تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
اينترنت و موارد مربوط به آن

FaceBook | آشنایی با فیسبوک و ترفندها

صفحه  صفحه 11 از 12:  « پیشین  1  ...  9  10  11  12  پسین »  
#101 | Posted: 22 Jul 2014 21:33
mereng:
حذف دائمی اکانت فیسبوک‎

اگه من اکانتمو حذف کنم میتونم بعدا از همون ایمیل یه اکانت دیگه بشازم یا دیگه امکان نداره............

برداشت طرف مقابلت شرطه نه برداشتها و تفاسیری که تو از اون واژه یا رفتار داری!!!
     
#102 | Posted: 8 Aug 2014 09:33
کد شکلک های فیسبوک

     
#103 | Posted: 18 Sep 2014 12:02
یه خبر خوب واسه ما ایرانی ها
هم یاهو هم فیسبوک
ایرانو به رسمیت شناخت
و اینک میتونیم
شمره تلفن بزاریم
و اکانت بسته شده
را باز کنیم

ما که رسوای جهانیم غم عالم پشمس!!!
     
#104 | Posted: 23 Sep 2014 12:14
سلام
یه نفر فیس بوکشو بسته کامنتایی هم که واسه بقیه گذاشته بود الان پاک شده حالا روشی هست که بشه کامنتاشو خوند(بنده جز دوستاش نبودم!!)
     
#105 | Posted: 14 Dec 2014 14:21
زاکربرگ: امکان بیان طیف گسترده‌تری از احساسات را به فیس‌بوک اضافه می‌کنیم


مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل فیس‌بوک در جریان برگزاری یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ در کالیفرنیا به این نکته اشاره کرد که این کمپانی در حال بررسی اضافه کردن کلید Dislike به فیس‌بوک است. وی را با رد قراردادن کلیدی با عنوان Dislike، اضافه شدن کلیدی با کارکرد مشابه را وعده داده است. در ادامه به بررسی دلایل عدم اضافه شدن Dislike و سیاست‌های فیس‌بوک در این رابطه خواهیم پرداخت.
در جریان برگزاری یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ در کالیفرنیا، مارک زاکربرگ به سوالات خبرنگاران و حاضران جلسه پاسخ داد. وی در پاسخ یکی از سوالات که در مورد اضافه شدن کلید Dislike پرسیده شد، به بیان آنچه که فیس‌بوک در این مورد می‌اندیشد پرداخت. وی در مورد این کلید که بنا به گفته‌ی خود او یکی از محبوب‌ترین خواسته‌های طرفداران برای اضافه شدن به فیس‌بوک است، گفت که باید چنین قابلیت‌هایی به گونه‌ای اضافه شوند که به‌عنوان یک ابزار به منظور زیر سوال بردن پست‌های ارسال شده توسط کاربران تبدیل نشود. براساس اطلاعات منتشر شده، روزانه کاربران فیس‌بوک ۴.۵ میلیون بار از کلید لایک استفاده می‌کنند.
مارک زاکربرگ اضافه کرد:
موضوعی که ما اخیرا در فیس‌بوک به آن فکر می‌کنیم، اضافه کردن امکاناتی است که کاربران با استفاده از آن‌ها بتوانند طیف وسیع‌تری از احساسات خود را با کاربران به اشتراک بگذارند. برخی اوقات کاربران مسائلی را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند که در واقع لحظاتی تلخ از زندگی آن‌ها است. معمولا بسیاری از کاربران حس رضایت‌بخشی از فشار دادن کلید لایک ندارند و این موضوعی است که با ما در میان گذاشته‌اند، چراکه این کلید به خوبی بیان کننده‌ی میزان همدردی آن‌ها نیست. بسیاری از کاربران درخواست کرده‌اند تا کلیدی با عنوان دیس‌لایک را نیز به فیس‌بوک اضافه کنیم. به‌نظر من، می‌توان بستری را ایجاد کرد تا کاربران طیف گسترده‌‌تری از احساسات خود را به نمایش بگذارند.


لایک‌های ساختگی
در حال حاضر شماری از کارشناسان انتقاداتی را به وجود کلید لایک و بهره‌برداری از این امکان توسط فیس‌بوک مطرح می‌کنند. براساس گفته‌های این افراد، فیس‌بوک از این کلید برای جمع‌آوری داده‌ها در مورد عادات کاربران استفاده می‌کند. همچنین انتقاداتی نیز در مورد ایجاد لایک‌های ساختگی مطرح شده است. در برخی موارد برای بالا بردن محبوبیت یک برند یا یک محتوای دیجیتال موجود در فیس‌بوک از لایک‌های ساختگی استفاده می‌شود.
فیس‌بوک اقداماتی را در راستای توقف اینگونه فعالیت‌ها آغاز کرده که به Like Farming معروف است. استفاده از چنین روش‌هایی منجر به کسب تعداد زیادی لایک در مقطع زمانی کوتاهی می‌شود. برخی از موسسات از روش‌هایی چون استفاده از روبات‌های نرم‌افزاری یا پرداخت مبلغ ناچیزی به کاربران در ازای هر کلیک استفاده می‌کنند.
با بررسی حساب‌های کاربری که لایک‌های ساختگی با استفاده از آن‌ها جمع‌آوری می‌شود، می‌توان به ساختگی بودن این لایک‌ها بیش از پیش پی برد. بسیاری از حساب‌های کاربری مورد استفاده برای جمع‌آوری لایک از کشورهای نظیر فیلیپین ایجاد می‌شوند و درصد بسیار کمی را می‌توان یافت که از آمریکا با اروپای غربی باشند.
فیس‌بوک مجازاتی قانونی را نیز برای افرادی که کسب و کارهایی با که استفاده از لایک‌های ساختگی پیشنهاد می‌دهند، تبیین کرده است.


دیس‌لایک عاملی برای نگرانی تبلیغ‌کنندگان در فیس‌بوک است
هر نوع امکان جدید برای اضافه کردن احساسات را می‌توان به‌عنوان عاملی برای نگرانی کسب و کارهایی عنوان کرد که از فیس‌بوک برای تبلیغات استفاده می‌کنند. پول کاگینس، یکی از مدیران اجرایی کمپانی تبلیغاتی Adludio در این رابطه می‌گوید:
تنها موضوعی که اهمیت فراوانی برای فیس‌بوک دارد، درآمد است. شاهرگ اصلی درآمد فیس‌بوک از راه تبلیغات است و این شبکه‌ی اجتماعی برای تضمین درآمد خود نیازمند راضی نگه داشتن کمپانی‌ها است. اضافه کردن یک کلید که بتوان با آن عدم علاقه‌ داشتن به یک موضوع را نمایش داد، به‌هیچ وجه عاقلانه نیست.
وی در ادامه سخنان خود گفت:
به‌نظر من فیس‌بوک به گسترش موفقیت کلید لایک ادامه خواهد داد. با توجه به اطلاعات منتشر شده و شرایط موجود به نظر می‌رسد فیس‌بوک درصدد اضافه کردن امکان به اشتراک گذاشتن احساسات گسترده‌تر در حوزه‌ی کلید لایک است.
کاگینس اضافه شدن کلید‌هایی را با موضوعاتی چون نحوه‌ی احساس کاربر در قبال یک موضوع، محتمل‌تر از اضافه شدن کلید دیس‌لایک می‌داند.
امروزه برندها در فضای آنلاین به راحتی نقد می‌شوند. در صورتی که یک تولیدکننده یا برند معتبر محصولی تولید کند که مقبول ذائقه‌ی جمعی نباشد، به سرعت می‌توان بازخورد آن را در فضای اینترنت دید. شرکت‌های تبلیغاتی نیز از این موضوع آگاه هستند. حال باید دید که فیس‌بوک در این مورد چگونه تصمیم خواهد گرفت. آیا امکان ابراز احساسات به روشنی به فیس‌بوک اضافه خواهد شد؟ روش فیس‌بوک برای این موضوع چه خواهد بود؟

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#106 | Posted: 27 Dec 2014 18:05
آقا من ی گروه ساختم اما پشیمان شدم.چجوری میشه حذفش کنم؟؟؟
     
#107 | Posted: 28 Dec 2014 16:49
nisha2552:
آقا من ی گروه ساختم اما پشیمان شدم.چجوری میشه حذفش کنم؟؟؟

طبق توضیحات خود فیسبوک - گروه هایی که فاقد عضو هستند حذف می شوند - بنابراین:
1 - در بالای صفحه ی گروه، تب about را انتخاب کنید.
2 - اعضای گروه را حذف کنید.اگه تعداد اعضا گروهت زیاد هست،یه پست تو گروهت ارسال کن و پستت رو استکی کن تا به صورت اولین پست به خوبی دیده بشه و یه متنی مث این بنویس : که قصد داری گروه رو حدف کنی و از کاربران خواهش کن که گروه رو ترک کنن.
     
#108 | Posted: 9 Feb 2015 05:40
معرفی افزونه‌های فایرفاکس برای فیس‌بوکی‌هافایرفاکس جزء مرورگرهای محبوب در میان کاربران اینترنت است، کاربران زیادی از سرعت، امنیت و کاربردی بودن این مرورگر بسیار رضایت دارند و چون کاربران زیادی از این مرورگر برای استفاده از فیس‌بوک استفاده می‌کنند، بنابراین این مرورگر برای کارایی بیشتر از امکانات فیس‌بوک تعدادی افزونه طراحی کرده است.

  • افزونه Facebook Messenger: این افزونه کاربرد زیادی برای کسانی دارد که بیشتر از فیس‌بوک برای چت کردن و ارسال پیام با دوستانشان استفاده می‌کنند. شما با نصب این افزونه، باکس مربوط به چت فیس‌بوک را در ساید بار مرورگر خود قرار می‌دهید. اگر از بخش چت فیس‌بوک بیشتر از سایر موارد استفاده می‌کنید، برای آسانتر چت کردن، حتما از این افزونه استفاده کنید،شما با نصب این افزونه می‌توانید همیشه، در هر وب‌سایتی هم که باشید، از مسنجر فیس‌بوک، که در سمت چپ یا راست مرورگرتان قرار دارد استفاده کنید و با دوستانتان چت کنید.

  • افزونه Facebook Photo Zoom: این افزونه قابلیت بزرگ کردن عکس‌‌هایی را که در فیس‌بوک می‌بینید به شما‌ می‌دهد. این افزونه برای مشاهده عکس‌های آلبوم‌ها نیز کارایی دارد.

  • افزونه Facebook Secret Emoticons: اگر با فایرفاکس از فیس‌بوک استفاده می‌کنید و به دنبال اسمایلی‌های عجیب و نایاب هستید، حتما این افزونه را نصب کنید.

  • افزونه Fastest Facebook: این افزونه یکی از بهترین افزونه‌های فایرفاکس برای فیس‌بوک است، چرا که فیس‌بوک را با مرورگر شما ادغام می‌کند. با استفاده از این افزونه می‌توانید کل فیس‌بوک را در بخشی از مرورگر خود تعبیه کنید، و به کلیه سرویس‌های فیس‌بوک دسترسی داشته‌ باشید، به‌ طور مثال سرچ فیس‌بوک، چت کردن با دوستانتان و غیره.

  • افزونه Facebook Translate: این افزونه این امکان را به شما می‌دهد که استاتوس‌ها، پیام‌ها و غیره را که به زبان شما نیست برای شما ترجمه کند.

  • افزونه Facebook Ads Block: فیس‌بوک با توجه به اینکه یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران اینترنت است و بیشترین کاربر را در مقابل سایر شبکه‌های اجتماعی دارد، محل مناسبی برای تبلیغات است. برای بسیاری از کاربران تبلیغات فیس‌بوک بسیار آزاردهنده است، بهترین راه برای خلاص شدن از شر تبلیغات در فیس‌بوک، استفاده از این افزونه است،شما با نصب این افزونه‌ها بر روی مرورگر فایرفاکس خود، می‌توانید کارایی بیشتری را تجربه کنید و باعث سهولت کارتان شوید. ولی نباید از یک نکته غافل بود که نصب تعداد زیاد افزونه باعث کاهش سرعت و کارایی مرورگر شما می‌شوند، پس همیشه افزونه‌هایی را بر روی مرورگر خود نصب کنید که بیشتر به آن‌ها نیاز دارید و کار شما را آسانتر می‌کنند.

راهنمایی :

  • برای نصب هریک از افزونه‌ها بر روی هر کدام از آن‌ها کلیک کنید و افزونه را دانلود کنید.
  • برای حذف هر یک از افزونه‌ها، به بخش منوی تنظیمات فایرفاکس بروید و از آنجا گزینه "ADD-ONS" را انتخاب کنید و بعد هر موردی را که می‌خواهید حذف و غیر فعال کنید.

     
#109 | Posted: 12 Feb 2015 02:34
سلام دوست عزیز من وارد صفحه فیس بوکم که میشم قبل از هر چیزی این نوشته میاد
Your Account is Temporarily Locked‎
We've detected suspicious activity on your Facebook account and have temporarily locked it as a security precaution.
It's likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing. Learn more in the Help Center.
Over the next few steps we'll walk you through a security check to help secure your account, and let you log back in.
بدش یه صفحع میاد که یه نوشته رو تایپ کنم و صفحه بعد تاریخ تولد رو می خواد که من فراموش کردم چی بوده تاریخ تولدی که به فیس بوک دادم میشه بهم بگی اصلن این مشکل چیه و چه جوری میشه حلش کرد آخه یهو شد من داخل صفحه ام بود نتم قطع شد دوباره که خواستم وارد بشم اینجوری شد لطفا کمکم کنین
     
#110 | Posted: 16 Feb 2015 11:38
امکان جدید فیس بوک؛ تعیین وارث!


فیسبوک به تازگی گزینه جدیدی را اضافه کرده است که به شما اجازه می دهد فردی را انتخاب کنید که پس از مرگتان از حساب کاربری شما نگهداری کند. این قابلیت ابتدا در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و سپس در سایر کشورها نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
بزرگترین شبکه اجتماعی جهان تاکنون به منظور حفظ حریم شخصی و امنیت خانواده و دوستان، پروفایل شخصی افراد فوت شده را مسدود می کرد. با این ویژگی جدید که به تازگی به فیسبوک اضافه شده است کاربران قادرند شخصی را به عنوان "legacy contact" تعیین کنند و این شخص پس از مرگ کاربر می تواند بخش هایی از حساب کاربری فرد فوت شده را مدیریت کند.
افرادی که به عنوان Legacy contact انتخاب می شوند دسترسی محدود شده ای به حساب کاربری افراد فوت شده دارند. Legacy contact می تواند یک پست ارسال کند، عکس پروفایل را تغییر دهد، به درخواست های دوستی پاسخ دهد و آرشیوی از عکسها و پست های کاربر را دانلود کند و این به این معنی است که آنها نمی توانند محتوای پیام های خصوصی کاربر را دانلود کنند، پست های نوشته شده ی کاربر یا دوستان فیسبوکی او را ویرایش کنند و یک عکس یا کل حساب کاربری را پاک کنند.
نکات قابل توجهی در مورد این ویژگی وجود دارد. شما تنها می توانید یک نفر را به عنوان legacy contact خود انتخاب کنید و این شخص حتماً باید از بین دوستان فیسبوکی شما باشد و legacy contact نمی تواند این مسئولیت را به شخص دیگری انتقال دهد. در نهایت کاربران همچنان می توانند انتخاب کنند که پس از مرگشان پست ها و حساب کاربری آنها پاک شود.
برای انتخاب legacy contact خود به قسمت Settings -> Security رفته و گزینه Legacy Contact را در پایین صفحه انتخاب کنید. این ویژگی جدید درحال حاضر فقط در آمریکا راه اندازی شده و تنها برای کاربران این کشور در دسترس است.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
صفحه  صفحه 11 از 12:  « پیشین  1  ...  9  10  11  12  پسین » 
اينترنت و موارد مربوط به آن انجمن لوتی / اينترنت و موارد مربوط به آن / FaceBook | آشنایی با فیسبوک و ترفندها بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites