انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Sexology - سکسولوژی
  
صفحه  صفحه 1 از 38:  1  2  3  4  5  ...  35  36  37  38  پسین »

آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است؟


مرد

 

همیشه این برام سوال بوده كه چقدر اندازه بزرگ آلت تناسلی (كیر) برای دختران در ارضا شدن مهم هست؟ یا اینكه اصلا اندازه مهم نیست و روش های به ارضا رسیدن برای اونها مهمه؟


یعنی برای دخترها خیلی مهمه كه شریك جنسی اونها اندازه آلتش چقدره یا تبحر او در سكس براشون مهمتره؟


فكر كنم كلفتی الت (کیر) مهمتر باشه.
برای من تا حالا اینطور بوده.
خانمها با كلفتی الت بیشتر حال میكنن.


     
  
مرد

SexyBoy
 
اگر پسری یک رابطه عاطفی واقعی با دختر برقرار کنه و در رابطه ش با دختر واقعا احساس مسوولیت کنه و این علاقه و احساس مسوولیت دوطرفه باشه، دیگه مسائلی مثل اندازه آلت پسر و میزان پشم سینه و چیزهای پیش پا افتاده ای مثل این هرگز توجه دختر رو به خودش جلب نمیکنه چرا که آنچنان جذب روح و عاطفه پسر میشه که اینا یادش میره.

امیدوارم زمانی برسه که پسرها و دخترهای مراجعه کننده به این سایت، برای اینکه بفهمن چطور میتونن روابط عاطفی شون رو بهتر و بیشتر تقویت کنن بیان نه برای اینکه بفهمن "آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است؟"!!

البته سوالاتی مثل این سوال برای همه پیش میاد و اشکالی هم نداره ولی همونطور که باران گفت باید سعی کنیم بیشتر به عاطفه و علاقه اهمیت بدیم تا جنبه های جسمی و جنسی روابط.
.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
     
  ویرایش شده توسط: SexyBoy   
زن

 
برای من كه خیلی مهم بود و به اونی كه میخواستم رسیدم،خانومایی كه میگن عشقش مهمه و اندازش مهم نیست سخت اشتباه میكنن،بعد چند بار دادن و یا زایمان كه خوب گشاد شدن اون موقع اگه كیر طرفشون نازك و كوتاه باشه دیگه چیزی حالیشون نمیشه و اون مقع میفهمند كه:

اندازه الت تناسلی برای دختران مهم است یا نه؟
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
مرد

 
این حرفهایی كه دوستان میزنن دروسته البته بعضی هاش از روی احساساته من خودم متاهلم و میدونم كه سایز آلت مهم نیست ولی از این نظر كه نشان دهنده ی قدرت مرده بسیار مهمه زنها اصولا از مرد با قدرت در رابطه ی سكسی لذت میبرن نه یه مرذ پیزوری جرقی معذرت می خوام كه این طوری نوشتم به كسی بر نخوره.قدرت خیلی چیزها رو شامل میشه كه در رابطه ی زناشوئی یكیش اندازهی آلته مرده والبته از نظر روانشناسی هم زنها در اوج لذت جسمی اندازه ی آلت خیلی واسشون مهمه.
     
  

 
speeeeed136511: مهم اندازه الت تناسلی نیست مهم اینه كه چطور بتونی نهایت لذت سكس تا ارضا شدن ببری
javan: فكر میكنم دخترا سایزو باعشق میسنجند
bilbilak: چیزی كه برای زن مهمه اینه كه بهش اهمیت بدی بعدش خود به خود همه چیزت رو قبول میكنه.درسته یه سری چیزا شاید برای خاص اهمیت داشته باشه اما از لحاظ عامی باید دختر رو راضی نگه داشت.
Hossein27: برای دخترا بیشتر جالبه ولی برای زنها هرچی بزرگتر باشه لذتشون رو بیشتر می کنه . البته هستن زنهایی که از کیر بزرگ ترس دارن و هستن دخترهایی که عاشق کیر بزرگ هستن
scarlett: بیشتر استواریش مهمه تا كلفتیش
simin67: مهمه ولی نه به اون اندازه كه آقا پسرا فكر میكنن!!
الت تناسلی مهم نیست مهم چگونگی ابراز علاقه به پارتنر شماست. ایا با الت خر که موجب اسیب طرف مقابل میشود می توان او را ارضا کرد.آلتي كه به دخول زن برسه اندازه مناسبي داره نيازي نيست كه حتما خيلي بزرگ باشه كه از دهن طرف بزنه بيرون .
hi dr!
     
  
مرد

 
sara67: برای من مهم هست چون لذت بخشه
Sahar20: خیلی چیزای دیگه ایی هست که از کلفتی کیر برام مهمتره
azade_3200: آره خب،چون قطر واژن هر كسی فرق میكنه،هرچقدر كلفت تر باشه بهتره،البته زیاد دراز نباشه هااا،بین 20 تا 24 سانتی متر،اما من كلفت دوست دارم
nargeskhanom: به نظر من طول الت جنسی همبستر من مهم نیست قطر الت اهمیت داره و اینکه بتونه منو ارضا کنه.
آره. كاملا تحریكشون می كنه. ... رفته بود پارك ملت می گفت یه آقائی برای نرمش اومده بود كیرش از توی گرمكنش باد كرده بود بیرون. می گفت حالم خیلی بد شد و هر جا می رفت به یه بهانه ئی می رفتم تا كیرشو ببینم.
ضمنا خواهر زن خودم وقتی توی كشتی آزاد كشتی گیرای كوبائی رو می دید حالی به حالی می شد. كیرای كلفت و بزرگ داشتن.

براشون خیلی مهمه اینو از این جا میگم که اگه کیرت کوچیک باشه وقتی می خوان آدمو دلداری بدن الکی آخ و اوخ می کنن و میگن وای چه بزرگه و از این حرفا. پس همین تظاهر به این که کیر کوچیکو بزرگ می بینن یعنی این که کیر بزرگ دوس دارن و کیر بزرگ خوبه. خیلیاشون هم برای کلاس گذاشتن و تظاهر به تنگ بودن و تظاهر به جنده نبودن میگن سایزش مهم نیست ولی رویا و آرزوشون کیر بزرگه. من فکر می کنم اندازه کیر واسه زنا مثل اندازه ممه برای مرداس. کدوم مردی از ممه ای که چسبیده به پوست سینه خوشش میاد ؟ همونجور که سینه بزرگ کیر راست کنه برای زنا هم دیدن و تصور کیر بزرگ حشری کننده است و از طرف دیگه نشونه جالب بودن و قوی بودن مرده.
خواهرزنای من و مادرزن خودم ( که حرفاشونو شنیدم ) عاشق کیر بزرگن و زنم هم که دروغگوی ماهریه میگه برام مهم نیست ولی شنیدم با خواهراش که حرف میزنه چه له لهی برای کیر بزرگ میزنه.
     
  
مرد

 
arash_sanaz: راستش كلفت بودن خیلی خوبه اینو خانومای شیطون میدونن بزرگیشم 18 تا 22 باحاله ولی چند تا بدی داره: 1 بعد هربار سكس شكمم درد میگیره (از بس بلنده كیر آرش جونم) 2 سكس از پشت رو باید تو خواب ببینی
majestic: مهم كیفیت سكسه اما یه واقعیته كه زن با یه الت بخصوص كلفت زودتر ارضا میشه دلیل علمی هم داره چون بیشتر دهانه رحم تحریك مشه
مهمه هركی میگه مهم نیست دروغ میگه یا تازه كاره .دختراوزنا وقتی دورهم جمع میشن فقط درباره كیرشوهرودوست پسراشون حرف میزنن براهم كلاس میزارن بعد به كیربزرگترفكرمیكنن و امتحانش میكننو...........حالاكسی میادمیگه مهم نیست هتمن دوست پسرشویاشوهرشوخیلی دوست داره كه بازاین حس حسادتو میزاره كنارمیچسبه به همون كیرخودش امابازبهش فكرمیكنن مثل ماپسراهزارتاكسو بكنیم بازبه كس تنگ تروكم سن ترو توپرترفكرمیكنیم
     
  
مرد

 

ارتباط سایز آلت تناسلی با رضایت جنسی همسرخیلی از آقایون اشتباهاً تصور می کنند که فقط مردهایی که آلت جنسی بزرگی دارند می توانند همسرشان را به خوبی ارضاء کنند. تصور غلط آنها این است که خانمها فقط دنبال مردهایی هستند که آلت جنسی بزرگی دارند و اهمیتی برای بقیه مردها قائل نیستند.


این مردها، با چنین تصوراتی، احساس حقارت می کنند و اعتماد به نفسشان را از دست می دهند و فکر می کنند که نمی توانند هیچ زنی را از نظر جنسی ارضاء کنند.


این عقاید و تصورات نادرست به احتمال زیاد از دیدن عکس ها و فیلم هایی است که این مردها می بینند که همه نشان می دهند که مردهایی که آلت جنسی بزرگی دارند بیشتر تحت توجه زنها هستند.


اما این مسئله به هیچ وجه حقیقت ندارد.

مهم نیست که آلت جنسی شما چه اندازه ای باشد، شما می توانید از نظر جنسی همسرتان را ارضاء کنید. به تنها چیزی که نیاز دارید این است که طرف مقابل را خوب بشناسید و بدانید که برای ارضاء کردن و لذت دادن به او چطور باید از آلت جنسیتان استفاده کنید.

باید روی اعضاء و دستگاه تناسلی زن شناخت خوبی داشته باشید و بدانید که کدام نقاط را باید لمس کنید. نقاطی در دستگاه تناسلی زن وجود دارد که با لمس کردن آنها می توانید بیشترین لذت را به او بدهید.


همسرتان خودش می تواند این نقاط را به شما نشان دهد و شما را در این زمینه راهنمایی کند. با دانستن آن نقاط حساس، آنوقت می دانید که از آلت جنسیتان روی چه نقاطی استفاده کنید.

حین رابطه جنسی، باید سعی کنید عمل جنسی را با حرکات یکنواخت دنبال نکنید، بلکه آلت جنسیتان را روی نقاط مختلف دستگاه تناسلی او تماس دهید. با این کار خواهید دید که وقتی آلت جنسیتان به بعضی نقاط بدنش برخورد می کند، چطور از اوج لذت فریاد می کشد.

همین نقاط است که باید بارها و بارها آلت تناسلیتان را به آن تماس دهید.

آنوقت متوجه می شوید که چندین و چند ارگاسم در او ایجاد می کنید و همین باعث می شود که او باوجود کوچک بودن آلت جنسی شما، بیشتری لذت را از سکس با شما ببرد.


منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
درمورد خودم يه تجربه دارم بگم براتون؛ کير من خيلی دراز نيست، پونزده سانت حدوداً ،ولی خيلی کلفته. يه جنده يه بار يه حرفی بهم زد خيلی خنده دار بود، گفت کير تو مثل اينه که دوتا کير رو از بغل چسبوندی بهم! خود زنها معمولن چيزی نميگن، منهم مثل خيلی از مردها عادت ندارم بعد از سکس از زنه بپرسم خوب خوشت اومد يا حال کردی؟؟!! ولی دو سه تا دوست زن داشتم که می مردن برای سکس با من. دخترا هم جونشون درمياد تا بهت يه کون بدن، ولی بعدش ديگه ول کن نيستن؛ درمجموع تجربه من با کير کلفت خيلی خوب بوده.. هرکی خورده راضی بوده
این اتوبوس جهانگردی فقط سالی یکبار از اینجا رد میشه، شانس ما اون هم باید همین الان باشه.... مورچه خوار
     
  

 

اندازه طبیعی آلت مردانه چقدر است؟اضطراب در خصوص اندازه آلترشد آلت و اندازه آن نوعی تشویش و اضطراب در دوران نوجوانی و جوانی است.مجموعه ایمیل ها و سوالاتی که در اینترنت در این زمینه مطرح اند و همچنین میزان روز افزون آگهی های تجاری در این زمینه-بویژه در سطح وب-موید این مساله است.مقایسه در رختکن های ورزشی در مورد این که آلت با اندازهطبیعی چگونه است یا چگونه باید باشد ،یک تست اطمینان است.باوجود اینکه مردان می دانند که اندازه آلت از فردی به فرددیگر متفاوت است اما این افسانه دایمی و همیشگی وجود داشته و دارد که شجاعت جنسی وابسته به بزرگی آلت است.این در حالی است که رضایتمندی جنسی به چندین عامل وابسته است که اندازه آلت تنها یکی از آن هاست.باید توجه داشت، بزرگی آلت معادل رضایتمندی کامل جنسی نیست.


گرایش تمایلات و توجهات به اندازه آلتاگرچه اندازه آلت به عنوان یکی از جنبه های آناتومی بدن انسان مورد توجه بوده ،اما گرایش و توجه به آن نیز متفاوت بوده و هست.به عنوان مثال در روم یا یونان قدیم آلت بزرگ مایه خنده و تمسخر بوده که آثار آن در موزه ها موجود است. چه چیزی اندازه آلت را تعیین می کند؟ اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود.اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بینسنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود،البته این زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی دیرتراست.در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش مو های ناحیه تناسلی آغاز می شود.رشد آلت ابتدا در طول وسپس درقطر صورت می گیرد.اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی(شل) بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است.


نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.*اندازه متوسط آلتابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر فردی چاق و ستگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر میآید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود.این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود.تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثیر می گذارند.این ها در زمان تولد آشکار هستند و نیازمند مداخله طبی هستند.میکروپنیس (طول آلت حداکثر ۳/۱سانتیمتر)حالتی است که ناشی از اختلال ژنتیکی یا هورمونی می باشد.آلت شبکه ای(پرده دار)،آلت پنهان شده و آلت تله دار همه حالاتی هستند که اندازه آلت طبیعی است اما به ظاهر کوچک به نظر می آید.


این مشکلات با عمل جراحی قابل اصلاح می باشند.در موارد بسیار نادر کودکانی بدون آلت به دنیا می آیند(۱مورد از هر ۲۰میلیون پسری که متولد میشود).*اندازه طبیعی آلتیکی از مشکلاتی که در بررسی و تحقیق در مورد اندازه طبیعی آلت تناسلی(در حالت شل یا راست شده) با آن مواجه می شویم این است که آمارهای جهانی به راحتی و به صورت علمی قابل تلفیق نیست.تعداد زیادی سرشماری اینترنتی و مطالعات آماری وجود دارند، امااین تفکر که آمارها بدون نقص باشند چندان واقعی نیست.اغلب نتایج حاصل سرشماری گزارش فردی است،و این متکی به صداقت کامل مردان در مورد اعلان اندازه آلتشان می باشد،در حالی که گرایش به سمت ادعاهای اغراق آمیز است.


  • وقتی از شما می خواهند خودتان را اندازه گیری کنید چه خواهید گفت؟
  • آیا اندازه ها را به سمت مقادیر بیشتر گرد نمی کنید؟

اندازه آلت در حالات شل و راست شدهاندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد.در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود.جالب توجه این است که اغلب اندازه آلت در حالت شل، مردان را نگران می کند!به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای خالصو کلی را در این جا ذکر می کنیم:متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۱ سانتی متر است.* متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر است..باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند.*


تعدادی از سوالات رایج و پاسخ آن ها:


۱-آیا قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اتدازه آلت را افزایش می دهند؟


هیچ مدرک معتبرعلمی وجود ندارد که قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اثر دایمی در بزرگ کردن آلت داشتهباشند.لطفا پول خود را پس انداز کنید!

۲-آیا آلت به طور دایمی ممکن است کوچک تر شود؟


بله! آلت در سنین بالا-کهنسالی- ممکن است کوچک تر شود.همچنین شواهدی وجود دارد که ناتوانی جنسی طولانی مدت می تواند موجب کوچک شدن اندازه آلت شود.وقتی فردی چاق و سنگین وزن است ،آلتش کوچکترو جمع شده به نظر می آید.معمولا وقتی وزن کاهش می یابد اندازه آلت به وضعیت قبلی خود برمی گردد.


۳- آیا روش جراحی برای بزرگ کردن آلت وجود دارد؟


بله!تعدادی تکنیک های جراحی وجود دارند که می توانند قطر و طول آلت را افزایش دهند.با آزاد کردن رباطی(لیگامنت)که آلت را در جای خود نگه می داردمی توان آن را تا حد ۵/۲ سانتی متر طولانی تر کرد.ابمپلنت های پوستی نیز می توانند طول و قطر آلت را اضافه کنند.در مورد هر یک از مداخلات جراحی باید در نظر گرفت که آیا منافع جراحی برخطرات آن غلبه دارد یا خیر.باید توجه داشت که در مقابل عوارض جانبی این اعمال،نتایج تزیینی آن ارزش نخواهد داشت.اکثر اورولوژیست ها به جز در مواردی که بدشکلی(دفورمیتی)یا علت طبی خاصی وجود دارد ،اقدام به این نوع اعمال جراحی نمی کنند.


۴- آیا ورزش آلت می تواند موجب دراز شدن آن شود؟


آلت تناسلی هیچ عضله ای ندارد بنابر این هیچ ورزشی موجب افزایش طول آن نخواهد شد.۵-آیا دستگاه واکیوم، آلت تناسلی را بزرگ می کند؟دستگاه های واکیوم اندازه آلت را بطور موقت افزایش می دهد(حداکثر ۲۴ ساعت).البته این دستگاه ها نیز بویژه اگر از استاندارد لازم برخوردار نباشند،می توانند عوارضی همچون ترکاندن عروق خونی را به دنبال داشته باشند که موجب درد و تورم می شود.


دكتر حسيني اورولوژيست
من عاشق سینه بزرگم
     
  
صفحه  صفحه 1 از 38:  1  2  3  4  5  ...  35  36  37  38  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است؟

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA