انجمن لوتی
صفحه  صفحه 97 از 192:  « پیشین  1  ...  96  97  98  ...  191  192  پسین »
ورزش

Sports News | اخبار ورزشی

 زن
#961   Posted: 11 Oct 2016 21:33


 1 Star

ارسالها: 1264
خب بخیر گذشت و خیلی مقتدرانه بردیم . امیدوارم در ادامه همینطور پیش بریم.
نه بسته ام به کس دل نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج رها رها رها من
 
     
  
 مرد
#962   Posted: 11 Oct 2016 23:53
mahdi75ارسالها: 12850

حالا چرا با این عجله؟؟


Make the REST of your life, the BEST of your life
 
     
  
 مرد
#963   Posted: 12 Oct 2016 16:58


 1 Star

ارسالها: 896
نگاهی به بازندگان بزرگ در یک پیروزی بزرگ
سوت پایان که زده شد ، خنده‌ها دیگر بدون هیچ استرسی بر چهره‌ها هویدا بود . بازار داغ سلفی‌گرفتن با پرچم ایران و زمین ورزشگاه و لباس سیاه داغ شد. تماشاگران البته کمی هم جوگیر شدند و بازیکنان کره‌ای ، همان‌هایی که شهرشان را به زندان تشبیه کرده بودند را تشویق کردند.
سروصدا و همهمه زیاد بود اما آرامشی ژرف وجود داشت که انگار کسی دوست نداشت تمام بشود.عجله‌ای برای خروج از ورزشگاه وجود نداشت. کسی دیگران را هل نمی‌داد ، فحش و ناسزا شنیده نمی‌شد ، چند ده هزار سیاه‌پوش می‌خندیدند و از پیاده‌روی در کناره‌ی ورزشگاه غرورانگیز آزادی در یک روز غرورانگیز لذت می‌بردند.
شاگردان کی‌روش در روزی عجیب اما به یادماندنی موفق به شکست تیمی شدند که تلاش کرده بود غرور یک ملت را نشانه بگیرد. انگار که کره‌ای‌ها اخبار جهان سیاست را دنبال نمی‌کنند و با جمله معروف «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن» آشنا نیستند.


اما این پیروزی قاعدتا دو بازنده‌ی بزرگ دیگر نیز داشت.


گروه اول و در حقیقت نفر اول کسی نیست جز چهره‌ی محبوب ۲۰ سال گذشته تلویزیون ، جناب آقای مهران مدیری. فردی که در آخرین روزهای برنامه‌ی پرطرفدارش «دورهمی» به شکلی مبتدیانه و البته عجیب به تمسخر فوتبالیست‌های این کشور پرداخت و از مردم پرسید که مگر اینان در این سال‌ها چه گلی بر سر شما زده‌اند؟
فردی که در مدت اجرای همین برنامه با دعوت از چهره‌های فوتبالی نظیر علی پروین، وحید طالبلو، آتیلا حجازی، فیروز کریمی آرش برهانی ، علی انصاریان و ... سعی در جذب مخاطب داشت ، چهره‌ی اصلی خود را نشان داد و سواستفاده از فوتبال و محبویت آن در بین مخاطبان صدا و سیما را نیز به کارنامه‌ی پراشتباه خود در چند سال اخیر اضافه کرد.
در جواب آقای مدیری و در دفاع از تمام ملی پوشانی که شب گذشته آرامشی عمیق را به یک ملت هدیه دادند تا حداقل دقایقی و ساعاتی غم‌های روزمره‌شان را فراموش کنند، تنها دو جمله می‌توان گفت :
فوتبال چیزی فراتر از درک و شعور شماست جناب آقای مهران خان مدیری . «دورهمی» نودهزار نفری بدون شما خوش گذشت...


گروه دوم آنان که سعی کردند تا در راستای اهداف سیاسی خود و نه دغدغه‌های مذهبی‌شان، آرامش مردم و ملی پوشان را بهم ریخته و مانند همیشه برخلاف خواسته و میل اکثریت مردم سخن برانند و با تلاش در جهت لغو چنین بازی مهمی ، خود را بیش از پیش در اذهان مردم تحقیر کنند.
فقط یک لحظه تصور اینکه لغو این دیدار و واریز ۳ امتیاز آن به اندوخته‌ی کره‌ای‌ها چه بر سر روحیات این ده‌ها میلیون عاشق فوتبال می‌آورد ، خود گواه اینست که این گروه بی هیچ شناختی از علایق مردم این سرزمین همچنان بر طبل ناسازگاری خود می‌کوبند و ندای «من دلواپسم» سر می‌دهند.
 
     
  
 مرد
#964   Posted: 12 Oct 2016 18:20


 1 Star

ارسالها: 896
دیوان عدالت: خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس منتفی شد
دیوان عدالت مصوبه دولت را تایید کرد که به این ترتیب تیم‌های استقلال و پرسپولیس دولتی می‌مانند.

به گزارش فارس، دیوان عدالت مصوبه دولت را تایید کرد که به این ترتیب تیم‌های استقلال و پرسپولیس دولتی می‌مانند.

جزئیات این پرونده به شرح زیر است:

کلاسه پرونده: هـ ع/ 94/782

موضوع: ابطال تصویب نامه هیات وزیران (از زمان تصویب) به شماره 67604/ت 52058 هـ مورخ 28/5/94

مهلت اعتراض: از 18 مهر 1395 به مدت 20 روز

تاریخ تنظیم گزارش: 19 مهر 1395

دادنامه : 120 تاریخ : 18/7/95

مـرجـع رسـیـدگـی : هیأت تخصصی اقتصادی ، مالی و اصنا

شـاکی : دیوان محاسبات کشور

طرف شکایت : هیات دولت

مـوضـوع خـواستـه : ابطال تصویب نامه هیات وزیران ( از زمان تصویب ) به شماره 67604/ت 52058 هـ مورخ 28/5/94

گردشکار:

به موجب مصوبه مذکور شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال ایران و پیروزی از فهرست شرکت های قابل واگذاری از پیوست شماره (2) آیین نامه اجرایی تشخیص، انطباق و طبقه بندی فعالیت ها و بنگاههای اقتصادی خارج شده اند. این تصویب نامه مغایر مواد قانونی ذیل است:

1-مواد 2 و 3 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (44): مطابق مواد مذکور قلمرو فعالیت های اقتصادی دولت تعیین شده است و به موجب آیین نامه اجرایی تشخیص، انطباق و طبقه بندی فعالیت ها و بنگاههای اقتصادی مصرح در ماده (2) فعالیت ها و بنگاههای اقتصادی موضوع ماده (2) به تفصیل بیان شده است.

2- مغایر بند ( الف ) تبصره (3) قانون بودجه سال 94 کشور: وزارت اقتصاد و دارایی مجاز است از طریق سازمان خصوصی سازی تا پایان سال 94 موارد مندرج در مقرره مذکور را به بخش خصوصی واگذار کند. باشگاههای مذکور در برنامه زمانبندی واگذاری سال 94 سازمان خصوصی سازی (پیوست مصوبه 297 هیات واگذاری مورخ 5/2/94) قرار گرفته و ارزیابی شده اند لذا خروج آنها از فهرست شرکت های واگذاری خلاف مقررات مذکور است.


*خلاصه مدافعات مشتکی عنه:

هنگام تنظیم گزارش، علیرغم ابلاغ قانونی پاسخی از طرف شکایت واصل نشده است.
موضوع در جلسه مورخ 4/5/95 هیات تخصصی اقتصادی، مالی و اصناف دیوان عدالت اداری مطرح، نظریه هیات به شرح آتی اعلام می‌گردد.

*رأی هیات تخصصی اقتصادی ، مالی و اصناف دیوان *

در خصوص شکایت دیوان محاسبات کشور به طرفیت هیات وزیران به خواسته ابطال تصویب نامه شماره 67604/ ت 52058 هـ مورخ 28/5/94 هیات دولت از زمان تصویب، بر مبنای بند الف تبصره 3 قانون بودجه سال 1394 عـبارت «وزارت امـور اقتصادی و دارایی مجـاز است» ذکـر شده است در نتیجه این بنـد مفید جـواز واگذاری سهـام، سهم الشرکه، حق تقدم ناشی از سهام و سهم الشرکه، حقوق مالکانه، حق بهره برداری و مدیریت دولت در بنگاههای گروه یک و دو توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی از طریق سازمان خصوصی سازی تا پایان سال 1394 بوده و به موجب قسمت اخیر ماده 2 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 تشخیص، انطباق و طبقه بندی فعالیت ها و بنگاههای اقتصادی موضوع آن ماده با هر یک از سه گروه موضوع آن ماده بر عهده هیات وزیران است.

در نتیجه خارج نمودن باشگاههای یاد شده از گروه 2 ماده 2 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 با هیات وزیران می‌باشد و بر اساس بند 27 – 14 قانون بودجه سال 1392 و بند (ع) تبصره 3 قانون بودجه سال 1393 کل کشور «واگذاری باشگاههای فرهنگی و ورزشی» مورد حکم قرار داشته و قانونگذار این حکم را در بودجه سال 1394 درج ننموده است این مبین نظر قانونگذار در سال 1394 در عدم واگذاری این باشگاهها بوده است و مطابق تبصره (2) بند (ج) ماده 3 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 فعالیت‌های حوزه فرهنگ مشمول احکام واگذاری این قانون نبوده بنابراین خارج کردن باشگاههای فرهنگی از فهرست گروه (2) در اجرای حکم مقنن بوده است لذا مصوبه مورد شکایت خلاف قانون و خارج از اختیار نبوده به استناد بند (ب ) ماده 84 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب 1392 رأی به رد شکایت صادر و اعلام می کند. رأی صادره ظرف مدت بیست روز از تاریخ صدور از سوی ریاست ارزشمند دیوان و یا ده نفر از قضات گرانقدر دیوان قابل اعتراض است .

زین العابدین تقوی

رئیس هیأت تخصصی اقتصادی ، مالی و اصناف

دیوان عدالت اداری
 
     
  
 مرد
#965   Posted: 14 Oct 2016 11:02


 1 Star

ارسالها: 896
در جدیدترین رده بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان که از سوی مرکز آمار همکاری‌های فیفا اعلام شده تیم ملی فوتبال ایران با ۱۰ پله صعود در رده بیست و هفتم جهان قرار گرفت.
صعود چشمگیر ایران در رده بندی فیفا
رده بندی ماه اکتبر تیم‌های ملی فوتبال جهان قرار است پنجشنبه هفته‌ آینده انجام شود. در آستانه انتشار رده بندی فیفا که از سوی سایت این نهاد منتشر خواهد شد، مرکز آمار همکاری‌های فیفا که همیشه زودتر از سایت فیفا رده بندی تیم‌های ملی فوتبال را اعلام می‌کند، این بار نیز رده بندی ماه اکتبر تیم‌های ملی جهان را اعلام کرد که در آن تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به سبب دو برد ارزشمند برابر ازبکستان و کره جنوبی ضمن حفظ رده نخست در بین تیم‌های آسیایی صعود چشمگیری در رده بندی فیفا داشت و با 10 پله صعود در رده بیست و هفتم جهان قرار گرفت تا فوتبال ایران بعد از سال‌ها جایی در بین 30 کشور نخست فوتبال جهان داشته باشد.
ژاوی: من بی احترامی نمی‌کنم، رونالدو پاسخگو باشد
سلطانی مهر: خوشحالم عملکردم مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفته
بازیکن تیم ملی اکوادور برای فرار از پلیس خودش را به مصدومیت زد
بزرگداشت کرویف از سوی پپ گواردیولا
در این رده بندی آرژانتین، همچنان تیم نخست فیفا است. آن هم با توجه به این موضوع که آلبی سلسته این هفته‌ در انتخابی جام جهانی به پاراگوئه در خانه باخت و قبل از آن نیز با پرو به تساوی دو بر دو رسید.
‌تیم‌ ‌ملی آلمان قهرمان جام جهانی 2014 با دو برد برابر جمهوری چک و ایرلند شمالی جای بلژیک را در رده دوم گرفت و برزیل نیز بعد از دو برد ارزشمند در انتخابی جام جهانی بار دیگر به جمع سه کشور نخست رده بندی فیفا اضافه شد.
رده بندی 20 کشور برتر فیفا در ماه اکتبر:

1. آرژانتین

2. آلمان

3. برزیل

4. بلژیک

5. کلمبیا

6. شیلی

7. فرانسه

8. پرتغال

9. اروگوئه

10. اسپانیا

11. ولز

12. انگلیس

13. ایتالیا

14. سوئیس

15. لهستان

16. کرواسی

17. مکزیک

18. کاستاریکا

19 . اکوادور

20. هلند

21. ایسلند

22. مجارستان

23. پرو

24. آمریکا

25. ترکیه

26. اسلوونی

27. ایران

28. بوسنی و هرزگوین

29. اوکراین

30 . ساحل عاج
 
     
  
 مرد
#966   Posted: 23 Oct 2016 04:23


 1 Star

ارسالها: 896
به گزارش "ورزش سه"، بارسا پس از پیروزی بر دپورتیوو و سیتی، با روحیه ای بالا به زمین والنسیا آمده بود و در طرف دیگر نیز میزبان که با آمدن پراندلی جان دوباره ای گرفته بود، با هدف حداکثر یک تساوی، مقابل آبی اناری ها قرار گرفت.

بازی با میدان داری بارسلونا شروع شد و در همان ابتدا موقعیت هایی نصفه و نیمه توسط سوارز و نیمار روی دروازه والنسیا خلق شد اما گلی برای بارسا در پی نداشت. اولین شوک بازی دقیقه 6 رقم خورد وقتی اینیستا به دلیل مصدومیت شدید مجبور به ترک میدان شد و جای خود را به راکیتیچ داد.

بارسا که حاکم مطلق زمین بود، توسط مسی دقیقه 22 به گل رسید. ضربه مسی از بیرون محوطه جریمه وارد دروازه والنسیا شد؛ در حالیکه این گل باید به دلیل موقعیت آفساید سوارز مردود اعلام می شد.
والنسیا پس از دریافت این گل، روند خود را تغییر داد و بارها از چپ و راست سعی در نزدیک شدن به دروازه بارسا کرد و در این بین دو بار می توانست به پنالتی دست یابد اما داور بازی خطا روی کانسلو و رودریگو را پنالتی تشخیص نداد.
در ادامه نیمه، بارسلونا دو موقعیت عالی گلزنی را توسط سوارز از دست داد ضمن اینکه پارخو دقیقه 44 بازی در مصاف تک به تک با تراشتگن توپ را به بدن گلر بارسا کوبید تا در نهایت بازی در نیمه اول با برتری 1-0 بارسا به اتمام برسد.

نیمه دوم با هجوم های والنسیا آغاز شد. پراندلی در این نیمه منیر الحدادی، بازیکن سابق بارسا را به زمین فرستاده بود و همین بازیکن دقیقه 53 موفق به زدن گل تساوی شد. پاس به عقب کانسلو در بیرون محوطه جریمه بارسا به منیر رسید و شوت پای چپ سر ضرب او به تور دروازه بارسا نشست.

والنسیا سه دقیقه بعد به گل دوم نیز رسید. پاس چیپ نانی درون محوطه جریمه به رودریگو رسید و ضربه چکشی این بازیکن دور از دستان تراشتگن وارد دروازه شد.

بارسلونا که بازی را از دست رفته می دید دقیقه 62 به گل تساوی دست یافت.
ضربه سر راکیتیچ روی یک کرنر ارسالی را گلر والنسیا برگشت داد اما در ریباند، لوئیس سوارز با شوتی سهمگین از گوشه محوطه جریمه، گل دوم آبی اناری ها را به ثبت رساند تا همه چیز مساوی شود.

در ادامه، والنسیا و بارسلونا هر دو فرصت های خوبی برای گلزنی به دست آوردند؛ به خصوص والنسیا که دقیقه 81 می توانست توسط نانی به گل برسد اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و به بیرون رفت.بازی به دقیقه 92 رسیده بود که بارسا در عین ناباوری با خطای عبد نور روی سوارز به پنالتی دست یافت و مسی توانست آن را به گل تبدیل کند. بدین ترتیب این بازی که در آن صحنه های مشکوک داوری فراوان(اغلب به سود بارسا) بود، با پیروزی 3-2 بارسلونا به پایان رسید و این تیم موقتا به صدر جدول رفت
 
     
  
 مرد
#967   Posted: 26 Oct 2016 15:49


 1 Star

ارسالها: 896
ﺁﺧﺮﯾﻦ ﻣﺪﺍﻝ ﺁﻭﺭ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼﻫﺎﯼ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ ﺍﮔﺮ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ﺩﺭ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭ ﺭﺥ ﻧﺪﻫﺪ، ﺍﻭ ﻭ ﭼﻨﺪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﯽﺭﻭﻧﺪ ﺗﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﮐﻨﻨﺪ .


ﻣﺤﻤﺪ ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ ﺍﺯ ﯾﮑﺴﺎﻝ ﭘﯿﺶ، ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﺍﺕ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮﻧﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﯿﺪﻣﺤﻤﺪ ﭘﻮﻻﺩﮔﺮ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ . ﺑﯽﺗﻮﺟﻬﯽ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ ﻓﻨﯽ ﻧﺨﺒﮕﺎﻧﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﻭ، ﻧﺎﮐﺎﻣﯽ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺩﺭ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﺭﯾﻮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﭘﯽ ﺩﺍﺷﺖ .
ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﺪﺍﻝ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﻟﻨﺪﻥ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺭﺍﯼ ﻧﺪﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﺭﯾﯿﺲ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﻭﺭﺯﺷﯽ، ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﺷﺪ .
ﺩﺭ ﻭﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺭﻭﯼ ﺳﮑﻮﯼ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﺭﻓﺖ، ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﯾﻮ ﺣﺘﯽ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﮐﺴﺐ ﺳﻬﻤﯿﻪ ﻧﺸﺪ .

ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻓﻘﻂ ﺗﻮﺳﻂ ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﮐﺴﺐ ﻣﺪﺍﻝ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ : ﻫﺎﺩﯼ ﺳﺎﻋﯽ، ﯾﻮﺳﻒ ﮐﺮﻣﯽ ﻭ ﻣﺤﻤﺪ ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ .
ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ ﭘﺎﺭﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﺍﯾﺴﻨﺎ ﮔﻔﺖ : ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺑﯿﻦﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ، ﻣﺒﻠﻐﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﻮﺭﺳﯿﻪ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩ . ﺍﯾﻦ ﺩﻻﺭﻫﺎ ﮐﺠﺎ ﺭﻓﺘﻪ؟ ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﺟﺎﯼ ﻣﻦ ﺭﺳﯿﺪ ﺭﺍ ﺍﻣﻀﺎ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﭘﻮﻝ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ؟
ﺍﻭ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﮔﻔﺖ : ﯾﮏ ﺩﻫﻪ ﻣﺪﺍﻝﺁﻭﺭﯼ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺩﯾﻦ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﺩﺍ ﮐﺮﺩﻩﺍﻡ ﺍﻣﺎ ﺩﻟﺴﺮﺩ ﺷﺪﻩﺍﻡ ﻭ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﯼ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ . ﻣﯽﺭﻭﻡ ﺗﺎ ﺳﺮﻧﻮﺷﺘﻢ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺟﺴﺘﺠﻮ ﮐﻨﻢ .
ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ ﯾﮑﺴﺎﻝ، ﺗﻐﯿﯿﺮﯼ ﺩﺭ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﯿﺎﻣﺪﻩ . ﺣﺎﻻ ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ : ‏« ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻭ ﺗﺤﻮﻻﺗﯽ ﺩﺭ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭ ﺭﺥ ﻧﺪﻫﺪ، ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ ﺯﯾﺮ ﭘﺮﭼﻢ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻭ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﮐﺴﺐ ﻣﯽﮐﻨﺪ . ‏»
ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ : ‏« ﭘﻮﻻﺩﮔﺮ ۲۰ ﺳﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﻋﻬﺪﻩ ﺩﺍﺭﺩ . ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﻉ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﻤﯽﺩﻫﺪ . ﺧﺎﻧﻪ ﺗﮑﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﻮﺩ . ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺩ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺑﭽﻪﻫﺎﯼ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﺳﺖ . ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﻭ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﻻﻥ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺍﺯ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺷﻐﻞ ﺁﺯﺍﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ . ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺗﺠﺮﺑﯿﺎﺕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻨﺪ . ‏»
ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺎﺩﯼ ﺳﺎﻋﯽ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭ ﺷﺪ : ‏« ﺍﻭ ﮐﺎﻧﺪﯾﺪﺍﯼ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺑﯽﺍﺣﺘﺮﺍﻣﯽ، ﺣﺘﯽ ﺑﻪ ﻣﺠﻤﻊ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺭﺍﻫﺶ ﻧﺪﺍﺩﻧﺪ . ‏»
ﺍﯾﻦ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻭﺯﯾﺮ ﻭﺭﺯﺵ ﺑﻪ ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﮔﻔﺖ : ‏« ﻧﻤﯽﺩﺍﻧﻢ ﻭﺯﯾﺮ ﺟﺪﯾﺪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺑﺒﯿﻨﺪ ﯾﺎ ﺧﯿﺮ . ﻗﺒﻼً ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭ ﺩﺭ ﺭﺳﺎﻧﻪﻫﺎ ﮔﻔﺘﯿﻢ ﻭﻟﯽ ﮐﺴﯽ ﻧﯿﺎﻣﺪ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﻣﺸﮑﻞﺗﺎﻥ ﭼﯿﺴﺖ . ﺍﯾﻦ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﭘﺸﺖ ﭘﺮﺩﻩ ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺭﺥ ﻣﯽﺩﻫﺪ . ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﺑﻪ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺷﺪﻧﺪ . ‏»
ﺍﻭ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ، ﺍﺯ ﯾﻮﺳﻒ ﮐﺮﻣﯽ، ﻫﺎﺩﯼ ﺳﺎﻋﯽ ﻭ ﺑﻬﺰﺍﺩ ﺧﺪﺍﺩﺍﺩ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺟﻤﻌﯽ ﺍﺯ ﻧﺨﺒﮕﺎﻥ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﯾﺎﺩ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ .
ﭼﻪ ﺳﺮﻧﻮﺷﺘﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻣﺤﻤﺪ ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ ﺍﺳﺖ؟ ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﻢ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻢ . ﺍﮔﺮ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺷﻮﺩ ﻣﯽﻣﺎﻧﻢ ﺗﺎ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﮐﺴﺐ ﮐﻨﻢ، ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﺮﻓﻪﺍﯼﺍﻡ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺑﺒﺮﻡ ﻭ ﺁﻧﺠﺎ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﮐﻨﻢ .
ﻣﯿﻼﺩ ﺑﯿﮕﯽ ﻭ ﺭﺿﺎ ﻣﻬﻤﺎﻧﺪﻭﺳﺖ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺭﺯﺷﮑﺎﺭ ﻭ ﻣﺮﺑﯽ ﺩﺭ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺁﺫﺭﺑﺎﯾﺠﺎﻥ ﻭ ﺭﺍﺣﻠﻪ ﺁﺳﻤﺎﻧﯽ ﺩﺭ ﺑﻠﮋﯾﮏ، ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﺳﺎﺑﻖ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻋﺪﻡ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭ، ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺟﺴﺘﺠﻮ ﮐﺮﺩﻧﺪ .
ﺑﺎﻗﺮﯼ ﻣﻌﺘﻤﺪ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻗﻮﻩ ﻗﻀﺎﯾﯿﻪ ﺿﻤﻦ ﻃﺮﺡ ﻧﺎﻡ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺑﻌﺪﯼ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ، ﮔﻔﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭﺭﺯﺷﮑﺎﺭﺍﻥ ﺷﺎﺧﺺ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺗﮑﻮﺍﻧﺪﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻً ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﮐﺮﺩ

لینک خبر از رادیو فردا :

www.radiofarda.com/a/f3_iran_takewondo-champion-leave-iran/28073787.html
 
     
  
 مرد
#968   Posted: 28 Oct 2016 16:42
mahdi75ارسالها: 12850
در نیمه نهایی فوتبال قهرمانی جوانان آسیا با نتیجه 5 بر 6 (در وقت قانونی!!) در مقابل عربستان بازنده شدیم .
کاریکاتور فهد خشرمی، به گمانم زشت و زننده است (خصوصا شاخ گذاشتنش)
(البته ما هم متاسفانه از اینجور کاریکاتوریستها داریم)
Make the REST of your life, the BEST of your life
 
     
  ویرایش شده توسط: mahdi75  
 مرد
#969   Posted: 2 Nov 2016 22:09


 4 Star

ارسالها: 7149
خبرهای ضد و نقیض در باره محرومیت فوتبالیست‌های ایران

⚽️فدراسیون فوتبال ایران در اطلاعیه ای روی وب سایت خود اعلام کرده دو بازیکن تیم ملی فوتبال و یکی از مربیان این تیم توسط فیفا محروم شده‌اند.


فدراسیون فوتبال ایران گفته به دلیل حوادث بازی تیم‌های ایران و قطر در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه جواد نکونام مربی تیم ۳ جلسه محروم شده و سردار آزمون و احسان حاج صفی هم هر کدام یک جلسه حق حضور در بازیهای تیم ملی را نخواهند داشت. ۱۳۹۵/۸/۱۲
 
     
  ویرایش شده توسط: limoshirin65  
 مرد
#970   Posted: 4 Nov 2016 11:47


 4 Star

ارسالها: 7149
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
منصور خان پور حیدری دقایقی پیش در سن ۷۱ سالگی به ملکوت اعلا پیوست.منصور پورحیدری پیشکسوت استقلال که با عنوان پدر استقلال شناخته می شد بعد از چیزی حدود یک سال مبارزه با بیماری سرطان، در سن ۷۱ سالگی در روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۸/۱۴ در بیمارستان ایرانمهر تهران ، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مرحوم پورحیدری با تیم فوتبال استقلال به افتخارات بزرگی در کسوت بازیگری و مربی گری دست یافته بود. از جمله این افتخارات تجربه قهرمانی در آسیا به عنوان بازیکن و یک بار به عنوان سرمربی استقلال است. او چندین بار با استقلال قهرمانی در لیگ ایران را هم به عنوان بازیکن و سرمربی تجربه کرده بود.

منصور پورحیدری مدتی سرمربی تیم ملی ایران بود و با این تیم قهرمانی رقابت های آسیایی را بدست آورد
 
     
  
صفحه  صفحه 97 از 192:  « پیشین  1  ...  96  97  98  ...  191  192  پسین » 
ورزش
ورزش

Sports News | اخبار ورزشی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA