انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Sexology - سکسولوژی
  
صفحه  صفحه 1 از 3:  1  2  3  پسین »

حرف های در گوشی به اقایان و خانمها ؟؟؟؟؟(قابل توجه متاهلین )


مرد

 
  • خانمها توجه كنید سعی كنید جلو ی خانواده تان از شوهرتون تعریف كنید تا باعث حرمت شكنی او نشوید.
  • خانمها در سكس سعی كنید پیش قدم شوید.
  • خانم ها سعی كنن بدون در نظر گرفتن دلیل انجام كار فقط غر نزنن.
  • به جای ایفای نقش مادرانه یه خورده همدم باشین.
  • مردا خیلی وقتا از این میترسن كه مدام باید باز خواست بشن و باز جر و بحث.
  • خانم ها یادتون باشه كه شما همسر هستید و نه مادر (برای شوهرتون).

     
  ویرایش شده توسط: master_arad   
زن

 
afshin36: با سلام به همه دوستان . بااحترام بنظر همه باید عرض کنم بدلیل نقش مدیریتی مرد در یک رابطه عاشقانه این جنس مذکره که باید به این رابطه طراوت هیجان لذت و حالات شگفت آوری رو ببخشه تا خانم طرف مقابل متاثر از این موراد به اوج تمنیات عاشقانش برسه و خودش و بالطبع همسرشو به اوج لذت و یک رابطه بینظیر برسونه. ممنون از همتون .
آقایون مناسبتها رو توی یادآوری گوشیشون ثبت کنن تا هیچوقت فراموش نکنن،هدیه ی بامناسبت و بی مناسبت محبت ایجاد میکنه
یکی بهش زنگ بزنه....بگه هنوز عاشقشم!
     
  
زن

 
mp_sh: یه نصیحت به زنها اگه میخوایین شوهرتون بهتون خیانت نكنه نزارین كمرش پر بشه حداقل هفته ای دوسه مرتبهبه شوهراتون بدین
به نظر من سكس با علاقه و محبت كه همراه باشه حرف نداره.
من هم خدایی دارم
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
مرد

 
samsami2011: بابا مرد بیچاره ای كه همش سر كار حال لاس زدن قبل از كردن رو نداره شما خانمها باید با نوازش پیشقدم بشید
آقایون خانوما1 فانتزی سکسی یادتون نره. برای انواع روشها جهت ایجاد تنوع در سکس به من مراجعه کنید
     
  
مرد

 
اهمیت پیش نوازی در رابطه جنسی و ازدواج
آیا شما و همسرتان احساس می کنید که زندگی مشترکتان میل و رغبت و گرما و انرژی خود را از دست داده است؟ آیا اشتیاق و فضای رمانتیک رابطه ی خود را از دست رفته تصور می کنید؟ تصور بر این است که وقتی چند سال از زندگی مشترک دو نفر می گذرد، یک چنین حالتی بوجود می آید. اکثر زوج ها می گویند که در ابتدا رابطه ی آنها خیلی گرم و پر شور بوده است؛ اما چه اتفاقی افتاده؟ چه چیزی شور و هیجان ابتدایی را از آنها گرفته؟ پاسخ این سوال کاملاً ساده و قابل درک است.

در ابتدای رابطه طرفین در حال درک و یافتن خصوصیات یکدیگر هستند. آنها تمایل دارند که مرزها و محدوده های یکدیگر را شناسایی کنند. بیشتر زوج ها از زمانی که با یکدیگر آشنا می شوند، تا وقتی که با هم ازدواج می کنند، هیچ گونه رابطه ی جنسی با هم برقرار نمی کنند؛ اما آیا این امر بدان معناست که در دروران عقد هم نمی توانند به هیچ وجه یکدیگر را لمس کنند؟ اصلاً؛ این دقیقاً همان کاری است که در این دوران باید انجام دهند. آنها باید یکدیگر را لمس کرده و نوازش کنند. یکدیگر را در آغوش بگیرند و ببوسند. میل خود را نسبت به دیگری ابراز کنند، و به طرف مقابل نشان دهند که احساس زیادی نسبت به او دارند.

زمانیکه زوجین به مرحله ی معاشقه برسند، از تحریک پذیری بالایی نسبت به هم برخوردار خواهند بود. این مسئله به دلیل امری فرای شیمی مطلوب فی ما بین بوجود می آید و می توان گفت که بخش اعظمی از آن به دلیل نوازش کردن ها و در آغوش گرفتن ها بوجود می آید. دوران ابتدایی ازدواج سرشار است از حمام های آب گرم دو نفره و معاشقه های طولانی مدت. اما چرا پس از مدتی همه چیز ناپدید می شود؟

من تصور می کنم که دلیل اصلی این امر که میل و اشتیاق برای ارتباط جنسی پس از چندی در میان زوجین از بین می رود این است که شرکای جنسی دیگر برای هم جدید و باروح و پرنشاط نیستند.

زوجین دیگر مانند گذشته همدیگر را لمس نمی کنند، در آغوش نمی گیرند، و ناز و نوازش نمی کنند. به نظر می رسد که فقط به این خاطر به رختخواب می روند که ارضا شوند و هیچ چیز دیگر برایشان مهم نیست. آیا آنها فراموش کرده اند که ارگاسم تنها بخش ناچیزی از ارتباط جنسی است؟

رابطه ی جنسی به این دلیل در ابتدای آشنایی از جذابیت بالایی برخوردار است چرا که در آن نوازش و لمس کردن و در آغوش گرفتن زیادی وجود دارد. به این امور به طور کلی "پیش نوازی" اطلاق می شود؛ اما چقدر اتفاق می افتد که زوج هایی که برای 10 سال یا بیشتر با هم ازدواج کرده اند، چنین کارهایی را برای هم انجام دهند؟ اگر بخواهیم صادقانه به این پرسش پاسخ دهیم، باید بگوییم که به ندرت چنین اتفاقی روی میدهد. چقدر اتفاق می افتد که یکدیگر را در آغوش بگیرند و شیطنتت به خرج دهند؟ متاسفانه به ندرت.

اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد؛ شما اگر بیستمین سال زندگی مشترکتان را نیز می گذارانید این توانایی را دارید که اشتیاق و تمایلی که در ماه عسل داشتید را به زندگی خود بازگردانید! تنها چیزی که به آن نیازدارید قدری پیش نوازی است.

در حقیقت پیش نوازی بخش مهمی از یک ارتباط جنسی موفقیت آمیز را تشکیل میدهد. چیزی است که سبب می شود طرف مقابل بیش از پیش تحریک شود. حرکت کوچکی است که سبب می شود میل طرف مقابل به شما دو چندان شود. زمانیکه فقط به بستر رفته و همه چیز را با مقاربت شروع کنیم، نباید انتظار باشیم که تحریک شویم و به اوج لذت جنسی دست پیدا کنیم. این امکان وجود دارد که برخی از افراد حتی موفق شوند به ارگاسم نیز برسند، اما باید نیمی از وقت خود را صرف تحریک کردن خود و طرف مقابل بکنند.این کار فاصله زیادی با یک معاشقه ی رمانتیک دارد.

اما اگر ارتباط جنسی خود را با قدری پیش نوازی بیامیزید، آنوقت پیش از مقاربت هر دو نفر به مرحله ی تحریک شدگی می رسند. هر دو نفر آماده هستند، تمایل دارند و به اندازه ی کافی برانگیخته شده اند. این امر سبب می شود رابطه بهتری را برقرار کرده و هر دو نفر رضایت بیشتری را از ارتباط خود احساس کنند.

پیش نوازی چیزی نیست که حتماً لازم باشد آنرا قبل از ارتباط جنسی شروع کنید. پیش نوازی را حتی می توانید صبح شروع کنید، حتی اگر تا پایان شب نتوانید رابطه ی جنسی برقرار کنید. به خاطر داشته باشید که همان نوازش ها، در آغوش گرفتن ها و بوسه های کوچک هستند که تمایل و برانگیختگی زیادی در طرف مقابل ایجاد می کنند. خوب شروع کنید و حتی زمانیکه در حال تماشای فیلم هستید دستتان را بر روی پای معشوقه تان بگذارید. بوسه های آرام و لطیف از او بگیرید و کمی شیطنت کنید و یا حتی خیلی زیاد... فقط فراموش نکنید که مهمترین قسمت یک رابطه جنسی رضایت بخش، چیزی نیست جز.... پیش نوازی! .
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
اهمیت فراهم کردن مقدمات مقاربت
مهم ترین مسئله در روابط جنسی و زناشویی ، آماده کردن مقدمات آن است. مردان و بویژه زنان همیشه آماده عشق بازی با فراغت کامل نیستند و باید مقدماتی را برای اینکار فراهم آورد.

به گزارش سلامت نیوز دکتر روت روان درمانگر و استاد دانشگاه نیویورک و دانشگاه پرنسیتون می گوید این قضیه به خصوص برای زنان بسیار مهم است چرا که کمک موثری در به ارگاسم رسیدن آنان می کنند.

این امر در زنان به دلیل اینکه اغلب تمایلات جنسی کافی ندارند، برای آماده شدن ذهن و بدن برای برقراری یک رابطه جنسی موفق بسیار ضروریست برای انجام یک رابطه جنسی بهتر باید زنان را در آغوش گرفت و بوسید و به او کمک کرد تا آمادگی لازم برای یک مقاربت آسان را پیدا کند.

او همچنین می گوید: یک زن نیاز دارد، اطمینان عاطفی کافی از کسی که با او رابطه جنسی دارد داشته باشد. به دلیل اینکه جریان خون در آلت تناسلی زن و مرد بیشتر است و با تحریک آن می تواند به ارگاسم بهتری دست یافت .
بسیاری از زوج های از تحریک مناطق حساس و شهوانی جنسی خود خجالت می کشند نقاطی نظیر نوک سینه ها ، مقعد، پشت گردن و... اما باید به یاد داشته باشید. که تنها با مقدمه خوب می توانید به نتیجه برسید . تحریک و ارگاسم دومقوله جدانشدنی از یکدیگر هستند.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
سكس صرفا رفع نیازهای جنسی طرفین نیست بلكه عشق بازی است كه هنگام رابطه جنسی فعل وانفعالات شیمیایی كه دربدن بوجود میاد باعث ایجاد حس عاطفی بین طرفین میشود چنانچه طرفین ازروابط جنسی خویش رضایت كامل داشته باشند مهرومحبت یكدیگررادردل هم كاشته اند
     
  ویرایش شده توسط: daryoushf   
مرد

 
همیشه سعی کنید هر زمان ابراز علاقه کنید به همسرتان و تنوع داشته باشید تا زندگی زیبا شود
من که اینکارارو میکنم و زندگیم خیلی خوبه
این كاربر به علت تخلف در قوانین انجمن بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     
  
مرد

 
وقتی مجرد بودم پدر و مادر و خواهر داشتم ولی چون همسر نداشتم یه جایی از زندگیم احساس کمبود داشتم،ازدواج کردم تا همه رو داشته باشم،خونوادم کم محلم میکنه که تو زن داری برو با زنت،زنم کم محلم میکنه چرا خونوادت کم محلمون میکنن و چقدر تنهایم و چه شیرین است وصال به معبود و خلاصی از این بند.

----

میدونین چرا مردای مجرد میخان ازدواج کنن اما متاهل ها میگن چه غلطی کردیم؟

وقتی مجردی مادرت میگه ازدواج کن پسرم سرو سامون بگیری من افتاب لب بومم و ...
وقتی ازدواج کردی : هان زنت ال کرد زنت بل کرد یا من انتخاب کن یا زنت،زنتم میگه مادرت ال کرد بل کرد یا من یا ننت اینورت مادره،اونورت همسرت،خدا شرط بهشت رفتن هم رضایت هردوی اینا گذاشته،واسه اینه که نمیشه دوتاشون رو راضی کرد،یه کم مردا رو درک کنین.

----

چقدر سخته وقتی بیرونی دخترای آرایش کرده با ناز و عشوه برات بخندن ولی وقتی میای تو خونه التماس کنی زنت برات آرایش کنه و بخنده و اون بگه حال ندارم،نه که یکبار دوبار،بلکه همه زندگیت و سخت تر از اون اینکه عاشق همسرت باشی و بهش خیانت نکنی و دوسش داشته باشی،خانوما برای همسرتون بخندین.

مرسی
خدایا

آنکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت

در تنهاترین تنهاییش تنهای تنهایش نذار
     
  
زن

 
۱-دنبال تنوع در سکس باشید
۲-هیچ چیز به اندازه سرعت آقایون زن هارو ازار نمی ده
سرعت در سکس، رانندگی، بیرون رفتن، خرید ، راه رفتن و همه چیز
می دونم ذات مرد سریع و زات زن ریلکسه
تو رو خدا زنارو درک کنید
می دونید چر زنا از موش می ترسن به خاطر سرعتش نه خود موش
وقتی که من عاشق شدم
شیطان به نامم سجده کرد!
آدم زمینی تر شد و
عالم به آدم، سجده کرد!
     
  
صفحه  صفحه 1 از 3:  1  2  3  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

حرف های در گوشی به اقایان و خانمها ؟؟؟؟؟(قابل توجه متاهلین )

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA