انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Homosexuals - همجنسگرایان
  
صفحه  صفحه 3 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین »

bisexuality & pansexualiy | دوجنس‌گرایی و همه جنس گرایی


مرد

 
مشاهیر دوجنسگرا

Fergie
فرگی (با نام اصلی استیسی آنا فرگوسن، متولد 27 مارچ 1975) یک خواننده، ترانه سرا، طراح لباس، بازیگر و مجری تلویزیون است. او خواننده مونث گروه هیپ-هاپ «بلک آید پییز» است که همراه آن به موفقیت در رده بندی جهانی دست یافته. آلبوم تک¬ خوان نخست او «دِ دوشس» (2006) 5 سینگل داشت که جزو 5 تای اول «بیلبورد هات 100» بودند و 3 تا از آنها به رتبه 1 رسیدند.
فرگی اکنون با جاش دوهامل ازدواج کرده، ولی در مورد دوگرا بودن خودن هنوز رک است. او در سال 2010 به ادوُکت گفت: «من فکر می کنم زن ها زیبا هستند، من با زن ها خیلی خوش گذرونده ام، و از این خجالت نمی کشم. من همین طور عاشق یک مرد با کمالات هستم. ولی چون زن ها رو دوست دارم دلیل نمیشه که بتونم در رابطه ام خیانت کنم.» به عبارت دیگر، فرگی با یک مرد ازدواج کرده، متعهد است، ولی همچنان یک دوگرا است.
خواستم شاعر چشمان تو باشم
باد حواسم را برد
     
  
مرد

 
دوجنسگرایی و خودکشی: بررسی نظامدار ادبیات حاضر

چکیده
مقدمه مطالعات زیادی روی جوانان لزبین، گِی و دوجنسگرا نشان داده است که افرادی که سوگیری دوجنسگرا گزارش کرده اند بویژه خطر بالای رفتار خودکشانه و سوءمصرف مواد دارند. همچنین اشاره شده است که افراد دوجنسگرا (هم مرد و هم زن) نرخ های بالاتر افسردگی و اضطراب در مقایسه با گروه¬های همجنسگرا و دگرجنسگرا دارند.
هدف هدف مقاله حاضر این بود که تعیین کند آیا رابطه ای بین دوجنسگرایی و رفتار خودکشانه وجود دارد یا خیر و عوامل خطرساز برای رفتار خودکشانه را در افراد دوجنسگرا تحلیل کند.
سنجه های برونداد اصلی راهبردهای پژوهشی مرکب در مجموع 339 مدرک سرند شده از PubMed، Scopus، و Web of Knowledge به دست داد. مقالات المثنی، مقالاتی که انگلیسی نبود، و آنهایی که دوجنسگرایی را مجزا از همجنسگرایی تحلیل نکرده بودند برونگذاشته شدند. بر روی هر یک از مطالعات لحاظ شده، سنجش کیفی صورت گرفت.
روش ها بررسی نظامدار ادبیات اجرا شده که رابطه بالقوه دوجنسگرایی-رفتار خودکشانه را جست و جو می کرد. در مجموع 77 مقاله از مجلات بررسی شده توسط متخصصین تحت نظر قرار گرفتند، و متناسب ترین ها (N=19) برای این بررسی انتخاب شدند.
نتایج افرادی که سوگیری دوجنسگرا گزارش کرده بودند ریسک بالاتر اقدام به خودکشی و خیال¬اندیشی در مقایسه با همآلان همجنسگرا و دگرجنسگرای خود داشتند. عوامل خطرساز شامل قربانی سازی مرتبط، قضاوت همسالان و ترد خانواده است. افراد دوجنسگرا همچنین نرخ بالای بیماری روانی و سوءمصرف مواد گزارش شده داشتند.
جمع بندی افراد دوجنسگرا احتمالاً نسبت به افرادی که خود را با یکی از سوگیری¬های همجنسگرا یا دگرجنسگرا هویت یابی می کنند، پریشانی روان شناختی و مشکلات سلامت روانی بیشتری تجره می کنند. متخصصین بالینی باید برای افراد دوجنسگرا پتانسیل رفتارهای خودکشانه را در نظر گیرند و برای مشکلات سلامت روانی و ضعف اختلاط اجتماعی گوش به زنگ باشند.

منبع:
J Sex Med 2014;11:1903–1913
خواستم شاعر چشمان تو باشم
باد حواسم را برد
     
  
مرد

 
چقدر زیبا و علمی.
ممنون از مطالب خوب و کارشناسانه و دقیقتون.
برای شخص من تجربه ی هردوش زیبا بوده چون در هر دو جنس کسی بوده که عاشقانه همو دوس داشته باشیم.
نمیدونم اگه هم جنسی نبود که عاشقانه دوستش داشته باشم این احساس همجنسگرایی در من زنده میشد یا نه.
ولی به هر حال تجربه ش کردم.
شاید برای من نیاز به یه محرک بوده برای درک این حس. البته من هنوز مطمئن نیستم همه جنس گرا باشم ولی حس هردو رو در حد زیبا و دوس داشتنی تجربه کردم.
یکی مثل من ...
     
  ویرایش شده توسط: sorna   
↓ Advertisement ↓
TakPorn
مرد

 
خيلي ممنون! شما تمام گرايشات رو گفتين ،حالا اون كسي كه گرايش به خر و حيوانات و خانواده داره چي ميشه! و حتي بچه؟ كه هممون ميدونيم وجود دارن!
چه بسا كفتارهايي بر روي اجساد شير هاي جنگل سبز رقصيدند ؛ شادي كردند و خود را بزرگ پنداشتند ... ولي نمي دانستند شير ؛ شير مي ماند و كفتار ؛ كفتار!!
     
  
مرد

 
locomotive: خيلي ممنون! شما تمام گرايشات رو گفتين ،حالا اون كسي كه گرايش به خر و حيوانات و خانواده داره چي ميشه! و حتي بچه؟ كه هممون ميدونيم وجود دارن!
عزیزم، معلومه که وجود دارند. ولی خوب یک فرق اساسی وجود داره بین یک انسان بزرگسال که شریک جنسی خودش رو با شناخت و دقت در تمایلات خودش و طرف مقابلش انتخاب می کنه و تمایلات خودش رو دنبال می کنه، با کسی که تمایلات جنسی خودش رو با موجود یا انسانی ارضا می کنه که قدرت انتخاب یا شناخت کافی از خودش و محیط پیرامونش نداره.
دقت کنید که دوجنسگرا بودن، یا همجنسگرا بودن هم مشابه دگرجنسگرا بودن هست از این جهت که هیچ کدوم از اینها به معنی متجاوز بودن نیست. همونطور که اگر یک دگرجنسگرا شریک جنسی خودش رو یک طرفه و بدون در نظر گرفتن تمایل یا عدم تمایل طرف مقابل مورد حمله یا سو استفاده قرار بده (در کشورهای توسعه یافته حتی با همسر هم نباید این کار رو کرد) کارش تجاوز حساب میشه، در مورد دوجنسگرا و همجنسگرا هم همین موارد صادقه. تفاوتش با حیوانگرایی (bestiality) و بچه بازی (pedophilia) در همین هست:
در دو مورد اخیر، سکس از نظر آمادگی شناختی و تجربی یک طرفه هست، یک نفر لذت می بره و در مقابل طرف یا فقط درد می کشه و احتمالاْ هیچ حسی نداره. به همین دلیل می تونه در زیر مجموعه تجاوز جنسی قرار بگیره.

اشتباه نشه، من اصلاْ نمی گم که سکس طبیعی است و تجاوز غیرطبیعی، اتفاقاْ کاملاْ نظرم برعکسه، در هرکجای طبیعت بگردید، حتی در مورد حیواناتی که تک شریک و تک همسر هستند هم رابطه با تجاوز شروع میشه. حرف دقیقاْ برعکسه، یعنی اینکه تجاوز (خواه به جنس مخالف، خواه به جنس موافق، خواه به کودک، خواه به حیوانات دیگر) کاری است که از بخش حیوانی و تکامل نیافته ذهن انسان سر می زنه، در مقابل، سکس انسانی با تکاپوی ذهنی همراهه، اینکه چه نشانه هایی بفرستم که طرفم بدون اینکه آزرده بشه تمایل جنسی من رو به خودش به درستی برداشت کنه و چطور نشانه های مخالفت یا موافقت طرف مقابلم رو به درستی تفسیر کنم و وارد مرحله بعد از فرایند جنسی بشیم.
خلاصه کلامم اینه: سکس تا وقتی دو طرفه باشه انسانی است و باید در محدوده فرهنگ و تمدن روزآمد انسانی قرار داشته باشه، و در صورتی که ارضای یک طرفه نیاز باشه (تجاوز، سواستفاده و بهره کشی جنسی از همجنس، دگرجنس، کودک یا حیوان) عملی است غیر انسانی و به همین دلیل هست که باید در تمدن انسانی مورد بازخواست، مجازات و در صورت نیاز درمان قرار بگیره.
خواستم شاعر چشمان تو باشم
باد حواسم را برد
     
  
مرد

 
mcs_1200: من یه دوحنسگرام. از خودمم راضی ام
خواستم شاعر چشمان تو باشم
باد حواسم را برد
     
  

 
من هم دو جنس گرام البته بیشتر حسم نسبت به جنس مونثه ولی از فکر کردن به کردن پسرای خوشکلو گی هم تحریک میشم البته تا حالا با پسر سکس نداشتم ولی اگه مورد خوب باشه شاید امتحان کنم راستی من به ترنس هام حس دارم
     
  

 
من دوجنس گرام ولی با هم جنس خودم خیلی دوست دارم گی داشته باشم برام لذت خاصی داره
     
  
مرد

 
من هم با وجود اینکه متاهل هستم گی رو دوس دارم. وقتی میدم بیشتر حشری میشم
     
  
مرد

 
تاپیک عالی بود و مطالب عالی تر .. شخصا یه بای سکشوال هستم هم با مونث و هم با مذکر سکس داشتم و لذت بردم و بیشتر تمایلم به ترنسهاست تا مذکرهای طبیعی
خودممم
     
  
صفحه  صفحه 3 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان

bisexuality & pansexualiy | دوجنس‌گرایی و همه جنس گرایی

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA