تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
سیاست

بحث سیاسی روز (قبل از کامنت دادن قوانینش رو بررسی کن)

صفحه  صفحه 75 از 78:  « پیشین  1  ...  74  75  76  77  78  پسین »  
#741 | Posted: 3 Sep 2018 21:34
سهمیه بندی شیرخشکوزیربهداشت گفت: کنترل مرزها،قاچاق و ورود شیرخشک کار دشواری است که در حیطه اختیارات وزارت بهداشت نیست و شاید مجبور شویم در آینده شیرخشک را سهمیه بندی کنیم، مسؤلیت تامین پوشک با وزارت صنعت است اما اگر اختیار آن به ما سپرده شود، شاید بتوانیم کاری کنیم.


مدیریت بازار سخت است چون باید شیرخشک را با قیمت قبلی و با حداکثر ۹ درصد افزایش قیمت، عرضه کنیم و کنترل مرزها، قاچاق و ورود شیرخشک به شیرینی فروشی ها، کار دشواری است که در حیطه اختیارات وزارت بهداشت نیست و شاید مجبور شویم در آینده شیرخشک را سهمیه بندی کرده یا در پایگاه های بهداشت، توزیع کنیم.
تا ۱۴۰۰ با روحانی
به عقب بر نمی گردیم


     
#742 | Posted: 6 Sep 2018 09:34
وضعیت بحرانی کشور و مبارزات آگاهانه مردم
پس از دلار جهانگیری این‌بار نوبت پوشک نوزاد رهبر حقیر است، از طرفی تمام مناسبات سیاسی و بسته‌های اقتصادی دولت بصورت کامل شکست خورده و هیچ راه حل گذار از بحران در کشور وجود ندارد و این را مسئولین بارها اعتراف کرده‌اند و گفته‌اند که مردم باید تحمل کنند. نکته‌ای که بسیار مهم است و مردم باید کاملا به آن آگاه باشند این است که مقصر مشکلات و بحران‌های جدی کشور دولت، اشخاص و اختلاس‌گران نیستند و این فساد گسترده‌تر از آن است که با جابجایی دولت و انتقال مدیریت کشور درست شود. تنها راه حل پایان دادن به این وضع، تغییر نظام جمهوری اسلامی است.

وقت آن است که در مقابل زیاده‌خواهی ولایت معاشان و سرکردگان سایبری وابسته به حکومت ظلم و استبداد نظام غیر اسلامی سلطنت فقیه، خصوصا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مقابله کنیم و با یک اتحاد ملی به مبارزات خودمان در همه عرصه‌ها ادامه دهیم. شب و روزهای پر التهابی را پیش رو خواهیم داشت که بی‌شک با اراده قوی مردمی این دوران به سرعت به پایان خواهد رسید و اکنون نوبت آن است که پیشتاز شویم و در فضای مجازی نیز قدرت را قبضه کنیم و آگاه باشیم که آبان‌ماه تمام مشکلات فعلی کشور چندین برابر خواهد شد.

تشکل‌های شهری به صورت مردم محور راه اندازی شود و از عضویت در کانال‌ها و اکانت‌های بی‌نام و نشان پرهیز کنید؛ موج جدید گرانی و قحطی اجناس و مواد خوراکی آغاز شده و مردم باید هوشیار و آگاه باشند و فریب وعده‌های پوچ مقامات را نخورند.

آحاد مردم بویژه نسل جوان و دانشجو به میدان بیایند و دیگر افراد جامعه را آگاه کنند. این‌که ما چنین انتخابی را هرگز نداشته‌ایم. همچنین ماه محرم نزدیک است و باید مراقب ترویج جهل اسلام‌گرایان افراطی بود. سیستم حکومتی بدون تردید برای مراسم‌های عزاداری در محرم برنامه‌هایی دارند که با اعتقادات مردم سعی در حفظ قدرتشان خواهند داشت.
مسعود اخترانی تهرانی

Make the REST of your life, the BEST of your life
     
#743 | Posted: 14 Sep 2018 18:25آن‌که از نبرد با دشمن تامین معاش می‌کند علاقه دارد تا دشمن‌اش زنده بماند!

     
#744 | Posted: 16 Sep 2018 17:02افغانستان هم تحریممون کرد

دولت افغانستان واردات مواد نفتی، سیمان، آهن و کاشی و سرامیک را از مرز ایران ممنوع اعلام کرد...

     
#745 | Posted: 17 Sep 2018 14:42
صف خرید لاستیک


همینو کم داشتیم که دوباره واسه هر چی تو صف وایسیم!!


بـــه عـــقــــب بـــرنــــمــــیـــــگـــردیـــــم

     
#746 | Posted: 26 Sep 2018 21:20
روحانی از سوییس گفت، اما ترامپ از ایران!
جهان سیاست، جهانی سیال است. اما همین جهان سیاست؛ جهان تاریخ، جهان پیگیری، جهان تحقیق و جهان بازشناسی سوابق هم هست. جهانی با بمباردمان اخبار ریز و درشت. جهانی با احترامی تمام قد به حقوق همه ابنای بشر. دم خروس یا قسم حضرت عباس!؟ جناب آقای رییس جمهور! کدامیک؟

جناب آقای روحانی؛ از زبان چه کسانی سخن گفتید؟!
از کدام کشور حرف زدید که می‌خواهد پیام‌آور صلح و آشتی باشد؟ از مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل و مرگ بر فتنه‌گر و مرگ بر انگلیس و مرگ عربستان و مرگ بر بحرین و مرگ بر امارات و مرگ بر روسیه سابق الذکر و مرگ و مرگ و مرگ.... یا از کشوری که در آن وکیل و موکل و ایضا" همسر وکیل را هم می‌اندازید توی زندان! و فرزندان خردسال‌شان را به امان خدا رها می‌کنید؟مگر محافل رسانه‌ای و آگاهان دنیا مغز الاغ خورده‌اند که حرف شش من یک غاز، با صد پر و رسن آویزان بر دوش و عبای شما را باور کنند؟!

دیگر چه جای سخن است؟! آیا در زمانه بربریت زیست می‌کنیم؟ آیا جهان خبر و جهان فکر و جهان اندیشه این همه ظلم و مظالم و ستم و ناحقی و اختلاس و آدمی خواری و آدم‌کشی و دزدی و دروغ و ریا و زدوبند و کلاشی شماها را نمی‌بینند؟

جناب آقای روحانی؛ چرا شما باید فکر کنید دنیا حرف‌تان را باور می‌کند و سالن محل سخنرانی‌ات را ترک نمی‌کنند؟ تا آن چنان رسوایی برای ایران و ایرانی ببار آید!آخرین سخن؛ راستی، جناب آقای رییس جمهور؛ چطور شده که شما از پشت تریبون مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای نخستین بار یادی از تاریخ کهن و تمدن و آثار باستانی کشورت کردی؟ گویی ایران دارای تاریخ طولانی و مدنیتی هم هست؟! آیا شما مطمئنید که تاریخ ما ایرانیان از ۱۴۰۰ سال قبل، البته با ارفاق از تاریخ ۴۰ ساله پس از انقلاب ۵۷ شروع نشده؟! (رجوع کنید به اظهارات جناب آقای احمد خاتمی در همین دو سال پیش در نماز جمعه تهران) گذشته از سوره کهف در قرآن، آیات ۸۳ تا ۹۸!

آیا شما می‌دانید که در همین یک سال گذشته امامزاده‌ای جدید و نوظهور بصورت خودجوش پیدا شده مانند تمام آن ۱۲ هزار و اندی امامزاده منقول و غیرمنقول در این‌جا و آن‌جا، درست در ۵۰۰ متری پاسارگارد (مقبره کوررش بزرگ) که توی همین یک سال اخیر چند برابر تمام سال‌های پس از انقلاب به نسبت مقبره کوروش برای ساخت و مرمت آن هزینه شده است؟!
و در خاتمه دردمندانه باید اعتراف و اذعان کرد، بخش زیادی از سخنان جناب آقای دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در مورد اوضاع داخلی مردم گرفتار ایران بود و کنش و واکنش‌های منطقه‌ای حکومت جمهوری اسلامی، اما شما به گمان تنها از زندگی مردم سوییس سخن به میان آورده‌اید!

     
#747 | Posted: 30 Sep 2018 20:45
پایان اصلاح طلبی‌!

شما زمانی‌که مردم را «اغشاش‌گر»، «شورشی»، «کرکس‌های برانداز» و ... خواندید، باختید

     
#748 | Posted: 4 Nov 2018 21:17
مایک پومپئو: رژیم حاکم بر ایران هدف تحریم‌هاست و نه مردم ایران
ساعاتی پیش از اجرایی شدن دور دوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران پس از خروج از برجام، مایک پومپئو وزیر خارجه ایالات متحده گفت که رژیم حاکم بر ایران و نه مردم این کشور، هدف این تحریم‌ها هستند.

آقای پومپئو روز ۱۳ آبان در صفحه توئیتر خود نوشت که در پنجم نوامبر (۱۴ آبان) «ما تحریم‌های سختی علیه رژیم حاکم ایران به اجرا در می‌آوریم».

وی افزود: «هدف ما مجبور کردن ایران به ترک فعالیت‌های مخربش است. این تحریم‌ها رژیم را هدف قرار می‌دهد نه مردمی را که از سوء مدیریت و بی‌رحمی دولت خود متحمل شده‌اند».

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، روز ۱۸ اردیبهشت امسال ایالات متحده را از توافق شش قدرت جهانی با ایران بر سر برنامه هسته‌ایش خارج کرد و اواسط مردادماه دور نخست تحریم‌ها علیه تهران را که معلق شده بود بازگرداند.

دور دوم تحریم‌ها که عمدتا فعالیت‌های بانکی و صادرات نفتی ایران را هدف قرار می‌دهد و هدف از آن به صفر رساندن فروش نفت تهران است از بامداد روز دوشنبه ۱۴ آبان اجرایی می‌شود.

با این حال، مقام‌های آمریکایی اذعان کرده‌اند که قطع صادرات نفت ایران در کوتاه‌مدت امکان‌پذیر نیست و از دادن معافیت به هشت کشور خبر داده‌اند.

چه تحریم‌هایی از روز ۱۴ آبان بار دیگر اجرا می‌شود؟

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای که روز یکشنبه با شبکه تلویزیونی «فاکس‌نیوز» داشت به این موضوع نیز اشاره کرد و گفت که این هشت کشور «به وقت بیشتری برای به صفر رساندن واردات (نفتی) خود نیاز دارند».

وی به نام این کشورها اشاره نکرد ولی گفت که به رغم این معافیت‌ها، «تحریم‌ها همین حالا اثرات گسترده‌ای (روی ایران) داشته است».

خبرگزاری بلومبرگ پیش از این خبر داده بود که کشورهای هند، چین، ژاپن و کره جنوبی این معافیت‌ها را گرفته‌اند ولی نام چهار کشور دیگر مشخص نیست.

آقای پومپئو می‌گوید که سیاست «فشار حداکثری» دونالد ترامپ از روز دوشنبه به طور کامل اجرایی می‌شود.

وی هدف از بازگرداندن این تحریم‌ها را «تغییر رفتار رژیم حاکم بر ایران» بویژه در زمینه حمایت از گروه‌های تروریستی نظیر حزب‌الله لبنان عنوان کرد.

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه دیگری با برنامه «رو در رو با ملت» در شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» گفت او «مطمئن» بود که ایران پس از خروج آمریکا از برجام فعالیت هسته‌ایش را از سر نخواهد گرفت.

تحریم‌های ثانویه آمریکا در حالی اجرا می‌شود که دادگاه لاهه در پی شکایت ایران خواستار لغو تحریم‌هایی شده است که به مردم ایران آسیب می‌زند.

تحریم‌های تعلیق شده در حالی باز می‌گردند که مقام‌های جمهوری اسلامی در ماه‌های اخیر تاکید کرده‌اند که آمریکا قادر نیست صادرات نفت ایران را به صفر برساند.

رسانه‌های نزدیک به حکومت نیز در روزهای اخیر عناوین برجسته خود را به آنچه که «ناکامی آمریکا» در این زمینه خوانده‌اند اختصاص داده‌ و شاهد آن را دادن معافیت به هشت کشور برای واردات نفت از ایران دانسته‌اند.

انتظار می‌رود که مایک پومپئو و استیو منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا روز دوشنبه جزئیات بیشتری درباره تحریم‌ها علیه ایران اعلام کنند.

دونالد ترامپ اردیبهشت گذشته با اشاره به اینکه برجام تأثیری بر «رفتار مخرب» جمهوری اسلامی ایران نگذاشت و «به ارتقای صلح در جهان منجر نشد» خروج رسمی آمریکا از توافق هسته‌ای را اعلام کرد.

آقای ترامپ هفته گذشته نیز گفت: برای مقابله با «اقدامات شرورانه» جمهوری اسلامی هر کاری خواهد کرد.

ناگهان رسیدی و خوشبختی شیشه عطری بود
که از دستم افتاد و در تمام زندگیم پخش شد
     
#749 | Posted: 4 Nov 2018 21:43
andishmand:
مایک پومپئو: رژیم حاکم بر ایران هدف تحریم‌هاست و نه مردم ایران

یعنی واقعا این آقای محترم نمیدونه که از این تحریم ها ملت لطمه خواهند دید نه حکومت ؟
حکومت نه از گرونی نگرانه نه از بی دارویی ، نه از پائین بالا رفتن دلار نگرانه نه از بقیه مسائل .
پس آقای پومپئو ملت ایران از شما تشکر میکنن و مدیون شما هستند که هدفتون مردم ایران نیست !!

ناگهان رسیدی و خوشبختی شیشه عطری بود
که از دستم افتاد و در تمام زندگیم پخش شد
     
#750 | Posted: 5 Nov 2018 01:22 | Edited By: dorcel
andishmand
andishmand:
یعنی واقعا این آقای محترم نمیدونه که از این تحریم ها ملت لطمه خواهند دید نه حکومت ؟
حکومت نه از گرونی نگرانه نه از بی دارویی ، نه از پائین بالا رفتن دلار نگرانه نه از بقیه مسائل .
پس آقای پومپئو ملت ایران از شما تشکر میکنن و مدیون شما هستند که هدفتون مردم ایران نیست !!

کلا اینا با مردم هم مشکل دارن . وگرنه تو کوبا و ونزوئلا و بقیه کشورها تورم مشاهده میشه . هدفش فقط سیستم سرمایه داری اه .

.......
     
صفحه  صفحه 75 از 78:  « پیشین  1  ...  74  75  76  77  78  پسین » 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / بحث سیاسی روز (قبل از کامنت دادن قوانینش رو بررسی کن) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites