تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

آیا ازدواج موقت بهتره یا رابطه ی نا مشروع؟

صفحه  صفحه 4 از 58:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  54  55  56  57  58  پسین »  
#31 | Posted: 26 Aug 2011 20:14
درظاهر فرقی نداره اما بستگی به آدمش داره که معتقد باشه یا نه،قبلا هم گفتم که اگه آدم دینی رو قبول کرد باید بشناستشه و به قوانینش پا بند باشه!بعضی چیزاها حکمتش واسه ما مشخص نیس،با عقل ریاضی وارمون نمیتونیم حلش کنیم.

بی تو لبریز تنهایی شدم
     
#32 | Posted: 26 Aug 2011 20:37
victor1362
!زمانی که مرد بیوه باشه یا درسفر طولانی که از زنش دوره

zanesh ham mitone sighe mard e dige beshe?

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
     
#33 | Posted: 17 Sep 2011 19:29 | Edited By: hhastii
من مشکلی با صیغه و اینکه ادمها بخوان روابط سکسیشون شرعی باشه ندارم..خب یه عده دوست دارن که رابطه ی جنسی مدت دارشون با یه وردی شرعی بشه که گناه نشه..یا چه میدونم مردی که اینکارو میکنه فکر میکنه اینجوری با کسی که هست لقب فاحشه بهش نمیزنه یا اون زن هم به خیال خودش هم اینکارش شرعی هست و به نوعی همون روسپی گری نیست(البته منظور من کسانی هستن که برا پول و هر مدت با یکی صیغه میشن)...اما این مشکل نداشتن تا وقتی هست که شامل مردان متاهل نشه.و یا اگه قراره شامل مردای متاهل در یه شرایطی هست همون قانون برای زنان متاهل هم باشه...تصور کنید یه خانومی همسرش به قول ویکتور چندین سال دور میشه از خونه....فکر کنید در این شرایط اون مرد میتونه بخاطر اینکه اذیت نشه و یا مثلا به گناه نیفته همین صیغه بشه با کسی ولی این زن هم باید بتونه در این مدت شرایط رو داشته باشه..مگه این زن انسان نیست مثل مرد؟مگه نیاز جنسی و عاطفی نداره؟ار یکطرفی نمیخواد ازدواجش لغو بشه از یکطرفی میخواد به قولی به گناه نیفته و اذیت هم نشه ..بهانه ی بچه هم نیست که بگن معلوم نمی کنه برا کی هست..چون خب یا جلوگیری میکنند یا اگرم اومد معلومه برا این شوهرشه....برا همین هست که میگیم صیغه نوعی فورجه و امتیاز هست برا مردها چون میتونن در عین داشتن همسر به قول خودشون شرعی هم ارتباطی داشته باشند اونم همزمان 99 تا...هم حالشو می برن هم گناه نکردند..بعد زن در همون حصار خودش هست و اگه روزی با مردی تلفنی هم حتی حرف زد میشه خائن و پست و غیر شرعی انجام داده عملی رو.
به هر حال اسلام تو تعدد زوجات و علی الخصوص شیعه در امر صیغه حتی تو کلاه های شرعی که میزارن سر پیروانشون بازم تا تونسته هوای اقایون رو داشته..البته با وجود چنین پیامبری چنین قوانینی عجیب نیست.
victor1362:
هستی خانم!ازخودت مایه بذار و نه از حرف من!!وای از دست تو!

اقای ویکتور از حرفای شما مایه نزاشتم..شما دلیلی اوردید که دلیل مثلا خیلی ها هست...میتونستم نقل قول کنم و بعد براتون جواب بزارم ولی اینکارو نکردم و به جای نقل قول اونجوری گفتم به قول شما....مگه شما اون حرف رو نزدید؟پس نقل قول کردن کجاش میشه مایه گذاشتن؟شما دلیل اوردید منم در مورد دلیل شما و یا دلایل مشابه رو که دیگران گفتن نقد کردم...همین.

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#34 | Posted: 17 Sep 2011 19:47
victor1362:
یعنی تو حاضری وقتی شوهرت بره مسافرت به من بدی؟!!معنی حرفتو غیر اینه؟!

اولا در حرف زدن با هر کسی طبق بیان اون شخص حرف بزنید و اندازه ی شخصیت خودتون و طرف مقابل..
دوما من نه اسلام نه پیامبر و نه این قانون مسخره ی صیغه رو بهش ارزشی قائل هستم که بخوام بر مبنای اون با کسی باشم یا نه.
چطور انتظار دارید چون مرد هستید بتونید با هر زنی دلتون خواست ارتباط برقرا کنید بعدشم بگید خب کار شرعی دارم می کنم و گناه نیست بعد برای همسرتون این حق رو قائل نباشید؟چی شما از این زن برتر هست؟
به من یه امتیاز بگید تا من بپذیرم بر اساس اون امتیاز این قانون برای اقایون درسته و حقشونه که یکطرفه این حق رو داشته باشند.
به جای جوش اوردن منطقی فکر کن و منطقی حرف بزن.

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#35 | Posted: 17 Sep 2011 19:56
این دو کلمه زنا و ازدواج موقت هیچ فرقی تو محتواشون نیست و اینطور میشه که(مرد به زنش میگه تو فقط با من سکس کن ولی من با هر کی دلم خواست)
     
#36 | Posted: 17 Sep 2011 19:58
هستی خانم!حتی همون فرنگیا هم وقتی ازدواج میکنن به هم وفادار میمونن!بهم خیانت نمیکنن!مرد تحملش کمه،اما خدا به زنا صبر داده،درضمن همه ی مردای متأهل صیغه نمیکنن!برعکس قضیه رو هم فرض کنید،اگه مرد پابند باشه،زن ولی با کسای دیگه رابطه داشته باشه،اونو چی میگید؟خیانت خیانته،خدا حتما اونقد فهمش از من و تو بیشتره که تو قرآنشم آورده که اگه میتونید عدالتو بجا بیارید تا چهارزن دایم می تونید بگیرد،یعنی خدارو هم قبول ندارید؟

بی تو لبریز تنهایی شدم
     
#37 | Posted: 17 Sep 2011 20:06
سلام
ولی این توجیح کردنه ویکتور جان.یعنی چی زن صبر داره?فکر کنم اصلا شما با قضیه برابری دو جنس مشکل داری?
     
#38 | Posted: 17 Sep 2011 20:08 | Edited By: hhastii
victor1362:
هستی خانم!حتی همون فرنگیا هم وقتی ازدواج میکنن به هم وفادار میمونن!بهم خیانت نمیکنن

من در كجای متنم از روابط در عین تاهل دفاع كردم.اتفاقا من مخالف سر سخت این مدل رابطه هستم و برای همین گفتم كه نباید این حق داده بشه به مردان..بعد در شرایط بعدی كه با كلی بهانه مجوزشداده میشه بین زن و مرد فرقی قائل نشن.فكر می كنم با دقت نمیخونید متنا رو.
victor1362:
!مرد تحملش کمه،اما خدا به زنا صبر داده

این دیگه خیلی با مزه هست...چون زنان صبور هستن پس مردان برن با بقیه بچرخن و رابطه برقرار كنند ولی زن بمونه و صبر كنه!!!!
victor1362:
برعکس قضیه رو هم فرض کنید،اگه مرد پابند باشه،زن ولی با کسای دیگه رابطه داشته باشه،اونو چی میگید؟خیانت خیانته،

دقیقا...همونجور كه گفتم من از زوابط بعد از متاهلی دفاع نمی كنم.
victor1362:
دا حتما اونقد فهمش از من و تو بیشتره که تو قرآنشم آورده که اگه میتونید عدالتو بجا بیارید تا چهارزن دایم می تونید بگیرد،یعنی خدارو هم قبول ندارید؟

بیچاره خدا..هروقت تو مسائل اینجوری كم میارن از اون مایه میزارن..میگم این ادیان اگه خدا نداشتن اشتباهاتشون پای كدوم بیچاره ای میزاشتن؟...
بله حق با شما هست كلا مشكل از ماست كه اونقدر خنگیم و قدرت عقلمون كمه كه به علم الوهی و غیبی قران و اسلام و پیروانش نمیرسه كه مردها تخم دو زرده می كنند پس میتونند شرعی با زنان متعدد باشن و زنان صبور باید وفادار به همین شوهرشون كه این حق رو داره و تا میتونه از این حقش
استفاده میكنه باشه.(اینجا خطابم به همه ی اقایون نبود)

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#39 | Posted: 17 Sep 2011 20:11
هستی خانم!بستگی به آدمش داره،اگه کسی به دینی اعتقاد پیدا کرد باید مطیع دستورات اون دین باشه،خیلی ازاحکامی که وجود داره رو،عقل ما نمیتونه درک کنه،ما حمکت خیلی چیزهارو نمیدونیم،کسی که به اسلام اعتقادی نداره چطور میشه بهش قبولوند که رابطه ی نامشروع و صیغه،یکی نیست و باهم فرق داره!بحث با کسی که اعتقادی نداره فایده ای نداره،مثل اینه که به یه کمونیست بخوای بفهمونی دنیا بیهوده خلق نشده،اون بیچاره به خدا که خالق دنیاس اعتقاد نداره حالا میخوای اونو متقاعد کنی!!هرگز امکان پذیر نیست،طی این مرحله بی همرهی خضر نکن/ظلمات است بترس ازخطر گمراهی!

بی تو لبریز تنهایی شدم
     
#40 | Posted: 17 Sep 2011 20:16 | Edited By: hhastii
victor1362:
اگه کسی به دینی اعتقاد پیدا کرد باید مطیع دستورات اون دین باشه،

البته توجه داشته باشم به این مساله كه فقط در مورد صیغه و چیزهایی كه به نفع هست پایبند هستن اقایون درسته؟وگرنه امدن به این سایت هم از نظر شرعی گناه محسوب میشه چون مدام در برابر عكسهای غیر شرعی قرار دارید...نكنه با اینها هم میشه صیغه شد؟!
victor1362:
،کسی که به اسلام اعتقادی نداره چطور میشه بهش قبولوند که رابطه ی نامشروع و صیغه،یکی نیست و باهم فرق داره

دقیقا همینه...هر قانونی در هر دینی و در هر اعتقادی باید پشتوانه ی عقلی و منطقیش به حدی باشه كه بتونید در هر كجای دنیا و برای هر شخصی با هر اعتقادی ثابت كنید وگرنه میشه یه چیز بی منطق كه با زور تو نمیفهمی و خدا گفته باید جاش بندازی

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
صفحه  صفحه 4 از 58:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  54  55  56  57  58  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / آیا ازدواج موقت بهتره یا رابطه ی نا مشروع؟ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites