خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
سیاست انجمن لوتی / سیاست /

Here Is Iran | اينجا ايران است...........


صفحه  صفحه 39 از 40:  « پیشین  1  ...  37  38  39  40  پسین »
bamdad_2014 #381 | Posted: 14 Sep 2014 23:17
کاربر

 
Here Is Iran | اينجا ايران است...........اینجا خوزستان است
اینجا شادگان (فلاحیه) است
الآن ساعت ۳۰: ۱۸ دقیقه روز شنبه ۲۲ شهریور است.
این فرزندم (ایمن) است.
این‌ها تمام لیوانهای ما است
اگر بیشتر لیوان داشتیم بیشتر پر می‌کردم ولی حیف که...
کجایید مسؤلین با ادعا...
به نظر شما ما باید درد دلم را به چه کسی بگویم...
آیا گوش شنوایی هست؟؟؟
من فقط آب می‌خواهم... آب
ایمن می‌گوید: من می‌ترسم از این آب بنوشم
به نظر شما بنوشد... یا ننوشد!
      
andishmand زن #382 | Posted: 21 Oct 2014 16:03 | Edited By: andishmand


اینجا ایران است ....

سرزمین بی عدالتی ها ، کشور بی تفاوتی ها ، سرزمین کوردلان ، کشوری که اغلب مردمش عاطفه و عشق رو فراموش کردند ، سرزمین آدم های ماشینی سرد و بی احساس .
در لینک زیر گزارشی هست که خیلی خوب نوشته های من رو تأئید میکنه .

گزارش ویدیویی بخشش و نجات یک زندانی پس از اجرای حکم اعدام

صحنه رو ببینید ! اون محکوم معدوم شده بدبخت کناری که آویزن داره تلو تلو میخوره ، زمانی یک کودک معصوم و بیگناه بود مثل من و شما ، آرزوها داشت ، شاید عاشق بود ، شاید رویاهای خوبی برای زندگی داشت و از همه مهم تر اونی که داره اونجوری آویزون و مسخ شده تلو تلو میخوره مادر داره. ما که اینطور بی تفاوت به تماشا ایستاده ایم آیا حتی یه ذره نمی تونیم تصور کنیم اشک های اون مادر رو که هنوز گاه گاهی بیاد دوران کودکی و بیگناهی و معصومیت اون جسد آویخته از طناب دار میفته و سوختن و عذاب جهنم رو در این دنیا تجربه میکنه .

اما این زمان کسی بیاد مادر نمیفته ، نگاه کنید ، بی تفاوتی در چهره ها رو ببینید ( اون دو سرباز که پشت ایستاده اند ) اطرافیان عجله دارن و منتظرن تا دست و پا زدن یکی دیگرو تماشا کنن.

چی شد که ما ایرانیها اینطوری شدیم . گفته میشه نظام و حکومت مقصره . بله اون که متهم ردیف اول این دادگاه
انسانیت است . ، ولی سوای مسئله حکومت ، آیا بیشتر ما سنگ نشدیم ؟ آیا از تماشا کردن این طور وقایع و صحنه ها لذت نمی بریم ؟ چرا سرشت ما شبیه مردم روم قدیم شده که از مبارزه و زجر و دریده شدن گلادیاتورها توسط شیر و ببر و... لذت می بردن . اگر دقت کنیم می بینیم اونچه که به دار مجازات آویخته شده ، علی ، حسن ، احمد نیست ، بلکه انسانیت ، وجدان ، عاطفه و شعور اخلاقی ماست .
این مسئله واقعا" نگران کننده هست . و دیر زمانی نخواهد شد که همه ما مسخ شده ، با صورتک هایی که به زور لبخند به روش نشونده شده ، در این مرداب آلوده به خون خواهیم پوسید .
ناگهان رسیدی و خوشبختی شیشه عطری بود
که از دستم افتاد و در تمام زندگیم پخش شد
      
nisha2552 مرد #383 | Posted: 28 Dec 2014 18:34
کاربر

 
اینجا ایران است....

شما را به مقام انسانیت میرسانندfree image uploading
      
andishmand زن #384 | Posted: 24 Feb 2015 21:18 | Edited By: andishmand


متاسفم بخاطر زندگی خودم و هزاران جوونی که جوونی نکرده،پیر شدن.

برای اسید پاشی توی شهر من هیچ کسی اقدامی نکرد خودم و هزارون دختر همشهریم روزا با ماسک و عینک از ترس بی شرفایی که منادی اسلام شده بودن بیرون رفتیم یا بعضیامون اینقدر ترسیدیم که اسیر 4 دیواری خونه شدیم.پلیس فقط جلوی دوربین وعده وعید الکی داد اما پشت دوربین خودش هم آتیش بیار معرکه شد و با انداختن سگ های پاچه گیرش(گشت ارشاد) توی خیابونا،همون یه ذره آزادی ماها رو هم گرفت.
متاسفم که گاز مملکتم مفتی داره به ارمنستان صادر میشه اما خیلی از خونه های کشورم گاز ندارن و با نفت سر میکنن.
متاسفم که رودخونه شهر من خشکید و رفتن دم 33 پل و پل خواجوش و دیدن برهوتی که زمانی زاینده رود بود،دست کمی از زهر نداره.
متاسفم بخاطر دخترای کشورم که از فقر مجبور به انجام هر کاری میشن و بعد مردمم اسم فاحشه رو روشون میذارن.
متاسفم جایی زندگی میکنم که عقاید مردمش به جای اینکه از دین و درستی سرچشمه بگیره از خرافات و عقاید تندرو نشات گرفته.
متاسفم بخاطر مردم شهرایی که از ساده ترین امکانات محرومن و مسولانی که غرق در خوشی هسن میان و براشون از آینده خوبی میگن که هرگز نمیاد و اونارو با امید به پوچی ذره ذره میکشن.
متاسفم بخاطر خودم و نخبه هایی مثل خودم که سر حق کشی جزء تیم المپیادی که حقشون بود نشدن.
متاسفم بخاطر مریضایی که با داروهایی که افتخار تولید ملی روشون برچسب زده،هر روز حالشون بدتر شد و آخر سر یه جای یه متری ته قبرستون نصیبشون شد.
متاسفم بخاطر دختر و پسرایی که از سر نداری حسرت ازدواج رو دلشونه و حرف اطرافیان و تهمتاشون،زخم جیگرشون.
متاسفم بخاطر فرهنگ نداشته ی مردمم.
متاسفم بخاطر زودباوریشون.
متاسفم بخاطر قوانین زن ستیز دادگاه های کشورم.
متاسفم بخاطر دزدی های کلونی که رهبر مملکتم اسمش رو حق افراد جنگ رفته میدونه.
متاسفم بخاطر مردمی که فکر میکنن فقر زینت مومنه و اگه ندارن و بدبختن پس یعنی خیلی مومننن.
متاسفم بخاطر شعارهای توخالی رییس جمهورام.
متاسفم بخاطر شکنجه جوونای کشورم به جرم اعتراض.
متاسفم بخاطر....
یادم نبود که..............اینجا ایرانه.


=================================

گزارش یک درد

«هیولای مستهجن ادبیات» در ویترین‌ کتاب‌فروشی‌های تهران!!!!!!!


کتاب «لولیتا» نوشته ولادیمیر ناباکوف در حالی به ویترین کتابفروشی‌های معتبر کشور راه یافته که سخنگوی وزارت ارشاد از برخورد با توزیع کنندگان غیرقانونی کتاب می‌گوید.به گزارش خبرنگار فرهنگی «خبرگزاری دانشجو»، کتاب «لولیتا» نوشته ولادیمیر ناباکوف در حالی به ویترین کتابفروشی های معتبر کشور راه یافته که سخنگوی وزارت ارشاد از برخورد با توزیع کنندگان غیرقانونی کتاب خبر داده بود.

«وزارت فرهنگ با همکاری پلیس امنیت با توزیع کنندگان غیرقانونی کتاب های سایر ناشران برخورد و نسبت به جمع آوری آنها اقدام خواهند کرد.»؛ اینها بخشی از سخنان حسین نوش آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد در خصوص برخورد این وزارتخانه با برخی ناشران سودجو است که اقدام به چاپ و توزیع قانونی آثار در کشور می‌کنند.

این اظهارات در حالی مطرح شده که در عمل هیچگونه نظارتی بر روی کتاب هایی که به صورت غیرقانونی در کشور توزیع می شود، وجود ندارد؛ چرا که در مدت کوتاهی شاهد توزیع غیرقانونی کتاب موهن «من این نسل» محمدرضا اسدزاده در کشور بودیم و به تازگی نیز کتاب «لولیتا» در ویترین کتابفروشی های معتبر کشورمان قرار گرفته است.

«لولیتا» نوشته ولادیمیر ناباکوف است که اولین بار در سال ۱۹۵۵ به چاپ رسید. ادبیات این کتاب به حدی مستهجن است که حتی فرانسه نیز اجازه چاپ آن را نداد و بعدها فروش آن در کشورهایی چون انگلیس، آرژانتین، نیوزیلند و آفریقای جنوبی نیز ممنوع اعلام شد. در حقیقت می‌توان گفت که این اثر، کتابی سراسر جنسی است که مضمونی غیر از این موضوع ندارد.

با این حال این اثر اخیرا از سوی «اکرم پدرام نیا» به زبان فارسی ترجمه و از سوی نشر زریاب با مدیریت منوچهر فرادیس در افغانستان به چاپ رسیده و به شکل غیرقانونی نیز در کشورمان توزیع شده است؛ نکته قابل تامل در خصوص کتاب «لولیتا» این است که ناشر افغانی کتاب را به قیمت سیصد و پنجاه افغانی منتشر کرده و قیمت ریالی این کتاب نیز روی آن درج شده است.

به گفته مدیر انتشارات زریاب، کتاب مستهجن «لولیتا» که تا به حال دو فیلم نیز بر اساس آن ساخته شده، «به صورت غیرقانونی و بدون در نظر گرفتن حقوق ناشر و مترجم توزیع شده است»؛ در حالی که حک شدن قیمت ریالی روی جلد آن نشان دهنده این موضوع است که «لولیتا» برای مصرف کننده ایرانی به چاپ رسیده است. همچنین وی عنوان کرده که برای توزیع قانونی این کتاب در ایران تلاش های زیادی صورت گرفته ولی این مسئله محقق نشده است.

طبیعتا چاپ کتاب از سوی یک ناشر افغانی و اظهار نظرهای این چنینی نشان دهنده شبکه توزیع قوی است که ناشران این کشور با استفاده از آن به راحتی اقدام به چاپ و توزیع آثارشان در ایران می‌کنند؛ چرا که وجود این اثر آن هم در ویترین‌ کتابفروشی‌های معتبر تهران مسئله‌ای نیست که به راحتی بتوان از کنار آن گذشت.

از این رو انتظار می رود که دقت و نظارت بیشتری از سوی مسئولان ذیربط در خصوص توزیع آثاری که از سوی ناشران سایر کشورها به چاپ می‌رسند، صورت بگیرد تا دیگر شاهد توزیع کتاب های ضد اخلاقی، ضدانسانی و ضد اسلامی در ویترین کتابفروشی‌های معتبر کشور که در حقیقت پیشانی اصلی فرهنگ در حوزه کتاب به شمار می‌روند، نباشیم.

امروز چاپ و فروش لولیتا با بهانه های واهی ممنوع میشه فردا مادام بواری و پس فردا صد سال تنهائی و...اینجور که بوش میاد کم کم دور ادبیات کلاسیک جهان هم باید خط کشیده بشه !!


چرا ؟ چون اینجا ایران است ...

یاد یه فیلمی به نام فارنهایت ۴۵۱ افتادم . ما هم دیر یا زود به اون سرنوشت دچار خواهیم شد!!

فارنهایت ۴۵۱
ناگهان رسیدی و خوشبختی شیشه عطری بود
که از دستم افتاد و در تمام زندگیم پخش شد
      
nisha2552 مرد #385 | Posted: 25 Mar 2015 01:44
کاربر

 
سایت فرهنگ نیوز نظر اندیشمندان ایران را درمورد صادق هدایت نوشته و به انتقاد از هدایت پرداخته،متاسفم که اندیشمندان ایران این اشخاص هستن و جالب اینه از هدایت هم انتقاد میکنن.حالا بخونید نظرات اندیشمندان ایران در مورد صادق هدایت:

مقام معظم رهبری: صادق هدايت جزو نويسندگان بزرگ دنيا نيست. اگر شما صادق هدايت را با نويسنده‌هاى معروف دنيا مقايسه كنيد ، چه نويسنده‌هاى روسى، چه نويسنده‌هاى فرانسوى، چه نويسنده‌هاى انگليسى؛ اينهايى كه رمانهاى معروف را خلق كردند و داستانهاى بزرگ را نوشتند، در مقابل آنها بچه‌ى كوچكى است!

استاد مطهری: « در عصر ما به تقلید از اروپاییان و به علل دیگر که اکنون جای ذکرش نیست، نویسندگانی بدبین پیدا شده اند که زهرهایی را از این راه به جان جوانان می ریزند و آنان را بی علاقه به زندگی و احیانا وادار به خودکشی می کنند و از طرف عوامل مرئی و نامرئی مورد تشویق قرار می گیرند و روز به روز به عددشان افزوده می گردد. صادق هدایت از این گروه است. نوشته های وی به قول ویلیام جیمز حالت همان خوکی را می نمایاند که زیر تیغ ناله سر می دهد و یا موشی که در حالی که مشغول جان دادن است جیر جیر می کند.»

استاد رحیم پور ازغدی: صادق هدایت یکی از بهترین نویسندگان زمان خودش بود ولی، از نظر محتوایی و درون مایه وی آدم بیماری بود که جز سیاه جلوه دادن جامعه و انسان ها و پوچ گرایی هیچ مفهوم متعالی از آثارش به دست نمی آید. صادق هدایت با نوشته هایش بر جهان بینی برخی از جوانان آن دوره اثر گذاشت و پیام نفرت و یاس به جامعه ارسال کرد، پس یک نویسنده هنرمند و یک خواننده تیز بین باید تکنیک را از محتوا تمیز دهد.
آثار هنری و ادبی به مخاطبش خوراک فکری می دهد حتی اگر مخاطب فقط به قصد تفریح و سرگرمی این اثر را مطالعه یا تماشا کند، این آثار قلب و مغز وی را در بر می گیرد و چارچوب فکری و نظری خود را ناخواسته با پیام آن اثر همسو می کند.

سید علی موسوی گرمارودی: شرم می‌کردم از خودم اگر بر صادق هدایت لعنت نمی‌فرستادم. خداوندا صادق هدایت را لعنت کن. نویسنده‌ی «توپ مرواری» (صادق هدایت) توهین‌های زشتی به امام حسین (ع) کرده است، وظیفه‌ی هر قلم به دستِ اهل قبله می‌دانم که حداقل به جوانان این کشور بفهماند که چه بی‌شرف‌هایی در این کشور قلم زدند که از امویان هم بدتر بودند؛ اسمشان هم صادق بود و هدایت مردم را بر عهده داشتند.


اینجا ایران است دیگه،معلومه اندیشمندانش کسانی جز اینا نمیشن
      
andishmand زن #386 | Posted: 17 Apr 2015 20:57 | Edited By: andishmand


ادامه اعتراض ها به سگ کشی با «اسيد» در شيراز
گروهی در شيراز در اعتراض به کشتار سگ ها در اين شهر روز پنج شنبه، ۲۷ فروردين، در برابر اداره کل حفاظت محيط زيست استان فارس تجمع کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری های داخل کشور و عکس هايی که از اين تجمع منتشر شده، شرکت کنندگان در گردهمايی ياد شده خواستار توقف کشتار سگ ها، تغيير سريع روش های کنترل جمعيت حيوانات و مجازات عاملان کشتار اخير شده اند.

از شعارهايی که معترضان بر روی پلاکاردهای همراه خود نوشته بودند اينطور به نظر می رسد که دست کم برخی از کنشگران شرکت کننده در اين تجمع کوشيده اند در چارچوب عرف های روز جامعه خواسته مدنی خود را مطرح کنند: «سفارش دين، شفقت به حيوانات» يا «حيوانات هم مانند ما مخلوقات خداوند هستند، جان مخلوقات خدا را نگيريم» از جمله شعارهايی است که تجمع کنندگان با خود همراه داشتند.

اعتراض های اخير نخست در شبکه های اجتماعی و با انتشار يک فيلم کوتاه آغاز شد. در اين فيلم که توسط گروه های حامی حقوق حيوانات در ايران منتشر شده، چهار نفر تعدادی سگ را با تزريق نوعی مايع – که به گفته فعالان داخل کشور اسيد بوده – می کشند. از واکنش سگ ها معلوم است که روش انتخابی برای پايان دادن به زندگی اين حيوانات بسيار دردناک و جان دادن اين حيوانات با زجر فراوانی همراه است. کاربران زيادی در شبکه های مجازی نوشتند که از شدت دلخراش بودن محتوای فيلم نتوانستند آن را به طور کامل نگاه کنند.

انجمن حمايت از حيوانات در نامه سرگشاده ای - که رونوشت آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده – خطاب به محمد احمدی، استاندار فارس يادآور شد که شهرداری ها، دهياری های وزارت کشور از کشتار سگ ها منع شده اند و در مقابل «موظف به زنده گيری، عقيم سازی و واگذاری اين حيوانات شده اند» که به نوشته انجمن حمايت از حيوانات، «تا کنون اين دستورالعمل در شيراز عملی نشده است».

دامنه اعتراض ها و بحث مخالفان – و به ندرت موافقان – به صفحات کاربری چهره ها و شخصيت های معروف کشور نيز کشيده و اظهار نظر چند مقام مسئول را هم به دنبال داشته است.

بهرام رادان، هنرپيشه سينما، در صفحه فيس بوک خود، با انتقاد شديد از عاملان سگ کشی نوشت: «تزريق کن دوست شيرازی من، با افتخار اسيد را در ستون فقرات سگها تزريق کن، به زجه ها و ناله هايشان رحم نکن، برای تحويل هر لاشه آن زبان بسته ها، اربابانت انعامت ميدهند. به فرزندت بگو شغل تو را در مدرسه اش با افتخار اعلام کند: "پدر من سگ کش است، با اسيد سگ ميکشد." هرچند لحظات تلخی را از ديدن ويديوی نفرت انگيزت برايمان خلق کردی، اما هيچ شکايتی از تو نداريم. خدای من و خدای تو و خدای آن سگها يکی ست، حسابت را به او واگذار ميکنيم.»

حسينعلی ابراهيمی کارنامی، مدير کل حفاظت محيط زيست فارس، به خبرگزاری ايسنا گفت که «معاون فنی سازمان حفاظت محيط زيست» را موظف به پيگيری موضوع کرده است.

از ديگر سو قاسم اکبری، شهردار منطقه ۵ شيراز، در مصاحبه با خبرگزاری فارس، تأييد کرده که محل انجام کشتار «شهرک صنعتی شيراز» بوده و با ذکر اين نکته که اين محل تحت نظارت سازمان پسماند اداره می‌شوند تصريح کرده که «مسئوليت کشتار سگها در اين شهرک‌ها به عهده شهرداری نيست».

به رغم ابراز نظرهای متفاوت، به نظر می رسد که اعتراض های کنشگران حقوق حيوانات به سگ کشی شيراز هنوز به پايان نرسيده و فراخوان جديدی برای تجمعی ديگر، اينبار در برابر شهرداری شيراز، بر روی شبکه های اجتماعی پخش شده است.

پيشتر، در ماجرای انتشار فيلم کشيدن لاشه يک سگ با طناب توسط يک خودرو در استان خراسان رضوی، اعتراض ها به دستگيری راننده خاطی انجاميده بود.در کشوری که با اسید امید و آرزوی دختران جوان سوزانده و تدفین می گردد و ماجرا مثل تمام مسائل به فراموشی سپرده می شود ، کشتن سگ با اسید مورد خاصی بحساب نمی آید . مردم به همه شقاوت ها ، ظلم ها بی عدالتی ها عادت کرده اند ، چرا ؟ چون اینجا ایران است .
ناگهان رسیدی و خوشبختی شیشه عطری بود
که از دستم افتاد و در تمام زندگیم پخش شد
      
RONIN زن #387 | Posted: 2 Jun 2015 05:03 | Edited By: RONIN
کاربر

 
اينجا ايران است و گروهي عقده اي بر مردم ايران حاكم هستند !!!
محمد حسین میثاقی گزارشگر برنامه نود کار خود را در عرصه ورزش در تلوزیون با برنامه نود آغاز کرد.

او در مدت کوتاهی پیشرفت زیادی کرد و در برنامه های همچنون(2014، بازیهای اینچئون ، فوتبال 120و..) مجری بوده است.

او با همراه شدن با عادل فردوسی پور به فوتبال 120 هم رسید.

اما اینبار میثاقی گزارشگر بازي برگشت نفت تهران و الاهلي عربستان بود و اين بازي را خيلي شاد و پرانرژي گزارش كرد

و در پايان بازي گفت : دست منصوريان و شاگردانش درد نكنه خيلي چسبيد !!!

گويا اين جمله به مذاق ادمكشان و ريشوهاي حراست سيما خوش نيامده و در برنامه نود دوشنبه شب يازدهم

خرداد هنگامي كه خلاصه اين بازي پخش شد در ميان حيرت همگان يك نفر ديگه مجددا خلاصه بازي را گزارش كرد !!!!

حالا هر كي ندونه فكر مي كنه ميثاقي تو اين بازي فحش ناموس به كسي داده كه همه گزارشش را سانسور كرده اند !!!!

بله اينجا ايران است
      
blackwofl21 مرد #388 | Posted: 23 Jan 2016 15:18
کاربر

 
باید قبول داشت که ایرانیا بی فرهنگ ترین کشور جهان هستند حیف این کشور که این مردمان داخلش هستند
...وقتی در حکومت جدیت نباشد و در کشور معلوم نباشد رئیس کشور کیست میشود این جریانات کشور
      
nnasrin زن #389 | Posted: 8 Apr 2016 20:04
کاربر

 
اینجا ایرانه .....یه روانی هشت سال مملکت رو ویران کرده حالا دوباره اومده میگه میخوام رییس جمهور بشم .
نه بسته ام به کس دل نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج رها رها رها من
      
nnasrin زن #390 | Posted: 21 Apr 2016 14:46
کاربر

 
اینجا ایرانه
یه بنده خدایی پس از کلی تحقیقات در مورد همه چیزش تایید صلاحیت شده و مردم بهش رای دادند و انتخاب هم شده . حالا اومدن میگن نه . این خانوم از قبل هم صلاحیت نداشته و آرایی که به او داده شده باطله!!!
نه بسته ام به کس دل نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج رها رها رها من
      
صفحه  صفحه 39 از 40:  « پیشین  1  ...  37  38  39  40  پسین » 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / Here Is Iran | اينجا ايران است...........

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا