خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Sports News | اخبار ورزشی


صفحه  صفحه 85 از 110:  « پیشین  1  ...  84  85  86  ...  109  110  پسین »
pixy_666 مرد #841 | Posted: 5 Jul 2015 22:05
کاربر

 
سعید معروف , معروف ترین هوادار علی کریمی!دوشنبه‌ای که گذشت، جمعی از ستاره‌های ورزش و هنر که همیشه در کارهای خیر پیش‌قدم هستند، در سالن همایش رایزن دور هم جمع شدند تا در مراسم افطاری به میزبانی لیلا بلوکات، به نفع کودکان معلول و مبتلا به سرطان قدمی بردارند.

سعید معروف ستاره این روزهای والیبال، علی کریمی چهره محبوب فوتبال ایران، حامد حدادی ستاره بسکتبال به اتفاق هنرمندان مطرحی نظیر اکبر عبدی، رامبد جوان، جواد رضویان، امیر جعفری، مهراب قاسم‌خانی، پوریا پورسرخ، سیاوش خیرابی، مهدی ماهانی، فاطمه گودرزی، فریبا کوثری، شقایق دهقان، پرستو صالحی، آناهیتا همتی و... مهمان لیلا بلوکات بودند.

هنرمندان و ستاره‌های ورزش تأکید کردند شکرانه سلامتی‌ ما همین است که تا می‌توانیم به این کودکان کمک کنیم و جدا از کمک‌های نقدی و به موازات حمایت مالی از مراکزی که متولی کمک به کودکان معلول و مبتلایان به سرطان هستند، این فرهنگ را در جامعه به وجود بیاوریم که از کودکان نیازمند، چه آنهایی که بیماری جسمی دارند و چه آنهایی که بی‌سرپرست یا بدسرپرست هستند، حمایت شود. این مراسم دوشنبه‌ شب هنگام افطار آغاز شد و تا حوالی اولین ساعت بامداد سه‌شنبه ادامه داشت .

در این مراسم امیر جعفری تا می‌توانست با علی کریمی شوخی کرد. این هنرمند استقلالی حتی موقع عکس گرفتن کنار کریمی، عدد 4 را نشان داد و جادوگر که پیش‌بینی می‌کرد جعفری این حرکت را انجام بدهد عدد 2 را نشان داد تا 4 جعفری با عدد 2 او بشود 6 ... در جریان همین مراسم، سعید معروف و علی کریمی حسابی از هم تعریف کردند. معروف گفت: «من طرفدار علی کریمی بودم، او فوتبالش از ایران فراتر بود و در آسیا هم رقیب نداشت.»

علی کریمی هم گفت: «سعید واقعاً ستاره والیبال جهان است. از تماشای بازی او لذت می‌برم. وقتی او پاس می‌دهد، من که تماشاچی هستم به وجد می‌آیم. سعید به من لطف دارد، به قول خودش، قبلاً او طرفدارم بود، حالا او بازی می‌کند و من تماشاگرش هستم.» وقتی از کریمی درباره پرسپولیس پرسیدند، جواب داد: «پرسپولیس دلسوزان واقعی‌اش را می‌خواهد، برای درست شدن این تیم، کسانی باید بیایند که دلسوز پرسپولیس باشند. هواداران نگران هستند و حق هم دارند. باور کنید این روزها من خیلی کم فوتبال را تعقیب می‌کنم و بیشتر برای تماشای والیبال وقت می‌گذارم.»
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #842 | Posted: 5 Jul 2015 22:22
کاربر

 
ویمبلدون ۲۰۱۵؛ شکایت بازیکنان مرد از تبعیض جنسیهجده ماه پیش که در حین برگزاری مسابقات تنیس جام آزاد استرالیا دمای هوا به ۴۰ درجه سانتیگراد رسید و بعضی از بازیکنان در اثر گرمازدگی راهی بیمارستان های ملبورن شدند، اندی ماری، بازیکن بریتانیایی به شدت به برگزارکنندگان اعتراض کرد که چرا در این شرایط به گفته او "غیرانسانی"، بازیکنان را مجبور به حضور در زمین می کنند.

امسال در سه روز اول مسابقات ویمبلدون شرایط جوی دست کمی از ملبورن نداشت و دمای هوا به ۳۶ درجه هم رسید. خوشبختانه تاکنون هیچ بازیکنی راهی بیمارستان نشده، اما تمام بازیکنان از شرایط موجود شاکی شده اند.

آنچه که بازیکنان مرد را شاکی‌تر کرده است، تبعیضی است که به گفته آنان برگزارکنندگان علیه آنان و به نفع بازیکنان زن قائل شده اند. بعضی از آنها حتی مدیران ویمبلدون را به تبعیض جنسی متهم کرده اند.

جنجال از آنجا شروع شد که برگزارکنندگان اعلام کردند که بازیکنان می توانند در شرایط خاصی تقاضای ده دقیقه استراحت داشته باشند، اما اضافه کردند که این ارفاق فقط شامل حال بازیکنان زن می شود و مردان از آن سهمی ندارند.

شرایط خاص را برگزارکنندگان ویمبلدون اینطور توضیح دادند که اگر مسابقه میان دو بازیکن زن به ست سوم برسد و اگر شاخص فشار گرما در آن زمان ۳۰/۱ یا بیشتر از آن باشد یکی از بازیکنان می تواند تقاضا کند که بازی ده دقیقه متوقف شود. این قانون مختص به مسابقات انفرادی است و در قسمت دوبل اجرا نمی شود.

شاخص فشار گرما بر اساس دمای هوا، میزان رطوبت و درجه حرارت سطح زمین (چمن) محاسبه می شود.
بازیکنان مرد می گویند که مسابقات مردان فشرده تر و طولانی تر از مسابقات زنان است چون به جای سه ست در پنج ست صورت می گیرد و بازیکنان مرد مدت بیشتری از زنان در زمین هستند، اما نمی توانند درخواست استراحت داشته باشند.

سخنگوی ویمبلدون هرگونه مسئولیت برگزارکنندگان را در این زمینه رد کرده و گفته تصمیم گیری و اعمال این گونه مقررات در اختیار انجمن تنیس زنان است که تمام مسابقات زنان و تور حرفه ای زنان را مدیریت می کند.

او اضافه کرده که اگر قرار باشد که این قانون در مورد مردان هم اعمال شود، باید انجمن تنیس بازان حرفه ای که تور مردان را مدیریت می کند در باره آن تصمیم گیری کند که تابحال در این زمینه سکوت کرده است.

از آن گذشته به گفته مدیران انجمن تنیس زنان، این قانون جدیدا وضع نشده و سال هاست که تصویب شده اما خیلی کم پیش آمده که نیاز به اعمال آن باشد. با این همه در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ اعمال شده است.

در هرحال تا به حال ما عادت کرده بودیم که شکایت های زنان را بشنویم که از تبعیض علیه خود و به نفع مردان شاکی بودند؛ حالا گویا دست کم در تنیس و در این یک مورد، ورق برگشته و این مردان هستند که خود را قربانی تبعیض می دانند.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #843 | Posted: 6 Jul 2015 00:11
کاربر

 
چه‌قدر میدی بیای تیم من؟!


ایران وایر , پدرام قائمی : «ولش کن، جوابش رو نده! چه پول اضافه ای می خوای بدی به مدیربرنامه هات؟ خودم برات صحبت می‌کنم. شیرینی منم خیلی کم‎تر از اون‎ها است... .»

این ها حرف هایی است که این روزها بازیکنان فوتبال ایران به صورت مداوم از زبان مربیان و بازیکنان قدیمی تر لیگ برتر می‌شوند؛ بازیکنانی که دیگر میل چندانی به همکاری با اِیجِنت ها و دلال های فوتبال ندارند و یا آن هایی که حالا در فوتبال ایران، زیر سایه مدیر و مربی هایشان آن قدر جا افتاده‌اند که می‌توانند از نفوذ خود برای حضور یک بازیکن جوان تر استفاده کنند. سود انتقال البته متعلق به همان مربی یا بازیکن است!

قوانین «فیفا» از فروردین ماه سال جاری کمی تغییر کرد. پیش از آن تمامی فعالیت های نقل و انتقالات در فوتبال شامل جابه جا کردن بازیکن، مربی و حتی عقد قرارداد باشگاه‌ها، بازیکنان و مربیان با اسپانسرهای مختلف باید از کانال مدیران برنامه ای که از فدراسیون جهانی فوتبال مدرک رسمی «فیفا ایجنت» گرفته بودند، انجام می‎شد.

اما در ایران داستان کمی فرق می‌کرد؛ سال‌ها بود که قدرت اصلی جابه جایی بازیکنان در دست واسطه هایی قرار داشت که نه تنها مدرک نقل و انتقالات فیفا را نداشتند که حتی به‌جز یک مورد (خشایار محسنی)، مابقی از ادای ساده‌ترین کلمات زبان انگلیسی هم ناتوان بودند! واسطه هایی که با بازیکنان خود گاهی در دفاتر اسناد رسمی قراردادهایی می‌بستند که روی ترکمانچای سفید می‌شد و یا از بازیکنان جوان در خانه های تیمی فیلم و عکس هایی مستهجن تهیه می‌کردند تا از آن‎ها اخاذی کنند.

به همین سادگی، قانون اولیه فیفا در مورد حق دلالی یک ایجنت هرگز از سوی این واسطه‌ها رعایت نمی‌شد. فیفا مصرانه خواستار تخصیص ۱۰ درصد از کل قرارداد بازیکن، مربی یا اسپانسر به ایجنت های خود است ولی در ایران نمونه هایی در تبریز، اهواز و البته تهران و رشت دیده شده اند که مبلغی بیش از ۸۰ درصد از قرارداد خود را به دلال ها تقدیم کرده‌اند.

از سال ۸۶ در فدراسیون فوتبال کمیته ای به نام «منشور اخلاقی» برای رسیدگی به وضعیت فعالیت واسطه‌ها و دلالان در فوتبال ایران راه اندازی شد تا در پایان سال ۸۷ و با ارایه لیستی از دلالانی که در فوتبال ایران اقدام به اخاذی از بازیکنان، مربیان و باشگاه‌ها کرده بودند، با همکاری وزارت اطلاعات و فدراسیون فوتبال روی میز رسانه‌ها و باشگاه‌ها قرار بگیرد. در میان ۱۱۰ نفری که در این لیست جا گرفتند، چهره های شناخته شده ای از مربیان باشگاهی، دلالان اسم و رسم دار و حتی خبرنگاران و سردبیران نشریه های مختلف به چشم می‌خوردند.

رسانه‌ها و باشگاه‌ها در بهمن ماه سال ۸۷ از هرگونه همکاری با اعضای این لیست منع و بیش از 20 نفر از آن ها در اسفند ماه همان سال با حکم دادگستری بازداشت شدند. هرچند اتفاقاتی که سه ماه بعد و در جریان «جنبش سبز» در سراسر کشور افتاد، تمرکز وزارت اطلاعات را از روی این پرونده منحرف کرد.

حالا فدراسیون جهانی فوتبال نقل و انتقالات بازیکنان را در سراسر جهان و حتی بدون برخورداری از مدرک فیفا ایجنت آزاد کرده است. اما در بخش‎نامه ای که فوریه سال قبل برای تمام فدراسیون های زیرمجموعه‌اش فرستاد، روی یک نکته تاکید داشت: «مشکلاتی که به واسطه نقل و انتقالات از سوی افرادی که از فیفا مجوز رسمی نقل و انتقالات نگرفته‌اند، در این نهاد رسیدگی نخواهد شد!»

حالا برای بازیکنی که حاضر است هزینه ای بیش‌تر از رقم قراردادش بپردازد و به لیگ برتر برود، چه اهمیتی دارد که این انتقال از طریق چه کسی و با چه مجوزی انجام شده است؟ مگر قرار است شکایت به نهادی ببرد؟! اتفاق جالب این روزهای فوتبال ایران را می‌توان در علنی شدن اخباری دید که مربوط به دست داشتن بازیکنان فوتبال در فصل نقل و انتقالات است.

«مهدی رحمتی» که خرید بزرگ اول فصل استقلالی‌ها بود، آستین‌ها را برای حضور «جلال حسینی» در این تیم بالا زده و در پرسپولیس، همتای او یعنی «سوشا مکانی» در اینستاگرام تصویری از خودش و «مهرداد جماعتی» منتشر کرده و به صورت علنی از تلاش خود برای پرسپولیسی شدن او نوشته است.

همین اتفاق به اشکالی دیگر در «تراکتورسازی»، «سایپا»، «صبای قم» و «استقلال خوزستان» افتاده است. بازیکنان قدیمی با استفاده از نفوذ خود در حال جذب بازیکنانی هستند که شاید بازی کردن در لیگ برتر را در خواب هم نبینند!

به نظر می‌رسد با آزاد شدن آزمایشی فضای نقل و انتقالات در دنیای فوتبال، بازیکنان و مربیانی که در ایران فعالیت دارند، بیش‌ترین سهم را ببرند. هرچند فدراسیون جهانی فوتبال هم‌چنان مصر است که هیچ بازیکن، مربی و یا مدیری حق نقل و انتقالات و منتفع شدن از سود آن را ندارد اما امروز در فضای مجازی و حتی رسانه ای ایران، هراسی از علنی شدن این فعالیت‌ها وجود ندارد. به بیانی دیگر، گروهی از ستاره‌ها و بازیکنان تیم های نامی در کنار مبلغی که به واسطه قرارداد خود از باشگاه‌ها می‌گیرند، سودی هم از کنار نقل و انتقال بازیکنان به دست می‌آورند.

شاید این برای بازیکنان ثالث که با همکاری هم‎بازی های خود سر از تیمی دیگر در می‌آورند هم خوشایندتر از بستن قراردادهای رسمی و غیررسمی با ایجنت ها و دلالان غیررسمی باشد.

یک سال قبل مهدی رحمتی ادعا کرده بود ترجیح می‌دهد که بازیکنان فوتبال ثروت خود را آتش بزنند اما به دلالان و مدیر برنامه های فوتبال ندهند. همان روزها خبرهایی در مورد نقش داشتن او در حضور چند بازیکن پا به سن گذاشته در تیم پیکان دهان به دهان می گشت.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #844 | Posted: 6 Jul 2015 00:12
کاربر

 
جلسه غیر علنی در انزلی برای انتخاب علی دایی!عضو هیات مدیره ملوان درباره جلسه تصمیم گیری برای انتخاب دایی به عنوان سرمربی این تیم گفت: احتمالا این جلسه به صورت غیر علنی برگزار شده است، چرا که هیچ یک از اعضای هیات مدیره در آن حاضر نبودند.

محمود آذرگون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره خبر حضور علی دایی روی نیمکت فصل آینده ملوان، اظها‌ر کرد: حضور علی دایی وعده ای است که داریوش بهشتی، مالک جدید این تیم به هو‌اد‌ا‌ران داده و احتمالا به دنبال این است که او را به انزلی بیاورد، اما از حضور قطعی او در انزلی اطلاعی ندارم.

عضو هیات مدیره ملوان در پاسخ به این سوال که آیا روز گذشته (پنجشنبه) جلسه‌ای درباره انتخاب سرمربی برگزار شده؟ تصریح کرد: دیروز جلسه‌ای را درباره مالکیت ملوان برگزار کردیم و به توافق رسیدیم که بهشتی عهده ‌دار‌ مسئولیت این تیم شود، اما درباره سرمربی احتمالا جلسه‌ای غیر علنی در خارج از باشگاه ملوان برگزار شده است.

رئیس تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش درباره جذب بازیکنان سرباز برای حضور در ملوان، گفت: از فصل گذشته چند بازیکن در تیم این فصل حضور دارند، مانند آرش افشین، حسین ماهینی، مهرآزما و ... که چند بازیکن هم در این فصل به آنها اضافه خواهند شد. درباره بازیکنان سرباز که کارت‌های پایان خدمت‌شان ابطال شده است تر‌بیت ‌بدنی نیروهای مسلح تصمیم گیری می‌کند که در چه تیمی بازی کنند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: باشگاه‌هایی که سهمیه نظامی دارند، فقط می‌توانند با بازیکنانی که زمان سربازی‌شان فرا رسیده است توافق انجام دهند، اما حضور بازیکنان مشکل دار مانند سروش رفیعی، بختیار رحمانی و ... که گفته می‌شود با تراکتورسازی توافق کرده‌اند، صحت ندارد و تر‌بیت ‌بدنی تصمیم می‌گیرد که آنها در چه تیمی بازی کنند.

آذرگون درباره شرایط و برنامه‌های حضور بهشتی در ملوان، اظها‌ر کرد: طبق توافقات صورت گرفته، بهشتی باید بدهی‌های فصل قبل را پرداخت کند، همچنین هزینه‌های جاری این فصل را هم تا اتمام مسابقات لیگ برتر تامین کند. هنوز به طور کامل درباره برنامه‌های بهشتی در این تیم تصمیم گیری نشده است، چرا که تا الان هم بخش زیادی از زمان آماده سازی تیم را از دست داده‌ایم و تصمیم گرفته‌ایم که او درباره سرمربی و بازیکنان تصمیم گیری کند و سپس جزئیات مالکیت او در ملوان را مشخص کنیم.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #845 | Posted: 6 Jul 2015 00:14
کاربر

 
خانم‌های خبرنگار با روسری‌های رنگی بیایند / ما دلقک شما نیستیم!ایران وایر ,ساناز کلانتری :روزهای جمعه برای هیچ خبرنگار ایرانی معنی تعطیلی و استراحت ندارد. چه خبرنگار سایت ها و روزنامه ها باشید و چه گزارش‌گر شبکه های رادیو و تلویزیون ایران، روزهای جمعه باید برای اخبار روز به دفتر کارتان بروید.

اما وقتی قرار باشد اولین تماس صبح روز جمعه یک خبرنگار خانم ایرانی با شماره تلفنی چهاررقمی که از وزارت ورزش روی تلفن همراهش افتاده آغاز شود، آن روز حتما روز عجیبی خواهد بود. یک صدای محکم با لحنی مدعی و کوبنده که به شما به عنوان یک «خانم خبرنگار» دستور جدیدی می دهد: «امروز باید به ورزشگاه 12 هزارنفری بروید. آی دی کارت هم لازم نیست. جلوی در هماهنگی شده. حتما باید بروید. سوال هم نپرسید...»

خبرگزاری «ایسنا» اولین رسانه و خبرگزاری داخلی بود که خبر اصرار و دستور حراست وزارت ورزش برای حضور خانم های خبرنگار در ورزشگاه را بازتاب داد. ایسنا که چندی قبل و با فشار وزیر ورزش در جلسه هیات دولت به وزیر علوم و تحقیقات، دبیر سرویس ورزشی خود را تغییر داد تا خبرگزاری را هم‎سو با منویات وزارت ورزش کند، این بار کمی تندروی کرد و در حالی که تمامی رسانه ها در رابطه با تماس وزارت ورزش سکوت کرده بودند، چنین نوشت: «"ابیو ازودو"، مدیر رویدادهای بین المللی "FIVB" به ایران سفر کرده تا بر شیوه توزیع برابر بلیت بین تماشاگران مرد و زن در مسابقه والیبال ایران و روسیه در لیگ جهانی والیبال نظارت داشته باشد. این در حالی است که در چهار بازی قبلی ایران در لیگ جهانی والیبال، تماشاگران و خبرنگاران خانم ایرانی اجازه حضور در مسابقات را نداشته اند.»

البته ایسنا با زیرکی خاصی توپ را از زمین وزارت ورزش بیرون آورد و به زمین فدراسیون والیبال انداخت و مدعی شد که این دستور از سوی فدراسیون والیبال صادر شده و در گزارش خود نوشت: «البته با توجه به حضور ناظر فدراسیون جهانی در تهران، گفته می شود فدراسیون والیبال ایران از چند خبرنگار خانم دعوت کرده تا مسابقه ایران - روسیه را از نزدیک تماشا کنند.»

اما چه کسی نمی داند که اجازه ورود هر خبرنگاری به تمامی ورزشگاه های ایران را فقط وزارت ورزش با صدور کارت های پوشش خبری خود می دهد نه هیچ فدراسیونی! این دقیقا یکی از موارد مناقشه تمام سال های اخیر سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران با وزارت ورزش بوده است.

اما اعضای حراست وزارت ورزش انتظار برخورد متفاوت خبرنگاران زن ایرانی را نداشتند. یکی از گزارش‎گران رادیو با لحنی صریح به آن ها این گونه جواب داده است: «من دلقک و مترسک شما نیستم که هر وقت بخواهید آی دی کارت مرا باطل کنید و هر وقت بخواهید ما را به ورزشگاه ببرید!»

خبرنگار دیگری از یک روزنامه ورزشی هم در جواب نماینده حراست وزارت ورزش گفته است: «فدراسیون والیبال به اندازه کافی نیروهای خدمات دارد. از همان هایی که بازی های قبل کنار زمین به عنوان آنالیزور استفاده می کردند، به عنوان خبرنگار ببرید!»

خبرنگار یک خبرگزاری هم خیلی مودبانه عذرخواهی کرده و گفته است که برای حضور در ورزشگاه اصلا وقت ندارد!

اما تهدید وزارت ورزش هم در نوع خود جالب بوده است؛ چند ساعتی بعد از نمایش بی میلی خبرنگاران زن ایرانی که می دانستند قرار است از آن ها مقابل دیدگان فابیو ازودو استفاده ابزاری شود، وزارت ورزش با این تهدید به سراغ دبیران و سردبیران روزنامه ها و خبرگزاری ها رفته که اگر خانم های خبرنگاری که با آن ها تماس گرفته شده به ورزشگاه نروند، سال آینده کارت خبرنگاری آن ها تمدید نخواهد شد. یعنی خانم های خبرنگار امروز دو راه دارند؛ یا بازی را کنار فابیو ازودو تماشا کنند و برای او دست تکان دهند و یا به صورت کلی قید کارت های پوشش خبری وزارت ورزش را بزنند.

درخواست وزارت ورزش در عین حال واقعا حیرت انگیز بود؛ آن ها به خبرنگارها تاکید کرده بودند باید همراه خود روسری های زنگی (ترجیحا قرمز رنگ) بیاورند و در ورزشگاه با روسری های رنگی (نه مقنعه و چادر) بنشینند.

همین خواسته ها بود که باعث واکنش های تندتر گروهی از خبرنگاران خانم حاضر در ایران شد؛ دخترانی که معتقدند نمی توان از آن ها حتی با پوشش ظاهری شان به چشم ابزار مقابل نماینده فدراسیون جهانی نگاه کرد!

حالا چرا وزارت ورزش و فدراسیون والیبال که می دانند حضور فابیو ازودو به عنوان مدیر رویدادهای بین المللی FIVB یک اتفاق ساده نیست، تا این حد روی حضور خبرنگاران ایرانی حساس شده اند؟

فدراسیون والیبال از روز چهارشنبه با خبر شده بود که فابیو ازودو به احتمال قوی در پیش و پس از مسابقه والیبال ایران و روسیه، با خانم هایی که به عنوان تماشاگر و همین طور با بانوانی که در جایگاه خبرنگاران می نشینند، گفت و گو خواهد کرد. تلاش فدراسیون والیبال و وزارت ورزش برای انتخاب خانم هایی که تاحدودی مسلط به زبان انگلیسی باشند و البته فضای رسانه ای ایران را هم بشناسند، به همین دلیل بود.

وزارت ورزش می دانست که این بار نمی تواند از نیروهای امنیتی که وزارت کشور به عنوان تماشاگر و ناظر بازی در اختیارش گذاشته، در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی استفاده کند. پس با این پیش فرض که خانم های خبرنگار با دل و جان پیشنهاد حضور در ورزشگاه را قبول خواهند کرد، سراغ لیست 10 نفره ای رفتند که روابط عمومی فدراسیون والیبال تهیه کرده بود. خیلی زود اما وزارت ورزش فهمید که برای حضور این خانم ها در استادیوم آزادی باید از اهرم فشار (صدور مهم‎ترین کارت خبرنگاری داخلی خبرنگاران ورزشی) استفاده کند.
----------
پیش‎ترها، متولدان دهه های 50 و 60 در ایران مقواهایی را به دیوار مدرسه می دیدند که «برنامه کلاسی» نام داشت. هر روز هفته بخش بخش شده بود و در هر بخش نام درس مشخصی قرار داشت. اما مقابل روز جمعه نوشته بودند: «جمعه ها، همه در نماز جمعه!»

حالا انگار در برنامه هفتگی خبرنگاران ورزشی باید روز جمعه، یک برنامه جدید هم نوشته شود؛ جمعه ها، هرجا که حراست گفت! در ورزشگاه، در دفتر کار و شاید هفته های بعد در خانه
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #846 | Posted: 6 Jul 2015 01:13
کاربر

 
بازیکنی که دعوت کروش برای بازی در ایران را رد کرد به ساراگوسا پیوستآریا جسور هاسه گاوا به تیم رئال ساراگوسا پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه رئال ساراگوسای اسپانیا از امضای قرارداد با آریا جسور هاسه گاوا خبر داد. روزنامه مارکا با انتشار این خبر نوشت:«این بازیکن ژاپنی تیم سرزو اوزاکا با باشگاه رئال ساراگوسا به توافق رسید و از امسال در این تیم بازی می کند.» آریا جسور 27 ساله ، مادری ژاپنی دارد. کارلوس کروش تلاش زیادی داشت تا این بازیکن را به جای مجتبی جباری در خط هافبک تیم ملی ایران داشته باشد اما مشکلات قوانین دولت ژاپن این شانس را از او گرفت. بر اساس قوانین ژاپن او اگر می خواست تابعیت ایرانی بگیرد باید تابعیت ژاپنی اش را لغو می کرد و دیگر شانسش برای بازی در لیگ ژاپن کم می شد.

آریا دو سال قبل درباره آمدنش به تیم ملی ایران گفته بود:«من خیلی دوست دارم بیایم اما قوانین این اجازه را نمی دهد. من برای آمدن به ایران نه بادیگارد خواستم نه شرایط اختصاصی اما قوانین این اجازه را نمی دهد که بتوانم به تیم ملی ایران بیایم.»
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #847 | Posted: 6 Jul 2015 01:46
کاربر

 
احضار حمید استیلی به کمیته اخلاق فدراسیون برای عکس گرفتن با خواننده لس آنجلسیخبر آنلاین : حمید استیلی ، مهدی هاشمی نسب ، حسین عبدی و کلی دیگر از بچه های فوتبالی که به کانادا رفته بودند باید به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بروند.

حسین آبانگاه عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علی کفاشیان، یکی دیگر از شاهکارهایش را رو کرد. کمیته ای که هفته ها پرونده دلالی که مدام از این تیم به آن تیم می رفت و اسناد مربوط به موتومبا را می فروخت بررسی نکرد. این همان کمیته ای است که ماجرای ادعای تبانی در بازی های ملی را حتی بررسی نکرد، ورودش به پرونده مس کرمان و نساجی تنها ابهام ها را بیشتر کرد و در این یک سال تنها زمانی خیلی به چشم آمده که گرفتن سلفی را برای ملی پوشان ممنوع کرده است و با هیجان درباره ممنوعیت خالکوبی در لیگ برتر بیانیه صادر کرده است. این که چند قاضی و چند آدم خوب دیگر که پیشینه فوتبالی هم دارند، در این کمیته دور هم جمع می شوند و البته خیلی کاری به ماجرای فساد ندارند. احتمالا با خود می گویند وقتی رئیس فدراسیون انتخاب شان کرده است، اصلا چرا باید مثلا از علی کفاشیان درباره هدایایی بپرسند که مشخص نیست چرا از بلاتر گرفته و چرا کمیته اخلاق فیفا گفته باید خیلی سریع پسش بدهند. از اینکه این همه فساد که درباره فوتبال می گویند کجاست؟ چه کسی انجامش می دهد و چرا برخوردی با آنها نمی شود.

آنها می نشینند و از خاطرات فوتبالی یا غیر فوتبالی شان برای هم تعریف می کنند اما باید حتما کاری هم انجام بدهند که متهم نباشند هیچ کاری انجام نداده اند. پس چه کاری بهتر از اینکه شغلشان بشود گیر دادن به مدل موی بازیکن ها ، نوع راه رفتن شان، عکس هایی که می گیرند و همین کارهای دم دستی. گروهی از فوتبالیسن های پیشکسوت به همراه تعدادی هنرمند برای یک بازی دوستانه به نام خلیج فارس راهی کانادا شده بودند. در حین این بازی ها یک خواننده لس آنجلسی به جمع شان می آید و درخواست گرفتن عکس یادگاری می کند.

کسی که با خواندن ده ها ترانه ایرانی شهرت زیادی در کشورمان دارد .او که پیشتر در سفر تیم ملی والیبال و کشتی به لس آنجلس در کنار ورزشکاران این دو تیم ایستاده بود و عکس گرفته بود، این کار را در تورنتو هم تکرار کرد و حالا آبانگاه می گوید این فوتبالیست ها برای عکس یادگاری با این خواننده از خط قرمزها گذشتند و باید توضیح بدهند. البته اگر آنها می خواهند از استیلی و هاشمی نسب سئوالی بپرسند باید اقلا یک ماهی صبر کنند چون این دو هنوز در کانادا هستند و به تهران بر نگشتند!
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #848 | Posted: 6 Jul 2015 01:49
کاربر

 
آنـدو با ۳ میلیارد تومان در ‌ام‌صلال!خبر ورزشی : آندرانیک تیموریان احتمالاً فصل آینده با پیراهن ‌ام‌صلال قطر به میدان می‌رود. این باشگاه قطری که فصل گذشته پژمان منتظری را در اختیار داشت، در فصل جاری برای سهمیه بازیکن آسیایی‌‌اش به دنبال یک بازیکن ایرانی بود.

ابتدا سیدجلال حسینی به این باشگاه پیشنهاد شد اما آنها در پست هافبک دفاعی دنبال بازیکن بودند، به همین دلیل سراغ آندرانیک تیموریان آمدند. این بازیکن که این روزها در تهران به سر می‌برد، ظرف یکی، دو روز آینده راهی قطر می‌شود تا با این باشگاه پای میز مذاکره بنشیند. ایجنتی قطری کار انتقال این بازیکن را به قطر انجام داده و دو طرف به توافق مالی هم دست یافته‌اند. تیموریان که چند فصل قبل با رقم خوبی به باشگاه الخریطیات قطر پیوست، حالا با رقمی نزدیک به 900 هزار دلار راهی ‌ام‌صلال خواهد شد. این رقم برای تیموریان بسیار خوب و وسوسه‌انگیز است. رقم این قرارداد نزدیک به 3 میلیارد تومان خواهد بود و تیموریان علاوه بر این، یک ماشین مدل بالا به اضافه یک خانه ویلایی در اختیار خواهد داشت.

باشگاه ‌ام‌صلال جزو باشگاه‌های متمول قطری است که در چند سال گذشته با خرید بازیکنان گرانقیمت، هزینه‌های هنگفتی کرده است. آنها به پژمان منتظری هم نزدیک به یک میلیون دلار سالانه پرداخت می‌کردند که بسیار رقم بالایی بود. تیموریان در چند سال گذشته برای دریافت پول‌هایش با مشکلاتی روبه‌رو بود و سال گذشته به ازای بخشش یک میلیارد از قراردادش، توانست از استقلال رضایتنامه بگیرد ولی حالا باشگاه ‌ام‌صلال به او پولی می‌دهد که بی‌شک تمام این ضررها را جبران خواهد کرد. امروز ساعت 10 صبح فرودگاه امام (ره) یک پرواز به قطر دارد که احتمالاً آندو مهمان این پرواز خواهد بود. در غیر این‌صورت، او ظرف یکی، دو روز آینده راهی قطر می‌شود تا قرارداد نهایی را با ‌ام‌صلال امضا کند.

تیموریان این روزها در تهران است و ترجیح می‌دهد فعلاً اظهار‌نظری در این‌باره نکند اما او پس از بازی‌های تیم‌ملی گفته بود اولویت اولش، بازی در خارج از ایران است. حالا او به عنوان کاپیتان تیم‌ملی، به احتمال فراوان فصل آینده را در این باشگاه قطری توپ می‌زند. در حال حاضر بازیکنانی چون دژاگه، منتظری و جباری با تیم‌های قطری قرارداد دارند، حالا باید آندو را هم به این جمع اضافه کرد. جباری این روزها در تهران است و اتفاقاً آندو به صورت تلفنی در این‌باره با مجتبی حرف زده است. همچنین تیموریان درباره ‌ام‌صلال و شرایط این باشگاه به صورت تلفنی با پژمان منتظری هم گفت‌وگو کرده است. منتظری در این تماس به آندو گفته اگر شرایط باشگاه الاهلی بهتر نبود، فصل آینده هم در ‌ام‌صلال می‌ماند و توپ می‌زد.

بدین ترتیب آندو دیگر در تراکتورسازی باقی نمی‌ماند و فصل آینده دوباره لژیونر خواهد بود. استقلالی‌ها در تلاش هستند این بازیکن را جذب کنند اما آندو از ابتدا گفته بود تمایلی برای بازگشت به این تیم ندارد. او به تبریزی‌ها هم گفته بود در صورتی که به خارج از ایران نرود، با آنها قرارداد امضا می‌کند ولی حالا سفر او به قطر قطعی شده و احتمالاً تا اوایل هفته آینده قرارداد جدید خود را با این باشگاه به امضا می‌رساند.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #849 | Posted: 6 Jul 2015 01:50
کاربر

 
مهدوی‌كيا سرمربی تيم فوتبال نوجوانان هامبورگ شد


مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی ایران به عنوان سرمربی تیم فوتبال نوجوانان هامبورگ انتخاب شد. او همچنین قرار است در سایر رده‌های سنی در کنار مربیان آکادمی باشگاه هامبورگ فعالیت کند.مهدی مهدوی‌کیا، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم فوتبال پرسپولیس که حدود ۸ سال در تیم هامبورگ بازی می‌کرد، هم اینک به عنوان سرمربی تیم نوجوانان این باشگاه منصوب شده است.

مهدوی‌کیا اوایل هفته آینده به هامبورگ سفر می‌کند تا پس از برگزاری مراسم معارفه، نخستین تجربه سرمربیگری‌اش را در آلمان آغاز کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، او علاوه بر سرمربیگری تیم نوجوانان هامبورگ، به عنوان مربی تخصصی در تمام رده‌های سنی این باشگاه در زمینه‌های سانتر و کاشته هم فعالیت خواهد کرد.

بازیکن سابق هامبورگ که هواداران از او با لقب "موشک ایرانی" یاد می‌کنند، همچنین قرار است در بحث تاکتیک‌های هجومی در کنار مربیان آکادمی هامبورگ فعالیت کند.

مهدوی‌کیا دو بار در فصل‌های ۲۰۰۲-۲۰۰۳ و ۲۰۰۳-۲۰۰۴ از سوی هواداران هامبورگ به عنوان بهترین بازیکن این تیم انتخاب شد و یک بار هم از سوی نشریه معتبر "کیکر" عنوان بهترین بال راست بوندس‌لیگا را به دست آورد.

در جشن ۱۲۵ سالگی باشگاه هامبورگ، مهدوی‌کیا در فهرست ۱۱ نفره تیم منتخب قرن هامبورگ در کنار بازیکنان بزرگی مانند رافائل فان در فارت قرار گرفت.

مهدی مهدوی‌کیا همچنین سابقه بازی در باشگاه‌های بانک ملی، پرسپولیس، بوخوم، هامبورگ، اینتراخت فرانکفورت و داماش گیلان را دارد.

او در سال ۲۰۰۳ از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بازیکن برتر فوتبال آسیا شناخته شد. مهدی مهدوی‌کیا در سال ۱۳۹۲ (۲۰۱۳) از فوتبال خداحافظی کرد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #850 | Posted: 6 Jul 2015 16:05
کاربر

 
اعترافات ستاره بسکتبال ایران درباره «قهرمانی‌های ناسالم»رئیس فدراسیون بسکتبال ایران، با ابراز تاسف درباره اتهامات مطرح شده درباره نتایج سوپر لیگ بسکتبال می‌گوید: «داوران ما با شرف هستند و هیچ گزارشی نداشته‌ایم که داوری بخواهد جهت‌دار سوت بزند.»

مهدی کامرانی از ستاره‌های بسکتبال آسیا که در لیگ حرفه‌ای چین بازی می‌کند، به عنوان بازیکن گارد راس، سابقه حضور در المپیک و دو دوره جام جهانی را دارد.

کامرانی اتهاماتی درباره باشگاه مهرام مطرح کرده است. تیمی که با هفت دوره قهرمانی طی ۹ سال گذشته، موفق‌ترین باشگاه بسکتبال ایران بوده است. محمود مشحون با رد اتهامات، تاکید کرده اگر شبهه‌ای وجود داشته باشد، شدیدترین برخورد را می‌کنیم.

کامرانی گفته بود: «از سرپرست تیم متنفرم زیرا کارهای زشتی که در بسکتبال انجام داده و همه چیز را به صورت بیزینس می‌بیند.»

او درباره اعترافات خود به باشگاه خبرنگاران جوان، یادآور شد: «متاسفانه قهرمانی که من چند سال در این باشگاه به دست آوردم با کمک خیلی از عوامل بود. این قهرمانی‌ها را هیچ وقت در زندگی‌ام به حساب نمی‌آورم چون به وسیله کمک‌های دیگری قهرمان شدیم. از باشگاه‌هایی که در فینال با آنها روبرو شدیم هم عذرخواهی می‌کنم.»

کامرانی در گفت‌وگوی مفصل دیگری با خبرگزاری ایسنا، جزییات بیشتری مطرح کرده و نکاتی را درباره انتقال سرمربی تیم ملی به باشگاه مهرام را بازگو کرده است. به گفته او، در انتخابی المپیک لندن، حتی مشحون هم تاکید کرده بود «مربی با چینی‌ها لابی کرده».

کامرانی می‌گوید: «قبل از جا‌م جها‌نی، دلال می‌آمد سر تمرین تیم ملی. بیشتر مربیان آن کشور دلالی راه می‌اندازند و بازیکنی را چند برابر قیمت واقعی‌اش جذب می‌کنند. بچیروویچ به سمت تجارت در بسکتبال رفت. در ترکیه و اسلوونی دو دلال در تمرین‌های ما حضور داشتند.»

فدراسیون بسکتبال موضوعاتی که کامرانی اشاره می‌کند را تایید یا تکذیب نکرده است. اما تیم ملی ایران همچنان بدون سرمربی است و به نظر می‌رسد نکاتی که در ارتباط با تعیین سرمربی مطرح می‌شود، برآیند حاشیه‌های دوران فعالیت سرمربیان قبلی باشد.

رئیس فدراسیون بسکتبال می‌گوید: اگر منظور کامرانی، کم‌کاری حریفان بوده، صحت ندارد. سال اولی که پتروشیمی قهرمان شد بازیکن خارجی‌اش حرکتی کرد که پس از بازبینی فیلم، چیزی که فکر می‌کردیم، نبود.

محمود مشحون در مصاحبه با خبرگزاری فارس تاکید کرد: «من قویاً دست داشتن عوامل خارجی در قهرمانی‌ها را تکذیب می‌کنم. مگر می‌شود قهرمان در هفتمین بازی و آن هم در وقت‌های اضافه مشخص شود. باید تاسف خورد. با این حرف‌ها فدراسیون را نیز سئوال برده‌اند.»

صمد نیکخواه بهرامی بازیکن سابق باشگاه مهرام، اظهارات هم‌تیمی خود را نادرست خوانده و به ایسنا گفته: «به نظر من مهدی کامرانی مغزش پاره‌سنگ برداشته که این حرف‌ها را می‌زند. واقعاً علاقه دارم همین ادبیات را به کار ببرید. او به تیم سابق من تهمت‌ زده. ۱۰ سال در مهرام بودم اما حرف‌هایی که او زده را احساس نکردم.»

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران گفت: خود مهدی هم برای این قهرمانی‌ها جان کنده اما حرف‌هایش توهین به کل بسکتبال است. اگر کامرانی با کسی مشکل دارد مشکلش را با همان فرد حل کند نه اینکه پای من را وسط بکشد و تلاش یک مجموعه را زیر سئوال ببرد.

کاپیتان تیم ملی ایران یادآور شد: اگر حرف‌های کامرانی درست است، این پول‌ها کجا خرج شده و اگر غلط است چرا که کسی جلوی او را نمی‌گیرد؟ یعنی فدراسیون ناپاک بوده که مهرام قهرمان ‌شده؟ اگر این طور است که باید درب بسکتبال را ببندیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال اعلام کرده: «باید جلوی این صحبت‌ها گرفته شود که اگر این اتفاق نیفتد فردا در مورد پتروشیمی هم مطرح می‌شود.» با توجه به این اظهارات و در صورت رسیدگی قضایی به ادعاها یا اعترافات کامرانی، تصویر دقیق‌تری از ابهامات سوپر لیگ بسکتبال ایران به دست خواهد آمد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
صفحه  صفحه 85 از 110:  « پیشین  1  ...  84  85  86  ...  109  110  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Sports News | اخبار ورزشی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا