمانی ها استفاده میشده است. احتمالا با پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر از نارنجک آب نباتی یا نارنجک آدامسی استفاده میشود.
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #18 | Posted: 29 Aug 2012 20:54
کاربر

 
جاسوسی با سیم کارت موبایل


مشکل اصلی میکروفون های مخفی، دسترسی به صداهای دریافتی است. اکثر میکروفون های مخفی از امواج رادیویی برای انتقال اطلاعات استفاده میکنند که این کار مستلزم این است که فرد شنونده در اطراف محل نصب میکروفون بماند تا قادر به دریافت امواج باشد.

این دستگاه خانگی! یک جاسوس واقعی است. کافی است که یک سیم کارت درون آن قرار دهید و آن را شارژ کرده و در جای مناسبی نصب کنید. سپس از هر جا که هستید شماره تلفن سیم کارت را بگیرید و صحبت ها را بشنوید. این جاسوس سیم کارتی با قیمت 85 دلار فروخته میشود.
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #19 | Posted: 29 Aug 2012 20:56
کاربر

 
هواپیمای نظامی در سایز سیگار


محققان دانشگاه اوکلاهاما به همراه سازمان DARPA مشغول کار بر روی نوعی هواپیما هستند که آنقدر کوچک باشد تا در جیب سربازها جا بگیرد.

نیروی محرکه این هواپیما با استفاده از فناوری به نام Plasma thruster ایجاد میشود که این امکان را فراهم میکند تا موتور هواپیما فاقد اجزای متحرک باشد.

هدف ساخت هواپیمایی است با سایز کمتر از 7.5 سانتیمتر و وزن کمتر از 10 گرم.


این هواپیما قرار است برای اهداف مختلفی از قبیل جاسوسی - نظارت بر حرکات دشمن و هنگام عملیات های نظامی استفاده شود. قرار است که هر سرباز این امکان را داشته باشد تا 6 عدد از این هواپیماها را در جیب به همراه داشته باشد. این هواپیما طوری طراحی میشود که بتوان از آنها در محیط های سربسته نیز استفاده کرد.


احتمالا از چند وقت دیگر سرباز ها در عراق قبل از ورود به یک خانه اول یک هواپیما داخل آن میفرستند تا داخل را ببینید و بعد وارد خانه میشوند. سرباز های آمریکایی با این همه تجهیزات خود یک ماشین جنگی کامل بودند. حالا اگر این هواپیما ها هم به آن اضافه شود هر سرباز یک فرودگاه با 6 هواپیمای نظامی هم محسوب میشود.
جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
Miladlulu مرد #20 | Posted: 29 Aug 2012 20:57
کاربر

 
اسلحه شلیک سس


اگر شما هم مثل من عاشق سس ها هستید این اسلحه مخصوص شما طراحی شده است. میتوانید آن را با سس مورد علاقه ی خود پر کنید و سپس آن را به طرف غذا هدف گیری و شلیک نمایید.

من ترجیح میدهم موقع خوردن غذا دو تا از این تفنگ ها را مانند یک کابوی روی کمربند داشته باشم. با یکی خردل و با تفنگ دوم کچاپ شلیک کنم.

گلوله ی مورد علاقه ی شما چیست؟

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
      
صفحه  صفحه 2 از 10:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  پسین » 
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر / امنیتی جاسوسی و سلاح ها

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا