تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

Islam And Disbelief | اسلام و کفر

صفحه  صفحه 6 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین »  
#51 | Posted: 30 Jul 2012 18:11 | Edited By: julien
اگر همان آیه اولی کافی نیست برای اینکه شما قبول کنید سر بریدن سنتی کاملاً اسلامی و روشی اسلامی برای روبرو شدن با غیر مسلمانان است، به آیه دیگری نگاه کنید،

سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 12 صفحه 179

إِذْ يُوحِي رَبُّكَ إِلَى الْمَلآئِكَةِ أَنِّي مَعَكُمْ فَثَبِّتُواْ الَّذِينَ آمَنُواْ سَأُلْقِي فِي قُلُوبِ الَّذِينَ كَفَرُواْ الرَّعْبَ فَاضْرِبُواْ فَوْقَ الأَعْنَاقِ وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ كُلَّ بَنَانٍ.

و آنگاه را که پروردگارت به فرشتگان وحی کرد: من با شمایم. شما مومنان را به پایداری وادارید. من در دلهای کافران بیم خواهم افکند. بر گردنهایشان بزنید و انگشتانشان را قطع کنید.


برای چه باید بر گردن کافران زد، یا بعبارت دیگر سر آنها را برید و از تنشان جدا کرد؟ مگر کافران چه جرمی را مرتکب شده اند که باید شمشیر را بر گردن آنها گذاشت و سرشان را از تنشان جدا کرد؟ پاسخ این پرسش را در آیه بعدی بیابید،

سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 13 صفحه 179

ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ شَآقُّواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَمَن يُشَاقِقِ اللّهَ وَرَسُولَهُ فَإِنَّ اللّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ.

زيرا با خدا و پيامبرش به مخالفت برخاستند و هر که با خدا و پيامبرش ، مخالفت ورزد ، بداند که عقوبت خدا سخت است.


دلیلش را متوجه شدید؟ چون کافران با خدای اسلام و پیامبرش به مخالفت برخاستند! یعنی اگر کسی به مخالفت با اسلام برخیزد باید گردن او را زد و انگشتانش را قطع کرد. شاید در اینجا شما در حالتی نباشید که بتوان با شما شوخی کرد، اما پرسشی که اینجا مطرح است این است که آیا باید اول گردن کافران را زد بعد انگشتانشان را قطع کرد یا اول انگشتانشان را قطع کرد بعد گردنشان را زد؟

یکبار دیگر به آیه 13 ام سوره انفال نگاه کنید، آیا یک دین میتواند فاشیست تر از این باشد که بگوید چون افرادی مخالف آن دین هستند شایسته این هستند که سرشان بریده شود و انگشتانشان قطع شود؟ از دیدن این فیلم چه احساسی به شما دست داد؟ آیا شاد و آرام شدید؟ اگر این فیلم شما را شاد و آرام نکرده است بدانید که مسلمان خوبی نیستید، زیرا بریده شدن سر کافران و قطع شدن دستهای آنها باید از نظر قرآن شما را شاد و آرام کند. باور نمیکنید؟ آیه 10 ام همین سوره را بخوانید،

سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 10 صفحه 179

وَمَا جَعَلَهُ اللّهُ إِلاَّ بُشْرَى وَلِتَطْمَئِنَّ بِهِ قُلُوبُكُمْ وَمَا النَّصْرُ إِلاَّ مِنْ عِندِ اللّهِ إِنَّ اللّهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ

و آن کار را خدا جز برای شادمانی شما نکرد و تا دلهايتان بدان آرام گيرد و ياری تنها از سوی خداست که او پيروزمند و حکيم است


شاید بپرسید که کدام کافران باید سرشان بریده شود؟ قرآن مسلمانان را به جنگ با کدام انسانها تشویق میکند؟ بنابر باور بیشتر علمای اسلام، سوره توبه آخرین دستور العمل رفتار مسلمانان با نامسلمانان را داده است، به آیه 29 سوره توبه دقت کنید.

سوره توبه آیه 29 صفحه 192

قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.

با کسانی از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند جنگ کنید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند.

نتیجه منطقی این است که از نظر اسلام نه تنها بریدن سر کسانی که خدا را قبول ندارند، و کسانی که قیامت را قبول ندارند، و مسیحیان و یهودیانی که قوانین اسلامی را نمیپذیرند اشکالی ندارد بلکه جنگیدن با آنها از احکام اسلام است و بریده شدن سر آنها موجب شادمانی و آرامش دل مسلمانان راستین میشود.حال این کافران را باید در کجا یافت و کشت و سرشان را برید؟ پاسخ را در سوره توبه آیه 123 بیابید.

سوره توبه آیه 123

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ.

ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!


کسانی که در این فیلمها سر میبریدند همان مسلمانان راستینی هستند که با قرآن و قوانین اسلامی آشنایی بیشتری دارند. به همین دلیل است که سر کافرانی که نزدیکشان هستند را میبرند و الله اکبر میگویند و بعد هم شاد میشوند و به کار خود افتخار میکنند.
     
#52 | Posted: 30 Nov 2012 22:07
ravani21:
اگر کسی میخواد مسلمان واقعی باشه اول باید کافر واقعی باشه....

لایــــــــــــــــــک

این کاربر بخاطر تخلف در قوانین انجمن برای همیشه بن شد.
(پرنسس)
     
#53 | Posted: 7 Dec 2012 00:37
انسان موجودی است که در اول باید حیوان خوبی باشد

برین به فلسفه هنر به هرچه بود و هست و نیست . برین به دین برین بدین نگو نپرس چند
http://postimg.org/image/prdpo8iul/
     
#54 | Posted: 7 Dec 2012 00:46
میدونید نکته ی جالب قضیه کجاست؟؟؟

اینجا که این دوست گرانقدرمون دنبال خوبی های قرآن نبوده یعنی این همه جملات خوب و با معنی رو کلاً بی خیال شده در حالی که اگه بیایم مقایسه کنیم ۱۰ درصد جملات خوب هم نمیشند.

اما دم شما گرم که حتی برای پیدا کردن سوتی هم که شده قران رو خوندی اون هم به طور عمیق من مطئنم اون تاثیری که باید میگذاشت رو خواهد گذاشت.


کوروش تو نخواب که ملتت در خواب است ! آرام گاهت غرق به زیر اب است این بار نه بیگانه که دشمن زخود است ننگ بر ما که روح تو بیتاب است !!
     
#55 | Posted: 8 Dec 2012 06:00
Metalic:
انسان موجودی است که در اول باید حیوان خوبی باشد

خب البته شما حساب خودتونو از من جدا کنید.من انسانم نه حیوان
jk5267:
میدونید نکته ی جالب قضیه کجاست؟؟؟

اینجا که این دوست گرانقدرمون دنبال خوبی های قرآن نبوده یعنی این همه جملات خوب و با معنی رو کلاً بی خیال شده در حالی که اگه بیایم مقایسه کنیم ۱۰ درصد جملات خوب هم نمیشند.

قرآن از خودش خوبی نداره که بخوام گسترشش بدم.اومده گفته نیکی کنید.وای من همین الان برم خودمو بکشم اصلا هیشکی قبل اسلام نمیدونست که از فضایل انسانی نیکی کردنه.یا هیچ دینی مثل اسلام نگفته بود که دروغ نگید.اسلام یه دینیه که از دین های مختلف جمع شده چیز جدیدی نداره.اصلا چرا خودمونو خسته کنیم؟همین نشان فروهر دین خودمون زرتشت که مطمئنم حتی نمیدونی چیه هر قسمتش به اندازه یه قرآن حرف داره.پرهاش قسمت سرش قسمت پایین لباسش هر کدوم از قسمتاش به اندازه یه قرآن باهات حرف میزنه.شما یه نمونه از جمله های خوب اسلام رو بیار که هیچ جایی قبل اون بهش نپرداخته شده بود من بیام اونو بگم
jk5267:
اما دم شما گرم که حتی برای پیدا کردن سوتی هم که شده قران رو خوندی اون هم به طور عمیق من مطئنم اون تاثیری که باید میگذاشت رو خواهد گذاشت.

یه عمریه خودمو میکشم تا این جماعت *** رو راضی کنم یه بار قرآن رو فارسیش رو بخونن.زنا که تو همون سوره نسا گیر میکنن دیگه بقیشو نمیخونن **** مردا هم اگه یه ذره تو دلشون رحم داشت باشن همین آیات مجازات رو بخونن ***.یه بار تفسیر نه ها فقط ترجمش رو بخونید مثل من قرآن بهتون تاثیر میذاره
____________________
قوانینو حتما بخون
توهین ممنوعه
سکسی بوی

این کاربر بخاطر تخلف در قوانین انجمن برای همیشه بن شد.
(پرنسس)
     
#56 | Posted: 8 Dec 2012 23:04
julien:
سوره محمد آيه 4

julien:
سوره توبه آیه 123

julien:
سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 12 صفحه 179

julien:
سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 13 صفحه 179

julien:
سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 10 صفحه 179

julien:
سوره توبه آیه 29 صفحه 192

در مورد حکم کشتن کفار باید بدانید که این مخالف نصف حقیقت را نوشته است
شما از او بپرسید آیا حضرت رسول حق داشت مطابق میل خود زندگی کند یا نه؟ آیا حق داشت بت را نپرستد و یا شراب نخورد؟
اگر بگوید حق نداشت با قوم خود مخالفت کند پس از ما هم نخواهید که به مخالف حق بدهیم!
اما اگر حق داشت پس آنها( مشرکین) شروع کننده بودند و آیه قرآن این را ذکر میکند:
آیا با گروهی که پیمانهای خود را شکستند، و تصمیم به اخراج پیامبر گرفتند، پیکار نمی‌کنید؟! در حالی که آنها نخستین بار (پیکار با شما را) آغاز کردند؛ آیا از آنها می‌ترسید؟! با اینکه خداوند سزاوارتر است که از او بترسید، اگر مؤمن هستید!«التوبة/13»

پس آنها شروع کننده بودند آنها حتی در مدینه نیز رسول الله را راحت نگذاشتند و یهودیان مدینه نیز با وجود پیمان هربار پیمان شکنی کردند تاریخ جلوی ما است.البته یک فرق مهم مسلمانان صدر اسلام و کفار این بود که مسلمانان بعد از پیروزی میبخشیدند ولی مشرکین قصد کشتن همه مسلمانان را داشتند. برای همین مسلمانانی که از بین کفار خویشاوندانی نداشتند به حبشه فرار کردند . و بقیه هم تا مدتی آزادی عمل خیلی محدود داشتند وبلاخره کفار تصمیم به کشتن رسول الله را گرفتند و اجرا کردند! ولی در اجرا ناکام شدند.
در مدینه هم نامید نشدند و بلاخره در جنگ احزاب هرچه نیرو داشتند جمع کردند ولی باز موفق نشدند. و چون با جمع همه نیرو، باز موفق نشدند، پس موقتا پیامبر را رها کردند.

لذا رسول الله اگر آنها را ول میکرد، باز آنها در هر موقعیت مناسبی، ایشان را رها نمیکردند!
هنوز مساله قریش تمام نشده بود که ایرانیان جلوی دعوت و بیان رسول الله دیوار شدند و شاه ایران فقط به جرم یک نامه سفیر رسول الله را زندانی کرد و دونفر را برای دستگیری ایشان به مدینه گسیل داشت در حالیکه مدینه در حوزه قدرتش نبود.
نکته ای که باید فراموش نکنید
کفار با آنکه بدترین دیکتاتورها هستند اما در همان حال وانمود میکنند که بهترین دمکرات ها هستند، اصلا کفار نمیتوانند با ما همزیستی داشته باشند این همزیستی به خاطر تحمل کم بودن آنها ناممکن است.

مثال های زیر میتواند شما را بیدار کند:
1 -در الجزایر مسلمانها بطور مسالمت آمیز در انتخابات شرکت کردند و برنده شدند اما عوض آنکه قدرت به برنده داده شود ارتش بی دین، به آنها گلوله و زندان داد.
2 -بی نظیر بوتو اولین نخست وزیر زن در جهان اسلام بود غرب او را بسیار دوست میداشت وقتی که ترور شد سازمان ملل گروهی را برای شناسایی قاتلانش بسیج کرد یعنی خونخواه او سازمان ملل بود حتی ایرانیان مدعی آزادی خواهی ( که معمولا به اوضاع پاکستان بی اعتنا هستند ) نیز از ترور بینظیر به گریه افتادند و نوشتند بینظیر واقعها بی نظیر بود!بینظیر بوتو شهید راه ازادی بود.
اما آیا میدانید که این خانم بینظیر خودش وارث پدرش شد! یعنی عوض آنکه همرزمان پدرش رهبر حزب مردم شوند، خودش رهبری این حزب را به عهده گرفت! یعنی او رهبر کسانی شد که روزگاری بعنوان یک دختر بچه کوچک در بغل آنها مینشست و آیا میدانید که این شهید راه آزادی و دمکراسی بطور مادام العمر رهبر حزب مردم پاکستان بود!
از همه جالبتر وقتی است که شهید شد، هنگامیکه وصیت نامه اش را باز کردند دیدند نوشته پسر 18 ساله من باید رهبر حزب آزادیخواه مردم شود ولی چون درسش تمام نشده تا آنوقت پدرش باید رهبر باشد! و وصیتش اجرا شد.
و وقتی این پسر بعنوان رهبر حزب سخنرانی کرد فقط دو سه جمله گفت و آن این بود:
حرفی ندارم جز اینکه گفته مادر شهیدم را تکرار کنم که میگفت بهترین انتقام دمکراسی است)

خواننده گرامی !
پس فریب نخورید ممکن است همان کس که بدترین بدترین دیکتاتورهاست خود را آزادیخواه بداند و ممکن است که دنیای کفر او را یکصدا آزادیخواه و طرفدار آزادی و دمکراسی بدانند!
حالا مثال سوم را ببینید: ترکیه تقریبا نزدیک به یک قرن است که تحت حکم غیر دینی است اما این دولت غیر دینی دین دارها را مجبور میکند که حتی حجاب از سر بردارند
چند وقت پیش از یک بیمارستان، یک زن 95 ساله را بیرون کردند چون روسری بسر داشت!
حالا اگر در چنین کشوری مسلمانان دست بسلاح ببرند مخالفین، قیافه معصومانه ای به خود میگیرند و میگویند قران کتاب ترور است !!
شاید بگویید مسلمانان که در انتخابات برنده شدند! نه نه اینها مسلمانانی هستند که قانون کفار را قبول دارند اگر قانون قرآن را قبول کنند هرگز اجازه شرکت در انتخابات را نخواهندیافت و پیروزی آنها برسمیت شناخته نمیشود!
آیا شما میدانید که در همین دولت ترکیه فعلی که مدعی اسلامیت است، زن 95 ساله را بجرم روسری داشتن ؛در حالت مریضی؛ از بیمارستان بیرون انداختند!
آیا میدانید در دوران همین حکومت به اصطلاح اسلامی، اولین هتل لختی ها در آنتالیای ترکیه افتتاح شد، هتلی افتتاح شد که اتاقهایش را به افرادی کرایه میدهد که لخت و مادرزاد در فضای هتل میگردند!!

دوست من اسماعیل بعد از 25 سال به ترکیه برگشت زیرا شنیده بود اسلامی ها به قدرت رسیدند! او میگوید رفتم به پادگان ارتش تا کارت پایان خدمت خود را بگیرم اما دم در متوقف شدم و به درون راهم ندادند و گفتند:
برو اول ریشت را دو تیغه بتراش دوما پیراهن باید درون شلوار باشد نه روی شلوار!
همو می گوید دخترانش باید در مدرسه حجاب از سر بردارند و پسرانش تا 15 سالگی حق آموزش قران را ندارند آری این قانون فعلی ترکیه است
پس دمکراسی آنها یک سراب و یک دروغ است و اگر ما بخواهیم مطابق قانون خود زندگی کنیم بما اجازه نمیدهند !
خواننده گرامی داستان اصلی که این مخالف ننوشته همین است!
او ماجرا را نیمه داستان و از تشویق قرآن به جهاد شروع کرده اما انگیزه این تشویق را نمینویسد او نمیگوید که اصلا چرا قران دستور به جهاد داده است.

تن آدمیت شریفست به جان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
اگر آدمی به چشمست و دهان و گوش و بينی چه میان نقش دیوار و میان آدمیت
خور و خواب و خشم و شهوت و جهل و ظلمت حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت
به حقیقت آدمی باش وگرنه مرغ باشد که همین سخن بگوید به زبان آدميت
     
#57 | Posted: 8 Dec 2012 23:07
علت اصلی این است که کفر با همه ظاهر سازی دشمن دمکراسی است. زیرا کفر میداند که در شرایط برابر در مقابل حقانیت قوانین اسلامی بازنده است( دقت کنید)

لذا خلاصه حرف این است که کفر و شرک دمکراسی ندارند تا مسلمان با آنها دمکراسی داشته باشد
(كَیفَ وَإِنْ یظْهَرُوا عَلَیكُمْ لَا یرْقُبُوا فِیكُمْ إِلًّا وَلَا ذِمَّةً یرْضُونَكُمْ بِأَفْوَاهِهِمْ وَتَأْبَى قُلُوبُهُمْ وَأَكْثَرُهُمْ فَاسِقُونَ«8»....... لَا یرْقُبُونَ فِی مُؤْمِنٍ إِلًّا وَلَا ذِمَّةً وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُعْتَدُونَ) «التوبة-10»
چگونه (پیمان مشرکان ارزش دارد)، در حالی که اگر بر شما غالب شوند، نه ملاحظه خویشاوندی با شما را می‌کنند، و نه پیمان را؟! شما را با زبان خود خشنود می‌کنند، ولی دلهایشان ابا دارد؛ و بیشتر آنها فرمانبردار نیستند!مشرکین درباره هیچ فرد باایمانی رعایت خویشاوندی و پیمان را نمی‌کنند؛ و آنها همان تجاوز کارانند!

مثال چهارم: پاکستان پر است از مدارس، و خیلی از این مدارس اصلا از کلاس اول بزبان انگلیسی تدریس میکنند یعنی حتی تعلیمات اسلامی را نیز بزبان انگلیسی به کودکان یاد میدهند به کودکانی که نه زبان پدریشان انگیسی است نه زبان مادریشان.
و مهم ترین مدارس همین هایی هستند که تعلیم در آنها بزبان انگلیسی است و رهبران پاکستان فارغ التحصیل همین مدارسند و حکومت بدست آنهاست.
اما در کنار اینها مدارس دینیی هستند که علوم دینی را آموزش میدهند و دولت پاکستان مدیران این مدارس را مجبور کرده که در نصاب درسی خود تعلیم زبان انگلیسی را بگنجانند همینقدر زورش رسیده بیشتر از اگر زورش برسد انجام میدهد یعنی اگر بتواند میبندد!
در جایی که بهترین و معتدل ترین سیکولارها ( پاکی ها) تا این حد بی تحملند پس چه گله ای است از فرانسه یا ترکیه؟

مقصود: مقصود اینکه ادعای بلند و دراز کفر مبنی بر دمکرات و آزادیخواه بودن دروغ است و محال است کفر با مسلمانان واقعی زندگی مسالمت آمیزی را شروع کند! آنها فقط آنوقت حاضر هستند ما را بپذیرند که ما از بعضی از قوانین خود صرفنظر کنیم.
داستان از اینجا شروع میشود :
اینجاست که قرآن بما میگوید بگوید (نه) بگویید. تشویق میکند که مقاومت کنیم و شهید شویم .
اما اسلام از روز اول جنگ را پیشنهاد نکرد جنگ به اسلام تحمیل شد آنها ما را مجبور کردند.
و تاریخ بهترین شاهد ماست!
شما کشمکش بین پیامبران الهی را بخوانید با قومشان ! هود و صالح و لوط و شعیب و دیگران ....... هرگز پیامبران ابتداء بساکن دست به اسلحه نبردند خدای پیامبران، هرگز در عذاب اقوام سرکش پیشقدم نشد، آنوقت عذاب را فرستاد که اقوام سرکش خواستند، با زور پیامبران را به دین پدری بازگردانند یا حداقل آزادی بیان را از آنها بگیرند
حتی نوح! آری حتی نوح نیز 950 سال کفر قومش را تحمل کرد خدای نوح 950 سال کفر قوم را تحمل کرد چه وقت تحمل تمام شد؟ آنوقت تمام شد که قوم گفتند : (قَالُوا لَئِنْ لَمْ تَنْتَهِ یا نُوحُ لَتَكُونَنَّ مِنَ الْمَرْجُومِینَ) گفتند: «ای نوح! اگر (از حرفهایت) دست برنداری، سنگباران خواهی شد!»«الشعراء/116»

خواننده عزیز : حالا اگر مخالفان فقط آیات مربوط به عذاب قوم نوح را بنویسند (و این آیه که قوم میخواستند حضرت نوح را سنگسار کنند را ننویسند)،آیا تو باید فریب بخوری؟ و اسلام را دین زورگویی بدانی؟!

تن آدمیت شریفست به جان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
اگر آدمی به چشمست و دهان و گوش و بينی چه میان نقش دیوار و میان آدمیت
خور و خواب و خشم و شهوت و جهل و ظلمت حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت
به حقیقت آدمی باش وگرنه مرغ باشد که همین سخن بگوید به زبان آدميت
     
#58 | Posted: 8 Dec 2012 23:15 | Edited By: iraj_mirza
Sachme:
خواننده عزیز : حالا اگر مخالفان فقط آیات مربوط به عذاب قوم نوح را بنویسند (و این آیه که قوم میخواستند حضرت نوح را سنگسار کنند را ننویسند)،آیا تو باید فریب بخوری؟ و اسلام را دین زورگویی بدانی؟!


هر چه کمتر شود فروغ حیات / رنج را جانگدازتر بینی
سوی مغرب چو رو کند خورشید / سایه ها را درازتر بینی . . .
     
#59 | Posted: 9 Dec 2012 00:42
Sachme:
شما از او بپرسید آیا حضرت رسول حق داشت مطابق میل خود زندگی کند یا نه؟ آیا حق داشت بت را نپرستد و یا شراب نخورد؟
اگر بگوید حق نداشت با قوم خود مخالفت کند پس از ما هم نخواهید که به مخالف حق بدهیم!
اما اگر حق داشت پس آنها( مشرکین) شروع کننده بودند و آیه قرآن این را ذکر میکند:
آیا با گروهی که پیمانهای خود را شکستند، و تصمیم به اخراج پیامبر گرفتند، پیکار نمی‌کنید؟! در حالی که آنها نخستین بار (پیکار با شما را) آغاز کردند؛ آیا از آنها می‌ترسید؟! با اینکه خداوند سزاوارتر است که از او بترسید، اگر مؤمن هستید!«التوبة/13»

پس آنها شروع کننده بودند آنها حتی در مدینه نیز رسول الله را راحت نگذاشتند و یهودیان مدینه نیز با وجود پیمان هربار پیمان شکنی کردند تاریخ جلوی ما است.البته یک فرق مهم مسلمانان صدر اسلام و کفار این بود که مسلمانان بعد از پیروزی میبخشیدند ولی مشرکین قصد کشتن همه مسلمانان را داشتند. برای همین مسلمانانی که از بین کفار خویشاوندانی نداشتند به حبشه فرار کردند . و بقیه هم تا مدتی آزادی عمل خیلی محدود داشتند وبلاخره کفار تصمیم به کشتن رسول الله را گرفتند و اجرا کردند! ولی در اجرا ناکام شدند.
در مدینه هم نامید نشدند و بلاخره در جنگ احزاب هرچه نیرو داشتند جمع کردند ولی باز موفق نشدند. و چون با جمع همه نیرو، باز موفق نشدند، پس موقتا پیامبر را رها کردند.

خدایا بازم تو
بذارین من یه مثال براتون بزنم تا روشن شین.البته این مثالو برا خوانندگان میگما نه تو!!چون من معتقدم تو قبری که مرده نیست گریه کردن حرومه
دوستان فرض کنین شما یه فرد بسیار پولدار هستین.چن تا بچه دارین که اتفاقا همشون هم دخترن.یه شخصی به عنوان دزد میاد خونتون و شما متوجه اومدنش میشین.اون دزد نه تنها خونه و مال و دارایی تونو میخواد بلکه میخواد دختراتون هم صاحب شه.شما اون موقع چیکار میکنین؟منتظر میمونین همه چیزتونو ببره و آخرشم برا اینکه ردی نذاره شما رو بکشه یا اینکه میایید به هر ترتیبی شده در مقابلش ایستادگی میکنین؟مطمئنا پاسخ هر شخص عاقل بالغ اینه که در مقابلش ایستادگی میکنیم.خب الان بریم به همون دوره محمد....
همه چی در امن و امانه حاکمان مکه کشور رو نگه داشتن یهویی یه نفر از ته زمین درمیاد میره یه روستایی برا خودش حکومت میزنه علنا با حاکما دشمنی میکنه مردم کشورشو از راه به در میکنه.اون افرادی که شما میگین کافر که اون زمان صاحب اون ممالک بودن میبینن یه نفر اومده داره هم زمین ها رو از دستشون میگیره هم مالشونو.پس تنها راه رو دفاع میبینن بهترین راه دفاع هم حمله است.پس اگه میبینیم کافرا با اشد مجازات با محمد و یارانش برخورد میکردن حق داشتن چون این وسط محمد بود که مهمون ناخوندست نه کفار.
Sachme:
لذا رسول الله اگر آنها را ول میکرد، باز آنها در هر موقعیت مناسبی، ایشان را رها نمیکردند!
هنوز مساله قریش تمام نشده بود که ایرانیان جلوی دعوت و بیان رسول الله دیوار شدند و شاه ایران فقط به جرم یک نامه سفیر رسول الله را زندانی کرد و دونفر را برای دستگیری ایشان به مدینه گسیل داشت در حالیکه مدینه در حوزه قدرتش نبود.

یک اینکه قضیه دستگیری و دونفر با مدرک بگو من تا حالا چنین چیزی نشنیدم.و دوما آقا جان ایزد بهت یه دوگرم عقل داده اونو استفاده کن همینطور آکبند نگش ندار.تو الان مسلمونی.یکی بیاد بهت بگه بیا شیطان پرست شو میشی؟معلومه که نه...چون هرکسی هر دینی داشته باشه براش همون دین بهترینه و هر کسی هر خدایی داشته باشه اون خدا خدای اصلیه.
Sachme:
کفار با آنکه بدترین دیکتاتورها هستند اما در همان حال وانمود میکنند که بهترین دمکرات ها هستند، اصلا کفار نمیتوانند با ما همزیستی داشته باشند این همزیستی به خاطر تحمل کم بودن آنها ناممکن است.


فکر کنم درمورد تحمل و مسئله سازش مسلمونا نباید تا آخر عمرشون حرفی بزنن
Sachme:
مثال های زیر میتواند شما را بیدار کند:
1 -در الجزایر مسلمانها بطور مسالمت آمیز در انتخابات شرکت کردند و برنده شدند اما عوض آنکه قدرت به برنده داده شود ارتش بی دین، به آنها گلوله و زندان داد.
2 -بی نظیر بوتو اولین نخست وزیر زن در جهان اسلام بود غرب او را بسیار دوست میداشت وقتی که ترور شد سازمان ملل گروهی را برای شناسایی قاتلانش بسیج کرد یعنی خونخواه او سازمان ملل بود حتی ایرانیان مدعی آزادی خواهی ( که معمولا به اوضاع پاکستان بی اعتنا هستند ) نیز از ترور بینظیر به گریه افتادند و نوشتند بینظیر واقعها بی نظیر بود!بینظیر بوتو شهید راه ازادی بود.
اما آیا میدانید که این خانم بینظیر خودش وارث پدرش شد! یعنی عوض آنکه همرزمان پدرش رهبر حزب مردم شوند، خودش رهبری این حزب را به عهده گرفت! یعنی او رهبر کسانی شد که روزگاری بعنوان یک دختر بچه کوچک در بغل آنها مینشست و آیا میدانید که این شهید راه آزادی و دمکراسی بطور مادام العمر رهبر حزب مردم پاکستان بود!
از همه جالبتر وقتی است که شهید شد، هنگامیکه وصیت نامه اش را باز کردند دیدند نوشته پسر 18 ساله من باید رهبر حزب آزادیخواه مردم شود ولی چون درسش تمام نشده تا آنوقت پدرش باید رهبر باشد! و وصیتش اجرا شد.
و وقتی این پسر بعنوان رهبر حزب سخنرانی کرد فقط دو سه جمله گفت و آن این بود:
حرفی ندارم جز اینکه گفته مادر شهیدم را تکرار کنم که میگفت بهترین انتقام دمکراسی است)

خوبه حالا یه قرص خواب بده دوباره بخوابیم
یک اینکه اینا چه ربطی داشت؟
دو اینکه چرا همش مسئله رو تک بعدی میکنی؟همین مصر چقدر خودشونو جر دادن تا یه حکومت جدید بیاد؟الان اومده میخواد به زور حکومت رو اسلامی کنه همون مردمی که ریختن خیابون دوباره اومدن میگن ما غلط کردیم ما حکومت اسلامی نمیخواییم.
ولی در حال حاضر مسلمونای وحشی مصر به روی مخالف های هم وطنشون تفنگ کشیدن
Sachme:
خواننده گرامی !
پس فریب نخورید ممکن است همان کس که بدترین بدترین دیکتاتورهاست خود را آزادیخواه بداند و ممکن است که دنیای کفر او را یکصدا آزادیخواه و طرفدار آزادی و دمکراسی بدانند!
حالا مثال سوم را ببینید: ترکیه تقریبا نزدیک به یک قرن است که تحت حکم غیر دینی است اما این دولت غیر دینی دین دارها را مجبور میکند که حتی حجاب از سر بردارند
چند وقت پیش از یک بیمارستان، یک زن 95 ساله را بیرون کردند چون روسری بسر داشت!
حالا اگر در چنین کشوری مسلمانان دست بسلاح ببرند مخالفین، قیافه معصومانه ای به خود میگیرند و میگویند قران کتاب ترور است !!
شاید بگویید مسلمانان که در انتخابات برنده شدند! نه نه اینها مسلمانانی هستند که قانون کفار را قبول دارند اگر قانون قرآن را قبول کنند هرگز اجازه شرکت در انتخابات را نخواهندیافت و پیروزی آنها برسمیت شناخته نمیشود!
آیا شما میدانید که در همین دولت ترکیه فعلی که مدعی اسلامیت است، زن 95 ساله را بجرم روسری داشتن ؛در حالت مریضی؛ از بیمارستان بیرون انداختند!
آیا میدانید در دوران همین حکومت به اصطلاح اسلامی، اولین هتل لختی ها در آنتالیای ترکیه افتتاح شد، هتلی افتتاح شد که اتاقهایش را به افرادی کرایه میدهد که لخت و مادرزاد در فضای هتل میگردند!!

دوست من اسماعیل بعد از 25 سال به ترکیه برگشت زیرا شنیده بود اسلامی ها به قدرت رسیدند! او میگوید رفتم به پادگان ارتش تا کارت پایان خدمت خود را بگیرم اما دم در متوقف شدم و به درون راهم ندادند و گفتند:
برو اول ریشت را دو تیغه بتراش دوما پیراهن باید درون شلوار باشد نه روی شلوار!

باز که اون از اون مثال ها زدی.چند نفر در ایران هر روز به خاطر اینکه سه تار موشون بیرونه گشت ارشاد میگیرتشون؟چقدر شده که کار یه دختر خوشگل به یه ملا گیر کنه بعد آخونده بدون نظر داشتن به دختره این کارو بکنه؟یه جا افراطه یه جا تفریطه.یه جایی مثل فرانسه سایه مسلمون رو به تیر میزنن یه جایی مثل ایران سایه غیر شیعه رو با تیر میزنن.فرقی نداره که
Sachme:
همو می گوید دخترانش باید در مدرسه حجاب از سر بردارند و پسرانش تا 15 سالگی حق آموزش قران را ندارند آری این قانون فعلی ترکیه است

من کاملا با این موافقم.بچه باید بره پی بچه بازیش.نه اینکه مثل دولت اسلامی ایران از سن -۹ ماهگی تو گوش بچه اذان بخونن هر چی میتونن از اسلام بگن تا فردا بچه نماز بخونه ولی نفهمه که دلیلش چیه.همونایی که میگی تا ۱۵ سالگی قرآن نمیخونن فردا میره در مورد دینش تحقیق میکنه بهترین دینو انتخاب میکنه حتی اگه اسلام هم انتخاب کرد مسلمون میشه نه مثل ایرانی ها که شدن خیار بهاری
Sachme:
علت اصلی این است که کفر با همه ظاهر سازی دشمن دمکراسی است. زیرا کفر میداند که در شرایط برابر در مقابل حقانیت قوانین اسلامی بازنده است( دقت کنید)

لذا خلاصه حرف این است که کفر و شرک دمکراسی ندارند تا مسلمان با آنها دمکراسی داشته باشد
(كَیفَ وَإِنْ یظْهَرُوا عَلَیكُمْ لَا یرْقُبُوا فِیكُمْ إِلًّا وَلَا ذِمَّةً یرْضُونَكُمْ بِأَفْوَاهِهِمْ وَتَأْبَى قُلُوبُهُمْ وَأَكْثَرُهُمْ فَاسِقُونَ«8»....... لَا یرْقُبُونَ فِی مُؤْمِنٍ إِلًّا وَلَا ذِمَّةً وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُعْتَدُونَ) «التوبة-10»
چگونه (پیمان مشرکان ارزش دارد)، در حالی که اگر بر شما غالب شوند، نه ملاحظه خویشاوندی با شما را می‌کنند، و نه پیمان را؟! شما را با زبان خود خشنود می‌کنند، ولی دلهایشان ابا دارد؛ و بیشتر آنها فرمانبردار نیستند!مشرکین درباره هیچ فرد باایمانی رعایت خویشاوندی و پیمان را نمی‌کنند؛ و آنها همان تجاوز کارانند!

مثال چهارم: پاکستان پر است از مدارس، و خیلی از این مدارس اصلا از کلاس اول بزبان انگلیسی تدریس میکنند یعنی حتی تعلیمات اسلامی را نیز بزبان انگلیسی به کودکان یاد میدهند به کودکانی که نه زبان پدریشان انگیسی است نه زبان مادریشان.
و مهم ترین مدارس همین هایی هستند که تعلیم در آنها بزبان انگلیسی است و رهبران پاکستان فارغ التحصیل همین مدارسند و حکومت بدست آنهاست.
اما در کنار اینها مدارس دینیی هستند که علوم دینی را آموزش میدهند و دولت پاکستان مدیران این مدارس را مجبور کرده که در نصاب درسی خود تعلیم زبان انگلیسی را بگنجانند همینقدر زورش رسیده بیشتر از اگر زورش برسد انجام میدهد یعنی اگر بتواند میبندد!
در جایی که بهترین و معتدل ترین سیکولارها ( پاکی ها) تا این حد بی تحملند پس چه گله ای است از فرانسه یا ترکیه؟

آخه بهت چی بگم من؟بهتر از اینه که زبون عرب متجاوز رو باد بده.انگلیسی یاد میده هم سواد انگلیسیش بالا میره هم تو یه محفل بین المللی بحث دین شد مثل کره خر نمیشینه نگاه کنه به انگلیسی یه حرفایی برای دفاع از دینش میگه
Sachme:
مقصود: مقصود اینکه ادعای بلند و دراز کفر مبنی بر دمکرات و آزادیخواه بودن دروغ است و محال است کفر با مسلمانان واقعی زندگی مسالمت آمیزی را شروع کند! آنها فقط آنوقت حاضر هستند ما را بپذیرند که ما از بعضی از قوانین خود صرفنظر کنیم.
داستان از اینجا شروع میشود :
اینجاست که قرآن بما میگوید بگوید (نه) بگویید. تشویق میکند که مقاومت کنیم و شهید شویم .
اما اسلام از روز اول جنگ را پیشنهاد نکرد جنگ به اسلام تحمیل شد آنها ما را مجبور کردند.
و تاریخ بهترین شاهد ماست!
شما کشمکش بین پیامبران الهی را بخوانید با قومشان ! هود و صالح و لوط و شعیب و دیگران ....... هرگز پیامبران ابتداء بساکن دست به اسلحه نبردند خدای پیامبران، هرگز در عذاب اقوام سرکش پیشقدم نشد، آنوقت عذاب را فرستاد که اقوام سرکش خواستند، با زور پیامبران را به دین پدری بازگردانند یا حداقل آزادی بیان را از آنها بگیرند
حتی نوح! آری حتی نوح نیز 950 سال کفر قومش را تحمل کرد خدای نوح 950 سال کفر قوم را تحمل کرد چه وقت تحمل تمام شد؟ آنوقت تمام شد که قوم گفتند : (قَالُوا لَئِنْ لَمْ تَنْتَهِ یا نُوحُ لَتَكُونَنَّ مِنَ الْمَرْجُومِینَ) گفتند: «ای نوح! اگر (از حرفهایت) دست برنداری، سنگباران خواهی شد!»«الشعراء/116»

اینم به جمله هات اضافه کن هیچ پیغمبری هم نیومده که شمشیر بکشه بگه یا اسلام بیار یا خودتو میکشم زنتم صاحاب میشم.هیچ پیامبری به خاطر شکنجه هایی که شده افراد جمع نکرده انتقام بگیر.همگی مجازات کافرین رو به خداشون سپردن ولی محمد بن عبدالله جاه طلب تشنه ی مقام از پیامبری خودش استفاده کرده و خیلی راحت نشست بر تخت سلطنت.
اسلام ینی شمشیر.ینی یا دین بیار یا میمیری.

این کاربر بخاطر تخلف در قوانین انجمن برای همیشه بن شد.
(پرنسس)
     
#60 | Posted: 27 Dec 2012 10:05
paaaaaarmida:
اسلام ینی شمشیر.ینی یا دین بیار یا میمیری.

لااکراه فی الدین
paaaaaarmida:
بذارین من یه مثال براتون بزنم تا روشن شین.البته این مثالو برا خوانندگان میگما نه تو!!چون من معتقدم تو قبری که مرده نیست گریه کردن حرومه
دوستان فرض کنین شما یه فرد بسیار پولدار هستین.چن تا بچه دارین که اتفاقا همشون هم دخترن.یه شخصی به عنوان دزد میاد خونتون و شما متوجه اومدنش میشین.اون دزد نه تنها خونه و مال و دارایی تونو میخواد بلکه میخواد دختراتون هم صاحب شه.شما اون موقع چیکار میکنین؟منتظر میمونین همه چیزتونو ببره و آخرشم برا اینکه ردی نذاره شما رو بکشه یا اینکه میایید به هر ترتیبی شده در مقابلش ایستادگی میکنین؟مطمئنا پاسخ هر شخص عاقل بالغ اینه که در مقابلش ایستادگی میکنیم.خب الان بریم به همون دوره محمد....
همه چی در امن و امانه حاکمان مکه کشور رو نگه داشتن یهویی یه نفر از ته زمین درمیاد میره یه روستایی برا خودش حکومت میزنه علنا با حاکما دشمنی میکنه مردم کشورشو از راه به در میکنه.اون افرادی که شما میگین کافر که اون زمان صاحب اون ممالک بودن میبینن یه نفر اومده داره هم زمین ها رو از دستشون میگیره هم مالشونو.پس تنها راه رو دفاع میبینن بهترین راه دفاع هم حمله است.پس اگه میبینیم کافرا با اشد مجازات با محمد و یارانش برخورد میکردن حق داشتن چون این وسط محمد بود که مهمون ناخوندست نه کفار.

الان یعنی حمله کفار درست بود؟!!
ایکاش شما یکی از دخترای عرب اون زمان بودی و بعد میفهمیدی محمد ص چه لطفی کرد در حق متمدن شدن حداقل عرب
کدوم زمینا رو از دستشون میگیره؟ کدوم مالشون رو میگیره؟
ظلم رو ازشون میگیره؟
یا نسل کشی؟
شما که دم از رعایت نشدن حقوق بشر میزنی هر کس دعوت به چیزی کرد باید بهش حمله کرد؟!!!!!!! قانون شما جنگل اسفالته

الان یه موضوع درباره بحث مطرح کن من نمیدونم از کجا شروع کنم پامی

همه لات بازیات واسه مامانه بوده خون ریزیاتم که عادت ماهانه بوده
...
     
صفحه  صفحه 6 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / Islam And Disbelief | اسلام و کفر بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites