مذهب

اخبار مذهبی (خواندن پست اول الزامیست)


صفحه  صفحه 1 از 17:  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین »
#1   Posted: 13 Aug 2011 17:05درود

این تاپیك رو اینجا زدم كه هر اخبار مذهبی از هر فرقه ، گروه و یا دین خاصی بود اینجا بذارید .

قوانین این تاپیك :

1 - به شدت از اظهارنظر كردن در مورد اخبار اینجا بپرهیزید در غیر اینصورت پست پاك میشه و در صورت تكرار برخورد جدی میشه .

2 - اینجا جای نقد كردن هیچ دین فرقه و گروه خاصی نیست اگر منبع اخبار موثق نباشد یا منبع ذكر نشود پست پاك میشود.
این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
 
     
  
#2   Posted: 14 Aug 2011 16:06


نرم‌افزار ثبت ورود و خروج زائران در امامزادگان نصب مي‌شود

معاون بقاع و اماکن متبرکه سازمان اوقاف و امور خيريه کشور از نصب آزمايشي نرم افزار ثبت ورود و خروج زائران در بقاع متبرکه خبر داد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمين محمد غلامي با بيان اين مطلب افزود: تاکنون شمارش مراجعين و زوار به امامزادگان با روش‌هاي مرسوم آمارگيري انجام مي‌گرفت که با نصب نرم افزار شاهد افزايش دقت در اين بخش خواهيم بود.
وي در ادامه بيان کرد: نصب آزمايشي نرم افزار در امامزادگان ناصر و ياسر طرقبه در استان خراسان انجام گرفته که تاکنون نتايج موفقيت آميزي را به همراه داشته است.
معاون بقاع و اماکن متبرکه سازمان خاطرنشان کرد: چنانچه نتايج نهايي طرح مثبت باشد، نرم‌افزار ثبت آمار زائران تا پايان سال 90 در امامزادگان شاخص کشور انجام خواهد شد.
بر اساس گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان اوقاف و امور خيريه، در سال گذشته بيش از يکصد ميليون (اینها چطور توانستند 100 میلیون نفر را شمارش کنند؟!) نفر بار زيارت از امامزادگان سراسر کشور صورت گرفته است.
اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
 
     
  
#3   Posted: 16 Aug 2011 17:44
صحبت دختر با پدر در غیاب مادر حرام است!!!


شیخ "محمد العریفی" چهره جنجالی و سرشناس وهابیت در عربستان سعودی در فتوایی که اخیرا صادر کرد، صحبت کردن دختر با پدرش را تنها در صورتی حلال دانست که مادرش نیز حضور داشته باشد.

این مفتی وهابی در ادامه گفت: نشستن دختر نزد پدر و صحبت کردن با وی اگر در حضور مادرش نباشد، شیطان را به میان می کشاند و ممکن است به گناه منجر شود، به ویژه اگر آن دختر لباس های نامناسب پوشیده باشد.

گفتنی است این مفتی وهابی تاکنون چندین بار دیگر مذاهب اسلامی بخصوص شیعیان و مراجع تقلید شیعه را مورد اهانت های وقیحانه قرار داده است.

دیگر مفتی ها و چهره های سرشناس سعودی در مورد صدور چنین فتواهایی و یا بیان این گونه اظهاراتی توسط "العریفی" می گویند: او با این گونه اظهارات و مواضع، تنها به دنبال شهرت است.
منبع : http://www.aftabnews.ir/vdcb85b88rhbf0p.uiur.html
چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
 
     
  
#4   Posted: 18 Aug 2011 14:37


ایسنا :‌ رئیس قوه قضاییه وقوع حوادث اخیر در انگلستان را نمونه‌ای آشكار از رفتار تناقض‌آمیز غربی‌ها در برخورد با مساله حقوق بشر دانست و گفت: نخست‌وزیر انگلیس با اراذل و اوباش خواندن تظاهر‌كنندگان در كنار برخوردهای به شدت خشونت‌آمیز پلیس، به خوبی نگاه دوگانه خود به مسایل حقوق بشری را نشان داد.

صادق آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با تاكید بر اینكه نحوه برخورد دولت و سیستم قضایی و پلیس انگلیس با تظاهركنندگان این كشور توجه همه جهانیان را به سوی خود جلب كرد، افزود: همه جهانیان نحوه برخورد خشونت‌آمیز پلیس با تظاهر‌كنندگان، نحوه قضاوت و نیز اظهارنظرهای مسئولان این كشور درباره اراذل و اوباش دانستن مردم تظاهركننده انگلیس را دیدند. واقعا اگر این نحوه برخوردها در كشور ما رخ می‌داد چه انعكاسی در مطبوعات و رسانه‌های غربی پیدا می‌كرد؟

وی به فتنه سال 88 اشاره و اظهار كرد: در جریان فتنه 88 همه شما مشاهده كردید كه غربی‌ها چطور مسائل را منعكس می‌كردند. شخصی در آن آشوب‌ها كشته شد كه تا به آخر هم معلوم نشد به دست چه كسانی كشته شده و حتی احتمال اینكه در جریان آن مساله دخالت مستقیم آشوبگران و در نهایت دخالت خود غربی‌ها در كار بوده، وجود دارد اما دیدید غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی چه جنجالی راه انداختند كه بگویند جمهوری اسلامی ایران با شهروندان خودش این‌طور برخورد می‌كند. در مقابل در آشوب‌های انگلیس در طول دو سه روز شش نفر كشته شدند اما ندای سازمان‌های حقوق بشری بلند نشد.
اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
 
     
  
#5   Posted: 26 Aug 2011 14:24


معاون اطلاعات سپاه «فجر» استان فارس:
رتبه نخست کاربران ایرانی در مراجعه به سایت‌های «غیراخلاقی» در ظهر عاشورا


دیگربان : تحقیقات «ارتش سایبری سپاه پاسداران» نشان می‌دهد کاربران اینترنت در تهران در روز عاشورا از نظر مراجعه به سایت‌های «غیراخلاقی» در میان ۱۸۲ کشور جهان در رتبه نخست قرار گرفته‌اند.
به گزارش روز جمعه (چهارم شهریور} خبرگزاری فارس٬ این مطلب را ابراهیم بیانی معاون اطلاعات سپاه «فجر» استان فارس در جمع گروهی از فرماندهان بسیج ادارات این استان بیان کرده است.

آقای بیانی گفته که تحقیقات «ارتش سایبری سپاه پاسداران» همچنین نشان می‌دهد که در زمینه مراجعه کاربران ایرانی به سایت‌های «غیراخلاقی»، تهران در رتبه نخست و شیراز در رتبه ششم کشور قرار دارند.

بر اساس این آمار، کاربران اینترنت در استان‌های یزد و اصفهان در زمینه مراجعه به سایت‌های «غیراخلاقی» در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

این مقام اطلاعاتی افزوده است: «با این آمار تکان دهنده چگونه ممکن است با وجود ماهواره‌ها دیگر انگیزه‌ای برای حضور جوانان در مساجد، روزه گرفتن و انجام فریضه امر به معروف باشد.»

وی همچنین اظهار داشته که «امروز بیش از ۵۰ درصد مردم از ماهواره» استفاده می‌کنند و «استفاده از ماهواره‌ها به نوعی در جامعه اسلامی ایران تاثیر گذاشته است.»

معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس ادعا کرده است: «طبق آمار، افرادی به علت سیگنال ندادن برخی شبکه‌های خارجی از جمله فارسی‌وان اقدام به خودکشی کرده و یا مانع رفت و آمدهای خانوادگی شده‌اند.»

این برای نخستین‌بار است که چنین آماری درباره فعالیت کاربران اینترنت در ایران از سوی «ارتش سایبری سپاه پاسداران» منتشر می‌شود.

در ایران میلیون‌ها سایت و وبلاگ فیلتر است و کاربران اینترنت امکان ورود مستقیم به این سایت‌ها را ندارند.
اسلام راستین
اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
 
     
  
#6   Posted: 27 Aug 2011 17:07
درود بر پرنس و پرنسس
توی مذهب
دجال و آخر زمان
از دجال . شیطان پرستی در آخر زمان چه می دانید . آیا بازی اعداد در بین شیطان پرستان وجود دارد و مسائلی در این مورد
برخی منابع اسرائیلی طی روزهای گذشته دست به انتشار خبری باعنوان تولد "دجال آخرالزمان " از بدنیا آمدن کودکی عجیب الخلقه در سرزمینهای اشغالی فلسیطنیان خبر میدهند که تنها یک چشم دارد و چشم سمت چپش روی پیشانی اش قرار گرفته و فاقد گودی زیرچشم و بینی است ،دراین اخبار تلاش شده این کودک دجال فتنه گر آخرالزمان معرفی شود


اما آیا واقعیت دارد که این کودک دجال است . تمامی بررسی ها در این تایپیک انجام می شود
من عاشق سینه بزرگم
 
     
  ویرایش شده توسط: Hossein27  
#7   Posted: 28 Aug 2011 14:27


: توقیف گواهینامه بی‌حجابها کذب است/ زنان با حجاب باید صورت خود را به ماموران نشان دهند ( این قانون استثنا در استرالیا اسلام ستیزی است ولی در ایران نه)

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کسب 80 نمره منفی توسط 5 راننده متخلف گفت: هم اکنون 3 هزار راننده متخلف در معرض ضبط گواهینامه قرار دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد رضا رادان ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی و اعمال نمرات منفی تاکنون یک هزار راننده متخلف 30 نمره منفی را کسب کرده و گواهینامه آنها ضبط شده است این در حالی است که سه هزار راننده متخلف نیز در معرض ضبط گواهینامه هستند که به آنها هشدار می دهم رانندگی خود را اصلاح کنند.
وی ادامه داد: در این مدت 5 راننده نیز که رکورددار انجام تخلفات حادثه ساز بودند 80 امتیاز منفی گرفتند.
سردار رادان با رد توقیف گواهینامه زنان بی حجاب گفت: این موضوع صحت ندارد اما از رانندگان زن می خواهیم که حجابشان به صورتی باشد که ماموران بتوانند هنگام اخذ گواهینامه آنها را شناسایی کنند.

در همین زمینه :

مدافعان حقوق شهروندي استراليا (انجمن مسلمانان) قانون برداشتن حجاب زنان مسلمان را محكوم كردند

ایرنا – انجمن مدافعان حقوق شهروندي در استراليا روز دوشنبه تصميم مقامات اين كشور براي تصويب قانوني كه زنان مسلمان بايد در صورت درخواست پليس اين كشور حجاب خود را بردارند، محكوم كرد.
به گزارش ايرنا به نقل از روزنامه جاكارتا پست، در صورت تمرد از درخواست پليس براي برداشتن حجاب زنان مسلمان استراليايي به زندان و جريمه نقدي محكوم مي شوند.
اين طرح كه قرار است در ماه آگوست در مجلس استراليا به راي گذاشته شود، توسط مدافعان حقوق شهروندي و مسلمانان اين كشور محكوم شده است.
بر اساس اين طرح كه توسط دولت ولز جنوبي جديد پيشنهاد شده و شامل شهر سيدني نيز مي شود، در صورتي كه زني به درخواست پليس مبني بر نشان دادن چهره خود عمل نكند به يك سال زندان محكوم و 5 هزار و 500 دلار استراليا جريمه مي شود.
دولت استراليا مي گويد، رانندگان وسايط نقليه و همچنين افراد متهم به ارتكاب جرايم بايد هر گونه پوشش خود را از سر بردارند كه پليس بتواند آنها را شناسايي كند.
منتقدان اين طرح را نشانه اي از اغراض غيرمسلمانان در مورد حجاب داشتن زنان مسلمانان مي دانند. از جمعيت 23 ميليوني استراليا 400 هزار نفر مسلمان هستند.
کد خبر: 30471572 (1907319) تاريخ انتشار : 20/04/1390

اسلام راستین
اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
 
     
  
#8   Posted: 10 Sep 2011 07:05
تجاوز گروهی به دختر 18 ساله در ملاعام

آفتاب: یک دختر ۱۸ ساله پاکستانی به‌دستور دادگاه قبیله‌ای در شهر مروالا در پاکستان مورد تجاوز گروهی قرار گرفت. این جرم در حالی اتفاق می‌افتاد که حدود یک هزار نفر از مردم شهر و در مقدمه آنان پدر آن دختر نظاره‌گر آن بودند.

به گزارش فردا، این دختر ۱۸ ساله در پاکستان به‌دستور
” در این تجاوز ۴ مرد به انتخاب دادگاه شرکت کرده بودند و در حالی که دختر و پدر با گریه از آنان درخواست بخشش می‌کردند با حضور بیش از یک هزار نفر از مردم شهر و جلوی دیدگان پدر به دختر ۱۸ ساله تجاوز شد. “
یک دادگاه قبیله‌ای وابسته به قبیله "ماسوتی" در ملأعام مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

طبق این گزارش برادر این دختر، نوجوانی ۱۱ ساله و از قبیله گوجار با دختری از قبله ماسوتی که از لحاظ اجتماعی بالاتر ازقبیله او بود رابطه برقرار کرده و مردم شهر آنان را در حال قدم زدن در شهر مشاهده کرده بودند.

دادگاه قبیله‌ای وابسته به قبیله ماسوتی برای انتقام از این کار نوجوان طبق قواعد عرفی حاکم در پاکستان دستور داد که باید خواهر آن پسر ۱۱ ساله در میان عموم مردم شهر و حضور پدر آن دختر مورد تجاوز گروهی مردان قبیله قرار گیرد تا به این طریق اعتبار و شرف خود را در جامعه برگردانند.

در این تجاوز ۴ مرد به انتخاب دادگاه شرکت کرده بودند و در حالی که دختر و پدر با گریه از آنان درخواست بخشش می‌کردند با حضور بیش از یک هزار نفر از مردم شهر و جلوی دیدگان پدر به دختر ۱۸ ساله تجاوز شد.

گفتنی است که این شیوه طبق عرف برخی قبایل پاکستان، حق عرفی و قانونی افراد برای ستاندن شرف و حیثیت خود در جامعه است.

طبق گزارش سازمان حقوق بشر سالیانه ده‌ها جرم اینچنینی در جامعه پاکستان اعمال می‌شود که دولت و نیروهای امنیتی با وجود اطلاع قبلی در صدد منع اعمال آنها نیستند.
این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
 
     
  
#9   Posted: 10 Sep 2011 07:07
گزارش کیهان از طرح ممنوعيت روبوسی در برازجان

آفتاب: فرماندار برازجان طرح ممنوعيت روبوسی را به شورای فرهنگ عمومی اين شهرستان می‌برد.

غلامحسين خسروی در نشست شورای اداری برازجان با بيان اينكه روبوسی موجب گسترش بيماری ميان مردم می‌شود، اظهار داشت: هنگامی كه مردم يا مسئولان به يكديگر می‌رسند بايد از روبوسی‌كردن خودداری و تنها به دست دادن اكتفا كنند.

وی افزود: اكنون رسم‌شده كه افرادی برای دريافت هديه يا لوح تقدير در مقابل مسئولان يا اشخاص ديگر قرار می‌گيرند اقدام به روبوسی می‌كنند اين در حالی است كه بدن برخی از آنان آلوده به عرق است و همين مسأله ممكن است به بروز بيماری به‌ويژه در استان‌های گرمسير منجر شود يا فردی دچار سرماخوردگی باشد و اين روبوسی موجب انتقال بيماری می‌شود.

خسروی تاكيد كرد: طرح ممنوعيت روبوسی را به شورای فرهنگ عمومی برازجان خواهم برد و برای تصويب آن موضوع را مورد پيگيری قرار خواهم داد.
این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
 
     
  
#10   Posted: 20 Sep 2011 14:58


نماینده خمینی شهر: در حدیثی آمده که امام صادق گفته تهران به قدری بزرگ می‌شود که درآمد شوهرها برای مخارج زن‌ها کافی نخواهد بود

فرارو : نماینده مردم خمینی‌شهر معتقد است حتی یک مورد طلاق هم برای جامعه ما زیاد است. به باور وی اگر آمار طلاق‌‎های عاطفی به آمار طلاق‌های واقعی اضافه شود نرخ آن بسیار نگران‌کننده‌تر نیز می‌شود.

سیدمحمدجواد ابطحی در خصوص میزان آمار طلاق در ایران به خبرنگار «فرارو» گفت: «اگر این آمار را با نرم جوامع آمریکایی و اروپایی بسنجیم، نگران‌کننده نیست، اما از نظر ارزش‌ها که نگاه کنیم، حتی یک مورد طلاق هم برای ما نگران‌کننده است. ما در منابع خود داریم که بدترین چیزهای حلال در نزد خداوند طلاق است».

وی سپس به برشمردن تبعات طلاق پرداخت و اظهار داشت: «طلاق باعث از هم پاشیدن خانواده‌ها، بی‌سرپرست شدن بچه‌ها، عقده، افسردگی، ناهنجاری و... می‌‌شود. این پدیده چنان تبعاتی دارد که بگوییم حتی یک مورد آن زیاد است. در هر صورت این آمار نگران‌کننده است و این که در شهرهایی مثل تهران ما طلاق را فزاینده می‌بینیم، مسئله بسیار مهمی است».

وی سپس ادامه داد: «عشق‌های خیابانی، تاثیرگذاری فرهنگ مسلط غرب و ماهواره، عدم ارضای تمایلات همدیگر و... مسائلی است که جامعه ما با آن روبروست و بایستی متولیان فرهنگی در این خصوص اقدام بکنند. از رسانه‌ها گرفته تا دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه باید بر روی این مسئله کار کنند و گفتن این که آمار طلاق نگران‌کننده نیست، مسئله ما را حل نمی‌کند».

نماینده مردم خمینی‌شهر با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه ادامه داد: «یکی از دلایل رشد طلاق این است که انتظارات بالا رفته(!) و درآمدها پاسخ‌گوی هزینه‌ها نیست. حدیثی را از امام صادق خواندم که در آن آمده بود تهران به قدری بزرگ می‌شود که قصرهایش مثل قصر بهشت می‌شود، زنانش مثل حورالعین می‌شوند، زینت می‌پوشند و درآمد شوهرها برای مخارج زن‌ها کافی نیست. الان هم می‌بینیم همین طور شده و همین مسئله منجر به طلاق می‌شود».


و[i][/i]ی افزود: «یکی از مسائل مهمی که جامعه با آن درگیر است، طلاق عاطفی است. یعنی زوجین طلاق نگرفتند، اما زندگیشان با طلاق فرقی ندارد. اگر این را به آمار طلاق واقعی اضافه کنیم، آن وقت متوجه می‌شویم که این آمار نگران‌کننده هست یا نه».
اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
 
     
  
صفحه  صفحه 1 از 17:  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین » 
مذهب
مذهب

اخبار مذهبی (خواندن پست اول الزامیست)

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites