تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان

ما تنها نیستیم

صفحه  صفحه 1 از 5:  1  2  3  4  5  پسین »  
#1 | Posted: 17 Apr 2015 14:09 | Edited By: bamdad_2014
ما تنها نیستیمهدف ایجاد تاپیک :


معرفی چهره های سرشناس و مشهور جامعه ی اقلیت جنسی در سراسر جهان


---------------------------

کلمات کلیدی : دگرباشان مشهور + دگرباشان معروف + همجنسگرایان معروف + همجنسگرایان مشهور + دوجنسگرایان مشهور + دوجنسگرایان مشهور + ترنسکشوال های معروف + ترنسکشوال های مشهور + گرایش جنسی + گرایشات جنسی + دگرباشی جنسی + دگرباشان جنسی + لزبین + لزبین های معروف + گی های معروف + لزبین مشهور + گی مشهور + گی آیکون + موسیقی‌دانان دگرباش جنسی + موسیقی‌دانان همجنس‌گرا + موسیقی‌دانان دوجنسگرا + خوانندگان دگرباش جنسی + خوانندگان همجنسگرا + خوانندگان دوجنسگرا + بازیگران دگرباش جنسی + بازیگران همجنسگرا + بازیگران دوجنسگرا + هنرمندان همجنسگرا + هنرمندان دوجنسگرا + هنرمندان دگرباش جنسی + سیاستمداران همجنسگرا + سیاستمدران دوجنسگرا + سیاستمداران دگرباش جنسی + gay icons + gay famous people + gay famous people in history + lesbian famous + bi famous actors + bisexual famous actors + famous bisexual people + gay actors + lesbian artists + famous queers in history + famous queers + famous queer people + famous lgbt activists + famous lgbt people + famous lgbt + lgbt celebrities.

-----------------
ما تنها نیستیم | We are not alone | ma tanha nistim
     
#2 | Posted: 17 Apr 2015 14:10 | Edited By: bamdad_2014
Sappho | سافو • آیا می دانستید واژه لزبین (Lesbian) از نام محل تولد شاعری دوجنسگرا در ۲۵۰۰ سال پیش می آید؟

سافو (به یونانی: Σαπφώ) از شاعران یونانی سده هفتم پیش از میلاد بود،تاریخ تولد وی بین سالهای 612 و 630 پیش از میلاد مسیح تخمین زده می شود.

سافو در سده ی ششم پیش از میلاد مسیح در جزیره ی لزبوس (Lesbos) به فاصله‌ای نه چندان دور از سواحل آسیای صغیر زاده شد،سافو با زنان و دختران بسیاری رابطه داشته و شایعات بسیار درباره ی شکل رابطه سافو با دختران و زنان وجود دارد.از زمان باستان وی به عنوان بزرگترین شاعر غنایی شناخته شده است که شعر او بر معاصرانش تاثیر بسیاری داشته،به همین خاطر افلاطون او را ایزد بانوی دهم هنر نامیده است.

وی نخسین زنی است که خصوصی ترین احساسات فردی را در شعر بیان کرده است و آشکارا در سروده هایش عشق بین زنان را ستایش کرده است {از محتوای شعرها می‌توان تاکید بر هم‌جنس‌گرایی را درک کرد. زیرا در آن از رابطهٔ استاد و شاگرد (مرید و مراد) اثری نیست.} وی همچنین آموزشگاه : رقص،آواز و موسیقی داشته است.

به همین خاطر امروزه زنان هجنسگرا را لزبین می نامند.


 • ظهور مسیحیت و تاثیر آن بر آثار سافو :

محکومیت صریح و مستقیم سافو در جهان مسیحیت پیش آمد،مسیحیت نخستین از همان آغاز کارهای سافو را رد کرد. تاتیانوس نوشته‌ است که : در سال ۰۳۸ پس از میلاد، اُسقف کنستانتینوپل (قسطنطنیه) سنت گره‌گوریوس نازیانزوس دستور داد تا همه ی نسخه شعرهای سافو را بسوزانند که این کار انجام شد.

به سال ۳۹۱میلادی، مسیحیان همه ی کتاب‌خانه ی آثار کلاسیک پتوله‌مائوس در اسکندریه را سوزاندند و این که در سال ۷۳۰۱ بار دیگر بازمانده ی نسخه‌های سافو به دستور پاپ گره‌گوریوس هفتم در رم و قسطنطنیه به آتش کشیده شد، نشان آن است که شعر سافو هنوز در دست‌رس قرار داشت. در چهارمین مرحله ی جنگ‌های صلیبی سرداران ونیزی قسطنطنیه را غارت کردند و آن چه برجای ماند، در ۱۴۵۳پس از پیروزی ترکان به غنیمت گرفته شد. این گمان هست که هنوز نسخه‌هایی از شعرها و پاره‌شعرهای سافو در ترکیه وجود داشته باشد.

مهم‌تر این که گمان قوی وجود دارد که هنوز در بایگانی‌های کتاب‌خانه ی واتیکان دست کم نسخه‌ای از نوشته‌های سافو نگه‌داری شود. به عنوان سندی از گناه ِ شعر و شخصیت ِ شاعر. نمی‌توان باور داشت که واتیکان همه ی نسخه‌های آثار ممنوع یا ضاله را نابود کند. کلیساها حتا اسناد گنه‌کارانه را نگه‌داری می‌کنند. کتاب‌داران همه ی جهان کتاب، نسخه و کاغذ نمی‌سوزانند؛آن را جایی پنهان می‌کنند.


آن‌چه که از سافو یافته شده‌است (پاره‌شعرها، واژه و سطر) توسط نویسندگان یونان و روم گردآوری شده‌است. بخش زیادی از نسخه‌ها و پاپیروس‌ها دیر یافته شده‌اند، زیرا به دلیل گرمای آب و هوا از بین رفته و فرسوده شده‌اند. از پانصد شعر، تنها پانصد سطر خواندنی بود.
به هر حال نمی‌توان سده‌ای را با سده ی دیگر مقایسه کرد. سافو متعلق به همه ی زمان هاست. او در زمان زندگی‌ش مورد احترام بسیاری بوده‌ است و چنان که خود در شعرش گفته‌است پس از مرگ نیز فراموش نخواهد شد. نویسندگان و شاعران بسیاری این ادعا را کرده‌اند، اما سافو این را اثبات کرده‌است. او امروز نیز به اندازه ی دوهزار و پانصد سال پیش مدرن است. هم‌جنس‌گرا یا نه، کار اوست که اهمیت دارد.     
#3 | Posted: 17 Apr 2015 14:12
Leonardo da Vinci | لئوناردو داوینچی • آیا از گرایش جنسی لئوناردو داوینچی آگاه بودید؟

لئوناردو دی سر پیرو داوینچی (به انگلیسی : Leonardo di ser Piero da Vinci ) متولد : ۱۵ آوریل ۱۴۵۲ متوفی : ۲ مه ۱۵۱۹ دانشمند، نقاش، مجسمه‌ساز، معمار، موسیقی‌دان، ریاضی‌دان، مهندس، مخترع، آناتومیست، زمین‌شناس، نقشه‌کش، گیاه‌شناس و نویسنده ایتالیایی دوره رنسانس بود. نبوغ او شاید بیش از هر چیز دیگری مورد توجه بوده است. لئوناردو معمولا به عنوان نمونه ی بارز یک مرد رنسانس معرفی می‌شود.از او به طور گسترده بزرگترین نقاش تاریخ یاد می‌کنند. عده‌ای نیز او را با استعدادترین شخصی می‌دانند که تا کنون در این جهان زندگی کرده است.

داوینچی اولین طراح هواپیما و صدها اثر معماری دیگر به‌شمار می‌رود. یکی از طرح‌های ابتکاری او لباس غواصی و زیر دریایی جنگی است. او همچنین مسلسل، تانک نظامی، ساعتی که به ساعت داوینچی معروف است، کیلومترشمار و چیزهای دیگر را طراحی یا اختراع کرد و با استفاده از خط معکوس برای طراحی‌های خود یادداشت‌هایی را نوشته است، که آنها را فقط در مقابل آینه می‌توان خواند. شهرت جهانی داوینچی بیشتر به‌خاطر نقاشی‌های شام آخر و مونالیزا است.


گرایش جنسی و تاثیرات آن بر هنرش :

داوینچی به شدت تحت کنترل کلیسا بود لذا زندگی خصوصی خود را پنهان نگاه داشته بود از این رو گرایش جنسی او،به موضوعی برای تجزیه و تحلیل و حدس و گمان تبدیل شده بود،اما برخی حقایق انکار ناپذیر است :

داوینچی دوستان زیادی داشت که هم اکنون به خاطر زمینه‌های کاری و یا اهمیت تاریخ خود امروزه به نوعی شناحته شده هستند؛ اما با این حال به نظر می‌رسد که به جز ایزابلا دسته،دوستی صمیمی و نزدیکی با زنان نداشته است،داوینچی ثروتمند با اینکه همیشه اطرافش پر بود از زنان برهنه ای که مدل نقاشی هایش بودند،اما هرگز ازدواج نکرد.

بیشترین رابطه ی داوینچی، با دو پسر جوان که شاگردان خود او بوده‌اند یعنی سالای و ملزی بوده‌است. ملزی احساس داوینچی به او را عشق و شهوت بیان می‌کند.

مدارک دادگاه سال ۱۴۷۶ نشان می‌دهد که وقتی داوینچی بیست و چهار ساله بوده داوینچی به همراه ۳ مرد دیگر تحت قوانین سودومی دوران رنسانس به همجنس‌گرایی متهم می‌شود اگر چه وی به کمک دوستان با نفوذی که داشت از این اتهام تبرئه می‌شود.

از آن تاریخ به بعد بحث‌های زیادی پیرامون همجنس‌گرا بودن داوینچی و تاثیرات آن بر آثارش، به ویژه وجود حالت دوگانهٔ مردانه و زنانه و شهوت مشهود در تابلوی یحیای تعمید دهنده و باکوس و دیگر آثار وی، بخصوص آثار آمیخته با شهوت وی شده‌است.جیان جیاکومو کاپورتی د اورنئو یا همان سالای از سال ۱۴۹۰ همراه با داوینچی زندگی می‌کرد. تنها پس از گذشت یک سال از پیوستن سالای به داوینچی، او لیستی از خرابکاری‌ها و تخطی‌های سالی فراهم کرد. لئوناردو او را دزد دروغگو کله‌شق و دله خطاب کرد. پس از اینکه او دست کم پنج بار با پول‌های داوینچی فرار و آن‌ها را صرف کارهایی همچون خرید لباس کرد.اما با این حال داوینچی همواره نسبت به سالای رفتاری بسیار محبت‌آمیز داشت. سالای به مدت سی سال همراه با او زندگی کرد.

در سال ۱۵۰۵، داوینچی شاگرد دیگری را به نام کنت فرانسیسکو ملزی اختیار نمود. کسی که ادعا می‌شود محبوب‌ترین شاگرد در نزد وی بوده‌است. او به همراه داوینچی به فرانسه مسافرت کرد و تا آخر عمر داوینچی در کنار او باقی‌ماند. پس از مرگ داوینچی تمامی کارهای او به ملزی رسید و او از آنها به خوبی نگهداری کرد.ویکی پدیا
wiki pedia
     
#4 | Posted: 17 Apr 2015 14:13 | Edited By: bamdad_2014
Giorgio Armani | جورجو آرمانی • آیا می دانستید بنیان گذار برند آرمانی دوجنس گراست؟

جورجو آرمانی (به ایتالیایی: Giorgio Armani) زاده ی ۱۱ ژوئیه ۱۹۳۴ طراح لباس سرشناس ایتالیایی است که بیشتر به خاطر طراحی پوشاک مردانه شناخته شده است،دوجنس گراست.

تاریخچه شرکت آرمانی:جورجو آرمانی و سرجیو گالئوتی ( به انگلیسی : Sergio Galeotti) این شرکت را با سرمایه ده هزار دلار، در سال ۱۹۷۵ در شهر میلان بنیان گذاشتند. هم اکنون این شرکت به طراحی و ساخت محصولات متنوعی شامل کالاهای لوکس، پوشاک، لوازم آرایشی، عطر، طراحی داخلی، جواهرات، عینک و ساعت با برندهای گوناگون می‌پردازد. و در آستانه قرن بیست و یکم به‌عنوان موفق‌ترین طراح از ایتالیا فراتر رفت.

در سال ۲۰۰۰ مجله فوربز، جورجیو آرمانی را به عنوان موفق‌ترین طراح دنیا معرفی کرد. در سال ۲۰۰۱ این مجله او را در لیست اعضای جدید مد و در ردیف نوزدهم قرار داد،شرکت آرمانی در پایان سال ۲۰۰۵ میزان فروشی برابر با ۱٫۶۹ میلیارد دلار داشته است.

این شرکت امروزه در حدود ۴٬۷۰۰ کارمند و ۱۳ نمایندگی تولید در سراسر جهان دارد. هم‌اکنون شرکت آرمانی شامل ۲۰۰۰ مرکز فروش جهانی با فروش سالیانه بیشتر از یک میلیارد دلار در ۳۶ کشور جهان می‌باشد.شرکت آرمانی برای تبلیغات خود از افراد بسیار معروف در زمینه ی هنر و ورزش استفاده می کند که از جمله آنها می توان به دیوید بکهام،کریستیانو رونالدو (از فوتبالیستها) و مگان فوکس (از بازیگران هالیوود) نام برد.

همچنین هتل آرمانی واقع در برج خلیفه(واقع در دبی) با ۱۶۰ اتاق به طراحی جورجیو آرمانی است.


زندگی‌ شخصی :

جورجیو آرمانی هرگز ازدواج نکرد،اما به مدت ۲۵ سال تا زمان مرگ پارتنرش آقای سرجیو گالئوتی که هم شریک کاری و هم شریک زندگی و معشوق وی محسوب می شد،عاشق او بود و با هم زندگی می کردند.

     
#5 | Posted: 17 Apr 2015 14:14
Stefani Joanne Angelina Germanotta | استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا • آیا می دانستید لیدی گاگا دوجنسگراست؟

استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا (به انگلیسی: Stefani Joanne Angelina Germanotta) که با نام هنری لیدی گاگا (به انگلیسی: Lady Gaga) شناخته می‌شود، خواننده، ترانه‌سرا و آهنگ‌ساز آمریکایی است.

او در ۲۸ مارس ۱۹۸۶ در نیویورک، آمریکا به دنیا آمد. گاگا در سن ۱۳ سالگی نخستین آهنگ خود را ساخت او در سال ۲۰۰۳ کار خود را با اجرای موسیقی راک در بخش‌های جنوبی نیویورک آغاز کرد و در اوت ۲۰۰۸ نخستین آلبوم استودیویی‌اش با نام شهرت (Fame) را به بازار عرضه کرد. این آلبوم در جداول موسیقی کشورهای بریتانیا، کانادا، آلمان، سوئیس، استرالیا و ایرلند شماره یک (نامبر وان) شد. فروش جهانی این آلبوم تا به امروز ۱۴ میلیون نسخه می‌باشد.


لیدی گاگا تاکنون ۱۲ بار نامزد جایزه گرمی شده و ۵ بار آن را به دست آورده است. او دارای ۴ رکورد جهانی گینس هم هست. تک‌آهنگ «این‌گونه زاده شده‌ام» تنها طی ۵ روز ۱ میلیون نسخه از آن در آی‌تونز به فروش رفت و رکورد سرعت فروش در تاریخ آی‌تونز را شکست. تخمین زده می‌شود که لیدی گاگا توانسته است تا سال ۲۰۱۱ میلادی ۲۳ میلیون آلبوم و ۶۴ میلیون تک‌آهنگ در سطح جهان به فروش برساند و به فهرست پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی بپیوندند.گرایش جنسی و فعالیتش در این زمینه :

وی به صراحت اعلام کرده‌است که دوجنس‌گرا است و در گذشته با زنان رابطه جنسی داشته‌است،او همچنین یکی از طرفداران سرسخت حقوق همجنس‌گرایان می‌باشد و در برخی از ترانه‌های خود همچون «این گونه زاده شده‌ام» و «آلهاندرو» درباره ی این مطلب سخن گفته‌است.     
#6 | Posted: 17 Apr 2015 14:15
Gustaf V | گوستاو پنجم • آیا می دانستید گوستاو پنجم پادشاه سوئد همجنسگرا بود؟

اسکار گوستاو آدولف (به انگلیسی : Oscar Gustaf Adolf ) متولد : ۱۶ ژوئن ۱۸۵۸ متوفی : ۲۹ اکتبر ۱۹۵۰ از تاریخ ۱۹۰۷ تا زمان مرگ پادشاه سوئد بود.وی پسر اول اسکار دوم بود که پس از مرگ پدرش به مدت ۴۳ سال سلطنت سوئد را برعهده داشت. وی پیرترین پادشاه سوئد است و از نظر طول دوران سلطنت بعد از ماگنوس چهارم دومین نفر است.

همچنین وی آخرین پادشاه سوئد بود که از اختیارات اجرایی پادشاه استفاده کرد،اگرچه هرگز به طور رسمی تاج بر سر نگذاشت و ردای پادشاهی بر تن نکرد.وی با کاریزمای فوق العاده اش و با شعار "با مردم و برای سرزمین مادری" قوانین سوسیالیسم و خدمات عمومی را پذیرفت و کشورش را به سوی موفقیت های بزرگ اقتصادی و جامعه ای مدرن هدایت کرد.

گوستاو همچنین زمانی که تمام اروپا و همسایگانش در حال جنگ بودن در دو جنگ جهانی اول و دوم کشور سوئد را بی طرف نشان داد،گوستاو یک فرد هجنسگرا یا به گفته ی بعضی ها دوجنسگرا بود.وی به دلیل اخاذی معشوق مردش،بارها جنجال بپا کرد،مورد نکوهش قرار گرفت و حتا در مورد روابط خصوصیش اش کتاب به چاپ رسید.


شایان ذکر است که هجنسگرایی تا سال ۱۹۹۴ در کشور سوئد جرم محسوب می شد،گوستاو هرگز معشوقه زن نداشت و تحت اجبار شرایط زمانه و برای حفظ یکپارچگی کشورش تن به ازدواج سیاسی با یکی دیگر از اعضای خانواده های سلطنتی پیشین داد.

سردی روابط زناشویی به قدری مشهود بود که ملکه مدت های زیادی از سال را در ایتالیا و یا خانه ی قشلاقی دور از پایتخت می گذراند.

گوستاو یک تنیسور حرفه ای با قدی بلند و چشمانی روشن و جذاب و دارای هیکلی متناسب بود.

گوستاو پنجم در سال ۱۹۵۰ در سن ۹۲ سالگی بر اثر ابتلا به آنفلوآنزا درگذشت و مطابق سنت در کلیسای ریدارهولمن دفن شد. پس از وی فرزندش گوستاو آدولف به مقام سلطنت رسید.     
#7 | Posted: 17 Apr 2015 14:16
Selma Ottilia Lovisa Lagerlöf | سلما لاگرلوف • آیا می دانستید اولین زن برنده ی جایزه نوبل ادبیات و عضو آکادمی سلطنتی سوئد همجنسگرا بود؟

سِلما لاگرلوف (به زبان سوئدی: Selma Ottilia Lovisa Lagerlöf) (زاده ی : ۲۰ نوامبر ۱۸۵۸_ درگذشته ی : ۱۶ مارس ۱۹۴۰)،نویسنده سوئدی و اولین زن برنده جایزه نوبل در ادبیات است.

سلما لاگروف در ۲۰ نوامبر ۱۸۵۸ با یک بیماری که پاهای او را برای مدتها فلج کرد بدنیا آمد،این زن لزبین سخت کوش و عاشق مطالعه هرگز دست از تلاش برنداشت حتا زمانی که مرگ زود هنگام پدرش وی را دچار یک دگرگونی بزرگ کرد.


آثار هنری :

وی جزو یکی از مشهورترین و پرکارترین نویسندگان شمال اروپا بود و آثار بسیار زیادی در زمینه های مختلف ادبی دارد،از مهمترین آثار وی می توان به ماجراهای شگفت انگیز نیلس که در زمره ی مشهورترین آثار ادبیات کلاسیک جهان به شمار می رود اشاره کرد،علاوه بر این مجموعه داستان های تخیلی گوستا برلینگ یکی از پر طرفدارترین نوشته های وی حتا نیم قرن پس از مرگش می باشد.

زندگی شخصی :

خانم لاگروف در دوران تحصیل با یک دختر سیاست پیشه نویسنده جوان به نام سوفیه الکان آشنا شد،این آشنایی به سرعت به یک عشق عمیق و یک رابطه طولانی منجر شد،اگر چه هر ذو به شدت از کارهای ادبی یکدیگر انتقاد می کردند اما عاشقانه همدیگر را ستایش می کردند.

افتخارات و جوایز :

لاگروف سپس به آمریکا،اروپا و خاورمیانه سفر کرد و در هر سفر اثر هنری جذابی خلق می کرد،این نویسنده ی لزبین به فعالیت های خیریه نیز می پرداخت و بارها برنده ی جوایز مختلفی شد،سلما لاگروف در سال ۱۹۰۹ برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات شد،انتخاب یک زن برای اولین بار که همجنسگرا هم بود جنجال بسیار بپا کرد،وی همچنین اولین زن عضو آکادمی سلطنتی سوئد بود که مقام بسیار مهمی می باشد.

یاد بودها :

لاگروف یکی از نویسندگان بسیار مشهور سوئدی هست که به دلیل محبوبیت و اهمیتش سالهاست که نقش وی بر روی اسکناسهای یکی از قدرتمندترین اقتصادهای دنیا چاپ می شود،یک طرف اسکناس ۲۰ کرونی شامل تصویر سالما لاگرلوف و طرف دیگرش نمایی از داستان ماجراهای شگفت انگیز نیلس چاپ شده است.سالها پس از مرگ لاگروف هزاران نامه ی عاشقانه و جذاب از او به سوفیه الکان یافت شد که بارها در برنامه های تلویزیونی مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر در کتابخانه ملی سوئد نگهداری می شوند.     
#8 | Posted: 17 Apr 2015 14:16
Wentworth Miller | ونتورت میلر • آیا می دانستید بازیگر نقش مایکل اسکافیلد در سریال فرار از زندان همجنسگراست؟

ونت وُرت ارل میلر (به انگلیسی: Wentworth Earl Miller ) متولد ۲ ژوئن ۱۹۷۲ در انگلستان هنرپیشهٔ امریکاییِ بریتانیایی‌تباری است که در پی ایفای نقش «مایکل اسکوفیلد» در سریال فرار از زندان که از شبکهٔ تلویزیونی «فاکس» پخش شد، شهرت بسیاری پیدا کرد. او دو خواهر به نام‌های گیلیان و لی دارد.

در مقطع کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه «پرینستون» فارغ‌التحصیل شد و در حین تحصیل در آنجا، به عضویت گروه «پرینستون تایگر تونز» و باشگاه «کوآدرانگل» درآمد، وی در سال ۱۹۹۵به لس‌آنجلس رفت تا حرفهٔ هنرپیشگی را دنبال کند.


در سال ۲۰۰۵ برای بازی در نقش «مایکل اسکافیلد» در سریال فرار از زندان شبکهٔ تلویزیونی فاکس انتخاب شد. او نقش برادر مهربانی را بازی کرد که نقشهٔ پیچیده و دقیقی را برای رهایی برادرش «لینکولن باروز» دومینیک پرسل از اعدام به جرمی که مرتکب نشده بود، طراحی می‌کند و با اجرای بی‌نظیرش جایزهٔ بهترین بازیگر سریالهای هیجانیِ «گلدن گلوب»(۲۰۰۵) را از آن خود کرد.

او در توصیف راه پر پیچ و خمی که در مسیر ستاره شدن طی کرده، چنین می‌گوید:
«راه درازی در پیش رو داشتم که با ناکامی، شکست و موانع بسیاری همراه بود؛ اما هرگز نتوانستم از آن دست بکشم. هنرپیشگی برای من به منزلهٔ هوا برای تنفس است. بنابراین کاری بود که باید انجام می‌دادم

فیلم‌شناسی :نماهنگ (موزیک ویدئو) :

 • It's Like That از ماریا کری (۲۰۰۶)
 • We Belong Together از ماریا کری (۲۰۰۶)

 • زندگی شخصی :

میلر در اوت ۲۰۱۳ با ارسال نامه‌ای به وب‌گاه اتحاد همجنس‌گرایان علیه افترا اعلام کرد که همجنس‌گراست. وی این نامه را در پاسخ به دعوتی که از او برای شرکت در فستیوال بین‌المللی فیلم پترزبورگ شده بود نوشت و در آن این دعوت را رد کرد. میلر دلیل این تصمیم خود را تصویب قانونی در روسیه عنوان کرد که موجب تضعیف حقوق همجنس‌گرایان در این کشور شده بود.     
#9 | Posted: 17 Apr 2015 14:17
John Maynard Keynes | جان مینارد کینز • آیا می دانستید یکی از بزرگترین اقتصاد دان جهان در قرن بیستم همجنسگرا بود؟

جان مینارد کینز (به انگلیسی: john maynard keynes)، (زاده ی ۵ ژوئن ۱۸۸۳ _ درگذشته ی ۲۱ آوریل ۱۹۴۶)، یکی از اقتصاددانان برجسته قرن بیستم محسوب می‌شود.

کینز در ۵ ژوئن ۱۸۸۳ در انگلستان متولد شد. خانواده وی از طبقه متوسط جامعه محسوب می‌شدند. وی پس از اتمام تحصیلات متوسطه به دانشگاه ایتون راه یافت و از آنجا در سال ۱۹۰۲ به کالج سلطنتی کمبریج رفت. وی پس از اتمام تحصیلات خود در کمبریج، در اداره هندوستان وزارت دفاع انگلستان به‌عنوان کارمند جزء مشغول به کار شد. کینز در سال ۱۹۰۹ به کمبریج بازگشت و به‌ عنوان دانشیار ارشد کالج کارش را شروع کرد و در سال ۱۹۱۱ نیز سردبیری یک مجله اقتصادی را پذیرفت.

کینز، در زمان جنگ جهانی اول در خزانه‌داری انگلیس مشغول به‌کار بود و پس از جنگ، ریاست هیات نمایندگی خزانه‌داری انگلیس در انجمن صلح پاریس را بر عهده داشت. در سال ۱۹۱۹ نماینده وزیر دارایی در شورای عالی اقتصاد انگلستان شد؛ ولی خیلی زود از این سمت کناره‌گیری نمود. چون توصیه‌های او درمورد نحوه دریافت غرامت جنگی از دولت آلمان مورد پذیرش مقامات انگلیسی واقع نشد.

کینز در سال ۱۹۳۶ کتاب نظریه عمومی اشتغال بهره و پول را منتشر نمود که یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌های اقتصادی قرن بیستم محسوب می‌شود،مشهورترین نظریه ی وی اقتصاد کنیزی محسوب می شود و هیچ دانشجوی اقتصادی و یا بازرگانی نیست که با نظرات کنیز آشنا نباشد و یا چند کتاب از او را نخوانده باشد،کنیز برخلاف نظریات اقتصاد کلاسیک منتقد رویکرد به اقتصاد آزاد و سپردن اقتصاد به نیروهای بازار آزاد بود.


زندگی شخصی :

اگر چه وی به اجبار قوانین و شرایط جامعه بریتانیا با لیدیا بالرین روس ازدواج کرد،اما هرگز بچه دار نشد و رابطه ی وی با مردان متعدد و بسیار مشهور آن زمان مانند : لیتون نویسنده ی شهیر و یا دوناکان گرنت نقاش معروف کاملا مشهود است.کینز که از سال ۱۹۳۷ به بیماری قلبی مبتلا شده بود، در ۲۱ آوریل ۱۹۴۶ در خانه روستایی خود در ساسکس، تیلتون در گذشت. او پس از مرگ سوزانده شد و خاکسترش در بلندی‌های منطقه به باد سپرده شد.     
#10 | Posted: 17 Apr 2015 14:18
Elton John | التون جان • آیا می دانستید االتون جان،خواننده،آهنگساز و پیانیست همجنسگرا می باشد؟

سر التون هرکیولس جان (به انگلیسی: Sir Elton Hercules John) با نام اصلی رجینالد کِنِث دِوایت (به انگلیسی: Reginald Kenneth Dwight) زاده ی ۲۵ مارس ۱۹۴۷ خواننده،آهنگساز و پیانیست اهل انگلستان است. تا به امروز بیش از ۲۵۰ میلیون نسخه از آثار التون جان در جهان به فروش رسیده است که به همین خاطر او به یکی از موفّق‌ترین هنرمندان جهان در تمام دوران‌ها تبدیل شده‌است.او بیش از ۵۰ اثر در جدول ۴۰ ترانهٔ برتر انگلستان ثبت کرده‌است.

زندگی‌نامه :

رجینالد دوایت در پینر، انگلستان به دنیا آمد و والدینش اسکادران لیدر استنلی دوایت و شیلا بودند. آنها در سال ۱۹۶۲، وقتی دوایت ۱۵ ساله بود، از هم طلاق گرفتند و پس از آن مادرش با فرد فربرادر ازدواج کرد.

التون جان در سال ۱۹۷۶ هویت دوجنسگرا خودش را در مصاحبه‌ای با مجلهٔ رولینگ استون آشکار کرد. او در سال ۱۹۸۴ در روز ولنتاین با رینیت بلال ازدواج کرد،اما آنها چهار سال بعد از هم طلاق گرفتند و چندی بعد جان اینکه دوجنسگرا بوده را تکذیب کرد و گفت که همجنس‌گرا بوده‌است.


ازدواج رسمی التون جان و دیوید فرنیش :ازدواج رسمی التون جان و دیوید فرنیش بعد از بیست سال زندگی مشترک صورت گرفت،این مراسم روز یکشنبه ۲۱ دسامبر ۲۰۱۴ در منزل التون جان در منطقه ویندزور در غرب لندن با حضور شماری از ستارگان و مشاهیر برگزار شد.

آقایان فرنیش و التون جان که در سال ۲۰۰۵ زندگی مشترک خود را به ثبت رساندند، دو پسر دارند که با استفاده از رحم اجاره‌ای یک زن به دنیا آمده‌اند،زاکری ۵ ساله و الایجا که سال ۲۰۱۳ به دنیا آمدند،آن‌ها در مراسم عروسی پدران‌شان حاضر بودند.
     
صفحه  صفحه 1 از 5:  1  2  3  4  5  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / ما تنها نیستیم بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites