انجمن لوتی
صفحه  صفحه 99 از 192:  « پیشین  1  ...  98  99  100  ...  191  192  پسین »
ورزش

Sports News | اخبار ورزشی

 مرد
#981   Posted: 26 Nov 2016 20:00


 1 Star

ارسالها: 896
داور استقلال می‌خواست خداحافظی کند!

محمد حسین زاهدیفرد، داور برازجانی دیدار استقلال – گسترش فولاد اولین بار بود که بازی سرخابی ها را در لیگ برتر سوت می زد. که البته به خوبی از قضاوت این بازی برآمد.
داور استقلال می‌خواست خداحافظی کند!
به گزارش "ورزش سه"، این داور که از نظر چهره و قد به داور مشهور دانمارکی نیسلن شبیه است و در بوشهر او را با همین اسم صدا می زنند پیش تر برای پرسپولیس هم سوت زده بود. نه در لیگ برتر. بازی پرسپولیس – قشقایی که در آن بازی پرسپولیس باخت و در بازی استقلال – گسترش فولاد هم استقلال بازی دو بر صفر برده را با تساوی عوض کرد.

در برازجان محمد حسین را میثم صدا می زنند. این داور 31 ساله، متاهل، مهندس مخابرات و در داوری بسیار جدی است. او از نونهالی به دنبال قضاوت و داوری بود و کار قضاوت را از بازی های نونهالان در شهر برازجان آغاز کرد. شروع به کار جدی داوری محمد حسین زاهدیفرد از لیگ 3 بود و بعد از لیگ 3 به لیگ 2 و بعد از لیگ 2 به لیگ یک آمد.

او دو فصلی است که از سوی حسین عسگری به قضاوت بازی های لیگ برتر دعوت شده است. اما خیلی جدی گرفته نشد. با اینکه او فصل گذشته در لیست داوران الیت بود این فصل از لیست داوران الیت بیرون آمد و می خواست از داوری خداحافظی کند. به این بهانه که در دو سال اخیر همه بازی های سخت لیگ برتر را قضاوت کرده اما قضاوت بازی های حساس به او سپرده نمی شود و تازه از لیست الیت هم کنار گذاشته می شود.

در نهایت دوستان میثم او را از تصمیمش منصرف می کنند. با اینکه از لیست الیت بیرون آمده است بازی پرسپولیس –قشقایی را با روحیه سوت زد و از آنجایی که در این بازی خوب سوت زد برای اولین بار قضاوت بازی یکی از دو تیم استقلال – پرسپولیس را در لیگ برتر برعهده گرفت.

به زعم کارشناسان داوری او در صحنه ای که به خسوس – دروازه بان گسترش فولاد کارت قرمز مستقیم داد تصمیم درستی گرفت چرا که خسوس با ضربه ای که با سینه محسن کریمی زد سلامت او را به خطر انداخت و شاید این ضربه باعث مصدومیت شدید محسن کریمی می شد.

محمد حسین زاهدیفرد که به زبان انگلیسی مسلط است در بازی استقلال – گسترش هم به خاطر تیپ و قیافه اش و هم به خاطر قضاوتش به چشم آمد و شاید همین یک بازی کافی باشد که از این پس او را قاضی بازی های مهم ببینم. چه بسا همین بازی بهانه ای شود که دوباره در لیست الیت قرار گیرد و قدم در مسیر داوران موفق بگذارد. مثل علیرضا فغانی
 
     
  
 مرد
#982   Posted: 26 Nov 2016 20:11


 1 Star

ارسالها: 896
کریچنکو:زود است که سردار را به اروپا بفرستیم

سرمربی تیم روستوف روسیه معتقد است که انتقال سردار آزمون به تیم های بزرگ تر هنوز برای این بازیکن زود است و او نیاز به تعلیمات بیشتری دارد.
کریچنکو:زود است که سردار را به اروپا بفرستیم
به گزارش "ورزش‌سه"، دیمیتری کرینچنکو مربی روستوف در آخرین مصاحبه خود در باره سردار آزمون می گوید: سردار آزمون بازیکنی با کلاس خیلی بالا است و به نظرم در حال حاضر به ثبات نیاز دارد. او بازیکنی متوقف نشدنی است ولی زود است که او را به تیم بزرگی بفرستیم؛ به نظرم او باید در روستوف باقی بماند تا کیفیت او افزایش یابد. ویژگی های بزرگ و خوبی در او دیده می شود و این موضوع شاید به خاطر ژنی است که از پدر والیبالیستش به ارث برده است.
وی ادامه می دهد: سردار مهاجم سریعی است که قدرت حمل توپی خیلی خوبی دارد و همه خصوصیات برای تبدیل شدن به یک مهاجم خوب را دارد، ولی احتیاج به تعلیم بیشتری از سوی مربی خود دارد تا بتواند به پتانسیلی که دارد، برسد.
 
     
  
 مرد
#983   Posted: 6 Dec 2016 17:20


 1 Star

ارسالها: 896
مهدی رحمتی، عکس با دخترک و سطل آب حوضی آقای فراستی!
در جامعه ای که بی اخلاقی از در و دیوار می ریزد و از بام تا شام حرف از اختلاس و دریافتی های نجومی در انواع و اقسام آن است گیر دادن به یک بازیکن که چرا در کشوری دیگر با فلان هوادار مونث عکس یادگاری گرفته ای و چرا او این عکس را منتشر کرده به دغدغه اخلاق تعبیر نخواهد شد ...
عصر ایران؛ سروش بامداد- مهدی رحمتی بازیکن سرشناس فوتبال و دروازه بان و کاپیتان استقلال ، دیشب در برنامه تلویزیونی 90 به صراحت گفت اگر کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بخواهد او را محروم کند برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

این در حالی بود که هر چه عادل فردوسی پور از مسوول کمیته موسوم به اخلاق می خواست توضیح دهد بر اساس کدام بند از چه آیین نامه ای مهدی رحمتی را احضار کرده و تهدید به محرومیت می کند پاسخی نداشت و تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که « قوانین مملکت را که نباید یادآوری کنیم.»

ماجرا از این قرار است که چند ماه قبل در اردوی تیم استقلال در ارمنستان یک دختر هوادار آبی پوشان که در این کشور خود را ملزم به رعایت حجاب رسمی در ایران نمی دیده با بازیکن محبوب خود عکس یادگاری می گیرد و اسم این عکس شده «پرونده رحمتی». تازه در آن عکس مهدی رحمتی تنها نیست.

دامن دخترک البته کوتاه تر از حد معمول است ولی اولا فقط آن دو در عکس نیستند و ثانیا چه بسا یک لحظه صدا کرده و روبه روی دوربین عکس گرفته اند و خلاص و ثالثا انتشار این عکس در آستانه دیدار حساس استقلال با تراکتور سازی با توجه به سابقه کدورت و اختلاف بین دروازه بان و کاپیتان استقلال با سرمربی تراکتورسازی این شایبه را ایجاد کرده که انتشار تصویر به قصد بر هم زدن تمرکز ستون استقلال انجام شده است.

دروازه بان پرسابقه فوتبال ایران و کاپیتان یکی از دو تیم پرهوادار کشور با صدای بغض آلود می گفت: «آیا مقامات کشور در خارج با زنان بی حجاب عکس نمی گیرند و تنها کار من جرم است؟»

سخن سید مهدی رحمتی یادآور تصاویر متعدد و ساعت ها مذاکره محمد جواد ظریف وزیر خارجه و رییس دستگاه دیپلماسی ایران با فدریکو موگرینی مسوول سیاست خارجی اروپا در کشورهای مختلف است . البته می دانیم تصاویر رسمی طبعا بسیار متعارف تر است اما آیا از یک هوادار فوتبال هم می توان انتظار داشت مثل خانم موگرینی لباس بپوشد و مانند او فاصله ها و عرف دیپلماتیک را رعایت کند؟ معلوم است که لباس پوشیدن موگرینی سیاست مداربا دخترک هوادار متفاوت است. تازه رحمتی هم فاصله را رعایت کرده است.

از منظری دیگر تعریف اخلاق در جامعه ایران در حد رعایت ظواهر نزول کرده و به نظر می رسد احضار کنندگان بیشتر دغدغه حفظ جایگاه اداری خود را دارند و گرنه عکسی مربوط به چند ماه قبل در کانون توجه قرار نمی گرفت و به لحاظ شرعی هم در این گونه مواقع اصرار بر یک موضوع عملا به انتشار کاری می انجامد که در قبح آن سخن گفته می شود و این روند نه تنها کمکی به حل مشکل نکرده که هر روز ابعاد تازه تری پیدا می کند.

یک روز باید به مسعود شجاعی بگویند چرا با فلان خبرنگار مقیم خارج از کشور گفت و گو و درباره مسایل ایران یا آنچه مسایل ایران می پندارد حرف زده است. یک روز باید به فلان دختر جوان ورزشکار بگویند چرا با عضو فلان تیم عکس یادگاری گرفته ای و حالا نوبت سید مهدی رحمتی است که چرا سی ثانیه کنار فلان هم وطن یا هوادار ایستاده ای و عکس گرفته ای.

واقعیت این است که بخشی از دختران و زنان ایرانی آن گونه که نظام رسمی دوست دارد لباس نمی پوشند و رعایت پوشش رسمی حداقلی در داخل به خاطر اجبار پلیس و ترس از گشت ارشاد است و طبعا در کشوری مانند ارمنستان نمی توانند این رعایت را انتظار داشته باشند.

حالا من و شما جای سید مهدی رحمتی. یک دختر جوان می خواهد با او عکس یادگاری بگیرد. چه کار کند؟ فرار کند؟ عکس نگیرد؟ یا لباس کوتاه او را متذکر شود؟ سیاست مداران و سن و سال دار ترها البته حواس شان هست اما یک بازیکن فوتبال یک لحظه می ایستد و عکسی هم ثبت می شود و بعد هر دو می روند پی کارشان و این قدر پرونده سازی ندارد.

چند ده هزار نفر در یک ورزشگاه رکیک ترین الفاظ را به صورت دسته جمعی تکرار می کنند. کسی نگران اخلاق جامعه نمی شود. اما اگر بازیکن مشهور و محبوب کنار دخترکی بایستد ارکان عرش به لرزه در می آید؟

از این گونه تصاویر قبلا هم بوده منتها اتفاق جدید این است که در دو سال اخیر در فضای مجازی به سرعت و به طرفه العینی تکثیر می شود.

هر شهروند عادی که با چهره مشهوری عکس می گیرد دوست دارد آن را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی خود منتشر کند و این دیگر گناه چهره مشهور نیست.


مهدی رحمتی، عکس دخترک و سطل آب حوضی آقای فراستی!

نوع برخورد و انتقاد عادل فردوسی پور در برنامه تلویزیونی 90 نشان داد که مجری سیمای جمهوری اسلامی هم از رفتار کمیته اخلاق قانع نشده چه رسد به دیگران و بسیار بعید است که کسی مهدی رحمتی را به خاطر عکس یادگاری به بی اخلاقی متهم کند.

در جامعه ای که بی اخلاقی از در و دیوار می ریزد و از بام تا شام حرف از اختلاس و دریافتی های نجومی در انواع و اقسام آن است گیر دادن به یک بازیکن که چرا در کشوری دیگر با فلان هوادار مونث عکس یادگاری گرفته ای و چرا او این عکس را منتشر کرده به دغدغه اخلاق تعبیر نخواهد شد و به عکس این ابهام درمی گیرد که آیا نوعی فضا سازی در آستانه بازی حساس نیست؟

در ایام نوجوانی و درسال های دور دبیری داشتیم که تا وارد کلاس می شد کتاب های بچه ها را کنترل می کرد و اگر کسی کتاب و دفتر نیاورده بود او را به بیرون کلاس هدایت می کرد.

شعار آقای فراستی - که نمی دانم پس از سی و اندی سال در قید حیات است یا نه- این بود که آب حوضی هم وقتی سر کار می رود سطل خود را همراه می برد. آن سال ها خانه ها حوض داشتند و آب باقی مانده آنها را کسانی تخلیه می کردند که به آنان در اصطلاح مردم کوچه و بازار آب حوضی گفته می شد و هنوز نسل های قبل صدای آواز گونه آنان را در کوچه ها به خاطر دارند که «آبِ حوض می کشیم...»

دبیر محترم اما به مرور بر وسواس خود افزود و به جز کتاب فارسی به دفتر و انجام تکالیف هم گیر می داد و اگر در جلسات اول سال در هر کلاس 5تا 7 نفر را بیرون می کرد اندک اندک کار به جایی رسید که از جمعیت 35 نفری نیمی را به بهانه های مختلف اخراج می کرد و ترجیح می داد جمعیت کلاس را به نصف تقلیل دهد! ادامه این رفتار اما چنان تحقیر آمیز شده بود که یک روز درس خوان ترین بچه ها هم قرار گذاشتند کتاب و دفتر نیاورند تا ببینیم جناب فراستی این بار با همه چه خواهد کرد.

طبق معمول وارد کلاس شد و قبل از هر چیز سراغ کتاب و دفتربچه ها را گرفت و دید هیچ کتابی روی میز نیست! همان اتفاقی رخ داد که انتظار داشتیم. به جای اخراج همه سی و پنج نفر خودش بیرون رفت چون همه را نمی توانست متهم کند.

اگر کمیته اخلاق به صورت خصوصی به یک نفر تذکر دهد اوضاع را در کنترل دارد ولی اگر بخواهد مدام این و آن را به صف کند روزی می رسد که دیگر نمی دانند چه کنند. این یکی چرا زنش حجاب ندارد، دیگری چرا تا گردن خال کوبی دارد، سومی چرا مصاحبه کرده چهارمی پنجمی ششمی ...

بازیکنی که در سال یک میلیارد تومان پول می گیرد زندگی متفاوتی را برای خود رقم زده و درست است که در داخل رعایت می کند اما دلیلی نمی بیند همواره در مشت مسوول حراست باشد و تازه در این عکس گویا مراقبان نیز بوده اند و اتفاق در اردوی خارج از کشور رخ داده و اگر این قدر نگران اند چرا به سرزمین ارمنی ها می روند و اردو را در یکی از شهرهای خودمان برگزار نمی کنند؟

تازه این قصه درباره سید مهدی رحمتی است که همه می دانند چقدر به دعا و متافیزیک باور دارد.

او پول خود را از این فوتبال به قدر کافی درآورده و بعد از 18 سال بازی مستمر دیگر حوصله کل کل ندارد تا مثل دزد و فاسد به خاطر یک عکس توضیح دهد و ول می کند و می رود. اما آیا در این صورت اخلاق مورد نظر کمیته اخلاق رعایت می شود؟در بسیاری از شهرها تنها تفریح جوانان این است که تیم های پرطرفدار به شهرشان بیایند و بازی کنند. این تفریح را هم می خواهید بگیرید؟ این اخلاق است؟!

آیا آقا فراستی های فدراسیون می دانند نمی توانند هر روز یک بازیکن ملی را به خاطر خال کوبی و دیگری را به سبب مصاحبه با فلان رادیو و سومی را به خاطر میهمانی و چهارمی را به دلیل دیگر احضار کنند و وقتی از حد معینی گذشت همه را نمی توانند محروم کنند؟

وقتی مجری ایدیولوژیک ترین تلویزیون دنیا قانع نشده مردم چگونه قانع شوند؟ لابد کمیته اخلاق صدا و سیما هم عادل فردوسی پور را احضار می کند!

اخلاق، یک تعریف مشخص بین المللی دارد و یک تعریف ایدیولوژیک و هیچ یک در قضیه موسوم به پرونده رحمتی نقض نشده است.

تعریف مصطلح و جهانی آن که در تمام صنوف و حرفه ها مورد پذیرش است این است که در هر صنفی باید مسوولیت حرفه ای داشت. مثلا پزشک و وکیل حق افشای اسرار بیمار و موکل را ندارند. روزنامه نگار تنها در صورتی مجاز به انتشار سخنان طرف گفت و گوی خود است که به او بگوید خبرنگار است و سخنان خصوصی با یک مقام مسوول را نمی تواند به نام گفت و گو منتشر کند. حتی در فیلم هایی که پاره ای روابط را به نمایش می گذارند بازیگر اجازه سوء استفاده بیشتر ندارد. اینها اخلاق حرفه ای است. تعریف ایدیولوژیک آن نیز رعایت هنجارهای مورد نظر است.

معلوم است که از دامن کوتاه دخترک دفاع نمی کنیم و اگر خود بازیکن عکس را منتشر کرده باشد نیز. اما اولا ایران نبوده و ارمنستان بوده. دیروز و پریروز نبوده و چند ماه قبل بوده. ثالثا پارتی شبانه و هم آغوشی نیست و عکسی در چند ثانیه است و انتشار هم نه از جانب بازیکن که از طرف هوادار صورت پذیرفته و البته این احتمال را هم باید در نظر داشت که در آستانه بازی حساس کسانی بخواهند شیطنت کنند.

کاش آقا فراستی در قید حیات باشد و خاطرات خود را بگوید...
 
     
  
 مرد
#984   Posted: 8 Jan 2017 00:56


 4 Star

ارسالها: 7149
کارلوس کی‌روش 'استعفا کرد'
بی بی سی فارسی مطلع شده که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران استعفا کرده است. آقای کی روش گفته جلسه اش با رئیس فدارسیون فوتبال ایران بی نتیجه بوده و او به تهران بر نخواهد گشت. گفته شده علت کناره گیری این سرمربی پرتغالی به مصاحبه اخیر برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس بر می گردد که به زمان برگزاری اردوی آمادگی و تاثیر آن بر تیم پرسپولیس اعتراض کرده بود.

آقای کی روش گفته مذاکرات ۵ ساعته‌اش با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران بر سر مسائل مختلف بی نتیجه بوده است.
تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی به امارات سفر کرده بود اما سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران به همراه سایر اعضای تیم به ایران برنگشت.
به نظر می‌رسد که آقای کی‌روش از این که رئیس فدراسیون بتواند باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ، سرمربی این تیم را وادار به همکاری با تیم ملی ایران کند نا امید شده و معتقد است دیگر نمی‌تواند رابطه‌ای مبتنی بر آرامش، احترام متقابل و نظم و انضباط با مربی پرسپولیس داشته باشد.


منبع
 
     
  
 مرد
#985   Posted: 8 Jan 2017 01:01


 4 Star

ارسالها: 7149
اولین لژیونر زن والیبال ایران.

ایسنا:مائده برهانی بازیکن باشگاه بانک سرمایه با تیم شومن بلغارستان به توافق رسید و امشب راهی این کشور می‌شود
به گزارش ایسنا، حدود سه هفته پیش خبری مبنی بر پیشنهاد یک باشگاه بلغارستانی به دو والیبالیست تیم ملی بانوان ایران اعلام شد اما این دو بازیکن برای پیوستن به باشگاه شومن بلغارستان منتظر پاسخ مثبت باشگاه‌شان بودند.


در این بین مسئولان بانک سرمایه بالاخره با رفتن مائده برهانی بازیکن این تیم به این باشگاه موافقت کردند تا بلندزن تیم ملی والیبال بانوان ایران اولین لژیونر تاریخ این رشته باشد.

برهانی امشب راهی بلغارستان می‌شود تا در نیم فصل دوم لیگ 8 تیمی این کشور به میدان برود.

زینب گیوه دیگر بازیکنی که منتظر پاسخ مثبت باشگاه دانشگاه آزاد بود نیز به نظر می‌رسد رضایت باشگاه خود را جلب کرده و به همراه برهانی به این تیم بلغارستانی می‌پیوندد. البته هنوز رفتن زینب گیوه دریافت کننده تیم ملی بانوان قطعی نشده است.
 
     
  
 مرد
#986   Posted: 10 Jan 2017 14:45


 1 Star

ارسالها: 896
ﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺑﯿﻦﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ، ﻓﯿﻔﺎ، ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺭﺍ ﺍﺯ ۳۲ ﺗﯿﻢ ﺑﻪ ۴۸ ﺗﯿﻢ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻣﯽﺩﻫﺪ . ﺍﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ۲۰۲۶ ﻣﯿﻼﺩﯼ ﻋﻤﻠﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ .
ﺩﺭ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺟﺪﯾﺪ ۱۶ ﮔﺮﻭﻩ ﺳﻪ ﺗﯿﻤﯽ ﺩﺭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ ﻭ ﺩﻭ ﺗﯿﻢ ﺑﺮﺗﺮ ﻫﺮ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺣﺬﻓﯽ ﺻﻌﻮﺩ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ .
ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺟﺪﯾﺪ ﻓﯿﻔﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۱ ﺩﯼ ‏( ۱۰ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ‏) ﺩﺭ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺯﻭﺭﯾﺦ ﺳﻮﺋﯿﺲ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺁﻥ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺑﺎﺯﯼﻫﺎﯼ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺍﺯ ۶۴ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﻪ ۸۰ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﯾﺎﻓﺖ ﻭﻟﯽ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﻓﯿﻨﺎﻟﯿﺴﺖ ﺍﺯ ﺁﻏﺎﺯ ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺗﻮﺭﻧﻤﻨﺖ ﮐﻤﺎﮐﺎﻥ ۷ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺩﺍﺩ .
ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺟﺪﯾﺪ ﮐﻞ ﺩﻭﺭﻩ ﺗﻮﺭﻧﻤﻨﺖ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ۳۲ ﺭﻭﺯ ﻃﻮﻝ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺸﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩﻫﺎﯼ ﻣﻄﺮﺡ ﺍﺭﻭﭘﺎﯾﯽ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻓﺸﺮﺩﮔﯽ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻣﻮﺍﻓﻖ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻥ ﺁﻥ ﻧﺒﻮﺩﻩﺍﻧﺪ .
ﺍﯾﻦ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻋﻤﺪﻩ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺟﺎﻡﺟﻬﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ۱۹۹۸ ﻣﯿﻼﺩﯼ ﺗﺎ ﮐﻨﻮﻥ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ .
ﭼﺮﺍ ﻓﯿﻔﺎ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺗﯿﻢﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺩﺍﺩ؟
ﺟﯿﺎﻧﯽ ﺍﯾﻨﻔﺎﻧﺘﯿﻨﻮ، ﺭﺋﯿﺲ ﻓﯿﻔﺎ ﮐﻪ ﻧﻘﺶ ﮐﻠﯿﺪﯼ ﺩﺭ ﺑﻪ ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ ﺭﺳﺎﻧﺪﻥ ﺍﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﺳﺖ " ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺭﺍ ﺷﺎﻣﻞ ﺷﻮﺩ ".
ﺍﻭ ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ‏( ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ‏) ﺩﺭ ﯾﮏ ﮐﻨﻔﺮﺍﻧﺲ ﺧﺒﺮﯼ ﺩﺭ ﺩﻭﺑﯽ، ﺍﻣﺎﺭﺍﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﻋﺮﺑﯽ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﻧﻔﻊ " ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ " ﺍﺳﺖ .
ﺍﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﺭﺗﻘﺎﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻣﻬﻢﺗﺮ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻧﯿﺴﺖ .
ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺍﯾﻨﻔﺎﻧﺘﯿﻨﻮ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺟﺪﯾﺪ ﺳﻮﺩﺁﻭﺭﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﻬﻤﺮﺍﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ .
ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺕ ﻓﯿﻔﺎ، ﺑﺎ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﻪ ۴۸ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺧﺎﻟﺺ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺣﺪﻭﺩ ۵ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﻭ ﺳﯿﺼﺪ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺩﻻﺭ ﺗﺨﻤﯿﻦ ﺯﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ۵۲۱ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺩﻻﺭ ﺳﻮﺩ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻗﺒﻠﯽ ‏( ۳۲ ﺗﯿﻤﯽ ‏) ﺍﺳﺖ
 
     
  
 مرد
#987   Posted: 14 Jan 2017 21:51
mahdi75ارسالها: 12850
سعید معروف کاپیتان تیم ملی به خاطر فحاشی، تا اطلاع ثانوی محروم شد.

با جنجال مداوم در لیگ و تیم ملی، فدراسیون ناگزیر شده خودی نشان دهد اما محرومیت معروف بی فایده است.

فدراسیون باید با جریان حاکم بر تیم ملی مقابله کند که پسر رئیس فدراسیون هم بخشی از آن است!
پسر داورزنی: تا قبل از ٢٥ سالگی برنده مناقصه باشگاه سهیل، صاحب کافه رستوران مغرب در نیاوران و ...
او همین ماه، استرا کافه در جماران را هم افتتاح کرد. خود داورزنی عضو سپاه پاسداران بوده.

باشگاه بزرگ سهیل متعلق به فدراسیون تکواندوست. مناقصه را هرسال پسر داورزنی با ٥٠ میلیون برنده می‌شود! داورزنی رفیق پولادگر است و هر دو از نزدیکان وزیر ورزش هستند.
سعید معروف نیز با مجتبی داورزنی مناسبات اقتصادی دارد.

سعید بهترین بازیکن ایران است، کاش اعتبار و استقلال جایگاه خود را به شراکت با خانواده رئیس فدراسیون پیوند نمی‌زد.

امیر خوش‌خبر از دوران باشگاه صنام، همراه داورزنی است. کلیددار تیم ملی!
او مسئولیت سرپرستی تیم ملی را آمیخته به آتش‌بیاری معرکه به عهده دارد!

حفظ وضع موجود، یعنی سرمربی خارجی بعدی از حالا محکوم به شکست است.
Make the REST of your life, the BEST of your life
 
     
  
 مرد
#988   Posted: 21 Jan 2017 16:18


 4 Star

ارسالها: 7149


حضور برانکو ایوانکوویچ در ایستگاه آتش نشانی برای همدردی با شهدای آتش نشان
 
     
  
 مرد
#989   Posted: 5 Mar 2017 23:28


 4 Star

ارسالها: 7149
تیم فوتبال (بانوان) جوانان اوکراین امروز ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ در تهران بدون حجاب مقابل جوانان ايران بازی کرد
در این بازی که ورود خبرنگاران و تماشاگران ممنوع بود ، با برد ایران به پایان رسید

لیلا وقاری، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان پس از پیروزی تیمش برابر اوکراین گفت: بازیکنان تا حدودی برنامه های کادر فنی را پیاده کرده و نتیجه موفقیت آمیزی را به دست آوردیم. متاسفانه برخی بازیکنانمان را به خاطر مصدومیت نتوانستیم در اختیار داشته باشیم.

وی ادامه داد:در سه تا چهار مرحله اردوی تدارکاتی، تمرینات خود را برگزار کرده و نیازمند بازی دوستانه بودیم تا ملی پوشان را ارزیابی کنیم و بازی برابر اوکراین عیار تیممان را مشخص کرد. به نقاظ ضعف و قوت تیم پی بردیم و امیدوارم با رفع آن بهتر از قبل در میادین ظاهر شویم.
 
     
  
 زن
#990   Posted: 5 Mar 2017 23:43


 3 Star

ارسالها: 4603
limoshirin65

خوشم میاد اخبار پرسپولیس رو بازتاب نمیکنی
 
     
  
صفحه  صفحه 99 از 192:  « پیشین  1  ...  98  99  100  ...  191  192  پسین » 
ورزش
ورزش

Sports News | اخبار ورزشی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA