تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان

صدا و سیمای دگرباشان ایرانی

صفحه  صفحه 16 از 18:  « پیشین  1  ...  15  16  17  18  پسین »  
#151 | Posted: 12 Jul 2014 15:13
صدا و سيمای دگرباشان ايرانی


کليپ صوتی


راديو رنگين کمان (راديوی همجنسگرايان،دوجنسگرايان و ترنس سکشوالهای فارسی زبان)


قسمت :۵۱ فصل دوم


موضوع برنامه : در برنامه این هفته در گفتاری شنیدنی از رها به واکنش ها به حضور ایرانی ها در گی پراید یا جشن افتخار همجنسگرایان می پردازیم. وقتی صفحه شبکه های اجتماعی مملو شد از توهین، پرخاش و نظرات همجنسگراستیزانه،مرتضی، همجنسگرا از غرب ایران، در تماس با برنامه از یک تجربه شنیدنی می گوید: همجنسگرا بودن و اعتقاد به مذهب. او تعریف می کند چطور علیرغم اینکه فردی با باورهای مذهبی بود قبول کرد که همجنسگراست. مرتضی از تجربه ملاقاتش با یک روانشناس آگاه در ایران می گوید و استدلال های جالبی را مطرح می کند،دکتر رنگین کمان را هم می شنویم و پای درد و دل یک همجنسگرای ایرانی مقیم دوبی هم می نشینیم.     
#152 | Posted: 27 Jul 2014 00:54
صدا و سيمای دگرباشان ايرانی


کليپ صوتی


راديو رنگين کمان (راديوی همجنسگرايان،دوجنسگرايان و ترنس سکشوالهای فارسی زبان)


قسمت :۵۲ فصل دوم


موضوع برنامه : شنونده ای از داخل ایران از روزهایی می گوید که با "درون" خود بیشتر آشنا شده بود و در تضاد با واقعیت خود و مذهب دست و پنجه نرم می کرد. او توضیح می دهد که چطور از این مرحله از زندگی، به سلامت، عبور کرد.در برنامه این هفته همینطور از دو جنسگرایی یا بایسکشوالیسم می گوییم. شنونده ی دیگری از داخل ایران، از مشکلات "درون جامعه ای" همنجنسگرایان در داخل ایران می گوید و دکتر رنگین کمان را هم برایتان پخش می کنیم.

     
#153 | Posted: 31 Jul 2014 06:48
صدا و سيمای دگرباشان ايرانی


کليپ صوتی


راديو رنگين کمان (راديوی همجنسگرايان،دوجنسگرايان و ترنس سکشوالهای فارسی زبان)


قسمت :۵۳ فصل دوم


موضوع برنامه : در برنامه اين هفته به انتقام می پردازيم. چه می شود که به فکر انتقام از عشق قبلی می افتيم؟ چرا اصلا انتقام؟ چطور می شود انتقام را با راه حل های منطقی جايگزين کرد؟ اصلا چطور يک رابطه را به پايان برد که انتقام لازم نداشته باشد؟ رها در اين زمينه مفصلا صحبت خواهد کرد. در بخش ديگری از برنامه يک همجنسگرا در تماس با راديو از جامعه می گويد وقتي که رفتارش از حکومت هم می تواند بدتر باشد.
اگر شنونده ما بوديد می دانيد که از هفته قبل پخش برنامه تازه ايیرا آغاز کرديم: معرفی فيلم هاي سينمايی با محتوای همجنسگرايانه. در دومين بخش از اين برنامه ها، يکي از مشهورترين فيلم ها را در اين زمينه معرفی می کنيم: کوهستان بروکبک.
دکتر رنگين کمان اين هفته را درباره پيشگيری از بيماری مقاربتی ادامه می دهيم و در بخش ديگری از برنامه ها يک خاطره شيرين از روزمرگی چه بسا تلخ همجنسگرايان در داخل ايران را هم می شنويم.


     
#154 | Posted: 6 Aug 2014 03:17
صدا و سيماي دگرباشان ايراني


کليپ صوتي


راديو رنگين کمان (راديوي همجنسگرايان،دوجنسگرايان و ترنس سکشوالهاي فارسي زبان)


قسمت :۵۵ فصل دوم


موضوع برنامه : در برنامه اين هفته از جمله سوال مي کنيم روانشناس کيست و چه زمان هايي بايد به روانشناس مراجعه کنيم؟ رها در گفتاري به اين پرسش پاسخ مي دهد. همانطور که گفتيم در برنامه اين هفته پخش سري تازه دکتر رنگين کمان را هم آغاز مي کنيم که به طور ويژه به بيماري ها و نکات بهداشتي مرتبط با همجنسگرايان زن مي پردازد.
تلفن هاي شما را هم پخش مي کنيم و از جمله از شنونده اي مي شنويم که تعريف مي کند چطور در روزهاي اول آشنايي با خودش حتي براي توبه به اماکن مقدس مي رفت و دعا مي خواند اما او همان ماند که هست.


     
#155 | Posted: 12 Aug 2014 10:17
صدا و سيماي دگرباشان ايرانی


کليپ صوتی


راديو رنگين کمان (راديوی همجنسگرايان،دوجنسگرايان و ترنس سکشوالهای فارسی زبان)قسمت :۵۶ فصل دومموضوع برنامه : در برنامه این هفته رادیو رنگین کمان از جمله به اطلاعات تازه ای می پردازیم که مرکز پژوهش های مجلس منتشر کرده و مدعی شده بیش از ۱۷ درصد از دانش آموزان ایرانی همجنسگرا هستند. این آمار را حلاجی می کنیم و با سایر کشورهای جهان مقایسه می کنیم.

شنونده ای از ایران خطاب به آن دسته از کاربران فیس بوک که مطالب همجنسگراستیزانه منتشر می کنند گفتاری دارد... او از یک تجربه خود می گوید که موفق به عقب نشاندن این همجنسگراستیزان شد و نتیجه میگیرد که سکوت نباید کرد.

بخش دوم و تازه دکتر رنگین کمان ویژه همجنسگرایان زن را هم پخش می کنیم که در آن به لزوم توجه به علایم سرطان پستان پرداخته شده و سرانجام یک کارشناس و اهل فلسفه از داخل ایران از نگرش های گوناگون به همجنسگرایی در دین اسلام می گوید.     
#156 | Posted: 20 Aug 2014 03:25
صدا و سيمای دگرباشان ايرانی


کليپ صوتیراديو رنگين کمان (راديوی همجنسگرايان،دوجنسگرايان و ترنس سکشوالهای فارسی زبان)قسمت :۵۷ فصل دوم


موضوع برنامه : در برنامه این هفته رادیو رنگین کمان، به شرایط همجنسگرایان زن در ایران می پردازیم. با یک همجنسگرای زن در یکی از شهرهای ایران همراه می شویم و از وضعیت زندگی او می شنویم.

در بخش دیگر از برنامه ویژه همجنسگرایان زن، دکتر رنگین کمان را پخش می کنیم که به سرطان دهانه رحم می پردازد.

در بخش دیگری از برنامه به سوالی جواب می دهیم که گاهی پرسیده می شود، گرچه لازم نیست همیشه جوابی هم داشته باشد: چرا همجنسگرا شدیم؟ آیا پاسخی به این سوال وجود دارد؟ تحقیقات علمی چه جوابی به حرفهای ناحق دارد؟

به معرفی فیلم های مرتبط با زندگی همجنسگرایان هم می پردازیم،لا به لای برنامه، تماس های شما را هم پخش می کنیم.


     
#157 | Posted: 25 Aug 2014 02:12
مقدمه وبینار مطالعه‌ای بر دگرباشان جنسی با هوداد طلوعیتوضیحات : این وبینارها از سوی هوداد طلوعی در پنج جلسه برگزار می شود که در آن مطالعه ای بر روی دگرباشان جنسی و مسائل آن ها در ایران صورت می گیرد،تمامی وبینارها به شکلی تهیه شده‌اند که آموزش مسائل مربوط به اقلیت‌های جنسی، برای کل افراد جامعه مفید باشد چرا که در واقع مسائل افراد جامعه از هم جدا نیستند. پنج وبینار فوق برای جامعه دگرباش نیز این فرصت را فراهم می‌کند که به افراد غیردگرباش منبعی مفید و بر پایه مستندات علمی برای مطالعه در زمینه اقلیت‌های جنسی معرفی کنند. با مشاهده این وبینارها افراد دگرباش می‌توانند با دانش بیشتری خود را بشناسند و به دیگر افراد در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند. همچنین این وبینارها برای افراد متخصص هم کاربردی است و مطالب بسیار مفیدی در خصوص مسائل اقیلت‌های جنسی فراهم‌ می کند.

دانلود با فرمت mp4 (تصویری) و کیفیت ۳۶۰ p
دانلود با فرمت mp3 (صوتی) و کیفیت ۱۲۸ kbps


     
#158 | Posted: 25 Aug 2014 03:27
جلسه اول مطالعه‌ای بر دگرباشان جنسی با هوداد طلوعی: هویت جنسیتیتوضیحات : این وبینارها از سوی هوداد طلوعی در پنج جلسه برگزار می شود که در آن مطالعه ای بر روی دگرباشان جنسی و مسائل آن ها در ایران صورت می گیرد،تمامی وبینارها به شکلی تهیه شده‌اند که آموزش مسائل مربوط به اقلیت‌های جنسی، برای کل افراد جامعه مفید باشد چرا که در واقع مسائل افراد جامعه از هم جدا نیستند. پنج وبینار فوق برای جامعه دگرباش نیز این فرصت را فراهم می‌کند که به افراد غیردگرباش منبعی مفید و بر پایه مستندات علمی برای مطالعه در زمینه اقلیت‌های جنسی معرفی کنند. با مشاهده این وبینارها افراد دگرباش می‌توانند با دانش بیشتری خود را بشناسند و به دیگر افراد در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند. همچنین این وبینارها برای افراد متخصص هم کاربردی است و مطالب بسیار مفیدی در خصوص مسائل اقیلت‌های جنسی فراهم‌ می کند.

دانلود با فرمت mp4 (تصویری) و کیفیت ۳۶۰ p
دانلود با فرمت mp3 (صوتی) و کیفیت ۱۲۸ kbps


     
#159 | Posted: 25 Aug 2014 04:42
جلسه دوم مطالعه‌ای بر دگرباشان جنسی با هوداد طلوعی: هویت جنسیتوضیحات : این وبینارها از سوی هوداد طلوعی در پنج جلسه برگزار می شود که در آن مطالعه ای بر روی دگرباشان جنسی و مسائل آن ها در ایران صورت می گیرد،تمامی وبینارها به شکلی تهیه شده‌اند که آموزش مسائل مربوط به اقلیت‌های جنسی، برای کل افراد جامعه مفید باشد چرا که در واقع مسائل افراد جامعه از هم جدا نیستند. پنج وبینار فوق برای جامعه دگرباش نیز این فرصت را فراهم می‌کند که به افراد غیردگرباش منبعی مفید و بر پایه مستندات علمی برای مطالعه در زمینه اقلیت‌های جنسی معرفی کنند. با مشاهده این وبینارها افراد دگرباش می‌توانند با دانش بیشتری خود را بشناسند و به دیگر افراد در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند. همچنین این وبینارها برای افراد متخصص هم کاربردی است و مطالب بسیار مفیدی در خصوص مسائل اقیلت‌های جنسی فراهم‌ می کند.

دانلود با فرمت mp4 (تصویری) و کیفیت ۳۶۰ p
دانلود با فرمت mp3 (صوتی) و کیفیت ۱۲۸ kbps


     
#160 | Posted: 25 Aug 2014 06:01
جلسه سوم مطالعه‌ای بر دگرباشان جنسی با هوداد طلوعی: آشکارسازیتوضیحات : این وبینارها از سوی هوداد طلوعی در پنج جلسه برگزار می شود که در آن مطالعه ای بر روی دگرباشان جنسی و مسائل آن ها در ایران صورت می گیرد،تمامی وبینارها به شکلی تهیه شده‌اند که آموزش مسائل مربوط به اقلیت‌های جنسی، برای کل افراد جامعه مفید باشد چرا که در واقع مسائل افراد جامعه از هم جدا نیستند. پنج وبینار فوق برای جامعه دگرباش نیز این فرصت را فراهم می‌کند که به افراد غیردگرباش منبعی مفید و بر پایه مستندات علمی برای مطالعه در زمینه اقلیت‌های جنسی معرفی کنند. با مشاهده این وبینارها افراد دگرباش می‌توانند با دانش بیشتری خود را بشناسند و به دیگر افراد در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند. همچنین این وبینارها برای افراد متخصص هم کاربردی است و مطالب بسیار مفیدی در خصوص مسائل اقیلت‌های جنسی فراهم‌ می کند.

دانلود با فرمت mp4 (تصویری) و کیفیت ۳۶۰ p
دانلود با فرمت mp3 (صوتی) و کیفیت ۱۲۸ kbps


     
صفحه  صفحه 16 از 18:  « پیشین  1  ...  15  16  17  18  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / صدا و سیمای دگرباشان ایرانی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites