انجمن لوتی
صفحه  صفحه 2 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین »
Sexology - سکسولوژی

بزرگ كردن کیر! (رويا يا واقعيت)؟

 مرد
#11   Posted: 13 Jun 2011 12:23


 3 Star

ارسالها: 3620
اندازه آلت و بیضه از دوران نوزادی تا بزرگسالی
اندازه آلت و بیضه از دوران نوزادی تا بزرگسالی :

2-0/2 سال :

 • طول آلت : 0.5 به اضافه و منهای 2.7 سانت
 • قطر بیضه : 4/0 به اضافه و منهای 1.4 سانت

4-2.1 سال :

 • طول آلت : 0.4 به اضافه و منهای 3.3 سانت
 • قطر بیضه : 0.4 به اضافه و منهای 1.2 سانت

6-4.1 سال :

 • طول آلت : 0.9 به اضافه و منهای 3.9 سانت
 • قطربیضه : 0.6 به اضافه و منهای 1.5 سانت

8-6.1 سال :

 • طول آلت : 0.8 به اضافه و منهای 4.2 سانت
 • قطر بیضه : 0.3 به اضافه و منهای 1.8 سانت

10-8.1سال :

 • طول آلت : 1 به اضافه و منهای 4.9 سانت
 • قطر بیضه : 0.5 به اضافه و منهای 2 سانت

12-10.1 سال :

 • طول آلت : 2 به اضافه و منهای 6.2 سانت
 • قطر بیضه : 0.8 به اضافه و منهای 3.4 سانت

16-14.1 سال :

 • طول آلت : 2.4 به اضافه و منهای 8.6 سانت
 • قطر بیضه : 1 به اضافه و منهای 4.1 سانت

18-16.1 سال :

 • طول آلت : 1.7 به اضافه و منهای 9.9 سانت
 • قطر بیضه : 0.5 به اضافه و منهای 5 سانت

20- 18.1 سال :

 • طول آلت : 1.1 به اضافه و منهای 11 سانت
 • قطر بیضه : 0.3 به اضافه و منهای 5 سانت

25- 20.1 سال :

 • طول آلت : 1.6 به اضافه و منهای 12.4 سانت
 • قطر بیضه : 0.6 به اضافه و منهای 5.2 سانت

به نقل از کتاب ارولوژی اسمیت 2010 ( مرجع رسمی پزشکان)
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#12   Posted: 13 Jun 2011 12:24


 3 Star

ارسالها: 3620
اندازه نرمال آلت تناسلی در مردان چقدر است؟
با توجه به مراجعات و سوالات مکرر و نگرانی های بیماران در مورد طول الت تناسلی خود این مطلب تالیف شد تا با مطالعه ان نگرانی بسیاری از انها برطرف گردد و همچنین فریب تبلیغاتی که پایه و اساس علمی ندارند نخورند.بسیاری از مردان بویژه جوانان از بابت طول الت خود و مشکلات و مسائل ناشی از ان دچار نگرانی هستند. اما در بسیاری از این موارد نگرانی بی مورد است و اندازه الت انها کاملا در محدوده نرمال قرار دارد.برای سنجش طول الت معیارهای گوناگونی به کار می روند مانند طول الت در حالت نعوظ کامل یا بدون نعوظ و ... اما معیاری که بیش از سایرین مورد تایید رفرنس های اورولوژی می باشد اندازه گیری طول الت در حالت کشیده با دست(Stretched Penile Length ) می باشد.

در راستای همین معیار برای سنین مختلف محدوده طبیعی طول الت تعریف شده که در جدول زیر ان را می بینید :

این میزان در یک فرد بالغ 10تا 16.5 سانتیمتر می باشد.در حال حاضر به غیر از مواردی که الت در چربی ریشه خود مخفی شده و میتوان با کاهش وزن و در برخی موارد برداشتن چربی های اضافه نسبت به افزایش طول در معرض دید الت تقدام نمود هیچ روش تایید شده و علمی دیگری وجود ندارد و بسیاری از قرص ها, پمادها, اسپری ها و وسائلی که برای این مساله در اینترنت, فروشگاه ها, شبکه های ماهواره ای و ... تبلیغ می شوند جنبه تجاری دارند و اکثرا مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی نمی باشند ضمن این که بسیاری از انها به صورت قاچاق وارد کشور میشوند. بنابراین کاربرد انها توصیه نمیشود و ممکن است علاوه بر این که اثر مثبتی نداشته باشند عوارضی را نیز برای بیمار ایجاد نمایند.

اخیرا در مورد کشنده ها که با کشش مکانیکی باعث افزایش طول آلت میگردند مطالعاتی انجام شده و افزایش طول آلت در برخی از آنها تایید شده است اما درمورد عوارض کوتاه مدت و درازمدت این وسایل واین که آیا بتوان به عنوان یک روش مطمئن و بی عارضه آن را به متقاضیان معرفی کرد نیاز به مطالعات بیشتر وجود دارد.

دکتر پیمان صالحی (جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری وناباروری)
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#13   Posted: 13 Jun 2011 12:33


 3 Star

ارسالها: 3620
بزرگ کردن اندام تناسلی مردانه __ سراب يا واقعيت (پرسش و پاسخ ۱)
سوال :

سلام مي خواستم درباره اندازه طبيعي الت تناسلي مردان بالغ نكاتي بدانم؟

جواب :

اجازه میخوام جواب شما را در چند جمله ( انتهای این نامه ) خلاصه کنم . برای کسانی که احیانا با این مطالب قانع نشده اند و نیاز به اطلاعات بیشتری دارند دعوت می شود که به نامه های بعدی این موضوع توجه کنند.چون از جنبه های مختلف در باره این موضوع صحبت شده از این به بعد از پاسخ به سوالات تلفنی و ایمیل ویا هرگونه موضوع مرتبط با این مباحث معذور هستیم مگر آنکه خودمان مطلب جدیدی داشته باشیم که به اطلاع میرسانیم

در 80 % مردان , اندازه آلت تناسلی , بین 7.5 تا 17 سانت در حالت نعوظ متغیر است. دوستان برای اطلاع از وضعیت خودشون می توانند به جداول مربوطه که در نامه های بعدی آمده است توجه کنند. هیچ کدام از مردانی که اندازه آلت تناسلی در آن حدود داشته باشند مشکلات جنسی و حتی باروری ندارند. تنها روش منطقی برای بزرگ کردن اندام تناسلی مردان جراحی است اما نه برای جراح و نه برای مراجعه کننده نتایج خوبی نداشته و حتی مشکلاتی هم ایجاد کرده است و لذا توصیه نمی شود . به همان ترتیب تمام روشهای دیگری که احیانا به آن برخورد می کنید نه تنها مفید نیست بلکه احتمال مشکل زا بودن هم وجود دارد و به هیچ وجه توصیه نمی شود.

سوال :

آلت تناسلي من در حدوده 10 سانته كه باعث ناراحتيه من شده خواهشا منو راهنمايي كنين و من بايد به چه پزشكي مراجعه كنم؟

جواب :

این مسیله اون قدر ها هم جای نگرانی نداره من سن شما را نمیدونم ولی اگر هنوز به 21 سال نرسیده باشید برای قضاوت کردن کمی زود هست.احتمالا اگر واقعا اندامهای تناسلی شما طبق جداول استاندارد رشد کافی نداشته است باید به مسایل هورمونی اندیشیدمسیله دیگر اینکه( همان طور که در بالا نوشته ام) برای قضاوت در مورد اندازه الت در حالت شل نمیشود اظهار نظر کرد.

اینکه آلت مردی کوچک است یا بزرگ مستقیما بر میگردد به مسابل ژنتیک یعنی از همان اول که نطفه بسته شده این طور مقرر شده که در سن 22 سالگی اندازه آلت چقدر بشود.. و هیچ ارتباطی هم به اندام فرد ندارد. یعنی ممکن است فردی اندام درشتی داشته باشد ولی آلت وی متناسب با اندام وی به نسبت بقیه هم سن و سالان او نباشد.

همان طوری که میدانید در آلت تناسلی هم مثل سایر اندام های بدن تمام اجزاء یک بافت معمولی وجود دارد.از عضلات گرفته تا اعصاب و عروق سیاهرگ و سرخرگ و... اگر قرار باشد که آلت بزرگ شود باید اینها هم بزرگ شوندچون در تمام قسمتهای آلت آن اجزا وجود دارند. اگر صحبت از بزرگ کردن عضلات سینه ورزشکاران با مواد شیمیایی و یا پماد های خاص میکنید.اونها صرفا عضلات سطحی ر ا بطور کاذب بزرگ میکنند . در آلت چون از سیستم عروقی بسیار وسیعی برخوردار است و اساس کار طبیعی حرکات جنسی وابسته به این عروق است.

هرگونه دستکاری آن منطقه بلاشک به عروق آن منطقه آسیب وارد میکند و ممکن است صدمات جبران ناپذیری هم ایجاد کند. شخص من, در هیچ کتاب معتبری نشنیده و نخوانده ام که داروهایی بتوانند چنین کاری را انجام دهند برای اینکه اگر باشد ... که نیست.اینها باید نتنها عضلات را زیاد کنند بلکه عروق را هم افزایش دهند.اعصاب آن منطقه را هم افزایش دهند...طوری که اختلالی ایجاد نکنند.که این با هیچ استدلالی پذیرفتنی نیست.اگر بالفرض به دلایلی قصد انجام این کارها را داشته باشیم باید با روشهای میکروسکپی دانه دانه این عروق ریز و درشت را پیوند کرد که تا بحال نه کسی این کار را انجام داده نه صحبتش برای آینده هست.

در باره افراد زیر 21 سال مجددا میگیم که اگر دوستانی , از کوچک بودن آلتشان ناراضی هستند بهتر است برای قضاوت نهایی تا 21 سالگی صبر کنند , ولی اگر نگرانی بیش از حدی دارند بهتر است به جداولی مراجعه کنند که دقیقا به شما میگوید که مثلا یک نوجوان پسر 16 ساله اندازه آلتش در حالت نعوظ چقدر باید باشد و در حالت شل چقدر...من این جدول را در آینده در همین جا درج میکنم.

سوال :

اينجانب 18 سال سن دارم و طول آلتم در حالت نعوظ 11/5سانت است. نگراني من اين است كه آلتم كوچك است و دوست دارم آلتم در حالت نعوظ بين 15 و 20 سانت باشد. آيا رشد آلتم ادامه داره يا نه؟ در هر صورتي كه خداي ناكرده آلتم بزرگ نشد، براي افزايش طول آلتم در حالت نعوظ شما چه را حلي پيشنهاد مي كنيد؟ من از 13 يا 14 سالگي تا به حال معمولاً استمنا مي كنم آيا اين باعث مي شه كه آلتم كوچك باشد يا ربطي ندارد؟ يك نكته بايد تذكر شوم كه علم پزشك پيشرفت كرده است به طوري كه هر انساني هر مشكلي داشته باشد مي تواند با مراجعه به پزشك متخصص مربوطه مشكلش را حل كند مثل زيبايي صورت، جراحي پلاستيك بيني و سينه ، لاغر يا چاق نبودن اندام و ... . براي حل مشكل كوتاهي آلت مرد در حالت نعوظ نيز شامل مي شود يا نه؟ اگر شامل مي شود هزينه آن چقدر است؟

جواب :

استمنا ربطی به اندازه الت ندارد دختران چه باکره باشند یا نباشند به ارگاسم میرسند ومیل جنسی آنها و رسیدن به هیجان جنسی آنها ارتباطی با باکره بودن یا نبودن آنها ندارد.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
↓ Advertisement ↓
 مرد
#14   Posted: 13 Jun 2011 12:33


 3 Star

ارسالها: 3620
بزرگ کردن اندام تناسلی مردانه __ سراب يا واقعيت (پرسش و پاسخ ۲)
سوال :

من يك سوال دارم طول التم 15 سانتيمتر همسرم قبلا همسري داشته با طول الت 20 سانت حالا من نميتونم ارضاش كنم چكار بايد بكنم ؟

جواب :

 • پاسخ اول :

بررسی کردن دیدن.. فقط 30% زنان ارگاسم شون با آلت تناسلی مرد ارتباط داره..گفته که خیلی مردان از این وضع ناراحتن که چرا آلت اونها کوتاه هست... در صورتیکه نمیدونن اندازه آلت 80% مردان بین 12.5 تا 17.5 هست در حالت راست شدن کامل..و گفته که ممکنه مردی بزرگترین آلت را نداشته باشه.. ولی بهرحال کو تاه ترین را هم نداره... و گفته که مردان نمیدونن که تا 70% زنان ارگاسمشون ربطی به آلت مرد نداره.. و خیلی مردان چون این اضطراب غلط را در باره سکس دارن... همین اضطراب باعث اختلال در سکس اونها میشه.. و نظم طبیعی سکس ایده آل ر و بهم میزنه... اینجاست که شریک شما گله میکنه....ولی اگر مردی اعتماد به نفس داشته باشه و بلد باشه چطور شریکشو ارضا کنه..جوری رفتار میکنه که زن را کاملا ارضا کنه.. و اینطوری نیست که زنی ارضا بشه .. اما آخرش بگه که چون آلت کوچک بود من حال نکردم.... نهایتش مقاله نویسنده پیشنهاد کرده..خودتونو هر روز عذاب ندین... سعی کنید هر روز به این مسئله فکر نکنید... و به مسائل دیگری فکر کنید که باعث تحریک بیشتر زنان میشه.

 • پاسخ دوم :

اون مردانی که شما در فیلم ها میبینید .. کسانی هستند که برای اینکار انتخاب شدن.. ودر صد خیلی کمی از مردان هستند که این اندازه آلت داشته باشن.. در عین حالی که اصولا زنها با وارد کردن آلت به تنهایئ در مهبلشون به ارگاسم نمیرسند.حالا اندازه هر چقدر که میخواد باشه... اون گفته که من نمیتونم بگم که زنها از اندازه الت لذت نمیبرند.. چون من زن نیستم.. ولی همینقدر میدونم که آلت من( منظور , مسول اون تالار انگلیسی) بزرگ نیست... و با همین اندازه هم همسر من مشکل داره و از درد ناک بودن ورد آلت میگه... و من فکر میکنم اگر بزرگتر بود..اوضاع بدتر بود... البته گفته من میدانم که همانطور که خیلی مردان از پستانهای بزرگ زنان لذت میبند.. خیلی زنان هم از آلت های آنچنانی لذت میبند.. ولی در صد این زنان بسیار کم است.. و این فقط ظاهر قضیه هست.. برای اینکه همه از دیدن اندامهای تنومند ورزشکاران لذت میبند.

 • پاسخ سوم :

گفته که یک علتی که در جامعه اینطور القا شده که ارگاسم زنان به اندازه آلت ارتباط دارد( البته به غلط).. به خاطر جوکهائی هست که کم و بیش میشنویم.. وگرنه در عمل و در واقعیت اینطور نیست..دلیل دیگر اینکه .. چیزی که حیلی مردان نمیدانند مجرای رحم بانوان دارای سیستم عصب دهی ضعیفی است..چیزی که برای سکس بسیار لازم است.. و لی برعکس... کلیتوریس زنان دارای سیستم بسیار قوی است.. یعنی همانطوری که تحریک آلت مردان شدیدا آنها را تحریک میکند .. نقطه مقابل آن هم کلیتوریس زنان است...مهبل زنان آنقدر عصب دهی ضعیفی دارد که حتی گاهی بعضی عمل های جراحی کوچک را بدون بیحسی و بیهوشی انجام میدهند..بنار براین هر چقدر بیشتر کلیتوریس را تحریک کنید.. وی خیلی بهتر به ارگاسم میرسد.. برای همین است که بسیاری از زنان ازسکس دهانی همسرشان بی نهایت راضی هستند..دلیل دیگری که آورده شده این هست که خیلی از زنان فقط شنیدن که الت بزرگ باعث لذت بیشتر اونها میشه... ولی در عمل اینطور نیست... و این فقط تصور ذهنی اونهاست.. در باره کلیتوریس هم که حتما میدونید... برآمدگی بالای مجرای خروج ادارای زن هست... ارگانی بسیار شبیه آلت مرد.. چیزی که در دوران جنینی که جنسیت جنین معلوم نیست...نه مردانه است نه زنانه.. ولی بتدریج هویت خودشو پیدا میکنه.

سوال :

ممكنه سوال بنده زياد به اين بحث ربطي نداشته باشه اما ترجيح دادم براي اين سوال تاپيك جديدي باز نكنم! اول اينكه ميخواستم بدونم اصلا سايز الت به كدوم غده مربوطه؟؟ و ايا اين مهم كاملا ارثي است يا...؟ در ثاني ايا كم كاري و پر كاري غده تيروئيد به عنوان يك غده مهم در بدن انسان بر روي سايز الت تائير داره يا كه خير؟؟؟

جواب :

غده ای در مغز وجود داره که بعلت دستور های خاص ژنی در سن مشخصی از کودک که موقع بسته شدن نطفه مشخص شده...شروع به ترشح هورومونهای خاصی میکنه...این هورمون روی بیضه اثر میکنه تا متعاقبا هورمون دیگری به نام تستوسترون آزاد بشه... این هورمون هست مه باعث ظهور اندام های تناسلی مردانه میشه..صدای مردانه.. موی زهار .. عضلات..رشد آلت... اما این به این مفهوم نیست که با استفاده از هورمون تستوسترون میشه آلت تناسلی رو بزرگتر کرد.. فقط در موارد سالهای اولیه کودکی که آلتهای خیلی کوچک دیده میشه... یعنی کمتر از 2.5 سانتی متر در حال کشیده...از تستوسترون برای بزرگ کردن آلت استفاده میشه.

یکی از علل رشد نکردن اندام های تناسلی در دوران کودکی کم کاری تیروئید هست.. البته در چنین حالتی شاید خصوصیات مردانه نیز رشد پیدا نکرده اند..باز هم این مطلب به این مفهوم نیست که اگر فردی آلت کوچکی داره بره اسا تیروئید بده تا ببینه کم کاری داره یا نه..حتی اگه کم کاری هم داشته باشه باز هم دلیلی مبنی بر مصرف هورمون تیروئید به جهت افزایش طول و قطر آلت نیست.

سوال :

آيا براي افزايش طول آلت راه هاي فيزيكي بهتر از راه هاي داروپي جواب مي دهد و آيا اين دستگاه ها يا دستگاه هاي مشابه آن در ايران وجود دارد (مسئله کوچکی آلت از نظر جنسی شاید مهم نباشد ولی از نظر روحی برای مرد و شریک جنسی او خیلی مهم است ) ؟

جواب :

هیچ دستگاهی نمیتونه طول آلت را بزرگتر کنه..شما کافیه کمی با اندامهای اون قسمت آشنا باشید تا متوجهبشید که طرح چنین ادعائی ..جز اینکه باعث خنده بشه فایده دیگه ای نداره..منظورم خدای نکرده تمسخر شما نیست ..ولی دل بستن به چنین ادعا هائی باعث اتلاف وقت و پولتون میشه.

سوال :

شما درست می فرمائید ولی واقعیت این است که چنین دستگاه هایی وجود دارد که بیماران Micropenis می توانند استفاده کنند که اخیراً مطلع شدم (یک نمونه آن در ایران وجود دارد که مورد تایید وزارت بهداشت نیز است ) بنام وکیوم همراه.

جواب :

دستگاه واکیوم..برای کسانی استفاده میشه که مشکل نعوظ دارن..نه برای کسانی که آلت کوچک دارن..واینکه نوشته برای میکروپنیس استفاده میشه صحیح نیست..در باره میکروپنیس یعنی از حدود 7.5 سانتکمتر در حالت تحریک شده...تنها راه موجود جراحی هست.. که ما قبلا در باره اون صحبت کردیم که این عمل برای چه کسانی مناسب است... و روش اون چی هست.

سوال :

ميخواستم بدونم كه آيا براي حالت عادي آلت (راست نشده) نيز اندازه مشخصي تعريف شده يا نه؟

جواب :

انداره آلت در حالت شل کمکی یه حل مسیله ما نمیکند و اصلا نباید مورد توجه قرار گیرد، اندازه آلت 80% مردان بین 7.5 تا 18 است.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#15   Posted: 13 Jun 2011 12:36


 3 Star

ارسالها: 3620
99 درصد افرادي که به دليل کوچکي آلت خود به پزشک مراجعه مي‌کنند مشکلي ندارند
مسوول آموزش کلينيک دانشگاه شاهد با مهم توصيف کردن نقش تبليغات ماهواره‌اي در بروز مشکلات جنسي ميان زوجين، تصريح کرد: «99 درصد از افرادي که به دليل کوچکي اندازه آلت خود به پزشک مراجعه مي‌کنند، مشکلي ندارند و فقط تحت‌تاثير تبليغات نادرست قرار گرفته‌اند.»

دکتر محمدحسين اخوان‌تقوي در اينباره اظهار داشت: «اصولا مشکلات جنسي به دلايل مختلفي ميان زوجين به‌وجود مي‌آيد که يکي از آنها اختلالات جنسي است. اين اختلالات در طيف گسترده‌اي هم در زن و هم در مرد و هم ثانويه به اختلال همسر اتفاق مي‌افتند.»

وي در ادامه گفت: ‌«بسياري از مشکلات جنسي ميان زوجين، ناشي از باورها و نگرش و تصورات نادرست است که مي‌تواند به دلايل مختلفي از جمله تبليغات ماهواره‌ و برخي رسانه‌ها به‌وجود بيايد. مثل برخي تبليغات در مورد افزايش اندازه آلت تناسلي مرد. اين تبليغات موجب ايجاد تصور و توقع نادرست در فرد مي‌شود.»

قطر آلت تناسلی از طول آن مهم تر است!

قطر آلت تناسلی اهمیتی به مراتب بیش از طول آن دارد. به ویژه ی برای شریک جنسی. مطالعه ای که از سوی کمپانی کاندوم سازی دورکس انجام شده است، نشان می دهد که اندازه ی متوسط دور آلت تناسلی مردان 5.2 اینچ (برابر با حدود 13 سانتی متر) است. این مطالعه برای روی 3000 مرد از 27 ملیت گوناگون انجام شده است. بسیاری از مردان گمان می کنند که طول آلت تناسلی شان برای شریک جنسی شان اهمیت زیادی دارد. در حالی که آن چیز که باعث لذت بیشتر بانوان می شود، قطر آلت است و نه طول آن.

چه چیزی اندازه آلت تناسلی را تعیین می کند؟

اندازه‌ی آلت به وسیله‌ی ژنتیک مشخص می‌شود. اندازه‌ی آلت هم‌چنین در دوره‌ی بلوغ دچار تغییرات می‌شود. افزایش طول آلت در سنین حدود ۱۰ تا ۱۴ سالگی آغاز می‌شود البته در برخی از پسران این شروع می‌تواند کمی زودتر‌ یا دیرتر انجام‌ شود. بیضه‌ها شروع به رشد می‌کنند و موهای ناحیه‌ی شرم‌گاهی ظاهر می‌شوند. ابتدا افزایش طولی و سپس افزایش قطری آلت به آرامی آغاز می‌شود. طول آلت خوابیده در افراد بالغ بین ۳ تا ۴ اینچ است.نوجوانان باید یک یا دو سال پس از ثابت ماندن میزان قدشان صبر کنند تا اندازه‌ی نهایی آلتشان را بفهمند.

قسمت دوم : اندازه‌ی متوسط آلت مردان هسایز بدن و اندام می‌تواند روی اندازه‌ی آلت تاثیر بگذارد. اگر فردی اضافه وزن داشته باشد یا بسیار چاق و فربه باشد آلت او ممکن است بسیار کوچک‌تر به نظر برسد زیرا آلت توسط چاقی شخص فراگرفته شده یا اصلا در برگرفته شده است. این مورد در اصطلاح پزشکی آلت پنهان یا پوشیده نامیده می‌شود.


تعدادی از عوامل طبی نیز هستند که بر اندازه‌ی آلت تاثیر دارند. به عنوان مثال مسائلی در بدو تولد وجود دارد که نیاز به دخالت پزشکی دارد.آلت بسیار کوچک(حدود نیم اینچ یا ۱/۲۶ سانتی متر ) در زمان تولد یک مشکل ژنتیکی است که مشکل ساز می‌شود. آلت پوست دار (webbed penis) ،‌ آلت پنهان یا پوشیده و ... همگی شرایطی هستند که آلت اندازه‌ی نرمالی دارد ولی در ظاهر کوچک به نظر می‌رسد.اندازه‌ی طبیعی و نرمال آلت جنسی مردانه چه‌قدر است؟یکی از مشکلاتی که برای جواب دادن به این سوال شما وجود دارد این است که به دست آوردن آمار جهانی در مورد اندازه‌ی آلت (شق و خوابیده)‌چندان هم راحت نیست و معمولا آن‌چنان آمار علمیی به دست نمی‌آید. تعدادی نظرخواهی اینترنتی و هم‌چنین تحقیقات میدانیی در این مورد وجود دارد ولی به نظر نمی‌رسد که نتایج چندان دقیقی را به ما بدهد. معمولا نتایج از روی گفته‌های اشخاص درباره‌ی اندازه‌ی آلتشان جمع‌آوری می‌شوند که نتایج بستگی به میزان صداقت افراد دارد ولی به نظر می‌رسد در بسیاری موارد افراد تمایل به اغراق در اندازه‌ی آلتشان دارند.

اگر از شما بخواهند التتان را اندازه بگیرید و اندازه‌اش را بگویید چه خواهید کرد؟ آیا در صورت جواب دادن اندازه‌ی آن را به بالا رُند می‌کنید یا پایین؟

اندازه‌ی آلت خوابیده هرگز بیان‌گر اندازه‌ی آلت عمود شده (یا به اصطلاح شق شده) نیست. در بعضی از مردان تقریبا اندازه‌ی آلتشان در حالت شل وخوابیده و شق شده تفاوتی با هم نمی‌کند. در عده‌ی دیگری از مردان آلت خوابیده و شل ممکن است کوچک باشد اما در حالت شق شده بسیار بزرگ‌تر شود. مساله جالب این است که معمولا اندازه‌ی آلت در حالت خوابیده و شل است که مردان را نگران می‌کند. اندازه‌ی آلت در ظول اعمال جنسی و با تحریک از حالت شل به حالت عمد وشق به تدریج زیاد می‌شود.به هر حال برای آن‌ها که هنوز نگرانند در این‌جا یک آمار خام ارائه می‌کنیم : متوسط اندازه‌ی آلت مردان در حالت خوابیده بین ۶ تا ۱۰ سانتی‌متر و در حالت شق شده بین ۱۰ تا ۲۰ سانتی‌متر می‌باشد.

میانگین طول آلت تناسلی مردان در تمام جهان!


در ایــــــن نقشه میانگین طول آلت های تناسلی در تمام جهان را مشاهده می کنید.ایران در رده های میانی قرار دارد-کمترین طول چین و بیشترین ها سودان و کلمبیا و ...در اروپا مجارها بیشترین طول آلت را دارند.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#16   Posted: 13 Jun 2011 12:54


 3 Star

ارسالها: 3620
کوچک بودن کیر (پرسش و پاسخ)
من 38 ساله هستم اما اندام تناسلي‌ام رشد نكرده و در وضعيت كودكي باقي مانده است؛ در حالت نعوظ 4 سانتي‌متر است و زماني كه از اين حالت خارج مي‌شود، مانند آلت يک نوزاد است. آيا براي بيماري من درماني وجود دارد؟

من به پزشكان زيادي مراجعه كرده‌ام که برخي دارو تجويز كرده‌اند و برخي گفته‌اند وزن كم كن و برخي گفته‌اند جراحي کن! بارها داروهايي مصرف كرده‌ام که ثمربخش نبوده و دستگاه‌هاي توانبخشي‌اي هم كه اكنون وجود دارند برايم قابل استفاده نيستند. لطفا راهنمايي‌ام كنيدبا توجه به شرح‌حالي که اين خواننده گرامي ‌ارائه کرده‌اند، به نظر مي‌رسد که دچار کوچکي واقعي آلت تناسلي هستند ولي متاسفانه خيلي دير نسبت به درمان مشکل خود اقدام کرد‌ه‌اند. در يک دهه اخير، بسياري از مردان نسبت درباره اندازه دستگاه تناسلي خود اظهار نگراني مي‌کنند و کم نيستند والدين پسربچه‌هايي که آنها نيز همين نگراني را دارند. کوچکي واقعي اندازه دستگاه تناسلي در مردان مي‌تواند سبب تبعات رواني ناگوار و مشکلات عديده در زندگي زناشويي شود.

البته مثل هر بيماري ديگري، کوچکي واقعي دستگاه تناسلي در مردان يا «کوچکي مرضي دستگاه تناسلي» تعريف علمي ‌خاص خودش را دارد و صرف ادعاي فرد دليل وجود مشکل در وي نيست. ممکن است که فرد انتظارات خاصي از خود داشته باشد ولي اين دليلي بر وجود بيماري نيست. هر پسربچه بالاي 1سال که طول دستگاه تناسلي اش در حالت کشيده، کمتر از 9/1 سانتي‌متر است، بايد مورد بررسي قرار گيرد.

علل زيادي براي كوچك بودن آلت تناسلي پسر‌بچه‌ها وجود دارد که اگر به موقع تشخيص داده شوند، کمک زيادي مي‌توان به اين کودکان کرد. امروزه با پيشرفت تکنولوژي، حتي مي‌توان در ماه‌هاي آخر بارداري با سونوگرافي در داخل رحم مادر اين بيماري را در جنين پسر تشخيص داد.

نکته قابل‌ذکر اين است که در کودکان چاق، آلت تناسلي در زير چربي ناحيه عانه مخفي مي‌شود که اصطلاحا به آن «آلت تناسلي دفن‌شده يا مخفي‌‌شده» مي‌گويند و اين با آلت تناسلي کوچک تفاوت دارد. در بسياري از موارد با بزرگ‌شدن کودک و کاهش وزن وي اين مشکل برطرف مي‌شود ولي گاهي اوقات جهت برطرف شدن آن به عمل جراحي نياز دارد.

تشخيص زودرس و به موقع «کوچکي واقعي دستگاه تناسلي» داراي اهميت بسيار زيادي است، چون با درمان مناسب و به موقع، اين کودکان تقريبا دستگاه تناسلي طبيعي خواهند داشت. اندازه آلت تناسلي در سن بلوغ رابطه مستقيم با زمان درمان دارد. هرچه درمان زودتر انجام شود، اندازه آلت تناسلي در سن بلوغ نزديک‌تر به ميزان طبيعي خواهد بود.

براي درمان «کوچکي واقعي آلت تناسلي» 2 راه وجود دارد؛ يکي دارودرماني است که معمولا تا قبل از 14 سالگي موثر است و ديگري عمل جراحي است که بعد از سن بلوغ انجام مي‌شود. هيچ دستگاهي که مورد تاييد مجامع علمي ‌معتبر باشد، جهت تغيير اندازه آلت‌تناسلي وجود ندارد. دستگاه‌هايي که در اينترنت يا شبکه‌هاي ماهواره‌اي تبليغ مي‌شوند هيچ نتيجه و کارکردي ندارند. اين دستگاه‌ها نه تنها بي‌فايده هستند، بلکه در مواردي عوارض زيانبار شديدي را نيز به همراه دارند.

ضمن اينکه اخيرا عده‌اي سودجو، داروهايي را تبليغ و عنوان مي‌کنند که اين داروها صددرصد موثر و تضميني هستند ولي به نظر بنده هيچ تضميني وجود ندارد.اين خواننده گرامي‌ نيز در ابتدا بايد وزن خود را کاهش دهد (وزن ايده‌آل به طور تقريبي= قد منهاي 100) و سپس تحت عمل جراحي قرار گيرد. در پايان نيز لازم به ذکر است که عمل جراحي البته کمک‌کننده است ولي به هيچ‌وجه حالت طبيعي را در مرد ايجاد نمي‌کند.

متوسط طول طبيعي آلت‌ مردان :

در حالت کشيده با دست (بر حسب سانتي‌متر)

 • جنين 30 هفته : 1.5 سانت
 • جنین 34 هفته : 1.5 سانت
 • نوزاد : 1.5 سانت
 • کودک 6 ماهه : 1.9 سانت
 • کودک 1 ساله : 2.3 سانت
 • کودک 2 ساله : 2.6 سانت
 • کودک 3 ساله : 2.9 سانت
 • کودک 4 ساله : 3.3 سانت
 • کودک 5 ساله : 3.5 سانت
 • کودک 6 ساله : 3.8 سانت
 • کودک 7 ساله : 3.9 سانت
 • کودک 8 ساله : 3.7 سانت
 • کودک 9 ساله : 3.8 سانت
 • کودک 10 ساله: 3.8 سانت
 • بالغ : 9.3 سانت

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 مرد
#17   Posted: 13 Jun 2011 12:55


 3 Star

ارسالها: 3620
اندازه گیری آلت
گزارشاتی که در مورد اندازه متوسط آلت منتشر شده متفاوت هست . به علت این هست که در زمان های مختلفی گرفته شده و در نعوظ های متفاوت و روز های متفاوتی انجام شده است.باید فاکتور هائی که معمولا در اندازه گیری آلت باید وجود داشته باشه در همه تحقیقات یکسان باشه که تابحال نبوده... مثل سطح تحریک جنسی ,در چه زمانی از 24 ساعت انجام شده ,شرایط اتاق ,تعداد مقاربت ,روش اندازه گیری یکسان. منظور اینکه با اینکه به نظر میرسه روش اندازه گیری ساده هست و نباید متفاوت باشه با اینحال روش ها در تحقیقات مختلف متفاوت هست.

اندازه گیری طول آلت :

باید شخص ایستاده باشه و آلت بطور موازی کف زمین باشد و در حالت نعوظ.باید از جائی که تنه آلت در شکم شروع می شود اندازه گیری شود تا انتهای کلاهک و نوک آن.اگر از کناره ها و یا از سطح پائینی اندازه گیری شود یا در حالت نشسته و خوابیده باشد قابل قبول نیست.

اندازه گیری قطر آلت :

باید در نعوظ کامل گرفته شود.گزارشات در این زمینه هم متفاوت است. عده ای قطر کلاهک را گزارش می کنند , عده ای تنه را گزارش می کنند و عده ای ابتدای تنه آلت در شکم را گزارش می کنند.

مشکلات در اندازه گیری :

باید حتما حالت نعوظ باشد برای اندازه گیری.یک پزشک برزیلی برای تحقیقش دارویی را به آلت تزریق کرده تا بتواند هم حالت نعظ ایجاد کند و هم اینکه شرایط را برای همه یکسان کند.بعضی ها حالت کشیده شده شل را ملاک قرار می دهند یعنی تا جائی که کشیده می شود. اگر از خود مردان بخواهند که خودشان گزارش کنند این گزارشات قابل اعتماد نیست چون مردان معمولا تمایل دارند که اندازه های بیشتری را گزارش کنند.

مطالعات و تحقیقات :

نتایج مطالعات نشان داده است که اغلب مردان طول آلت تناسلی در حد 15-12.9 سانت دارند.و با ضریب اطمینان 95% بین 10.7-19 هستند.قطر آلت بطور متوسط 12.3 سانت در حالت نعوظ هست.از نظر آماری اندازه متوسط قطر آلت کمی بیش از اندازه میانگین است.

اندازه در زمان تولد :

متوسط اندازه آلت پسران در حالت کشیده شده در هنگام تولد 4 سانت است.90% پسران در حد بین 5.5-2.4 هستند. اگر قرار باشد رشد آلت مشکل داشته باشد معمولا بین سنین 5-0 سال خود را نشان خواهد داد ندرتا این مسئله بین 5 سالگی و بلوغ خواهد بود.متوسط اندازه آلت در ابتدای بلوغ 6 سانت است که ظرف 5 سال به اندازه طبیعی بالغین خواهد رسید.

بالا رفتن سن :

به نظر نمیرسه سن تاثیر قابل ملاحظه ای روی اندازه آلت داشته باشد.مطالعات شخصی و محدود گزارش کرده اند که ممکنه با افزایش سن کوچک شدن آلت اتفاق بی افتد و لی Wylie and Eardley که تعداد بیشتری از مطالعات را بررسی کرده اند چنین ارتباطی را پیدا نکرده اند.

گزارش مطالعات رسمی درباره اندازه آلت تناسلی :

در سال 96 در مجله ارولوژی گزارش شد که متوسط اندازه آلت مردان 12.9 سانت است.در ادامه اینطور نتیجه گیری شد که حالت شل نباید برای این مورد در نظر گرفته شود و صرفا باید در حالت نعوظ باشد.این مطالعه جهت پاسخ به افرادی انجام شده بود که نگرانی از بابت اندازه آلت خودشان داشتند، مطالعه دیگری که در سال 2000 در مجله ارولوژی منتشر شده اندازه متوسط را 13.6 گزارش کرد.

مطالعه دیگری که توسط یک شرکت تولید کننده کاندوم بنام LifeStyles انجام شد متوسط را 14.9 با انحراف معیار 2.1 سانت گزارش کرده است.این مطالعه به منظور تهیه کاندوم مناسب مردان اجرا شده بود ،مطالعه ای که یک شرکت تولید کننده کاندوم بنام Cancún LifeStyle در باره قطر آلت انجام داده است گزارش کرده است که قطر متوسط آلت 12.63 سانت است در حالت نعوظ.با انحراف معیاری در حدود 1.3 سانت. مطالعات مشابه تقریبا نتایج یکسانی داشته است . این مطالعات قطر آلت را در حالت نعوظ و از وسط تنه آلت اندازه گیری کرده اند.مثل مورد طول , در این مورد هم متوسط اندازه ای که مردان خودشان گزارش کرده اند کمی از نتایج تحقیقات رسمی بیشتر بوده است.

اندازه در حالت شل :

یک مطالعه گفته است که در حالت شل طول آلت باید 8.9 سانت باشد.اندازه آلت در حالت شل ارتباطی به اندازه در حالت نعوظ ندارد.بعضی از اندازه های کم در حال شل ممکن است در حالت نعوظ به حد غیر قابل انتظار بزرگ باشند و بر عکس آن هم هست ،یعنی ممکن است آلتی در حالتی شل به نظر از بقیه بزرگتر باشد ولی در حال نعوظ به حد انتظار نرسد هم آلت و هم کیسه بیضه به سرما و تغییرات درجه حرارت حساس هستند و ممکنه در سرما به اصطلاح چروکیده شوند و این چروکیدگی به خاطر عضلات اون قسمت هست بنام عضلات کرماستر.همین حالت ممکنه است در کسانی که زیاد روی زین دوچرخه مینشینند ویا فشار زیادی به دستگاه تنسلی وارد می کنند اتفاق بیفتد و باعث انقباض آلت و بیضه شود حالتی که به انگلیسی gym balls و یا saddle balls گفته می شود.حتی اگر به غلط از زین استفاده شود ممکن است اختلال نعوظ بدهد.اگر آلت به حد بیش ازحد انتظاری از حالت شل در حالت نعوظ بزرگ شود اصطلاح growers برای آنها بکار می رود و اگر کمتر از حد انتشار باشد اصطلاح showers بکار می رود.

جراحی بزرگ کردن آلت :

سالهاست که در باره عمل های جراحی که برای افزایش طول آلت تناسلی انجام می شود موسوم به enhancement phalloplasty و همچنین عمل هائی که برای افزایش قطر آلت تناسلی انجام می شود موسوم به girth enhancement مقالاتی ارائه می شود.در مطالعه ای که در کلینیک ارولوژی دکتر St. Peter's در لندن انجام شده به این نتیجه رسیده اند که اغلب کسانی که این عمل ها را انجام داده اند از نتیجه عمل راضی نبوده اند.

تقریبا یک سوم تا نصف تنه آلت تناسلی داخل بدن قرار دارد.و در داخل وصل هست به زیر سطح استخانی بنام pubic bone.اگر قرار باشد عمل جراحی برای افزایش طول انجام بشود باید دو لیگامان بنام fundiform ligament و suspensory ligament که وصل هستند به دو جسم غاری که باعث نعوظ می شوند...برداشته شوند. لیگا مان suspensory ligament باعث می شود که تنه آلت قوس بیشتری در زیر استخوان pubic bone پیدا کند.آزاد کردن این لیگانان باعث افزایش طول می شود و ممکنه به این ترتیب طول آلت به 30-20 سانت هم برسد. ولی این فقط ظاهر قضیه هست و بیشتر جنبه تئوری دارد چون در عمل 70% داوطلبان از نتیجه کار راضی نبوده اندعمل آزاد لیگامان هائی که اشاره کردم عمل کم خطری نیست.مهمترین خطر از دست رفتن قدرت نعوظ هست.


در عین حال غیر از این روش , روش های دیگری هم مثل لپوساکشن چربی های ناحیه عانه و عمل skin redistribution هم برای افزایش طول آلت تناسلی انجام می شود ولی برای چه کسانی ؟ کسانی که خیلی چاق هستند و کسانی که پوست این منطقه ناهنجاریهای خاصی پیدا کرده است.

به همین دلیل عمل افزایش طول الت تناسلی برای کسانی که سالم هستند بشدت منع می شود. کسانی که ناهنجاریهای مادرزادی آلت دارند ,کسانی که دچار حادثه و ضربه ای شده اند , و همینطور کسانی که بشدت از مشکل اختلال نعوظ رنج می برند ممکن است از یکی از سه روش جراحی که اشاره کردیم سود ببرند.

میکرو پنیس :

مرد بالغی که در حالت نعوظ اندازه آلت کمتر از 7 سانت داشته باشد وظاهر و عملکرد نرمال داشته باشد میکرو پنیس گفته می شود.اختلال غد هیپوفیز ,اختلال در ترشح گنادو تروپین ها ,درجات متوسطی از عدم حساسیت به هورمون های مردانه ,بعضی از بیماریهای ژنتیکی از جمله دلائل مطرح هستند.بعضی از این اختلالات به کمک هورمون تستوسترون و هورمون رشد در همان ابتدای تولد درمان شده است.در مقاله ای که در سال 2004 در مجله ارلوژی در همین زمینه منتشر شد به روش جراحی جدیدی اشاره شده است که باعث می شود این مردان هم از زندگی جنسی بهتری لذت ببرند و هم اینکه توان ایستاده ادرار کردن را داشته باشند( قابل ذکر اینکه توالت های عمومی در بعضی کشور ها برای حالت ایستاده ادرار کردن تدارک دیده شده است).

اندازه آلت و استفاده از کاندوم :

مطالعات متعددی در باره پاره شده کاندوم انجام شده است.به نظر میرسد اندازه آلت نقش مهمی در پاره شدن و سر خوردن کاندوم دارد.گرچه خیلی از کاندوم ها مخصوصا نوع لاتکس , توانائی زیادی در کشیده شدن دارند ,ولی به هر حال احتمال ایجاد اصطکاک و سایش به علت عدم وجود محیط نرم وجود دارد.در مطالعه ای که به همین منظور و مخصوصا در کسانی که سکس دهانی داشتند انجام شد مشخص که بیشتر پاره شدن های کاندوم نه به خاطر اندازه آلت بلکه به خاطر نرم نبودن محیط آلت است 1.34% کسانی که از کاندوم استفاده می کنند با مشکل پاره شدن و 2 % با مشکل سر خوردن کاندوم مواجه هستند.کلا با آمار 3.39% آمار شکست در استفاده از کاندوم.اندازه آلت تاثیری در سر خوردن ندارد ولی قطر آلت ارتباط با پاره شدن دارد.


به نقل از ویکی پیدا
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#18   Posted: 1 Jul 2011 21:34


 1 Star

ارسالها: 74
eteraf1984: یکی از دوستان میگفت عربها که آلتشون بزرگه بدلیل اینه که از بچگی شورت پاشون نیست و همیشه آلتشون آویزونه و همین باعث بزرگ شدن آلتشون میشه
كرم خاكی رو به اندازه یك مشت تو جایی كه نور خورشید بهش نرسه خشكش كنید. بعد خشك شدن با یه چیزی شبیه هاون پودرش كنید،بعد پودر شدن با روغن بز یا روغن زیتون و دارچین و خشك شده گل نیلوفری خمیر درست كنید و جلوی خورشید به حالت جلق زدن رو كیرتون ماساژ بدین.اینو از یه نفر كار درست كه با هزار خواهش بهم گفت.من خودم فروشگاه تجهیزات پزشكی دارم و می دونم همه این دستگاهها بی فایده هستش كه تو بازاره.
عاشق جوراب مشکی نازک زنونه
 
     
  
 مرد
#19   Posted: 4 Oct 2011 22:43


 1 Star

ارسالها: 52
سایز طبیعی الت اینطور که من فهمیدم 10تا15سانته زیر 7,5سانته که میکرو منیسه و مشکل داره و بالای 20 سانت هم مزخرف و درد اوره خیلیا سایزشونو دوروغ میگن بزار رک بگم زیر 7,5 بسیار کوچک 7,5 تا 11 کوچک 11تا 14,5 متوسط که اکثر مردم دنیا هستن 14,5 تا 18 بزرگ ایده ال و عالی 18 تا 21 بسیار بزرگ و کم کار امد که تعداد این افراد کمه 21 به بالا که باید جاشون باشین و بدونین چه بدبختی میکشن و یه نوع ناتوانیه. بله ناتوانی!!!


راستی موثر ترین روش پنی مور. peni more هست که خیلی دنگ و فنگ داره من انجام دادم توی 1 ماه نیم سانت!!!
ماله من الان 16با مشکل چربی پنهان و بدون چربی 19 که فهمیدم مشکل سازه حالا که میبینم همون بهتر که مشکل الت پنهان دارم و الا 19!!! حیلی ضایست.
من یه جوون پیرم!!!
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 مرد
#20   Posted: 28 Oct 2011 20:21


 3 Star

ارسالها: 3620
whitebeard_224: عزیزم درسته که طریقه ارضا کردن مهمه ولی بزرگ بودن کیر حال بیشتری به شریک جنسی میده،البته خیلی بزرگ بودنشم بعث اذیت شدنش میشه
به نظرمن سایز الت مهم نیست مهم اینه که چطور شریکتو ارضا کنی.

animator7310: سلام یه سوال از دوستان داشتم دستگاه لارجر باكس چطور هست می خواستم 150 تومن بدم میگن نتیجه خوبه عوارض هم نداره میشه از دوستان راهنمایی كنید ؟
ماندگاری نداره و باید همیشه استفاد کنی در ضمن به سن شما هم بستگی داره...

shahab247: آقای مدیر و ذیگران راه هایی كه میفرمایید خوب بله میدونیم وجود داره اما كدوم جواب داده یعنی خودتون استفاده كردین و جواب داده ...مثلا همین روش ورزش رو خودتون تا حالا انجام دادین و جواب گرفتین یا نه !؟
من امتحان نکردم دوست عزیز دیگران رو نمیدونم

hamid2043263: واسه من 17 سانته
از دوستان یه سوال دارم؟

واسه من خوابیدش 11.5 سانته ولی وقتی راست میشه میشه 17 سانت.
حالا سوالم اینه كه اگه قرص وایاگرا استفاده كنم، تا چند سانت راست میشه؟
جواب بدین ممنون میشم
دوست عزیز قرص ویاگرا برای این هستش كه آلت شما تا سیخ بماند..اندازه كه بیشتر نمیشه همون 17 سانت میمونه

hamid2043263: دوست عزیز اگه به سیخ بودن باشه كه واسه خودش كلی سیخه. بعد تو اطلاعات قرص وایاگرا نوشته كه یكی از كاراش افزایش طول آلته.
حالا از دوستان كسی هست جواب ما رو بده
درود
برای توجیح دوباره جوابتون رو میدم.منظور از بزرگ کردن از خواص ویاگرا این هستش که به بزرگترین حدی میشود که زمان سیخ شدن آلت شما شده هست..ولی مدت زمان بیشتری راست میمونه.نسبت به زمان معمولی..امیدوارم متوجه شده باشید

vf_1360: من الان شکم دارم احساس میکنم از وقتی شکمم بزرگ شده کیرم کوچیک شده بنظر شما حدس من درسته
کوچیک نشده چرجی های دور رونی و زیر شکمی بدنته که قدری آلتتو احاطه کرده و اینطور بنظر میرسه که کوچیک شده.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
صفحه  صفحه 2 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

بزرگ كردن کیر! (رويا يا واقعيت)؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2022 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA

انجمن لوتی   18+

قبل از بازدید از این وب سایت، شما تأیید می کنید که حداقل 18 ساله و در سن قانونی هستید و شرایط و ضوابط و قانون حریم خصوصی (قوانین انجمن) را مطالعه کرده اید. و در ضمن موافقت می‌کنید که این وب‌سایت از کوکی‌ها (cookies) استفاده کند تا در صورت لزوم بتواند عملکردهای ضروری و بهبود و ارتقا تجربه شما را فراهم کند. در ضمن شما متوجه هستید و می پذیرید که این وب سایت هیچ یک از اطلاعات شخصی یا حساس شما را جمع آوری نخواهد کرد.