انجمن لوتی
گفتگوی آزاد سکسی

ورود به غار تنهایی 💔💘

 
#1   Posted: 6 Feb 2023 23:33
Streetwalkerارسالها: 4611
mohammad7218
یه تاپیک میخوام بذارم به نام «ورود به غار تنهایی»
موضوع: هرکسی،از جمله خودم،بیایم از آرزوهای برآورده نشده توی یک رابطه عاطفی و جنسی بگیم.خیلی صادقانه صحبت کنیم و بگیم که چی میخوایم.چی و کی میتونه این حجم از تنهایی و نیازمون رو به صورت درست برآورده کنه...بعد بگیم هرکس که متن رو خوند و خواست که به غار تنهایی ما ورود کنه،بهمون پیام شخصی بده،دیداری داشته باشیم و ببینیم آیا نیمه گمشده جنسی یا عاطفی هم هستیم یا نه؟ باور کنید این شهر پر از تمناست...پر از آدمای تنهاست...
ژینا جان
تو نمیمیری
نامت رمزی میشود...
 
     
  ویرایش شده توسط: Streetwalker  
 
#2   Posted: 7 Feb 2023 00:06
Streetwalkerارسالها: 4611
دوست دارم اولین کسی باشم که از غار بزرگ تنهایی ام بنویسم.
غاری که خیلی بزرگ بود. خیلی سرد و تاریک. غاری که تنهاییش روحم رو خورد.
از تلاش‌ها برای فرار از این غار خواهم نوشت. تلاشی که به جایی نرسید و هر بار به اعماق تاریک تر و سرد تری از تنهایی سقوط کردم.چه تلاش‌های دیوانه وار و احمقانه ای.
چه تلاش‌های نومیدانه ای...

خیلی تلخ بود...
خیلی تلخ هست...

هرکسی از غار خودش بنویسه. اگر کسی تونسته از غار تنهایی فرار کنه بگه. فقط لطفا صادقانه بگید.نه از فانتزی ها و تخیلاتتون.
ژینا جان
تو نمیمیری
نامت رمزی میشود...
 
     
  
 زن
#3   Posted: 7 Feb 2023 00:25


 1 Star

ارسالها: 182
Streetwalker:
هرکسی از غار خودش بنویسه

میخوام به عنوان نفر دوم از غار خودم بگم ، نمیدونم گریه داره یا خنده ماجرای من ، تو چند سال اخیر هیچکدوم از آدمای جدید زندگیم کوچیک ترین اهمیتی برام نداشتن و من هر شب توی تنهاییم غرق میشم توی این فکر که اگه یبار دیگه داشتن احساس به کسی رو تجربه نکنم چی ؟
تو که میفهمی معنی ایهامو
 
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
 
#4   Posted: 7 Feb 2023 00:39


 0 Star

ارسالها: 12
برای فرار به یه شهر دور رفتم و تک و تنها ازدواج کردم ، اما هنوز احساس تنهایی می کردم و طلاق ، توی یه گروه ضد اسلامی مقاله می نوشتم همونجا با یکی آشنا شدم ، چند سال با هم همخونه بودیم ولی احساس تنهایی می کردم ، با یه پسر رابطه گرفت ، برا پسره از فعالیتام گفت و من راهی زندان شدم ، ۳ سال زندان عادل آباد ، بدون یک روز مرخصی و بدون حتی یک بار ملاقات ، ۶ ماه با نوید افکاری هم اتاقی بودم و خیلی های دیگه ، کسانی که هر روزت رو باهاشون شب میکردی ، با هم بازی میکردیم تخت نرد ، فوتبال میدیدیم‌ ، و یه روز اعدام ، و باز هم اعدام و باز هم اعدام ، امید رو یادم نمیره شب قبل بردنش برا اعدام زیر دوش گریه میکرد و من فقط اونجا بودم توی اون حموم تخمی ۶ دوشه ! حالا چند ماه هست آزاد شدم ، با اینکه چندتا تخصص کامپیوتر دارم اما میرم یه جا کارگری بار جا به جا میکنم تا اینقدر خسته بشم که شب بتونم بخوابم ،چهره های دوستانم تو‌ زندان که اعدام شدن هر روز منو میکشه ، یه روزی بالاخره این انقلاب پیروز میشه و فردای پیروزی من از غم دوستام و رفیقام که همگی اعدام شدن و افسردگیم ، خودکشی می کنم ، شاید تنهایی و عذابم تموم‌بشه !
ای آزادی، واژه پنهان از مردم من ..... بیا ، بیا
 
     
  
 مرد
#5   Posted: 3 Mar 2023 11:01

 0 Star

ارسالها: 45
remover
چ بد.. خانوادت کجان؟؟
اندرو تیت حرفای قشنگی راجب عدم خودکشی میزنه..ببین
چ سرگذشت غم انگیزی
کوه
 
     
  
 مرد
#6   Posted: 3 Mar 2023 15:18


 0 Star

ارسالها: 23
زندگی در غارها به صدهزار سال پیش بر می گردد، آن زمانی که بشر فکر پیشرفت و زندگی مدرن امروزی را هم نمی کرد؛ امروزه تصور زندگی کردن در غار هم وحشتناک است اما شاید باورتان نشود تقریبا همه ی مردان هر از گاهی بدون همسرانشان وارد این غارها می شوند.
 
     
  
گفتگوی آزاد سکسی

ورود به غار تنهایی 💔💘

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA