خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
داستان سکسی ایرانی انجمن لوتی / داستان سکسی ایرانی /

سکس مامانم با دوست داییم


صفحه  صفحه 24 از 24:  « پیشین  1  2  3  ...  22  23  24
pooryaaa33 مرد #231 | Posted: 6 May 2020 23:03
کاربر
 
سلام من منتظرم دوست عزیز
      
sattar2886 مرد #232 | Posted: 14 May 2020 02:28
کاربر
 

داستان سکسی: ادامه از نسرینبعد از اونشب و اون جشن تولدی که برای سعید گرفتم دیگه مرتب می رفتم سرکارم. یکی از روزهای کاری سعید شروع کرد از اون دختره فروشنده سوتی و بهانه گیری و در نهایت اخراجش کرد. من که خیلی کیف کرده بودم . انگار یه سرخر کم شده بود از زندگیم. خیلی دختر پررویی بود . تا اون روز خیلی رفته بود رو مخم . روزهای آخر علنا داشت از حرص من با سعید لاس میزد. وسطای هفته بود که این اتفاق افتاد و بعد از اینکه دختره بند و بساطشو جمع کرد و رفت دیگه نزدیکای ظهر شده بود. بقیه رفتن استراحت و منم رفتم بالا. البته قبلش جلوی فروشنده ها به سعید گفتم من امروز زودتر میرم خونه و سعید هم موافقت کرد اما من در واقع میخواستم برم بالا تو آپارتمان و تا شب با سعید وقت بگذرونم و جایزه اخراج کردن اون دختره جلف و عوضی رو میدادم. رفتم تو خونه از اون جا به فستفودی که سعید اشتراک داشت ، دو تا پیتزا سفارش دادم. تا قبل از رسیدن سعید ، پیتزاها رسید. پولش رو حساب کردم و رفتم یه لباس فوق سکسی پوشیدم و یه آرایش های جنده وارمو کردم . سعید اومد بالا و کلید انداخت و وارد شد. منو دید و یه سوت کشدار زد.
ن : چیه بازم تعجب کردی که ؟ خوبه من همیشه اینجا ، همینجوری جلوی تو می گردم.
س : آره اما امروز انگار بیشتر به خودت رسیدی؟
ن : میخوام به خاطر اخراج کردن اون جنده خانم بهت جایزه بدم
س : یعنی اینقدر رو مخت بود که میخوای به خاطر اخراجش بهم جایزه بدی؟
ن : اون که آره اما امروز میخوام یه کار جدیدتر برات بکنم.
س : چه کاری؟
ن : بیا رو این مبل بشین تا ببینی
سعید نشست و منم رفتم پیتزاها رو آوردم و گذاشتم کنار سعید.
س : اینا رو کی گرفتی ؟ پر رو میشم اینقدر بهم میرسیا
ن : کو حالا ؟ هنوز مونده. پیتزا تو بخور تا سرد نشده.
س : تو چی ؟ چرا نمیخوری؟
ن : اول بخور تا بهت بگم. کار دارم
سعید با تعجب و کمی حالت شک شروع کرد به خوردن پیتزاشو و با هم حرف میزدیم و خاطره تولدی که براش گرفتم رو مرور میکردیم. پیتزای سعید که تموم شد من جعبه پیتزا مو برداشت گذاشتم زمین و پاهای سعید رو باز کردم. زیپ شلوارشو کشیدم پایین. اینقدر از تولد و کارهایی که اون شب با هم کرده بودیم حرف زدیم که سعید کمی کیرش سیخ شده بود. کیرشو کشیدم بیرون و شروع کردم به بوسیدن کله کیرش . بعد با احساس مالیدم به صورتم و شروع کردم به خوردن کیرش . سعید تو فضا بود و منم داشتم حسابی کیرشو که حالا حسابی شق و گنده شده بود ، میخوردم. گه گاهی کیرشو در میاوردم از دهنم و رگهای تنه کیرشو میبوسیدم و تخماشو یکی یکی میبوسیدم و میخوردم. بعد دوباره کیرشو میخوردم. تو حین ساک زدن بهش نگاه میکردم و وقتی چشمهاشو باز میکرد به نگاهش خیره میشدم. خیلی ازش راضی بودم و باید بهش حال اساسی میدادم. اینقدر براش ساک زدم که خودش به صدا دراومد و گفت که آبش داره میاد. فوری دستمو بردم سمت جعبه پیتزا و آوردمش بالا . تو همون حین به ساک زدن ادادمه دادم تا سعید گفت اومد اومد سر کیرشو گرفتم رو پیتزا و آبش که پاشید بیرون ریخت رو پیتزا. چقدرم ازش آب اومد. نصف پیتزا آب کیری شده بود. کله کیرشو کردم تو دهنمو بقیه آبشو مکیدم تا دیگه آبی تو کیرش نمونه. بعد نشستم جلوش و در حالی که با تعجب نگام میکرد شروع کردم اسلایس های پیتزا که آب سعید روش بود رو با ولع تمام هوم هوم کردن خوردم.
ن : هوم هوم واییییی چقدر خوشمزه شده با این سس سفید. خوردن داره
سعید خندش گرفته بود از کارای من. اما من با لذت تمام داشتم میخوردم. واقعا خیلی بهم حال میداد. تقریبا نصف پیتزا که آب کیری شده بود رو خوردم.
ن : سعید جون پاشو برو رو تخت تا منم اینا رو جمع کنم بیام پیشت
سعید بدون حرفی پاشد رفت تو اتاق و منم اونجا رو جمع کردم و رفتم دستشویی دهنمو آب کشیدم و رفتم تو اتاق. آرایشمو جلوی آینه درست کردم و رفتم رو تخت پیش سعید جونم. شروع کردیم همدیگه رو بوسیدن. منم با دستم کیرشو میمالوندم. بعد رفتم یه مقدار دیگه براش ساک زدم تا کیرش بلند بشه . بعد که به اندازه ایده آل رسید رفتم بالا و دوباره لب خوری رو شروع کردیم.
ن : سعید جونم ، چجوری میخوای منو بکنی عزیزم؟
س : امروز باید قمبل کنی که فقط میخوام از کون بکنم.
ن : باشه عزیزم. قربون اون کیر کلفتت بشم
براش قمبل کردم . کمرمو دادم پایین و کونم رو به مست بالا. سعید رفت پشتمو شروع کرد کس و کونمو لیسیدن. لذت تمام وجودمو گرفته بود. حسابی بهم حال داد و بعد پشت سرم رو زانوهاش نشست و لپهای کونمو دستش گرفت و از هم بازشون کرد. بعد کیرشو احساس کردم که گذاشت رو سوراخ کونم. بعد از بالا یه تف انداخت رو کیرشو و سوراخ کونم و فشار داد کیرشو تو کونم. منم آخ و اوخ رو شروع کردم. یه مقدار درد داشتم همراه با لذت. با صبر و حوصله و کم کم کیرشو تا خایه جا کرد و شروع کرد تلمبه زدن. با دستشم بالای کوسم و چوچولمو میمالید. کون دادن و مالیده شدن کوسم منو به ارضا نزدیک کرد و در نهایت شدم. سعید هم که متوجه ارضای من شد ، از کوس مالی دست برداشت و پهلوهامو گرفت و تو کونم تلمبه میزد. بعد از چند دقیقه گاییدن کونم احساس کردم تلمبه هاش سریعتر شد و در نهایت سه تا تلمبه آخر رو با سرعت زد و کیرشو تا ته فرو کرد در نهایت ریخته شدن آبشو تو کونم حس کردم . هر دو بی حال افتادیم به چلو رو تخت و نفس نفس میزدیم.

      
pooryaaa33 مرد #233 | Posted: 14 May 2020 15:05
کاربر
 
سلام دوست عزیز خواهش میکنم ازت یه مقدار سریعتر بذار این قسمت از قسمت قبلی خیلی بهتر بود دمت گرم
      
omrun مرد #234 | Posted: 17 May 2020 18:55
کاربر
 
      
pooryaaa33 مرد #235 | Posted: 17 May 2020 20:58
کاربر
 
بذار دیگه خواهش میکنم منتظریم دوست عزیز
      
armindsain مرد #236 | Posted: 18 May 2020 18:20
کاربر
 
دوست کی قسمت بعد رو اپلود می کنی؟
      
omrun مرد #237 | Posted: 21 May 2020 18:02
کاربر
 
یکم سریعتر آپلود کن دا منتظریم
      
صفحه  صفحه 24 از 24:  « پیشین  1  2  3  ...  22  23  24 
داستان سکسی ایرانی انجمن لوتی / داستان سکسی ایرانی / سکس مامانم با دوست داییم

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا