انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
داستان سکسی ایرانی
  
صفحه  صفحه 2 از 2:  « پیشین  1  2

ماه عسل درنیویورک


زن

 
مـــــــــــــــاه عســـــــــــــــل در نیـــــــــــــــویــــــــــورک ۱۰

هم شروین و هم زنم هر دو شاهد این صحنه بودن .. شروین به مدت دو دقیقه تمام داشت کف می زد . اومد منو بوسید .
شروین : فدات شم فدات شم . اگه بهت بگم کاری کردی کارستون .. در کتاب گینس باید ثبت شه میگی نه .. کاش جیمی این جا بود و می دید که از کیر ایرانی چه کارا که بر نمیاد . دوست دارم یه حالی به این جولیا بدی که این قدر به کیر شوهرش ننازه .. اووووووفففففف جووووووووون .. ولی بچه ها من دور بین رو گذاشتم رو اتومات ... از تمام این صحنه ها فیلم گرفته ...
آتوسا به حرف اومد و گفت
-یه کاری نکنی که فردا فیلم ما بره اینترنت
شروین : عزیز دلم آتی جون این فقط برای خودمونه . من حوصله درد سر ندارم . ما داریم عشق و حالمونو می کنیم . دمت گرم داداش .. خیلی حال دادی .. حالا ما هم تلافی می می کنیم . کاری می کنیم که این زن داش ما سر حال بیاد و دیگه زیاد بهت گیر نده ..
آتوسای به دمر افتاده سرشو بر گردوند عقب و زبونشو در آورد . اونا بوسه لب به لب و زبون به زبونو شروع کرده بودن .
شبنم : آتوسا جون اگه می تونی داگی استیل کار کنی ما می تونیم به خوبی ببینیم و حال کنیم .. ببینم شوهرم چه جوری از پس خواهر زنش بر میاد ..
قلبم به شدت می تپید . تا این جاشو تونسته بودم یه جورایی تحمل کنم . شبنم از این که شوهرش کیرشو بکنه توی کس زنم لذت می برد . تازه می گفت زنم زانو بزنه قمبل کنه در یه حالت تقربیا سگی و از پشت طوری به شوهرش کس بده که زوایای کیر و کس و حلقه و پوسته بیرونی کس زنم مشخص باشه .. .. منم از شبنم خواستم که قمبل کنه تا بکنم توی کونش ..
شبنم : درد داره .. درد داره ...
شروین : آرش جون !داره برات ناز می کنه .. اون به اندازه موهای سرش به جیمی کون داده .. به من هم داده خب ولی جیمی عین کون ندیده ها .. خیلی با کون حال می کنه . عاشق آنال سکسه .. میگم مرد بذار زنت حال کنه لذت ببره سکس که فقط از راه کون نیست .. جولیا بیچاره از دستش امون نداره .
شبنم : این جوری هم نیست که کسشو نکنه
شروین : ولی بیشتر کون می کنه . جولیا تا میاد خونمون و میفتیم رو تخت اول کسشو میندازه رو کیرم ..
چقدر قالب کون زنم هوس انگیز شده بود . داشتم حرص می خوردم . دلم می خواست من کیرمو فرو می کردم توی اون کس .. ولی دیگه نامردی بود . باید می ذاشتم دو تایی شون حال کنن . از اون جایی که کون زنم برجسته بود باید دو طرفشو باز می کردی کیرت رو با هاش تنظیم می کردی و اونو می کردی توش .. اوووووویییییی شروین هم همین کارو انجام داد . کف دستشو چند بار مالوند به کس .. سر کیرشو چند بار در تماس با سوراخ کس قرار داد .. معلوم نبود داره چیکار می کنه .. انگار می خواست تفنگ شلیک کنه یا موشک هوا کنه . چند بار سر کیرشو به کس زنم زد و اونو کشید عقب در یکی از این دفعات کیرشو فرو کرد و تا انتها رفت توی کس آتوسا آتوسا : آهههههههههه آههههههههه .. ..
این آه آگفتن اون نشون دهنده این بود که خیلی خوشش میاد ..
شروین : داداش چه کس تنگی داره این خیلی به آدم حال میده .. توپه ..
شبنم : مثل این که هنوز یک ماه هم از از دواجش نگذشته ها ..
منم واسه این که حرفی واسه گفتن داشته باشم و کس زنشو به رخ بکشم گفتم داداش کس زن داداش شبنم هم خیلی تنگ نشون میده ...
شروین : قابل شما رو نداره ..
شبنم زیر گوش من گفت از کیسه خلیفه می بخشه منم زیر گوش شبنم گفتم خود خلیفه می بخشه ؟
شبنم : فدات شم مال خودته .. من که صاحب کس نیستم .
شبنمو هم به حالتی که آتوسا قرار داشت در آوردم .. زانو زاده .. قمبل کرده .. یه حالتی مشابه حالت سگی ..
شبنم : یادت باشه توی کسم آب نریختی ها ...
-وقت وسیعه ..
شبنم : آره به شروین میگم بر نامه ها رو ردیف کنه که ما هم با شما یه چند روزی رو در لس آنجلس بگردیم . صدای گاییده شدن زنمو به خوبی می شنیدم .. آتوسا مرتب لبشو گاز می گرفت .. منم دستمو گذاشته بودم رو سینه های شبنم و کیرمو به ملایمت روی سوراخ کون شبنم بازی می دادم .. حلقه کونش و اون لبه هاش یه خورده بیرون زدگی داشت . یعنی این سابیدگی از فعالیت زیادش بوده ؟ امید وار بودم که این حالت باعث شه که وقتی کیرم میره توی کونش زیاد دردش نگیره بتونه حال بده . این نشون می داد که گندگی کون یا معمولی بودنش ربطی به گشادی و تنگی سوراخ اون نداره و اون بستگی به فعالیت اون شخص داره . دور حلقه کونش التهاب خاصی داشت . هم قرمز بود و هم قهوه ای .. چین های دور کونش زخیم تر از چینهای دور سوراخ کون زنم آتوسا بود .. همه اینا واسه اینه که کیر در اون فضا ایجاد اصطکاک می کنه .. البته این چیزیه که میگن .. حلقه کون زنم تقریبا فابریک بود .. یعنی همون دو باری که گذاشتم توی کونش طوری فریاد می کشید که من ولش کردم . البته بار دوم دو دقیقه کردمش و آبمو توی کونش خالی کردم .. چهار پنج سانت از کیرم رفت توی کون شبنم .. سخت نبود ..... ادامه دارد ... نویسنده ... ایرانی
     
  
زن

 
مـــــــــــــــاه عســـــــــــــــل در نیـــــــــــــــویــــــــــورک ۱۱

آتوسا خیلی حال می کرد . چشاش باز نمی شد .. لبامو گاز می گرفتم . ولی دیگه عادت کرده بودم . مثل اول حرص نمی خوردم ..
شبنم : آرش جون یه خورده بیشتر به این آبجی ما حال بده از بس شوهرم اون اول جوونی جق زده که دچار زود انزالی شده .. ولی تو خیلی با حالی ها . نشون میده که دوست دختر زیاد داشتی و خیلی حال کردی که می تونی خود نگه دار باشی ..
-نه .. شانسیه .....
کیرمو توی کون شبنم عقب و جلو می کردم . خیلی کیف داشت . پس از مدتها داشتم یک کون سیر می کردم . آتوسا نا امیدم کرده بود .. .. شروین دیگه خیلی حالی به حالی شده بود ..
شروین : من نمی دونم چرا شبنم خودشو تپل نمی کنه میگه همین جوری خوبه می ترسم چاق شم . من یه بدن توپ که می بینم یه جوری میشم ..
شبنم : آهای دیگه از این سوتی ها ندی ها .. می دونم زن چاق و چله دوست داری ولی باید با همینا بسازی ..
شروین : آتوسا جون می تونم توی کست خیس کنم ؟
می دونستم آتوسا هنوز ارگاسم نشده ... سکوت کرده بود ..
شروین : داداش آرش می شه توی کس زنت خیس کرد ؟
از این نظر که غصه بار داری اونو می خورد گفته بود . انتظارشو نداشتم که آتوسا سوتی بده
-بفرمایید خواهش می کنم. من قرص می خورم ..
منم دیدم این جوریه .. کیرمو چند بار دیگه توی کون شبنم حرکت داده و با تمام لذتم آبمو خالی کردم توی کونش .
شبنم : آخخخخخخخخ جااااااااان .. دریاست . دریاست .. خالی کن .. هر چی داری خالی کن ...
-اووووووففففف می میرم واسه کون با صفا .. فدای شبنم با وفا ..
اون طرف هم دیگه شروین عنان اختیاراز دستش در رفته بود .. دستاشو گذاشته بود جلوی رون تپل زنم و دوست داشت کونشو بیاره بالا و بالاتر و قالبشو خوب دید بزنه و در اوج لذت حداکثر آبشو خالی کنه ..
آتوسا : ووووووووییییی ووووووویییییی کاش دیر تر بریزی .. وووووووییییی کسسسسسم کسسسسسم .. می خارررره .. کسسسسم .. اووووووففففففف .. شروین چند ناله ای کرد
-آخخخخخخخخ اوووووووخخخخخخ نمی تونم دیگه نمی تونم .. داغه کون و کپلت اون آبگاه منو داغ کرده هر چی دارمو داره خالی می کنه .. داره خالی می کنه .. لحطاتی بعد باجناقم کیرشو از توی کس زنم کشید بیرون .. منم همزمان با اون این کارو کردم .. آب از کس زنم راه افتاد و دور و بر پاشو سفید کرد . این حالت روی شبنم هم بود ... شبنم آب کیرمو توی دستاش جمع کرد و خورد ولی آتوسا این کارو نکرد .. شبنم زیر گوش من گفت برو یه دو سه دقیقه آتوسا رو بکن .. من یه چیزی می دونم دارم بهت میگم .. این جوری سر حال تر میشه . راستش آب کیر یک مرد غریبه توی کس زنم بود و چندشم می شد ولی من که نمی تونستم اینو به شبنم بگم .. شایدم این یه حکمتی بود که من کیر خودمو به رخ زنم هم می کشیدم . اون چه ار گاسم شده باشه و چه نشده باشه با کیر شروین حال کرده بود و جز این هم نمی تونست باشه . وقتی یک مرد با زن دیگه ای حال می کنه و لذت می بره و اون رابطه همبستگی با همسرشو در اون لحظات فراموش می کنه حتما یه زن دیگه هم همین حسو در مورد مردی به غیر از همسرش داره .. گذاشتم زنم در همون حالت قمبلی بمونه . دور کسشو با دستمال تمیز کردم و تا می تونستم اون فضا رو از منی پاک کردم . هر چند می دونستم اگه کیرمو فرو کنم توی کسش بازم آب کیر میاد بیرون .. کیرمو که یه نموره ای شل شده بود فرو کردم توی کس آتوسا زن عزیزم .. .. با چند ضربه و حس این که اونو مرد دیگه ای گاییده و من باید بهش لذت بدم با فشار و سرعت زیادی اونو می کردم ..
آتوسا: آییییییی فدات .. فدات شم .. عزیزم عزیز دلم .. منو ببخش .. سرشبی تند بودم -حالا عوضش من تند هستم ..
اتوسا : اوووووووههههههه دوستت دارم . دوستت دارم آرش .. عاشقتم . منو بکن منو بکن . فدات شم .. اجازه دادی که این جوری با هم باشیم .
-منم دوستت دارم . تو حال کن انگاری من حال می کنم .
آتوسا : بزن .. بزن .. می خوام حس کنم که این کیرت مال منه . تو شوهرمی . مال منی بگو دوستم داری از پیشم نمیری ...
شونه هاشو داشتم ووسط بدنمو می زدم به کونش و با این کارم کیرم به ته کس می رسید . من نمی دونم شروین چرا نخود توی آش شده بود .. همون کیر نشسته اش رو برد سمت دهن زنم .. طبق معمول گفت با اجازه داداش... کیرشو می خواست بکنه توی دهن زنم از من اجازه می گرفت . اون که هر کاری که دلش می خواست کرده بود . آتوسا هم کیر شروینو توی دهنش جا داد و ساک زدنو شروع کرد .. ولی ظاهرا ساک زدن زنم بهش نچسبید کیرشو بیرون کشید ..
شبنم : عزیزم ولش کن بذارآرش زنشو سر حال کنه ..
شروین : من که سر حالش کرده بودم ..
یه لحظه تمام بدن آتوسا لرزید و رو زمین ولو شد .. بازم کف زدنهای شروین شروع شد
شروین : خوب دو تا خواهرو سر حالشون کردی ..... ادامه دارد ... نویسنده ... ایرانی
     
  
زن

 
مـــــــــــــــاه عســـــــــــــــل در نیـــــــــــــــویــــــــــورک ۱۲

کمی خسته شده بودم ... شروین صدام کرد و منو برد به یه گوشه ای ..
شروین : داداش بیا این یه قرصو بخور .. حسابی توپت می کنه .. هم واسه جلوگیری خوبه و هم واسه شق نگه داشتن کیر ..
-ببینم تو همین قرصو خوردی که اون جور در برابر کس زنم مقاومت داشتی ؟ شکمشو داشت و از خنده نمی دونست چیکار کنه ..
-داداش کیر ایرونی طوریه که بدون قرص سفت و توپه ..
شروین : قراره مهمون واسه مون برسه ..
من که دیگه آب بندی شده بودم می دونستم چی رو داره میگه ..
-برسه شروین جان بالای کیر ..
این بار دیگه شروین طوری خندید که آتوسا و شبنم سراسیمه اومدن ببینن چه خبره .. لحظاتی بعد دسته جمعی رفتیم حموم
-عجب حموم بزرگی داره این جا .. آدمو یاد حموم عمومی های خودمون میندازه .. اصلا فکرشو نمی کردم آپار تمان های این جا همچین حالتی داشته باشه ..
شبنم : فکر کردی ما این جا رو بساز و بفروشی خریدیم ؟
شروین : صدای در خونه ما بود یا همسایه ..
شبنم : مگه شرشر آب می ذاره که ما صدای اون طرفو بشنویم . اوخ جون بچه ها جیمی و جولیا اومدن .. من همین چند دقیقه پیش واسشون زنگ زدم ازشون دعوت کردم به یک حموم داغ .. آرش جان این جیمی هم خیلی تپل پسنده . هر وقت هم یه فیلمی می بینه که داره زنای تپلو نشون میده فوری از هوش و حواس میفته .. فقط یه وقتی عصبی نشو ..
آتوسا یه بوسه از لبام بر داشت و گفت فدای شوهر غیرتی خودم بشم ..
نمی دونستم داره ازم تعریف می کنه یا مسخره ام می کنه .. جیمی و جولیا اومدن داخل ... اولین چیزی رو که بهش دقت کردم کیر اون مرد امریکایی بود . حق با شروین بود .. مال خودمو سر حال تر و قلچماق تر می دیدم .. یه سلام و علیکی کردیم ... انگاری واسه مراسمی اومده باشیم . شروین زنش شبنمو خوابوند رو زمین و مرتب کیرشو می کرد توی کسش و می کشید بیرون .. جیمی هم کیرشو در آورد و اونو فرو کرد توی دهن شبنم .. ولی یه لحظه چشش افتاد به آتوسا که یه پهلو کرده بود .. چند قطره آبی که روی کون تقریبا خشک شده اش باقی مونده بود یه استیل زیبا و هوس انگیزی رو به کونش بخشیده بود . رفت به سمت آتوسا .. نمی دونم چرا حس کردم که زنم هم خودش دلش می خواد .. نگاهمو به جولیا دوختم . زنی با پوستی کاملا سفید و براق و تو دل برو . پوستش لک نداشت . جیمی لیفو گرفت و صابون مالی کرد .. زنم انگار تسلیمش شده بود . خودشو به دیوار چسبوند . جیمی کون و تمام پشت زنمو لیف زد .. آتوسا لاپاشو باز کرد . جیمی کف دستشوبا لیف مالید روی کس و کون زنم ..آتوسا از پشت خم شده و از هوس ناله می کرد . زنم یه نگاهش به من بود و یه نگاهش به جیمی ..
شروین : شبنم نگاه کن به خواهرت کیر می خواد .. کیر .. هوس داره از سر و روش می باره ..
شبنم : کیر دامادم بهتره ..
شروین : آره ولی هر گلی یه بویی داره ..
جیمی از بالا تا پایین بدن زنمو یک بار دیگه صابون مالی کرد .. رو همون بدن صابونی زبون می زد .. بدن بر هنه آتوسا رو لیسش می زد .. جولیا خیلی زیبا تر از زن من بود .. از شبنم هم خوشگل تر بود . اومد به سمت من و خیلی آروم و بی صدا یه پهلو طوری که هم شوهرشو ببینه و هم کارشو انجام بده کیرمو گذاشت توی دهنش . منم دستامو گذاشتم رو سرش و خیلی آروم نوازشش کردم . داشتم به زن و وفای اون فکر می کردم که فقط در یک کیر خلاصه میشه . حالا جیمی داشت با آتوسای من حال می کرد . برای من که فرقی نمی کرد . غروبی شروین اونو گاییده بود حالا هم جیمی می خواست اونو بکنه و ازش لذت ببره . مهم اینه که اون با کدوم کیر بیشتر حال می کنه . اگه من قبول نمی کردم نه از شبنم خبری بود نه از جولیا ..
شروین : آرش جان مثل این که گرفته ای ..
شبنم : نه برای چی گرفته باشه .. اون داره با جولیا حال می کنه و اون بهش مزه میده . چرا بی خود تو دهنش حرف میندازی ..
یه نگاهی به شبنم انداختم و اون درست در لحظه ای بود که به شوهرش اخم کرد که دیگه این حرفا رو به میون نکشه ولی خود شبنم هم از اون زرنگا بود . نگرانی من بیشتر به این خاطر بود که نمی خواستم بیشتر از اون حدی که من به زنم حال میدم مرد دیگه ای به اون حال بده . شبنم اومد طرف من .. لباشو به لبام سپرد .. خیلی آروم به من گفت ..دیگه همه چی برات عادی میشه و تو معتاد این کار میشی .. اگه بدونی چه عشقی می کنیم من و شوهرم . همین یکی دو بار اولش سخته . نگاه کن چه خوشگلایی دور و برت رو گرفته ولت نمی کنن . جیمی دست از زن چسبیده به دیوارم که پشتش به ما بود بر نمی داشت . مثل ندید بدیدا بود .. رو زمین نشست . کون زنمو از وسط بازش کرد . زبونشو روی کس و کونش می کشید .. لحظاتی بعد ایستاد و رفت پشتش .. نگاهم به کیرش بود که ببینم چیکار میکنه .. صابونو حسابی به کس و کون آتوسا مالوند .. ..... ادامه دارد ...نویسنده ... ایرانی
     
  
↓ Advertisement ↓
زن

 
مــــــــــاه عســــــــــل درنیــــــــــویـــــورک ۱۳(قسمــت آخــر)

شروین : شبنم .. این جیمی کون پرسته .. من همش از این می ترسم که نکنه که همون اول خواهر زن ما رو جرش بده . یادت رفت بار اول تا دو هفته از درد کون نمی تونستی بشینی .. اصلا هوش از سرش می پره . مخصوصا وقتی که از این مدل کونا به گیرش میفته .. کون و باسن تپل و بر جسته با یه سوراخ ریز .. اون کون شناس خوبیه .. می دونه این کار کرد نداره ..
شبنم : چیه حسودیت میشه تو خودت نتونستی کونشو بکنی ؟
شروین : وقت هست ..
شبنم : این قدر ترس توی دل ما ننداز مرد . تو چرا این قدر نفوس بد می زنی .. نیمرخ زنم نشون می داد که اون منتظر کیر جیمیه .. ولی استرس هم داشت .. جیمی تا می تونست کون و کپل زنمو آروم آروم گازش گرفته مزه گرفته بود ..
شروین : اون الان می خواد حمله کنه . گارد گرفته ..
شبنم : داری غیب میگی ها . خب معلومه دیگه ..
از جام پا شده و خواستم ببینم چه خبره و به زنم بگم من هستم و مراقبتم که حالیش کنم تکیه گاهتم .. انگشتمو گذاشتم سر کونش گفتم درد داره ؟ گفت نه .. دو سانت پایین تر انگشتم رسید به کسش .. چقدر چرب و خیس بود ... با کسش بازی بازی کردم . لذت می برد ..
-هوس داری خوشت میاد ؟
آتوسا : اگه بگم نه دروغ گفتم ..
جولیا دستمو کشید و دوباره در وضعیت قبل قرار گرفتیم . جیمی کیرشو گرفته بود توی دستش .. آتوسا پاهاشو باز کرده بود .. جیمی یه ضرب کیرشو زد به کس زنم .. دیگه چیزی رو نمی دیدم فقط از گوشه و کنارا بیضه های جیمی مشخص بود .. که اونم با کف دستش بیضه ها رو می چسبوند به کپل زنم تا حال بیشتری بکنه . چند بار کیرشو عقب و جلو کرد و بعد اونو در آورد و فشارش داد به سوراخ کون آتوسا ..
آتوسا : آییییییییییییی آییییییییی ..
ولی جیمی ول کن نبود .. یه چیزی به زنش گفت .. جولیا سریع رفت بیرون یه مایعی رو آورد و ریخت روی سوراخ کون آتوسا مالشش داد ولی شاید کمی دیر شده بود و یا کمی هم باید صبر می کردن .. جیمی هیجان زده رضایت نمی داد دست از کون زنم بر داره . دلواپس شده بودم . اگه اون جر می خورد چی ؟ جیمی بد کیر نبود . زن من بد کون بود .. جولیا که نگرانی منو دید منو رو زمین درازم کرد و اومد رو من نشست .. آتوسا فریاد می کشید ولی جیمی ول کنش نبود ..
آتوسا : وای من مردم . دیگه نمی تونم .. بگین بکنه توی کسم .. کسم .... کونم پاره شد .. همون سرش رفت تو دیگه بسه . به این اجنبی بگین دیگه کیرشو حرکت نده ..
جیمی بد جوری کیفور شده بود .. ولی من دیگه حالا به جولیا فکر می کردم . جولیا با چشای خمارش بهم نگاه می کرد .. حالا می تونستم بفهم که چشاش به چه رنگیه نه سبز و نه آبی و نه قهوه ای و نه مشکی و نه عسلی .. یه حالت نقره ای داشت . خیلی زیبا بود .. موهای بلوند و صورت سفیدش .. اوخ که این کس گاییدن داشت .. شبنم به زبون انگلیسی یه چیزایی به جولیا گفت .. طوری که اون خودشو به سرعت روی کیر من حرکت می داد ..
-شبنم جون می تونم حدس بزنم تو به این جولیا چی گفتی ولی دوست دارم که از زبون خودت بشنوم
شبنم : هیچی من بهش گفتم که فکر نکنم هیچ مردی در دنیا وجود داشته باشه که به سرعت اون یعنی تو یک زنو ارگاسم کنه ..
اینو که گفت تحرک خودمو بیشتر کردم . کس جولیا نه تنگ بود و نه گشاد . می دونستم با این کس ها باید چه جوری کنار بیام . لبه های کسو به طرف تنه کیر فشار داده و سرعت کیر رو زیاد تر کرده تا حرارت بیشتری رو ایجاد کنن ..
جولیا : اوووووووهههه فک می .. فک می ... فک می ..
اون طرف دیگه نمی دونستم چه خبره .. فقط یه لحظه چشامو باز کردم و دیدم که جیمی کیرشو کشیده بیرون و آب کیرش راه افتاده رو پا های آتوسا و خودشم چه جور با لذت نشسته و داره به زنش نگاه می کنه .. اومد سمت زنش .. کیرشو به سوراخ کون جولیا رسوند . چون من زیر بودم جولیا رو من .. اون رفت پشتش تا بکنه توی کونش و این کارو هم کرد ولی جولیا جیغ کشید .. و طوری هم سرش داد زد که پس از یک دقیقه کردن کون زنش اون رفت عقب ...
شروین : داداش فدات شم معلومه طوری به این زن حال دادی که من ندیدم تا حالا این جوری سر شوهرش داد بکشه .. جون من ما رو امشب رو سفید کن . ایرونی جماعت رو رو سفید کن که همش نگن دنیا داره به ما کیر می زنه . یه بارم ما به این دنیا کیر بزنیم مگه چی میشه ؟
البته برای لحظاتی دو نفره جولیا رو گاییده بودیم که داد و بیداد زن شوهره رو فراری داد ..
جیمی : وااااااوووو اوکی اکی ...
ظاهرا داشت کیف می کرد ...
شبنم : آرش خان اونو از روبرو بکن خیلی بهش حال میده ..
همین کارو هم کردم . جولیا رو رو زمین خوابونده و از روبرو گذاشتم توی کسش .. همه شون داشتن صحنه رو می دیدن . جیمی هیجان زده شده بود .. جولیا مرتب جیغ می زد و با تکون دادن سرش از این سمت به اون سمت موهای بلوندش افشون می شد .. منم که دیگه کیرم توپ و مقاوم بود تا ته کیرمو می فرستادم که بره توی کسش و اونو با فشار می کشیدم بیرون .. انگشتمو هم از زیر می کردم توی سوراخ کونش .. چشاش به شک عجیبی در حدقه اش می گشت .. جولیا رو برده بودم به یه دنیای دیگه ای . به دنیای عشق و حال و هوس .
شبنم : اونو هم داری به حالت من درش میاری . سابقه نداشت آب کسم بریزه .. جیمی داره فیلم می گیره .. آرش آرش دو حرکت دیگه .. حالا کیرتو بکش بیرون ..
کیرمو کشیدم بیرون .. جولیا جیغ می کشید و با کف دستش می زد به کسش .. آب کسش دوبار با فشار اومد بالا و خالی شد .. البته بار دوم کمتر ولی اون همچنان به کسش ضربه می زد .. و قطرات آب کس همچنان ازش خارج می شد . دهنمو گذاشتم روی کس جولیا با لذت اونو لیسش می زدم . این آرامش بهم دست داده بود که تونستم لیاقت خودمو ثابت کنم . شبنم : یادت باشه آب کس منو لیس نزدی ..
-دفعه یعد ..
کیرمو فرو کردم توی کس جولیا .. اون بازم می خواست ولی می دونستم این بار آب منو می خواد .. فوق العاده حشری شده بودم ..
-جولیا .. عزیزم داره می ریزه توی کست .. منو بغلم کرد . لباشو گذاشت رو لبام . چه بوسه شیرینی .. حس کردم که یه دریا آبو خالیش کردم به یه دنیا لذت .. توی بغل جولیا داشت خوابم می برد . اون چهار نفر داشتن با هم حال می کردند .. جیمی و شروین رفته بودن روی آتوسا و کس و کون و سینه ها شو لیس می زدند .. دقایقی بعد آتوسا با این که کونش از ضربات اولیه کیر کمی درد می کرد, به خاطر محلول , کمی راحت تر کون می داد . جیمی اونو از کون و شروین از کس می کرد که جا بجا شدند .. خود منم رفتم کمکشون .. بعد رفتیم سراغ شبنم و یه حال دسته جمعی هم به جولیا دادیم .. وقتی که از حموم اومدیم بیرون شامو خوردیم و قرار گذاشتیم که شبو همین جا شش تایی کنار هم بخوابیم . آتوسا هم از جیمی قول گرفت که وقتی جیمی کیرشو می خواد بکنه توی کونش با اجازه و هدایت اون باشه .. همه با هم کاملا صمیمی شده بودیم .. شب بعدش که بودیم خونه جیمی .. بعدش هم شش نفری با هم یه دوری در شهر های امریکا زدیم .. اصلا دوست نداشتیم بر گردیم ولی ازشون دعوت کردیم که بیان ایران ... به وقت برگشتن به ایران در هواپیما آتوسا سرشو رو سینه هام قرار داده و بی خیال بقیه در حال درددل کردن بود ..
آتوسا : ببینم ماه عسل خوش گذشت آرش ؟
-آره عزیزم .. به توچی
اتوسا : فراوون فقط حس می کنم برای این که از دستت ندم باید یه همچین بر نامه هایی رو هم وقتی که رسیدیم به ایران ردیفش کنیم .. نظرت چیه آرش !
-عالیه .. بهتر از این نمیشه آتوسا ..
آتوسا : آره عشق من این یعنی اوج عشق و صمیمیت و تفاهم ..
-واوج اعتماد و وفاداری ... پایان .... نویسنده .. ایرانی
     
  
صفحه  صفحه 2 از 2:  « پیشین  1  2 
داستان سکسی ایرانی

ماه عسل درنیویورک


این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA