انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Sexology - سکسولوژی
  
صفحه  صفحه 5 از 38:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  38  پسین »

آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است؟


مرد

 
به نظر من که پسرم نوع سسکس و معاشقاهای قبلش و اون عشق دو طرفه از اندازه کیر مهمتره چون اگه مهم ببود دخترا میفرتن ازین کیرای پلاستیکی که سایزشون اندازه ساق ادم هستشو تو کسون میکردن تا کیر
ابی
     
  
زن

 
بله. مهمه. مشخصه که کرده شدن توسط یه کیر خیلی کوچولو اصلا حال نمی‌ده. من برام سواله که این خانم‌هایی که کیر شوهرشون خیلی کوچولوه چطور سکس می‌کنن و ازش لذت می‌برن؟ البته خیلی خیلی بزرگ رو هم اصلا دوست ندارم.
     
  

 
تیم تحقیق می گوید اندازه آلت تناسلی مردانه برای زنان مهم است هرچند محدودیت‌هایی و یا شروطی هم دارد. آلت تناسلی انسان در مقایسه با دیگر شاخه‌های نزدیک به انسان‌نماها، هم کلفت‌تر است و هم درازتر. در نتیجه شاید فرگشت و خواست جنس مقابل، این تغییر را باعث شده باشد. آلت تناسلی مرد از اعضایی است که خیلی سریع روند تکامل را طی می‌کند.

10042013_Sina_Bigger Not Always Better for Penis Size_pic01

این تحقیق با شرکت بیش از یکصد زن انجام شده ولی این طور طراحی شده که هرکسی سریع بتواند روی تصویری که در اختیار اوست، کلیک کرده و آن را انتخاب کند. سه فاکتور در این میان برای جنس زن به عنوان شاخص اصلی مطرح شده است: شکل بدن، بیش از هفتاد درصد زنان شکل V یا شانه های پهن و سینه فراخ و کمر باریک را می پسندند، بعد از آن فاکتور بعدی قد است و فاکتور سوم، اندازه آلت تناسلی.

یکی از محققان می‌گوید فکر کنید ما می‌خواهیم یک خانه بخریم، برای ما اندازه خانه، مشخصات آن و فاصله آن به عنوان سه شاخص اصلی مطرح می‌شود و ما در تمام مدل‌ها، این‌ها را پخش کردیم تا انتخاب بیشتر غریزه باشد و طبق محاسبه نباشد.

نتیجه تحقیق می‌گوید زنان به یک اندازه به اندازه قد و اندازه آلت تناسلی اهمیت می‌دهند. اهمیت البته منظور کشش و جذابیت و تمایل است و نه شاخص‌های دیگر. توجه کنید که این تحقیق بر اساس شاخص های بیولوژیک و زیست شناختی است.

این بحث از سال ١٩۶۶ میان دانشمندان حوزه فرگشت و بیولوژی در جریان دارد که چقدر اندازه آلت تناسلی برای جنس مخالف مهم است. تا پیش از این تحقیق‌های دیگری هم شده بود اما نتایج آن بسیار متناقض بود. تحقیق جدید شکل سه‌بعدی از بدن آماده کرده و آن را در اختیار شرکت‌کنندگان گذاشته که همین تصویر بالایی همین مطلب است.

هرقدر بدن مرد، شاخص‌های مردانگی بیشتری داشته باشد، برای زنان جذاب‌تر است. ولی بدن مردانه و به قولی روی اندازه‌های درست، از دو شاخص دیگر که قد و اندازه آلت تناسلی باشد، برای زنان در جاذبه، مهم تر است.

«برایان مائوتز» بیولوژیست که در دانشگاه استرالیا بوده و در حال حاضر در دانشگاه اتاوا در کاناداست، می گوید ما مدل تحقیقی فرگشت برای دیگر گونه‌ها را در این مدل مورد استفاده قرار دادیم.

بر این اساس، متوسط اندازه ١٢.٨ تا ١۴.٢ سانتی متر در حال آویخته، بیش از همه جاذبه دارد. به گفته مائوتز، این مقدار نزدیک به ٩ سانتی متر است که اندازه غالب در مردان است. اما باز شاخص سوم محسوب می‌شود و برای زنان شانه‌های فراخ و قد بلند، در اهمیت‌های اول و دوم قرار دارند و سپس اندازه آلت تناسلی اهمیت سوم است. این محقق بیولوژی می‌گوید هنوز این اطلاعات خیلی خام است و خیلی مانده تا روی آن کارهای بیشتری انجام شود.
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
مرد

 
اگر تو رنج استاندارد باشه نه ولی کوچیکتر زن رو ارضا نمیکنه و بزرگتر بودن هم روی خانم ا فشا میاره، ضمنا گول فیلم سوپر ها رو هم نخورید کافیه پشت صحنه یکی رو ببینید تا همه چیز دستتون بیاد از بی حس کردن کس و کون تا تمرینات گسترده.
     
  
زن

 
ای کاش این آقایون اینقد که اون یک عضو خودشون رو میشناختن!!!!!!! یکمم این عقل خودشون رو زحمت میدادن یه چها کلام هم توی این اینتر نت راجع به احساس زنانه یک دختر اطلاعات بدست میاوردن که دیگه از این تایپیکهای مسخره باز نکنن!!من رک حرفم رو میزنم و برام مهم نیست همجنسهام یا غیر همجنس ها منو قضاوت بکنن!! پرفوسورهای گرامی یک زن وقتی ارگاسم میشه که صددرصد عاشق شریک جنسیش باشه اون مرد بتونه بهش اطمینان بده که عاشقشه و بهش دروغ نمیگه میتونه اون مرد عقیم باشه!!! ولی با بوسه های عاشقانش به شریکش بگه نترس من باهاتم و هرگز رهات نمیکنم!! لطفا دیگه پولاتون رو به عطاری ها و ..... برای بزرگ کردن آلت تناسلی پرداخت نکنید!! زن شخصیت داره انسانه و فقط به شعورش اهانت نکنید! نمیخواد برای بدست آوردن یک زن فلانتون رو ش..کنید!! و عکسهاشو توی نت بزارین!! با پوزش میگم ۹۹٪ کسانی که میان زیر این عکسها ای جوووووون و ای اووووووووووووف میزارن همه پسرن!!! و اگه زنی هم یه لایک میزنه فقط یا شیطنته یا به سخره گرفتن!!

درسته اندازه و شکل و فرمش خیلی مهمه ولی اندام مرد زیبایی مرد خیلی مهمتره..مرد باید جذاب و خوش اندام باشه اونوقت داشتن یه آلت زیبا و خوشفرم هم جذابیتش رو برای زن بیشتر میکنه..البته سلیقه ها با هم متفاوته! یکی از مرد پرمو و چاق و کچل شاید خوشش بیاد!!!!! یکی هم از یه جوان لاغر اندام کم مو و زیبا! و از همه اینها مهم تر ادب و احترامی که یه مرد به زن میزاره از همه اینها مهمتره..نظر منه
پسر کوچلوی شیطون!!
     
  
زن

 
درد حاصل از کلفتی کیر تو لحظات اولیه ورود به کس اگه کس آبش در نیومه باشه مثل درد کون دادن که اولش سخته ولی بعدش تمام جدار کس رو خارش میده

برای من که خیلی هم مهمه، هرچی درازتر و کلفت تر و ۱۰۰ البته شق تر رو میخوامممممممم

وایییییییییییییییییییییییی که فکرشم آب کسم رو راه انداخت
+ + آتیش پاره شیطون + +

Signature
     
  
زن

 
به نظر من کلفتی و قطرش از اندازش مهمتره ،چون دراز بودنش ادم و اذیت میکنه و به خاطر ضربات پیوسته ای که داره باعث افتادگی رحم میشه ،کلفت باشه بهتر و بیشتر حال میده ،من اینو تجربه کردم.
razeghi
     
  

 
همانطور که خیلی از دوستان گفتند عوامل دیگه هم دخیل هستش ولی کلا از حدی کوچیکتر و بزرگتر باشه مشکل ساز میشه و به طرف مقابل هم بستگی داره که سایز و اندازش چی باشه ولی چیزی که انسان رو به اوج لذت می رسونه فکر به همراه جسم انسان هست
     
  
مرد

 
حالا اینهمه گفتین که کلفت و درازش خوبه خب اصلا بگین چه راهی واسه درازترشدن کیر هست. من یک دوره دستگاه لارجر باکس رو امتحان کردم. هیچ بیفایده بود. بعدش کیر بدجور میخوابید . وکیوم هم گرفتم 3 ماه مصرف کردم. فقط پول اضافی دادیم. بچه ها واقعا قرص یا دارویی برای دراز کردن کیر هست. خواهشا اگه کسی امتحان کرده بگه تا موقع سکس دعاتون کنیم.
     
  
مرد

 
سلام سایز آلت مرد از نظر استاندارد پزشکی و طبیعی می بایست بین 8 تا 12 سانت در حالت نعوذ باشد .سایز آلت در حالت خوابیده 4سانت کمتر از حالت نعوذ میباشد .و همچنین لوله واژن خانم ها بین 8 تا 10 سانته که آلت درون ان دخول میکند .
درود بر جدم کوروش
     
  
صفحه  صفحه 5 از 38:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  38  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است؟

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA