خانه ثبت نام نظرسنجی   جستجو موقعیت قوانین   چت روم
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر /

ساعت و دستبند هوشمند


صفحه  صفحه 9 از 22:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  21  22  پسین »
pixy_666 مرد #81 | Posted: 19 May 2015 11:32
کاربر

 
WellBe؛ دستبند هوشمندی که شما را از حضور افراد مزاحم آگاه می کند

امروزه گجت‌های پوشیدنی با کاربردهای مختلفی روانه‌ی بازار می‌شوند؛ از این رو به تازگی دستبندی با نام WellBe ساخته شده که هنگام نزدیک شدن افراد مزاحم، کاربر را آگاه کرده و پیشنهاد‌هایی برای رهایی از این شرایط ناخوشایند ارائه می‌کند.هدف از ساخت دستبند هوشمند WellBe، مانیتور کردن ضربان قلب است؛ زمانی که ضربان قلب و استرس کاربر افزایش یابد، دستبند هشداری برای آگاهی کاربر ارسال می‌کند. سازنده‌ی این دستبند مدعی شده که WellBe با استفاده از الگوریتم هوشمند، میزان استرس و آرامش کاربر را در زمان‌ها و مکان‌های مختلف و ملاقات‌هایی که کاربر در طول روز با افراد مختلف دارد، می‌سنجد؛ پتنت این الگوریتم هنوز مراحل ثبت را طی می‌کند.
دستبند WellBe در زمان‌هایی که مهمان ناخوانده یا همسایه مراجعه می‌کند، یا شرایط ناگواری به صورت اتفاقی رخ می‌دهد، سریعا در گوشی هوشمند هشداری را به منظور ارائه‌ی پیشنهادهای مختلف همانند مدیتیشن و نفس عمیق ارائه می‌دهد. بر اساس ادعاهای سازنده این دستبند، اپلیکیشن WellBe دارای قابلیتی است که می‌تواند پس از ورزش ضربان قلب را مانیتور کرده و نسبت به شرایط کاربر، پیشنهاد‌هایی را برای استراحت و ریلکس شدن ارائه دهد.
البته حسگرهای ضربان قلب چندین سال است که در ساعت‌ها و دستبندهای هوشمند قرار دارد. موردی که در خصوص دستبند WellBe متفاوت است، سنجیدن ضربان قلب و استرس کاربر در شرایط مختلف و ارائه‌ی پیشنهادهایی برای آرام شدن و قرار گرفتن در حالت آرامش است. این قابلیت نوعی تقویت آگاهی به شمار می‌رود؛ زیرا زمانی که گوشی هوشمند به کاربر اطلاع می‌دهد تا آرام شود یا نحوه‌ی قرار گرفتن در آرامش را اعلام می‌کند، کاربر می‌تواند از نقطه‌ی ضعف و عصبانیت خود آگاه باشد. این ساعت از چوب پنبه ساخته شده است؛ بنابراین کاربران با قرار دادن آن روی مچ دست می‌توانند احساس راحتی را تجربه کنند که البته این ویژگی باعث می‌شود تا دستبند به راحتی انعطاف‌پذیر شود.
البته باید این نکته را هم در نظر داشت، هنگامی که کابر عصبانی است، شنیدن آلارم‌ها و صداهای هشدار از سمت گوشی هوشمند زیاد جالب به نظر نمی‌رسد و احتمالا شدت عصبانیت را کاهش نخواهد داد؛ اما به هر حال تست کردن این راه‌کار نیز ضرری نداشته و کاربر می‌تواند خود را در چنین حالتی محک بزند. قیمت دستبند WellBe از ۹۹ دلار شروع می‌شود و کاربران می‌توانند به طور آنلاین آن را خریداری کنند. هدف سازندگان این دستبند، دست یافتن به سود فروش ۱۰۰٫۰۰ دلاری در طول برگزاری کمپین یک ماهه است؛ این کمپین از ماه دسامبر سال جاری آغاز می‌شود.
متاسفانه جزئیات فنی دستبند WellBe مانند نحوه روشن کردن آن و سازگاری با گوشی هوشمند ارائه نشده است. اما به نظر می‌رسد این دستبند توسط ارتباط بلوتوث به دستگاه‌های دیگر متصل می‌شود و همچنین قابل شارژ کردن است.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #82 | Posted: 19 May 2015 12:44
کاربر

 
قابلیت سنجش میزان خواب و پیدا کردن ساعت گم شده به اپل واچ اضافه می شود

اپل درصدد اضافه کردن قابلیت‌های جدیدی به اپل واچ از طریق انتشار بروزرسانی‌های نرم‌افزاری است. از جمله‌ی این ویژگی‌ها می‌توان به پیدا کردن محل ساعت و شماری از ویژگی‌های مرتبط با قابلیت‌های سلامتی اشاره کرد.به گزارش 9to5mac اپل با انتشار بروزرسانی‌های نرم‌افزاری قابلیت‌های جدیدی به اپل واچ اضافه کرده که از جمله‌ی آنها می‌توان به یافتن محل ساعت هوشمند در صورت گم شدن و همچنین ثبت و مانیتورینگ خواب کاربر در کنار امکان اضافه شدن Complication‌های توسعه یافته توسط سایر برنامه‌نویسان اشاره کرد. Complicationها به المان‌های نرم‌افزاری اطلاق می‌شود که اطلاعاتی را برای کاربر در حاشیه‌ی صفحه‌ی اصلی ساعت، نشان می‌دهند. این اطلاعات می‌تواند اعلانیه‌ی مربوط به قرار ملاقات، وضعیت ماه و برخی موارد دیگر باشد. باید به این نکته اشاره کرد که شماری از قابلیت‌های مورد نظر نیاز به سخت‌افزار دارند. هنوز مشخص نیست که توسعه‌ی این ویژگی‌ها چه زمانی پایان یافته و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. شاید در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل که ماه آینده برگزار می‌شود یا حتی امسال شاهد عرضه‌ی این ویژگی‌ها نباشیم. نکته‌ای که حائز اهمیت است، اضافه شدن کامپلیکیشن‌ها یا ویجت‌های توسعه‌دهندگان غیراپلی به این ساعت هوشمند است.
اولین ویجت یا کامپلیکیشن غیر اپلی که احتمالا پیش از بقیه به ساعت اضافه خواهد شد، متعلق به توئیتر است. براساس گزارش منتشر شده، این کمپانی در حال آزمایش نسخه‌ای از سیستم‌عامل مخصوص ساعت با ویجت توئیتر روی آن است. شنیده‌ها حکایت از این دارد که نسخه‌ی کوچکتر کامپلیکیشن قادر است تعداد توئیت‌های خوانده نشده را نمایش دهد، در حالیکه نمونه‌ی بزرگ‌تر، متن را نیز در خود جای خواهد داد.
البته باید به این موضوع اشاره کرد که اضافه شدن کامپلیکیشن توئیتر شاید نشان دهنده‌ی امکان اضافه شدن ویجت‌های سایر توسعه‌دهندگان نباشد. شاید توسعه‌دهندگان برای استفاده از این قابلیت باید با هماهنگی اپل اقدام به توسعه‌ی کامپلیکیشن مخصوص به اپلیکیشن خود کنند. در هر صورت امکان اضافه شدن چنین قابلیتی به اپل واچ، ویژگی‌های جدیدی به اپل واچ اضافه خواهد کرد.
یکی دیگر از قابلیت‌های که به اپل واچ اضافه خواهد شد، در هفته‌ای که گذشت بحث و گفتگوی بسیاری را برانگیخت. این قابلیت امکان پیدا کردن موقعیت مکانی اپل واچ را در صورت سرقت یا گم شدن آن فراهم می‌کند. براساس گزارش منتشر شده توسط 9to5mac، اپل در حال توسعه‌ی قابلیتی است که Find My Watch نام دارد. این قابلیت امکان قفل کردن، تعقیب و پاک کردن اطلاعات موجود روی ساعت هوشمند را به کاربر بصورت ریموت می‌دهد. با توجه به اینکه اپل واچ نیازمند اتصال به آیفون است، از این‌رو مشخص نیست که اپل این ویژگی را چگونه در ساعت هوشمندش مدیریت خواهد کرد. 9to5mac با اشاره به این موضوع، اضافه کرده که شاید نسل کنونی اپل واچ از این ویژگی بی بهره باشد. ویژگی دیگری که احتمالا به اپل واچ اضافه خواهد شد، ضربه زدن روی دست کاربر توسط ساعت‌هوشمند، زمانی است که کاربر از آیفون فاصله می‌گیرد.
9to5mac همچنین به شماری از قابلیت‌های مرتبط با سلامتی در ساعت‌هوشمند خود نیز اشاره کرده است. پیش از آنکه اپل ساعت‌هوشمند خود را معرفی کرده و روانه‌ی بازار کند، اخبار بسیاری در مورد قابلیت‌های کاربردی مرتبط با سنجش فاکتورهای سلامتی در آن منتشر شد. از جمله‌ی این قابلیت‌ها می‌توان به سنجش میزان قندخون و همچنین اکسیژن خون اشاره کرد، اما در زمان عرضه خبری از این قابلیت‌ها نبود و تنها یک سنسور ضربان سنج با اپل واچ همراه شده بود.
حال به نظر می‌رسد اپل در نقشه‌ی راه خود اضافه شدن ویژگی‌های مرتبط با سلامتی را نیز در نظر گرفته است و این ویژگی‌ها در نسل‌های بعدی اپل واچ به این محصول اضافه خواهند شد. شنیده‌ها حکایت از این دارد که سنجش میزان فشار خون و مانیتور کردن میزان خواب کاربر از جمله‌ی مواردی است که در آینده‌ی نزدیک شاهد اضافه شدن آن خواهیم بود، هرچند سنسور اندازه‌گیری میزان گلوکز، برای بعدها برنامه‌ریزی شده است. با توجه به اینکه اپل واچ از وجود سنسور ضربان سنج بهره می‌برد، گمانه‌هایی مطرح شده که گویای اضافه شدن قابلیتی برای تشخیص ضربان قلب ناموزون کاربر است. البته 9to5mac به این نکته اشاره کرده که احتمالا به دلیل عواقب وجود چنین قابلیتی، شاهد انتشار آن برای کاربران نخواهیم بود.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #83 | Posted: 19 May 2015 13:03
کاربر

 
اپلیکیشن مرسدس بنز برای اپل واچ منتشر شد

پس از آنکه ساعت هوشمند اپل روانه‌ی بازار شد، حال کمپانی‌های خودروسازی یکی پس از دیگری اپلیکیشن‌های خود را برای اپل واچ منتشر می‌کنند. مرسدس بنز نیز اپلیکیشن خود را برای اپل واچ منتشر کرد.پس از آنکه بی ام دبلیو و فولکس واگن اپلیکیشن‌های خود را اپل واچ ارائه کردند، حال کمپانی آلمانی مرسدس نیز اپلیکیشن خود را برای این ساعت هوشمند منتشر کرده است. این اپلیکیشن با تمرکز روی مسیریابی منتشر شده است.
کاربران می‌توانند مقصد خود را روی اپل واچ مشخص کنند. به محض ورود به خودرو، فرآیند مسیریابی به نمایشگر درون خودرو انتقال یافته و کاربر اطلاعات مورد نظر را از طریق خودرو دریافت خواهد کرد. سپس در صورتی که کاربر خودروی خود را پارک کرده و از آن خارج شود، دوباره از طریق ساعت هوشمند به سمت مقصد هدایت خواهد شد. مرسدس بنز پیش از این نیز اپلیکیشن مشابهی را برای گوگل گلس منتشر کرده بود که کارکرد مشابهی داشت.
این اپلیکیشن توسط مرکز تحقیقات و توسعه‌ی مرسدس بنز در دره‌ی سیلیکون طراحی و توسعه یافته است. براساس اطلاعات ارائه شده، مرسدس‌بنز این اپلیکیشن را به‌همراه کلاس‌های C و S در پاییز سال جاری عرضه خواهد کرد. مرسدس‌بنز عنوان کرده که در آینده‌ی نزدیک سایر مدل‌ها نیز این اپلیکیشن‌ را دریافت خواهند کرد. همزمان با دریافت این بروزرسانی، امکانات اپلیکیشن مرسدس بنز نیز افزایش یافته و اطلاعاتی نظیر میزان سوخت باقی مانده، مسافت باقی مانده در کنار سایر اطلاعات روی ساعت هوشمند نمایش داده خواهد شد.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #84 | Posted: 20 May 2015 20:52
کاربر

 
ساعت‌های هوشمند مبتنی بر اندروید ور از نقشه گوگل پشتیبانی می‌کنند

کاربران زیادی از نقشه‌های گوگل استفاده می‌کنند و طی هفته جاری آخرین نسخه‌ی Google Maps نه تنها برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها منتشر شد، بلکه حالا ساعت‌های هوشمند مبتنی بر اندروید ور نیز می‌توانند از این نقشه‌ها استفاده کنند.دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید ور به کمک نسخه‌ی 9.9 اپلیکیشن Maps می‌توانند از نقشه‌های گوگل روی نمایشگر کوچک خود بهره برده و کاربران قادر خواهند بود مکان‌ها یا مسیرهای مور نظر را مستقیما روی ساعت خود دریافت کنند.
همچنین گوگل برای دسترسی راحت‌تر کاربران به گوگل مپز از روی نمایشگر 1.6 اینچی ساعت خود٫ رابط کاربری جدیدی را طراحی کرده است و اگر انگشتان شما به اندازه کافی کوچک باشد می‌توانید از دکمه‌های zoom in و zoom out نیز در کنار قابلیت‌های زوم‌کردن و مشخص کردن مکان روی نقشه لذت ببرید. گوگل پشتیبانی از قابلیت always-on را برای اپلیکیشن گوگل مپز پلتفرم اندروید ور فعال کرده است و تا زمانی که به صورت فیزیکی آن را غیرفعال نکنید، می‌توانید از نقشه‌های این شرکت استفاده کنید. به راحتی می‌توانید مسیرهای نقطه به نقطه و مکان‌های نزدیک خود را پیدا کنید.
اگر تمایل دارید آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن Google Maps اندروید ور را داشته باشید می‌توانید آن را به صورت فایل Maps 9.9 با فرمت APK از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود کنید.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #85 | Posted: 24 May 2015 12:37
کاربر

 
دور زدن قابلیت امنیتی اپل واچ

اخیرا یکی از کاربران مشکل امنیتی اپل واچ را کشف کرده که بر اساس آن، سارقان می‌توانند قابلیت‌های امنیتی این ساعت هوشمند را دور بزنند؛ در حقیقت اگر این ساعت به سرقت برود، با ریست کردن آن و بدون درخواست رمز، می‌توان آن را استفاده کرد.مشکل امنیتی جدید اپل واچ باعث شده تا یکی از قابلیت‌های امنیتی این ساعت از کار بیفتد. اپل واچ دارای قابلیتی و سنسوری است که می‌تواند صاحب خود را تشخیص دهد. زمانی که کسی این ساعت را بر روی مچ خود قرار می‌دهد، ابتدا باید پین امنیتی را وارد کند، سپس تا زمانی که این ساعت تشخیص دهد بر روی مچ قرار دارد، دیگر رمز عبور و پین را درخواست نخواهد کرد. توسط این ویژگی می‌توان به راحتی با اپل واچ پرداخت‌هایی را بواسطه‌ی اپل‌پِی انجام داد اما در هر صورت با ایجاد مشکل امنیتی، پرداخت با این سیستم نیز در معرض خطر قرار می‌گیرد.
زمانی که سنسور اپل واچ حس می‌کند که دیگر بر روی مچ دست قرار ندارد، قفل ساعت را فعال می‌کند، بنابراین برای استفاده مجدد آن باید پین را وارد کرد. در حقیقت اگر کسی اپل واچ شما را از روی مچتان برداشته و خودش از آن استفاده کند، ابتدا باید رمز عبور آن را وارد کند. اما اخیرا دو مشکل امنیتی در این ساعت کشف شده است؛ مشکل اولی این است که تنها یک ثانیه طول می‌کشد تا اپل واچ تشخیص دهد دیگر بر روی مچ قرار ندارد، البته این ساعت زمانی که بر روی مچ قرار دارد و کاربر کمی آن را تکان یا حرکت می‌دهد، به صورت خودکار قفل نمی‌شود، بنابراین این مشکل، باعث بروز آسیب پذیری امنیتی شده است.
مشکل امنیتی دوم این است که سنسور قابلیت تشخیص بین انگشت و مچ را ندارد؛ بنابراین اگر کسی این ساعت را دزدیده و بلافاصله انگشت خود را در زیر آن به منظور شناسایی سنسور قرار دهد، در این حالت دیگر قفل اپل واچ فعال نخواهد شد. بنابراین پس از این عمل، سارق به راحتی قادر خواهد بود از طریق اپل واچ و سیستم پرداخت اپل پِی، بدون درخواست رمز عبور خریدهایی را انجام دهد.
همانطوری که در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید، بدون قرار دادن اپل واچ بر روی مچ یا انگشت، امکان دور زدن قابلیت‌های امنیتی وجود ندارد، اما به هر حال این کار امکان‌پذیر است. این ویدئو می‌تواند زنگ خطری برای کمپانی اپل باشد تا میزان حساسیت سنسور و قابلیت‌های امنیتی آن را افزایش دهد، یا اینکه در مدل آتی اپل واچ قابلیت‌های امنیتی بیشتری را فراهم کند.


لینک دانلود

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #86 | Posted: 24 May 2015 12:40
کاربر

 
مورگان استنلی: امسال 36 میلیون اپل واچ فروش می رود

اپل ساعت هوشمند خود را پس از انتشار شایعات فراوان روانه‌ی بازار کرد و پس از عرضه‌ی آن تحلیل‌گران در حال گمانه‌زنی در خصوص میزان فروش این محصول اپل هستند. بر این اساس یکی از تحلیل‌گران موسسه‌ی مورگان استنلی در گزارش جدید خود، فروش 36 میلیون دستگاه اپل واچ را در سال اول فروش پیش‌بینی کرده است.کتی هوبرتی، یکی از تحلیل‌گران موسسه‌ی مورگان استنلی است که در آخرین پیش‌بینی خود برای فروش اپل واچ، رقم 36 میلیون دستگاه را ثبت کرده است. وی پیش از این فروش 30 میلیون دستگاه اپل واچ را در 12 ماه اولیه فروش پیش بینی کرده بود.
پیش‌بینی جدید هوبرتی برگرفته از رای‌گیری است. وی داده‌هایی را مدنظر قرار داده که در آن شرکت‌کنندگان اعلام کرده‌اند که قطعا یک دستگاه اپل واچ را تهیه خواهند کرد. براساس گمانه‌های کتی هوبرتی بیش از نصف خریداران اپل واچ، آمریکایی هستند.
وی در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:


درخواست بازار برای اپل واچ پس از ماه مارس 60 درصد افزایش یافته است. اپل پس از عرضه‌ی ساعت هوشمندش در میانه‌های آوریل، استقبال از ساعت هوشمندش را به عینه دید. هرچند بسیاری از تحلیل‌ها به درخواست 50 میلیون دستگاهی بازار در سال جاری اشاره می‌کنند، اما محدودیت‌های تولید، قادر به رفع این نیاز نیست.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
Rolexiran مرد #87 | Posted: 24 May 2015 12:47
کاربر
 
ساعت ها خیلی زیاد شدن ولی هنوز کسی رو ندیدم داشته باشه و ازش استفاده کنه ...
نمی دونم کسی از دوستان هست راهنمایی کنه ؟ من خیلی دوست دارم یه ساعت هوشمند اندروید بخرم
ولی صفخه های شیک نداره و خودمونی بگن با بهترینشون هم نمیشه پز داد .... کاش رولکس و امگا و ای پی هم ساعت هوشمند داشتن
      
pixy_666 مرد #88 | Posted: 26 May 2015 11:39
کاربر

 
بررسی ویدیویی اپل واچ (Apple Watch)

اپل واچ تنها ساعت هوشمندی است که توانسته با استقبال گسترده کاربران روبرو شود. این محصول رکورد فروش تمام ساعت‌های هوشمند را زده و توانسته به یکی از محصولات موفق اپل تبدیل شود. این که فروش بالای آن مربوط به قابلیت‌ها و طراحی ظاهری آن است یا قدرت برند اپل جای بحث دارد، اما به هر حال لقب محبوب‌ترین ساعت هوشمند بی چون و چرا در اختیار اپل واچ است.اپل واچ محبوب‌ترین ساعت هوشمند حال حاضر است. این محصول با رابط کاربری اختصاصی اپل، یک گجت مکمل برای آیفون است تا بتوانید نوتیفیکیشن‌ها را بدون آن که آیفون را از جیبتان خارج کنید، روی مچ دست مشاهده کنید. همچنین قابلیت‌های پیشرفته دیگر از جمله اپلیکیشن‌های مختلفی که برای آن توسعه داده شده‌اند بسیاری از کارهای روزانه‌تان را تسهیل می‌کنند. از طرفی این ساعت با سنسورهای متنوع و قابلیت‌های نرم‌افزاری زیادی که دارد می تواند یک گجت تندرستی عالی برای علاقه‌مندان به ورزش و سلامتی باشد.
طراحی مربعی شکل این ساعت بهترین طراحی موجود در بازار نیست، اما کیفیت ساخت فوق‌العاده آن نقطه قوت این محصول محسوب می‌شود.
در ادامه می‌توانید ویدیوی مربوط به بررسی اپل واچ نسخه اسپورت را تماشا کنید:


دانلود ویدیو از آپارات

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #89 | Posted: 28 May 2015 16:00
کاربر

 
Magic View؛ ساعت هوشمند مفهومی لنوو با صفحه‌ نمایش مخفی

این روزها توجه کمپانی‌های مختلف به سمت ساعت‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی جلب شده است، از این رو هر روز شاهد معرفی محصولاتی با ویژگی‌های متفاوت هستیم. لنوو امروز ساعت هوشمند مفهومی خود را با ظاهر دایره‌ای شکل و یک ویژگی جالب توجه معرفی کرد. Magic View از یک صفحه‌ی نمایش مخفی بهره می‌برد که فقط کاربر قادر به دیدن آن است.یکی از مسائل اجتناب ناپذیری که بسیاری آن را نقطه‌ی ضعف ساعت‌های هوشمند می‌خوانند، صفحه‌ی نمایش کوچک این ساعت‌ها است که خواندن اعلانیه‌ها و اجرای اپلیکیشن‌ها در آن‌ها چندان لذت بخش نیست، اما به نظر می‌رسد لنوو این موضوع را حل کرده است. کمپانی چینی در جریان Lenovo Tech World ساعت هوشمند مفهومی خود را با عنوان Magic View معرفی کرده که از وجود یک صفحه‌ی نمایش مخفی روی بند ساعت بهره می‌برد. کاربر می‌توان با قراردادن این صفحه‌ی نمایش روبروی چشمان خود، تصویری را مشاهده کند که اندازه‌ی آن 20 برابر صفحه‌ی نمایش اصلی این ساعت هوشمند است. لنوو اعلام کرده که این قابلیت را از طریق فناوری بازتاب نوری یا Optical Reflection در ساعت هوشمندش گنجانده است. با استفاده از صفحه‌ی نمایش دوم که فقط توسط کاربر اصلی دیده می‌شود، می‌توان در ابعاد بزرگ‌تری به نقشه‌، تصویر یا اعلانیه‌های دریافت شده نگاه کرد.
همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید این ساعت هوشمند بسیار شبیه به موتو 360 موتورولا است. براساس شنیده‌ها این ساعت هوشمند مبتنی بر اندروید است، اما ظاهر آن متفاوت از اندروید ور و نسخه‌ی اصلی اندروید است. از جمله‌ی قابلیت‌های دیگر این ساعت هوشمند می‌توان به Magic Eye اشاره کرد که وضعیت روحی کاربر را نمایش می‌دهد.


لینک مطلب

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #90 | Posted: 29 May 2015 11:00
کاربر

 
سیستم عامل Android Wear با اپلیکیشن های جدید عرضه می‌شود

گوگل در طول کنفرانس امشب اعلام کرد که از زمان رونمایی سیستم عامل Android Wear تاکنون بیش از 4،000 برنامه‌ی اندروید برای آن توسعه داده شده است. این کمپانی همچنین اعلام کرد که برنامه‌های جدیدتری با نام‌های Uber، Foursquare، Citymapper و ... برای سیستم عامل Android Wear ارائه می‌شوند.اپلیکیشن اوبر یک قابلیت منحصر به فرد را در اختیارتان قرار می‌دهد که شاید تا حدی عجیب به نظر برسد. با استفاده از این برنامه پس از بیان جمله‌ی "Ok Google, Call me a Car" می‌توانید از سرویس‌های تاکسی مانند گوگل استفاده کنید! تصور کنید که در محل کارتان هستید و به تاکسی نیاز دارید، در این شرایط با بیان جمله‌ی فوق از سرویس برنامه‌ی Uber درخواست تاکسی می‌کنید و نهایتا راننده‌ی شخصی شما به محل اقامتتان آمده و شما را تا مقصد اصلی همراهی می‌کند. این اپلیکیشن از سیستم قدرتمندی بهره می‌برد و پتانسیل لازم را دارد تا در آینده‌ی نه چندان دور جایگزین تاکسی‌های درون شهری شود.
برنامه‌ی Foursquare اطلاعات دقیق، جزئی و به روز مکان‌هایی نظیر رستوران‌ها و .. را در اختیارتان قرار می‌دهد و پشتیبانی از برنامه‌ی Shazam نیز توسط سیستم عامل Android Wear فراهم خواهد شد. با ارائه‌ی این برنامه‌ها و قابلیت‌های جدید کاملا مشخص است که هدف گوگل زنده و سرپا نگه داشتن سیستم عامل Android Wear خواهد بود. مطمئنا در آینده شاهد رقابت هر چه بیشتر اندروید ور با سیستم عامل اختصاصی ساعت اپل خواهیم بود.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
صفحه  صفحه 9 از 22:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  21  22  پسین » 
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر / ساعت و دستبند هوشمند

جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse    News    Rules    How To    FAQ    Moderator List    Sexy Pictures Archive    Adult Forums    Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا