Sexology - سکسولوژی

آیا زنان هم مانند مردان شبها خواب میبینند و ارگاسم میشوند؟


صفحه  صفحه 1 از 7:  1  2  3  4  5  6  7  پسین »
 #1   Posted: 27 Feb 2011 20:39
  
sexy boy

آیا زنان هم مانند مردان شبها خواب میبینند و ارضا میشوند؟
برگرفته از مجله Asheghi4u

مطمئن باش! در سال 1953 یکی از مشهورترین پژوهش گران جنسی ، دکتر آلفرد کینسی دریافت که نزدیک به 40% از 5628 زنی که با آنها مصاحبه شده بود و در آن زمان حدود 45 سال سن داشتند، دست کم سابقه یکبار ارگاسم در خواب را تجربه کرده بودند

یک پژوهش کوچکتر دیگری در همین زمینه که در مجله ژورنال پژوهشهای جنسی در سال 1986 منتشر شد اذعان داشت که 85 درصد زنانی که سابقه دیدن خواب و ارگاسم را داشتند عموما این اتفاق در سنین 21 برای آنها بوقوع پیوسته است

بعضی ها هم در این تحقیق ادعا کرده اند که حتی هنوز 13 سال آنها شروع نشده بوده که این تجربه را یافته اند.در اضافه باید گفت که عموما زنانی که در خواب ارگاسم میشوند ، این اتفاق را چندین بار در سال تجربه میکنند.دکتر کینسی و شاگردانش مدعی هستند که ارگاسم شبانه در زنان هم نتیجه تحریک و برانگیختگی جنسی در خواب می باشد.

دختران و زنانی هم که تا به حال این مسئله را تجربه نکرده اند و یا کسانی که حتی نمی دانند که آیا ارگاسم شده اند یا خیر ، باید بدانند که آنها نیز کاملا طبیعی هستند.تشخیص ارگاسم در مردان بسیار ساده تر از زنان می باشد چراکه خروج فیزیکی مایع منی کاملا قابل تشخیص می باشد اما در زنان حدس زدن مشکلتر است..از جهتی خود ترشحات زنانه در زمان خواب می تواند دلیلی بر ارگاسم شبانه برای زنان باشد. در میان زنان ممکن است تا اندکی پس از بیدار شدن از خواب همچنان انقباض و یا ضربان در ماهیچه های واژن حس گردد.

تحقیقات دیگری در همین زمینه نشان می دهد که ارگاسمهای شبانه در میان مردان بسیار بیشتر از زنان دیده می شود و اگر این مسئله را با تمرکزی که به روی مسائل جنسی در مردان چه از نظر علمی و چه از نظر اجتماعی می شود ادغام کنیم در میابیم که چرا ما کمتر چیزی در مورد ارگاسمهای زنان می شنویم.
.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
 
     
 #2   Posted: 18 Apr 2011 16:19
  
وااااااااااااا

منکه تا بحال نشده توی خواب ارضا بشم

هیچوقتم نشنیدم زنا توی خواب به ارگاسم برسن
یکی بهش زنگ بزنه....بگه هنوز عاشقشم!
 
     
 #3   Posted: 10 May 2011 10:55
  
من كه تا حالا تو خاب اورگاسم نشدم
با اینكه تو خاب سكس طولانی داشتم!!!!!!
 
     
 #4   Posted: 10 May 2011 11:05
  
من یك بار این مسئله را تجربه كردم.
من هم خدایی دارم
 
     
 #5   Posted: 12 Jun 2011 07:43
  
منم خواب می بینم ولی ارگاسم نمی شم مگر اینكه تو حالت خواب بیداری كسم رو بمالم و انگشت كنم توش
 
     
 #6   Posted: 30 Jun 2011 07:15
  
نه
یعنی نمیدونم
من اینجوری نشدم
اما منطقیم نیست

آخه خانوما مثل آقایون زود ارضا نمیشن
 
     
 #7   Posted: 5 Jul 2011 22:58
  
زتها هم مثل مردها در شب خواب میبینند ولی نوع خواب دیدنشون با مردها کلی فرق میکنه. مردها اکثرا میبینن که تو یه جای قدیمی دارن با یه زن معروف یا یه پورن استار سکس میکنن ولی زنها اکثرا میبینن با آشنا ها و نزدیکانشون سکس میکنن و اغلب بهشون تجاوز میشه و با رضایت قبول نمیکنن.
dream
 
     
 #8   Posted: 15 Jul 2011 11:04
  
من كه ارگاسم شدم
 
     
 #9   Posted: 17 Jul 2011 17:21
  
فكر نمی كنم به راحتی ما پسرا باشه
عمر گران میگذرخواهی نخواهی سعی بران کن نرود رو به تباهی
a . p
 
     
 #10   Posted: 10 Aug 2011 07:07
  ویرایش شده توسط: Hossein27  
مطمئن باش! در سال 1953 یکی از مشهورترین پژوهش گران جنسی ، دکتر آلفرد کینسی دریافت که نزدیک به 40% از 5628 زنی که با آنها مصاحبه شده بود و در آن زمان حدود 45 سال سن داشتند، دست کم سابقه یکبار ارگاسم در خواب را تجربه کرده بودندیک پژوهش کوچکتر دیگری در همین زمینه که در مجله ژورنال پژوهشهای جنسی در سال 1986 منتشر شد اذعان داشت که 85 درصد زنانی که سابقه دیدن خواب و ارگاسم را داشتند عموما این اتفاق در سنین 21 برای آنها بوقوع پیوسته است بعضی ها هم در این تحقیق ادعا کرده اند که حتی هنوز 13 سال آنها شروع نشده بوده که این تجربه را یافته اند.در اضافه باید گفت که عموما زنانی که در خواب ارگاسم میشوند،این اتفاق را چندین بار در سال تجربه میکنند.دکترکینسیو شاگردانش مدعی هستند که ارگاسم شبانه در زنان هم نتیجه تحریک و برانگیختگی جنسی در خواب می باشد.دختران و زنانی هم که تا بهحال این مسئله را تجربه نکرده اند و یا کسانی که حتی نمی دانند که آیا ارگاسم شده اند یا خیر ، باید بدانند که آنها نیز کاملا طبیعی هستند.تشخیص ارگاسم در مردان بسیار ساده تر از زنان می باشد چراکه خروج فیزیکی مایع منی کاملا قابل تشخیص می باشد اما در زنان حدس زدن مشکلتر است..از جهتی خود ترشحات زنانه در زمان خواب می تواند دلیلی بر ارگاسم شبانه برای زنان باشد. در میان زنان ممکن است تا اندکی پس از بیدار شدن از خواب همچنان انقباض و یا ضربان در ماهیچه های واژن حس گردد.تحقیقات دیگری در همین زمینه نشان می دهد که ارگاسمهای شبانه در میان مردان بسیار بیشتر از زنان دیده می شود و اگر این مسئله را با تمرکزی که به روی مسائل جنسی در مردان چه از نظر علمی و چه از نظر اجتماعی می شود ادغام کنیم در میابیم که چرا ما کمتر چیزی در مورد ارگاسم های زنان می شنویم.
من عاشق سینه بزرگم
 
     
صفحه  صفحه 1 از 7:  1  2  3  4  5  6  7  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

آیا زنان هم مانند مردان شبها خواب میبینند و ارگاسم میشوند؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites