خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر /

ساعت و دستبند هوشمند


صفحه  صفحه 22 از 22:  « پیشین  1  2  3  ...  20  21  22
pixy_666 مرد #211 | Posted: 25 Oct 2015 21:08
کاربر

 
گارمین نسل جدید ساعت‌ هوشمند خود را برای ورزشکاران معرفی کرد

گارمین نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود را که برای استفاده توسط ورزشکاران طراحی و تولید شده، معرفی کرد. این ساعت هوشمند قادر است تا فعالیت‌های ورزشی کاربران را ثبت کرده و اطلاعات مربوط به میزان آمادگی بدنی ورزشکاران را بصورت مجتمع در اختیار کاربران قرار دهد.گارمین نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود را که با در نظر گرفتن ورزشکاران روانه‌ی بازار شده، معرفی کرد. این ساعت‌های هوشمند قادرند تا اطلاعات مربوط به میزان فعالیت ورزشی و آمادگی جسمانی ورزشکاران و به خصوص دوندگان را ذخیره کنند. اطلاعات ثبت شده توسط این ساعت هوشمند را می‌توان با استفاده از اپلیکیشن توسعه یافته برای گوشی‌های هوشمند مشاهده کرد.

ساعت‌های هوشمند جدید معرفی شده توسط گارمین شامل Forerunner 230، Forerunner 235 و Forerunner 630 است که همگی به سنسور موقعیت یاب ماهواره‌ای مجهز شده‌اند. با استفاده از این سنسور، محصولات جدید گارمین قادرند تا سرعت و مسافت طی شده توسط کاربر را اندازه‌گیری کنند. این ساعت‌های هوشمند برای استفاده در تمام ساعات شبانه روز طراحی شده‌اند و با استفاده از آن‌ها می‌توان تعداد قدم‌ها، کالری سوزانده شده و همجنین میزان خواب کاربر را اندازه‌گیری کرد. همچنین از قابلیت‌های دیگر این ساعت هوشمند باید به Auto Lap و Auto Pause اشاره کرد. هر سه ساعت هوشمند عرضه شده توسط گارمین قادرند تا ۵۰ متر در برابر نفوذ آب مقاومت کنند.

گارمین ساعت هوشمند خود را به قابلیت جدیدی مجهز کرده که البته می‌توان در سایر ساعت‌های هوشمند موجود در بازار، از وجود چنین قابلیتی استفاده کرد. محصولات جدید گارمین که همان ساعت‌های هوشمند سری Forerunner این کمپانی هستند، قادرند تا اعلانیه‌های گوشی‌های اندروید و آیفون‌های اپل را به کاربر نمایش دهند. ساعت‌های جدید گارمین را می‌توان با استفاده از بلوتوث به به گوشی‌های هوشمند متصل کرد و از این طریق امکان کنترل موسیقی در حال پخش روی گوشی هوشمند، دریافت ویجت‌های جدید و همچنین دریافت واچ فیس‌های جدید برای ساعت هوشمند گارمین وجود دارد.

دو نسخه‌ی Forerunner 230 و Forerunner 235 از نظر مشخصات فنی شبیه به هم هستند و تنها تفاوت موجود بین این دو ساعت هوشمند فقط در بهره‌گیری از سنسور نوری ضربان قلب در Forerunner 235 است. نبود سنسور نوری ضربان سنج در نمونه‌ی دیگر این ساعت هوشمند بدین معنی نیست که نمی‌توان با استفاده از ضربان قلب را سنجید، بلکه این ساعت‌هوشمند نیز چنین قابلیتی دارد، با این تفاوت که برای استفاده از آن باید سنسورهای +ANT را که روی سینه می‌چسبند، مورد استفاده قرار داد. قابلیت سنجش میزان ضربان قلب تنها تعداد ضربان کاربر را نمایش نمی‌دهد، بلکه با استفاده از آن می‌توان میزان حجم اکسیژن گیری هر فرد را نیز مشخص کرد. ساعت‌های گارمین قادرند تا با بهره‌گیری از این اطلاعات، میزان استراحت مورد نیاز پس از یک فعالیت ورزشی سنگین و همچنین زمانی را که کاربر می‌تواند در آن به فعالیت سنگین بپردازد، محاسبه کنند.

گارمین مدعی است که نمونه‌ی ۲۳۰ قادر است تا ۱۶ ساعت را در حالت ورزشی بدون نیاز به شارژ به فعالیت بپردازد. در حالت استفاده‌ی عادی که شامل ثبت فعالیت‌های کاربر و همجنین نمایش اعلانیه‌های گوشی است، این ساعت قادر است تا ۵ هفته بدون نیاز به شارژ شدن به فعالیت بپردازد. Forerunner 235 قادر است در حال ثبت فعالیت‌های ورزشی در کنار فعال بودن GPS تا ۱۱ ساعت به کار خود ادامه دهد. این ساعت هوشمند در حالت معمولی تا ۹ روز انرژی مورد نیاز را بدون شارژ شدن ذخیره می‌کند.

Forerunner 630 از وجود یک صفحه‌ی نمایش رنگی با رزولوشن و وضوح بالا بهره می‌برد. همچنین باید به بهره‌گیری از ویبره و قابلیت اتصال به شبکه‌های بی‌سیم نیز اشاره کرد. با استفاده از قابلیت بی سیم می‌توان حتی در صورتی که گوشی‌هوشمند از طریق بلوتوث به ساعت متصل نباشد، اطلاعات مورد نظر را به راحتی از طریق شبکه‌ی بی‌سیم در حساب کاربری خود آپلود کرد.

هرچند Forerunner 630 از وجود سنسور ضربان سنج بی بهره است، اما می‌توان از سنسور ضربان سنج سینه‌ای HRM-Run Chest استفاده کرد. این ساعت هوشمند قادر است با برقراری ارتباط با این سنسور، ضربان قلب کاربر را اندازه‌گیری کند. از جمله‌ی سایر قابلیت‌های این ساعت هوشمند باید به شمارش قدم‌ها در هر دقیقه و همچنین میزان تماس با زمین اشاره کرد.

گارمین مدعی است این ساعت هوشمند قادر است تا ۱۶ ساعت در حالت فعال بودن سنسور GPS و تا ۴ هفته در حالت معمولی بدون شارژ به فعالیت خود ادامه دهد.

گارمین زمان دقیقی را برای عرضه‌ی نسل جدید ساعت‌های هوشمند ورزشی خود ارائه نکرده، اما احتمالا این سری از ساعت‌های هوشمند کمپانی در سه ماهه‌ی چهارم، یعنی در فصل جاری روانه‌ی بازار خواهند شد. گارمین Forerunner 230 را به قیمت ۲۵۰ دلار به فروش خواهد رساند که در صورت خریداری این ساعت با سنسور ضربان سنج سینه‌ای، باید ۵۰ دلار دیگر به این مبلغ اضافه کرد. Forerunner 235با قیمت ۳۳۰ دلار و Forerunner 630 به ترتیب با قیمت ۴۰۰ و ۴۵۰ دلار برای نسخه‌ی معمولی و نسخه‌ی مجهز به سنسور ضربان سنج سینه‌ای روانه‌ی بازار خواهد شد.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #212 | Posted: 26 Oct 2015 22:03
کاربر

 
سامسونگ دو باتری انعطاف پذیر Band و Stripe را برای گجت های پوشیدنی معرفی کرد

کمپانی‌هایی نظیر سامسونگ به منظور بهبود وضعیت باتری‌ها در گجت‌های پوشیدنی در حال تلاش هستند و آخرین نمونه‌ی باتری تولید شده توسط این کمپانی نیز با عنوان Band در همین راستا تولید شده است.سامسونگ با آخرین نمونه‌ی باتری طراحی و تولید شده برای گجت‌های پوشیدنی نه‌تنها می‌تواند عمر باتری در این محصولات را افزایش دهد، بلکه امکان ساخت نمونه‌هایی با فرم فکتور متفاوت‌تر را نیز فراهم می‌کند. اولین نمونه از باتری‌های جدید و مخصوص گجت‌های پوشیدنی سامسونگ، بند نام دارد. همانطور که از اسم این گجت نیز می‌توان حدس زد، ظاهر آن شبیه به یک نوار است که می‌تواند عمرباتری گجت‌های هوشمند را تا ۵۰ درصد افزایش دهد. نمونه‌ی دیگری از باتری‌های جدید و جالب توجه سامسونگ، Stripe نام دارد. این نمونه در مقایسه با بند بسیار باریک‌تر است، بطوریکه ضخامت آن تنها ۰.۳ میلی‌متر است. با استفاده از این باتری می‌توان انواع گجت‌های پوشیدنی نظیر گردن‌بندهای هوشمند و حتی هدبندهای هوشمند را نیز تولید کرد، چراکه ظرافت به کار برده شده در تولید این باتری، چنین امکانی را در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد. سامسونگ به این موضوع اشاره کرده که تراکم انرژی موجود در این باتری در مقایسه با سایر نمونه‌های موجود در بازار بسیار بیشتر است.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که این محصولات هنوز به عنوان نمونه‌های پیش تولید رونمایی شده‌اند و مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی این پیش نمونه‌ها را در قالب محصولات تجاری روانه‌ی بازار خواهد کرد.

سامسونگ در ابتدای سال جاری میلادی نیز، نسل جدیدی از باتری‌های لیتیوم-یونی را برای استفاده در گوشی‌های هوشمند معرفی کرد که قادر بودند تا ۲۱ ساعت بیشتر از باتری‌های معمول مورد استفاده در گوشی‌ها، به تامین انرژی مورد نیاز بپردازند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #213 | Posted: 26 Oct 2015 22:05
کاربر

 
اچ تی سی عرضه‌ دستبند هوشمند Grip را برای دومین بار تا ۲۰۱۶ به تعویق انداخت

اچ‌تی‌سی بار دیگر عرضه‌ی دستبند هوشمند خود را که گریپ نام دارد، به تعویق انداخت . این برای دومین بار است که تایوانی‌ها عرضه‌ی دستبند هوشمند خود را پس از معرفی به تاخیر می‌اندازند.اچ‌تی‌سی عرضه‌ی دستبند هوشمند گریپ را که برای ساخت آن با کمپانی Under Armur همکاری کرده، تا سال ۲۰۱۶ به تعویق انداخت. قرار بود تایوانی‌ها این دستبند هوشمند را در طول سال جاری میلادی روانه‌ی بازار کنند.

از مشخصات فنی این دستبند هوشمند که قرار است با قیمت ۱۹۹ دلار عرضه شود، می‌توان به صفحه‌ی نمایش لمسی و سنسور موقعیت یاب ماهواره‌ای اشاره کرد. اچ‌تی‌سی در ماه جولای برای اولین بار این پروژه را به تاخیر انداخت و اعلام کرد که گریپ اواخر سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد. این کمپانی دلیل این تاخیر را انجام آزمایش‌های متعدد با استفاده از این دستبند هوشمند و دریافت باخوردهایی می‌داند که اچ‌تی‌سی را بر آن داشته تا عرضه‌ی این ساعت هوشمند را به تاخیر بیاندازد. البته دومین دلیل تاخیری عرضه‌ی دستبند هوشمند اچ‌تی‌سی، مربوط به پلتفرم یکپارچه‌ی تندرستی (Connected Fitness) این شرکت است. تایوانی‌ها اعلام کرده‌اند که در سیاست جدید خود تصمیم گرفته‌اند تا با همکاری Under Armoour، یک اکوسیستم یکپارچه را برای گجت‌های پوشیدنی ایجاد کنند.

اچ‌تی‌سی تلاش می‌کند تا با عرضه‌ی این دستبند هوشمند در کنار هدست واقعیت مجازی Vive VR، دامنه‌ی محصولات خود را متنوع‌تر از پیش کند. تایوانی‌ها در سال‌های اخیر سود چندانی را از حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند به جیب نزده‌ و حتی گزارش مالی این کمپانی در فصل‌های مختلف نشان از این دارد که وضعیت کمپانی رفته رفته بدتر از پیش می‌شود. البته ورود به حوزه‌هایی نظیر گجت‌های پوشیدنی هیچ تضمینی برای موفقیت دوباره‌ی اچ‌تی‌سی نیست، چراکه برای مثال هدست‌های واقعیت مجازی هنوز راه درازی تا تبدیل شدن به یک محصول بالغ دارند. در مورد دستبند‌های هوشمند نیز، اچ‌تی‌سی باید رقابت با محصولات بسیار قدرتمندی را در نظر داشته باشد.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #214 | Posted: 30 Oct 2015 21:45
کاربر

 
سامسونگ به تعقیب اپل در بازار ساعت های هوشمند ادامه می دهد

در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم دو شرکت اپل و سامسونگ گزارش درآمدهای خود را در سه ماه سوم سال ۲۰۱۵ ارائه کردند. در ادامه وضعیت فروش این دو شرکت در بازار ساعت‌های هوشمند را بطور مختصر مرور می‌کنیم.اپل و سامسونگ در گزارش مالی اخیر خود، با تمرکز بیشتر روی فروش گوشی‌های هوشمند و عملکرد خود در بازار موبایل، به نوعی سایر درآمدهایشان را در پشت این حوزه موفق پنهان کردند و برای مثال مطالب چندانی در ارتباط با ساعت‌های هوشمند از این دو شرکت نشنیدیم. اپل اعلام نکرد که در ۳ ماه مورد نظر چه تعداد اپل واچ به فروش رسانده و سامسونگ نیز در مورد عملکرد خود در بازار ابزارهای پوشیدنی هوشمند اظهار نظر چندانی نکرد.

اما اطلاعات موسسه تحقیقاتی Strategy Analytics نشان می‌دهد که اپل در حال حاضر پیشتاز بازار ساعت‌های هوشمند است و سامسونگ در رتبه‌ی دوم در تعقیب این شرکت است. طبق تخمین این موسسه‌ی تحقیقاتی، اپل در ماه‌های بین جولای و سپتامبر ۴.۵ میلیون اپل واچ به فروش رسانده است و سامسونگ با فروش ۶۰۰ هزار عددی در رتبه دوم قرار دارد.

از آنجا که در این گزارش در مورد عملکرد سامسونگ از عبارت ابزار پوشیدنی استفاده شده و نام دقیق دستگاه‌ها ذکر نشده هنوز بطور دقیق مشخص نیست که آیا این میزان فروش ذکر شده متعلق به نسل اول Gear‌ سامسونگ است یا Gear 2 و Gear Fit‌ را نیز شامل می‌شود. البته در نظر داشته باشید که این آمارها میزان فروش Gear S2‌ سامسونگ را که حدود یک ماه پیش به بازار عرضه شد، در بر نمی‌گیرد.

تعداد کل ساعت‌های هوشمندی که در این بازه‌ی زمانی به فروش رفته ۶.۱ میلیون واحد بوده است که رشد ۶ برابری را در مقایسه با سال قبل نشان می‌دهد. اپل ۷۳ درصد از این مقدار فروش و سامسونگ ۱۰ درصد را در اختیار داشته است. سایر تولیدکنندگان ساعت‌های هوشمند از جمله ایسوس، سونی، ال‌جی و هواوی روی هم رفته ۱ میلیون دستگاه به فروش رسانده‌ا‌ند که ۱۶ درصد از کل میزان فروش را شامل می‌شود.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #215 | Posted: 3 Nov 2015 22:27
کاربر

 
ال جی دو ساعت هوشمند GizmoGadget و GizmoPal 2 را برای کودکان عرضه می‌کند

ایوان بلس یا همان فاش کننده‌ی نام آشنای EVLeaks@ با انتشار توییت جدیدی اطلاعاتی در رابطه با ساعت هوشمند جدید ال جی فاش کرده است. گجت‌‌های پوشیدنی جدید ال‌جی شامل دو ساعت هوشمند برای کودکان است .براساس اطلاعات ارائه شده توسط ایوان بلس، ال‌جی در نظر دارد تا دو ساعت هوشمند را برای کودکان توسط اپراتور مخابراتی ورایزن روانه‌ی بازار کند. این دو ساعت هوشمند GizmoPal 2 و GizmoGadget نام گرفته‌اند. انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد عرضه و فروش این ساعت‌های هوشمند در فروشگاه آنلاین و فروشگاه‌های فیزیکی ورایزن باشیم. ساعت هوشمند گیزمو پال ساختار بسیار ساده‌ای دارد، بطوریکه از یک بلندگو و کلید سخت‌افزار تشکیل شده است. با استفاده از این ساعت هوشمند والدین می‌توانند فرزندان خود را تعقیب کنند. این مهم از طریق یک اپلیکیشن مخصوص قابلیت تماس دو طرفه و سیستم GPS که قادر است بصورت زنده اطلاعات مکانی را در اختیار والدین قرار دهد، امکان پذیر شده است.

براساس اطلاعات ارائه شده این دو ساعت هوشمند در تاریخ ۱۲ نوامبر توسط ورایزن بصورت رسمی معرفی خواهند شد. همانطور که اشاره کردیم با استفاده از این ساعت‌های هوشمند والدین قادر خواهند بود تا فرزندان خود را بصورت لحظه به لحظه روی نقشه تعقیب کرده و همچنین بتوانند با استفاده از این دستگاه بصورت آنی با کودکان خود تماس صوتی برقرار کنند.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
magma33 مرد #216 | Posted: 7 Jan 2017 13:24
کاربر
 
سلام. لطفا اگه میشه در مورد اینکه آیا الان در ایران موقع خرید اپل واچ هست یا نه. باید منتظر نسل بعدی بمونیم؟ نظرتون رو بگید؟؟؟؟؟
      
Pars400 مرد #217 | Posted: 13 Apr 2019 11:20
کاربر
 
بنظر من اپل واچ پول رندشو میگیره، الان ساعتای هوشمندی با قابلیت‌های خیلی بیشتر اومده با قیمت بسیار مناسب تر
شاد باش
      
صفحه  صفحه 22 از 22:  « پیشین  1  2  3  ...  20  21  22 
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر / ساعت و دستبند هوشمند

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا