انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
خانه و خانواده
  
صفحه  صفحه 2 از 42:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  39  40  41  42  پسین »

Makeup and Beauty | آرایش و زیبایی


زن

 
از اين ورزش‌ها غافل نشويد
*‌ طناب زدن با سرعت يا اجراي حركات دوچرخه
* راه رفتن با سرعت بدون دويدن يا كوه‌پيمايي
* دستگاه اسكي با بالاترين سرعت به همراه فشار زياد و كم هم براي نيم تنه بالايي و هم نيم تنه پاييني (تنها در صورتي كه بيش از‌اندازه اضافه وزن نداشته باشيد)
* خرك
* بالا آوردن‌زانو و رساندن آن به سينه مخالف، لگد زدن به حالت L ، بيرون و تو بردن پا‌‌ها، قيچي عمودي<="<" span="">
* استفاده از دستگاه‌‌هاي وزنه برداري داخل سالني
* انجام ورزش‌‌هاي متدوال نيم تنه بالايي بدن به همراه ميله 2 كيلويي ايروبيك، پرس پشت گردن، پرس سينه، تمرين عضلات دو سر و سه سر بازويي
* بلند كردن وزنه‌‌هاي سبك (با ميله خالي بدون وجود وزنه)
* اسكات‌زاويه‌دار (اگر بيش از‌اندازه اضافه وزن نداريد)
* كشش و پيچش پا‌ها
* شنا براي مسافت طولاني (فقط كرال سينه)
     
  
زن

 
از اين ورزش‌ها پرهيز كنيد
تمرين با استپ، حركات ايروبيك، كيك بوكس، اسكات، پرس پا، تمرين‌‌هاي استقامتي، دوچرخه زدن در جا ، كوهنوردي و دويدن به ويژه در حال حمل وزنه‌‌هاي سنگين، پرش با طناب، استپر يا بالا رفتن از پله به طور استقامتي، كليه تمرين‌‌هايي كه در آن به قوزك وزنه بسته مي‌شود، كليه حركاتي كه براي تقويت قسمت نيم تنه پاييني بدن در آن از حركات استقامتي يا وزنه استفاده مي‌كنند، كليه حركاتي كه براي تقويت قسمت نيم تنه بالايي بدن در آن از وزنه يا حركات استقامتي استفاده مي‌كنند، حركات استقامتي و وزنه‌برداري، غلت خوردن روي تپه‌‌ها و قايقراني استقامتي.
     
  
زن

 
كوتاه قدي يا معضل عدم برخورداري از قد مناسب در افراد تا حدي به عوامل ژنتيكي و صفات وراثتي بستگي دارد، اما عوامل ديگري نيز در بروز چنين معضلي دخالت دارد كه از جمله عمده ترين آن مي تواند به موارد زير اشاره نمود:

1)ابتلا به بيماري عدم تحرك يكنواخت و متناسب اندام حركتي
2)سوء تغذيه و عدم برخورداري از رژيم غذايي مناسب
3)وارد آمدن فشار بر عصب نخاع و دفُرمه شدن شكل ديسك ها
4)ايجاد شكاف و فاصله ميان ديسك ها
5)به كار گيري حركات ورزشي و كششي نامناسب جهت افزايش قد
6)كاهش ميزان ترشح هورمون رشد انسان
7)وضعيت نامناسب بدن در حالت ايستادن و نشستن

برگرفته از کتاب چگونه قد بلند شویم (نویسنده /استیون سی کامینگز-رابرت گراند /ترجمه :کامبیز پارتازیان )
     
  
زن

 
هشت راز افراد باريک اندامهمه ما يك دوست باريك اندام داريم-همان دوستي كه هرگز دچار وسوسه سبد نان نميشود و وقتي ميگويد “من يك تكه كوچك برميدارم”، واقعا همين كار را ميكند. واقعا او چطور ميتواند؟

تحقيقات نشان ميدهد كه افراد باريك اندام اصولا مانند باقي افراد به غذا فكر نميكنند. دكتر ديوي كاتز (David Katz)استاديار بهداشت عمومي در دانشگاه ييل (Yale) ميگويد: ” افراد باريك با غذا رابطه راحت و بدون مشكلي دارند.”

“از طرف ديگر، افرادي كه اضافه وزن دارند مدام به غذا فكر ميكنند. آنها تمام اوقات به مقدار و تعداد دفعات غذا خوردن خود توجه ميكنند و در نتيجه، زمان صرف غذا از مشغوليات دائمي ذهن و مغز آنهاست.”

در اينجا، متخصصين كاهش وزن به بررسي ذهن اسرار آميز افراد “ذاتا” باريك اندام پرداخته و به شما ميگويند كه آنها چگونه رفتار كرده و شما چگونه ميتوانيد مانند آنان باشيد.
     
  
زن

 
. آنها سيرشدن را به پر شدن معده ترجيح ميدهند
به گفته جيل فلمينگ (Jill Fleming) نويسنده كتاب “لاغرها بشقابشان را پاك نميكنند”، اگر براي پر شدن معده مقياس از 1 تا 10 را در نظر بگيريم، باريكها در حدود درجه 6 و 7 دست از خوردن ميكشند. اما باقي افراد-از جمله من و شما- تا درجه 8 و 10 هم پيش ميروند. شايد دليل اينكار اشتباه گرفتن حس “پر” بودن با سير شدن است و ما تصور ميكنيم اگر زود دست از خوردن بكشيم، خود را از غذاها محروم ساخته ايم. يا شايد عادت داريم بدون توجه به اينكه نياز بدنمان چقدر است، هرچه در مقابلمان باشد تمام كنيم.

از لاغرها تقليد كنيم: هنگام صرف وعده بعدي غذايتان، در ميانه غذا خوردن قاشق و چنگال را كنار بگذاريد و با استفاده از مقياس 1 تا 10 پري معده، درجه پري خود را بسنجيد. يك بار ديگر هنگامي كه حدود 5 لقمه از غذايتان باقي مانده اينكار ا انجام دهيد. هدف از اين كار افزايش آگاهي شما از ميزان سيري در طي صرف غذاست و از طرف ديگر، اين مكثها، موجب ميشود كه احساس سيري فرصتي براي خودنمايي يافته و شما زودتر از قبل سيري را حس كنيد.
     
  
زن

 
. آنها دريافته اند كه گرسنگي يك مورد اورژانس نيست
بسياري از ما كه مدام با كيلوهاي اضافه درگيريم، گرسنگي را به عنوان شرايطي درنظر ميگيريم كه بايد به سرعت برطرف شود.به گفته دكتر جوديت بك (Judith Beck) ” اگر از گرسنگي وحشت داشته باشيد، مدام براي پرهيز از آن به خوردن ميپردازيم.” افراد باريك گرسنگي را تحمل ميكنند زيرا ميدانند كه حمله هاي گرسنگي همواره مي آيند و ميروند، پس از اقدام فوري خودداري ميكنند.

براي تقليد از آنها يك روز پر مشغله را براي به تاخير انداختن يكي دو ساعته ناهار انتخاب كنيد يا غذاي ميان وعده بعد از ظهر را حذف كنيد. خواهيد ديد كه هنوز هم ميتوانيد به خوبي از عهده كارهايتان برآييد. پس در دفعات بعدي كه ناله گرسنگي معده را شنيديد، در راه افتادن به سوي يخچال خودداري خواهيد كرد.
     
  
زن

 
آنها از غذا براي تسكين غصه هاي خود استفاده نميكنند
مساله اين نيست كه زنان باريك اندام نسبت به خوردن احساسي ايمن هستند، اما آنها ميتوانند اين حالت را تشخيص داده و از خوردن دست بكشند.
     
  
زن

 
. آنها ميوه بيشتري ميخورند
بر اساس تحقيقي از جامعه متخصصين تغذيه آمريكا، افراد لاغر در طول روز به طور متوسط يك وعده ميوه بيشتر از اشخاص چاق مصرف كرده و بيشتر از آنكه به مصرف مواد چرب تمايل داشته باشند، به مواد فيبري علاقمندند.

تقليد از باريك اندامها: ميوه را به غذاهاي خود وارد كنيد. ببينيد در رژيم روزانه شما چه امكاناتي براي افزودن ميوه وجود دارد. هدف شما بايد افزودن دو يا سه وعده ميوه به غذاي روزانه باشد. ميتوانيد ميوه را در ماست ريخته، برشهاي ميوه را به ساندويچ خود افزوده يا براي دسر از سيب پخته استفاده كنيد. همواره يك ظرف ميوه روي ميز داشته باشيد تا هنگام گرسنگي اولين ماده دم دستتان ميوه باشد.
     
  
زن

 
آنها بنده عادتند
هر متخصص تغذيه به شما خواهد گفت كه داشتن رژيم غذايي متنوع بسيار مفيد است-اما تنوع بيش از حد ميتواند نتيجه معكوس ببار آورد. تحقيقات نشان داده اند كه مزه ها و بافتهاي بيش از حد متنوع افراد را به پرخوري تشويق ميكنند. به گفته دكتر بك ” افراد باريك اندام داراي چيزي هستند كه من آنرا “عادت غذايي” مينامم. اكثر غذاهاي اين افراد از مواد اوليه اي كه با دقت انتخاب شده اند تشكيل ميشوند. اين غذاها از موارد تنوع بخش و غافلگير كننده اندكي برخوردارند و در كل، رژيم غذايي آنها قابل پيش بيني است.”

براي در پيش گرفتن اين روش بايد در مورد وعده هاي اصلي غذايتان تا حد امكان برنامه ريزي شده و ثابت باشد –براي مثال صبحانه شامل برشتوك و شير، سالاد براي ناهار و الي آخر. افزودن مرغ آب پز يا كبابي به سالاد در يك روز و ماهي تن در روز ديگر اشكالي ندارد، مهم اين است كه دنبال كردن يك برنامه غذايي تقريبا از پيش تعيين شده، امكان افراط را از شما سلب ميكند.
     
  
زن

 
. آنها داراي ژن اراده و خويشتن داري هستند
محققين در دانشگاه تافتز (Tufts) متوجه شده اند كه بزرگترين عمل تعيين كننده افزايش وزن زنان در سنين 50 و 60 ميزان رفتارهاي بيقيدانه يا به عبارت ديگر نامحدود آنهاست. زناني كه رفتارهاي بي قيد كمتري دارند و در مقابل از حس خودداري متعادلي برخوردارند، از كمترين ميزان اضافه وزن برخوردارند. بي قيدي بيشتر و در نتيجه خودداري كمتر، به افزايش وزن تا 15 كيلو در سنين بالاتر منجر ميشود.
     
  
صفحه  صفحه 2 از 42:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  39  40  41  42  پسین » 
خانه و خانواده

Makeup and Beauty | آرایش و زیبایی

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA