علم و دانش

دنیای اقتصاد


صفحه  صفحه 10 از 10:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
 زن
#91   Posted: 22 May 2020 04:10


 1 Star

ارسالها: 1340
ایران خودرو یک رکورد جدید زد

گروه صنعتی ایران خودرو در دومین ماه سال ۹۹ موفق شد با تولید ۵۱ هزار و ۴۵۵ دستگاه خودرو از عدد تولید اردیبهشت سال گذشته عبور کند.

خودروساز برتر کشور در اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۸درصدی را به ثبت رسانده است. در اردیبهشت سال گذشته تعداد ۴۰ هزار و ۳۰۳ دستگاه خودرو تولید شده است.

با ثبت عدد تولید اردیبهشت۹۹، رکورد دیگری نیز در تولید ماهیانه ایران خودرو در دو سال اخیر محقق شده است، رکورد قبلی ماهیانه تولید مربوط به دی ماه ۹۸ با تولید ۵۰ هزار و ۴۴ دستگاه بوده است.

برمبنای آمار و اطلاعات تولید، گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال جهش تولید تا روز پایانی اردیبهشت نیز با افزایش ۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تعداد ۶۶ هزار و ۵۵۹ دستگاه انواع خودروی سواری و وانت به تولید رسانده است. اهداف و برنامه‌های تولید درحالی محقق شده که بحران کرونا سبب تاخیر در آغاز سال کاری ۹۹ و غیرفعال بودن خطوط تولید تا روز ۲۳ فروردین ماه شد.

از سویی دیگر گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال تعداد ۴۹ هزار و ۴۲۳ خودرو را تجاری‌سازی کرده است.

شتاب در آهنگ تولید خودروساز بزرگ کشور با عزم مجموعه کارکنان و همدلی زنجیره تامین نشان از ایجاد زمینه تحقق اهداف در سال جهش تولید دارد.

درحال‌حاضر تولید در ایران خودرو با رعایت کامل پروتکل بهداشتی، ایجاد محیط کار امن و پایش مستمر سلامت کارکنان ادامه دارد. پیش‌بینی می‌شود با ادامه روند فعلی، هدف تولید ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو پیش از اتمام امسال تحقق یابد.
مرد=زن

جداسازی‌های جنسیتی توهین به انسانیت است
 
     
  ویرایش شده توسط: soniyahot  
 زن
#92   Posted: 22 May 2020 04:13


 1 Star

ارسالها: 1340
بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ چه می‌شود؟

قیمت بیت‌کوین هفته گذشته بار دیگر وارد کانال ۹ هزار دلاری شد و بسیاری از تحلیلگران معتقدند که پس از پدیده هَوینگ، روند این بازار صعودی خواهد بود.

کارگر آنلاین: پدیده هَوینگ (نصف شدن پاداش استخراج بیت‌کوین) برای سومین بار در تاریخ این ارز دیجیتال روز دوشنبه ۱۸ می (۲۹ اردیبهشت) رخ داد. پس از این هَوینگ، به‌ازای هر بلاکی که یک ماینر کشف می‌کند، ۶٫۲۵ بیت‌کوین دستمزد دریافت خواهد کرد.

پیش از رخ دادن این پدیده، گلکسی، یکی از تحلیلگران تکنیکال بیت‌کوین پیش‌بینی کرده بود که پس از هَوینگ قیمت این ارز رمزنگاری‌شده روند صعودی خواهد داشت.

چهارشنبه هفته گذشته، قیمت بیت‌کوین بار دیگر به کانال ۹ هزار دلار بازگشت. در حال حاضر، (در لحظه تنظیم گزارش) هر بیت‌کوین با قیمت ۹ هزار و ۷۸۵ دلار معامله می‌شود.

در ادامه به پیش‌بینی برخی تحلیلگران از قیمت بیت‌کوین طی پنج سال آینده پرداخته شده است.

تام لی
تام لی، مدیر ارشد بخش تحقیقات فاندستارت، معتقد است که پس از پدیده هَوینگ، انتظار می‌رود که بیت‌کوین بازدهی ۱۰۰ درصدی را تجربه کند. او به‌تازگی در مصاحبه‌ای با یاهو فایننس
گفته است، قیمت این ارز دیجیتال محبوب تا تابستان سال ۲۰۲۰ به ۲۷ هزار دلار خواهد رسید.

بابی لی
بابی لی، بنیانگذار صرافی BTCC، پیش‌تر اعلام کرده بود که طی ۲۰ سال آینده قیمت بیت‌کوین یک میلیون دلار خواهد شد. پیش‌بینی‌های او اما حالا تغییر کرده است.

او مدعی است که قیمت این ارز رمزنگاری‌شده در سال ۲۰۲۰ به قله ۳۳۳ هزار دلار خواهد رسید. پس از آن اما در سال ۲۰۲۳ به ۴۰ دلار کاهش می‌یابد.

او همچنین معتقد است که ارزش کل بازار بیت‌کوین از طلا سبقت خواهد گرفت.

جان مک‌آفی
این تحلیلگر و علاقمند به بیت‌کوین سال‌هاست که پیش‌بینی کرده، قیمت آن در سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار خواهد رسید. برای سایر آلت‌کوین‌ها از جمله آپولو و MTC هم رشد ۱۰ برابری را پیش‌بینی کرده بود.

اخیرا او در حساب توییتری‌اش نوشته است: پیش‌بینی‌های او برای بیت‌کوین یک میلیون دلاری تنها یک حقه برای جذب کاربران جدید بوده است و او در نظر داشته، از این طریق چنین قیمتی ایجاد شود.

مک‌آفی در مصاحبه‌ای که جدیدا با کوین‌تلگراف داشته اعلام کرده، طی ۱۰ سال آینده هیچ ارز فیاتی وجود نخواهد داشت و همه مبادلات با ارزهای رمزنگاری‌شده انجام خواهند شد.

تیم دریپر
این تحلیلگر معتقد است، تا سال ۲۰۲۳، بیت‌کوین پنج درصد از سهم کل بازار جهان را به خود اختصاص خواهد داد و قیمت آن ۲۵۰ هزار دلار رشد می‌کند.


قیمت بیت‌کوین تا پایان سال چه می‌شود؟
به‌نوشته وب‌سایت کوین‌ویچ، این ارز رمزنگاری‌شده در هفته‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است. به همین دلیل، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در تلاشند تا بیشترین بهره را از این بازار نصیب خود کنند.

بنابراین هرچه معاملات بیشتری صورت بگیرد، قیمت بیت‌کوین هم افزایش خواهد یافت.

در عین حال، تنها امکان استخراج تعداد محدودی بیت‌کوین (۲۱ میلیون) وجود دارد که از این تعداد تاکنون ۱۷ میلیون استخراج شده و تنها چهار میلیون باقی مانده است.

این مساله خود به ارزش بیت‌کوین‌ می‌افزاید.

از سوی دیگر، برخی از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا، ژاپن و کره جنوبی در تلاشند تا استفاده از بیت‌کوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده را به سیستم مالی خود اضافه کنند.

از این رو پیش‌بینی می‌شود، قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۲۳ هزار و ۴۹۹ دلار برسد.

این وب‌سایت همچنین قیمت ۳۲ هزار دلار را در سال ۲۰۲۲ و قیمت ۵۰ هزار دلار را در سال ۲۰۲۵ برای بیت‌کوین پیش‌بینی کرده است.
مرد=زن

جداسازی‌های جنسیتی توهین به انسانیت است
 
     
  
 زن
#93   Posted: 22 May 2020 04:16


 1 Star

ارسالها: 1340
ویروسی که اقتصاد جهان را ویروسی کرد

کشورهای بزرگ، آمار رشد اقتصادی سه ماهه را منتشر کرده‌اند. اعداد رشد، در تمام کشورها در بازه منفی قرار دارد و از ویرانگری‌های ویروس کرونا فقط در سه ماه، روایت می‌کند.

کشورهای بزرگ، آمار رشد اقتصادی سه ماهه را منتشر کرده‌اند. اعداد رشد، در تمام کشورها در بازه منفی قرار دارد و از ویرانگری‌های ویروس کرونا فقط در سه ماه، روایت می‌کند.

آثار ویروس کرونا بر اقتصاد کشورها در سراسر جهان، فاجعه‌بار بوده است. این واقعیت را آمارهای اقتصادی کشورها آشکار می‌کند. آمریکا، چین و ژاپن به عنوان سه اقتصاد بزرگ جهان، هر سه در رکود قرار گرفته‌اند. رکودی با اعداد وحشتناک که پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد تا پایان سال ۲۰۲۰، وحشتناک‌تر نیز خواهد شد.

ژاپن آخرین کشوری است که آمار رشد اقتصادی سه ماهه اول ۲۰۲۰ را این هفته منتشر کرد. رشد اقتصادی ژاپن، منفی ۳.۴ درصد بوده است. البته رشد اقتصادی ژاپن در این مدت بدون مقایسه با سال گذشته، منفی ۰.۹ درصد بوده است؛ عددی که نسبت به کشورهای چین، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا کمتر

اقتصاد چین نیز بین ماه‌های ژانویه و مارس، ۶.۸ درصد کوچک شد. در بیانی دیگر، رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه اول امسال بدون مقایسه با سال گذشته، منفی ۹.۸ درصد بوده است. بانک‌های مرکزی در فرانسه و اسپانیا نیز گزارش از زیان ۵ تا ۶ درصدی دادند. رشد اقتصادی غیر سالانه آمریکا نیز، منفی ۱.۲ درصد بوده است.

بر اساس گزارش پایگاه داده‌پردازی استاتیستا، ژاپن بهتر از کشورهای اروپایی و آمریکا اقتصاد خود را در سه ماه گذشته، در مدار حرکت نگه داشته است، در حالیکه توانسته شیوع ویروس کرونا را نیز کنترل کند. اما با افزایش تعداد مبتلایان در ماه آوریل، این کشور مجبور شد که محدودیت‌های رفت‌وآمد و قرنطینه را شدیدتر کند. بنابراین در سه ماهه دوم سال، رشد اقتصادی اوضاع بدتری خواهد داشت.

کره‌جنوبی نیز در اوضاع مشابهی قرار دارد، این کشور هم در پیش بردن اقتصاد خود موفق بود. کره‌جنوبی اعلام کرده است که تولید ناخالص داخلی آن در سه ماهه اول ۲۰۲۰، نسبت به فصل پیش از آن ۱.۴ درصد افت کرده است. بر خلاف ژاپن، کره‌جنوبی هنوز محدودیت‌های خود را تشدید نکرده است.

نمودار زیر که از پایگاه داده‌پردازی استاتیستا به فارسی برگردانده شده؛ وضعیت رشد اقتصادی کشورها را در فصل اول ۲۰۲۰ نشان می‌دهد:

مرد=زن

جداسازی‌های جنسیتی توهین به انسانیت است
 
     
  
 مرد
#94   Posted: 3 Jan 2021 16:58


 1 Star

ارسالها: 443
خیلی عالی بود
جملۀ « نگران نباش ، درست‌اش می‌کنیم . » ، از مقدس‌ترین عباراتِ دنیاست .

فکر می‌کنم کسانی که روزی این جمله را از کسی می‌شنوند ، جزء آدم‌های خوش‌شانس دنیا به حساب می‌آیند . « نگران نباش ، درست‌اش می‌کنیم . »
 
     
  
صفحه  صفحه 10 از 10:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
علم و دانش

دنیای اقتصاد

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2021 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA