تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

آگاهی های ما در مورد دین بهاییت

صفحه  صفحه 3 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین »  
#21 | Posted: 16 Nov 2013 20:34 | Edited By: shomal


سوال اینجاست که بهاییان که تبلیغ رکن اول آیین آنهاست چرا حق تبلیغ این آیین را حتی در کنار اماکن مقدسه خود در اسرائیل را ندارند !!!!!!

بودی تـــــــو تو بغلم

گردنت بود رو لبم
     
#22 | Posted: 16 Nov 2013 20:41
آیا می دانستید!! یکی از وصایا و پیش گویی های آیین بهاییت این بوده است که رهبران بهایی و اوصیای بهاءالله از فرزندان ذکور شوقی افندی خواهد بود وحال آنکه شوقی هیچ گاه صاحب فرزند نشد !!!!!!

آیا میدانستید!! شگرد بهاییان برای تبلیغ مسلمانان و به خصوص شیعیان تمسک به آیات و روایات اسلامیست و حال آنکه یا آنها را به غلط و تغییر استفاده می کنند و یا ترجمه نادرست می کنند و یا به کل جعل می کنند !!!!!؟؟؟؟؟؟

آیا میدانستید!!! آیین بهاییت شعار تساوی حقوق رجال و نساء می دهد ولی در بیت العدل (عالی ترین مرکز بهایی) زن حق عضویت ندارد ؟؟؟؟!!

آیا میدانستید!! در آیین بهایی دو همسر داشتن ممنوع می باشد و حال آنکه پیامبر آنها جناب بهاءالله خود دو همسر داشته است .!!!!!!

پیشوایان آنها خود احکام را رعایت نفرمودند


آیا میدانستید!!! بهاییان به خدایی اعتقاد دارند که حضرت باب را مبعوث فرمود و به او کتاب بیان عطا نموده و دین بابیت را برگزید و نه سال بعد آیین بابیت را نسخ فرمود و پیامبر و دین جدیدی را برای مردم آورد .

بهاییان به خدایی اعتقاد دارند که بعد 1400 سال وقتی دین جدید می آورد نه سال بعد کاملا تغییرش میده .


آیا میدانستید!!! که بین بهاءالله و صبح ازل که هر دو برادر بودند بر سر جانشینی باب چه دعواها و ناسزا ها که صورت نگرفته که نتیجتا منجر به تبعید پیروان هر کدوم به نقاط مختلف می باشد

برای دیدن ناسزاهای این دو می توانید به رساله عمه ( خواهر این دو ) مراجعه فرمایید

بودی تـــــــو تو بغلم

گردنت بود رو لبم
     
#23 | Posted: 6 May 2014 15:02
اقا ی سوال ولی به خدا قصد توهین ندارم اعتقدات هر شخصی برا من محترمه
من شنیدم بهاییان با محارمشون نزدیکی میکنن و یا ازدواج
میخام ببینم کسی اطلاعاتی داره و اگه این مسئله صحت داره فلسفه اینکارشون چیه
ولی بازم خدا میدونه قصد توهین ندارم اونچه شنیده بودم رو بیان کردم
     
#24 | Posted: 3 Sep 2014 21:17 | Edited By: andishmand
julien:
جدای از این تبعیض های حکومت متاسفانه مردم مسلمان انقلابی و همیشه در صحنه ایران هم همه جور اهانت و اذیت و ازار رو در مورد اینها انجام میدند.چون نجسن به اعتقادشون.بماند که دوست یهودیم داشتم اونم بدبخت کلی میگفت تحقیرشون میکردن درو همسایه.

واقعا" بدترین چیز در دنیا اینه که کسی در کشوری که زندگی میکنه اقلیت قومی یا مذهبی بحساب بیاد .
ما در همسایگیمون خانواده ای بهائی زندگی می کردند که خونشون رو بزور تصاحب کردند و درمانگاه تامین اجتماعی دایر کردند . خودم شاهد بودم که چه بلائی سرشون آوردن پسر بزرگ خانواده زندانی شد و ازش خواستند که تغییر آئین بده ، ولی نپذیرفت . بدترین شکنجه و تحقیرهارو خودش و خانوادش دیدند ولی از اعتقادش دست نکشید تا اعدام شد .
بیچاره خانوادش حتی امکان گرفتن مجلس ختمی هم نداشتند و یه روز صبح تمام اموال و اسباب و اثاثیشون رو بیرون ریختن . همسایه ها کمکشون کردن با علم به اینکه خودشون هم در خطر بودند . و جالب اینه که در محل ما یه پسری بود که کارگاه بزرگ آهنگری داشت و خیلی هم مومن و معتقد و عضو شورای فرهنگی چند تا مسجد بود ، اومد و وقتی وضعیت بد مادر پیر خانواده رو دید که کنار درشون زمین افتاده و ضجه میزنه با احترام بلندش کرد و د رحالیکه با صدای بلند از این ظلم و ستم شکایت می کرد اون ها رو به خانه همسایه برد . من در اون لحظه واقعا" از مسلمون بودن و سکوت خودم در قبال این بی عدالتیها که بنام دین و تعصب بیهوده نسبت به اون هست خجالت کشیدم .

هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد
به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما
     
#25 | Posted: 4 Sep 2014 03:31
در مورد دین بهائیت سوء برداشت زیاد وجود داره منتاسفانه
     
#26 | Posted: 4 Sep 2014 09:54
یـــکی تعریفی کوتاه و مختصر ار وهابیت بده ...وهابیت چه گروهی اند در چه جایی بیشتر هستند و چرا در ایران این دین جرم است؟؟؟؟

نمیدونم چکار کنم ؟!!!
     
#27 | Posted: 5 Sep 2014 16:15
fuckinganal:
من شنیدم بهاییان با محارمشون نزدیکی میکنن و یا ازدواج

banoo:
بهائیان از نوشیدن مشروبات الکلی و استفاده از داروهای روانگردان منع شده‌اند مگر آنکه دکتر استفاده از آنها را تجویز نماید.
رابطه جنسی فقط بین زن و شوهر مشروع است و همجنس‌بازی حرام است.
قمار و استفاده از مواد مخدر مانند تریاک به شدت نهی شده و حرام است.

     
#28 | Posted: 5 Sep 2014 16:16
من اطلاعات زیادی از این مذهب نداشتم اما با خوندن پست های دوستان چیزایی فهمیدم
     
#29 | Posted: 29 Oct 2016 15:12


بهایی بود، کشتمیش تا بهشت را برای هفت نسل‌مان بخریم

زنگ خانه را که می‌زنند، مادر پیرش که در طبقه پایین سکونت دارد، بدون هیچ سوال و جوابی در را با آیفون باز می‌کند. فکر می‌کند حتما یکی از اقوام و دوستان به دیدنش آمده‌اند اما وقتی خبری نمی‌شود، با تلفن با طبقه بالا، منزل پسرش تماس می‌گیرد و می‌گوید که در را باز کرده اما کسی داخل نیامده است.

«فرهنگ امیری» برای این که ببیند چه کسی زنگ خانه مادرش را زده است، بیرون می‌رود اما چند دقیقه بعد دختر و همسرش صدای نالۀ بلند او را می‌شنوند و وقتی خودشان را به در می‌رسانند، با پیکر خونین فرهنگ امیری رو به رو می‌شوند.
غوغا می‌شود؛ دختر به دنبال کسی که با پدرش حرف می‌زده می‌دود و آن قدر جیغ می‌کشد که با کمک همسایه‌ها طرف را دستگیر می‌کنند. یک نفر از پشت چاقو را به پهلوی پدرش فرو کرده و یکی دیگر از رو به رو به صورت و شکم او ضربه زده بود.نیم ساعت بعد اورژانس می‌رسد اما فرهنگ امیری جان سپرده بود.

دو نفری که با چاقو به او حمله کرده‌اند، برادر هستند و در برگه بازجویی‌ها نوشته‌اند: «او بهایی بود، ما کشتمیش تا بهشت را برای هفت نسل‌مان بخریم.»

Signature

اندوه بزرگی ست انبوه انتظار
     
#30 | Posted: 29 Oct 2016 20:21
هیچی ازش نمیدونم و علاقه ای هم ندارم بدونم
     
صفحه  صفحه 3 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / آگاهی های ما در مورد دین بهاییت بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites