انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
خانه و خانواده
  
صفحه  صفحه 5 از 59:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  59  پسین »

Housework | ‏نكات خانه داری


مرد

 
فلفل كبابی:
فلفل برشته طعم دهنده ای عالی برای انواع سالاد، املت، پیتزا، پاستا و ساندویچ است. حتی به تنهایی هم مزه خوشایندی دارد. كمی روغن زیتون، كمی سركه، یك حبه سیر له شده با كمی نمك و فلفل پیش غذایی است كه همه از آن خوش شان می آید. فلفل را می توان هم روی اجاق گاز و هم در فر كباب كرد. البته به یاد داشته باشید كه باید فلفل ها را دائماً برگردانید تا پوست آن باد كند و بعضی قسمت هایش سیاه شود. اما بدانید كه اگر بخشی از پوست فلفل خاكستر سفید به خود گرفت آن را زیاد كباب كرده اید. شعله اجاق گاز را زیاد كنید و فلفل ها را مستقیم روی آتش بگیرید. وقتی پوست آن ها باد كرده و اطرافش سیاه شد، فلفل ها رادر قابلمه ای گذاشته و در آن را بگذارید و ۱۰ دقیقه تا یك ربع صبر كنید تا خنك شود. بخار سبب می شود پوست فلفل ها شل شود. سپس پوست های باد كرده را جدا كنید. فلفل را با چاقو به دو نیم كنید و دانه هایش را درآورید. فلفل كبابی را می توانید در كیسه فریزر بدون هوا در یخچال یا فریزر نگهداری كنید
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
آشپزی با پنیر:
غذاهای پنیردار طعم بسیار مطبوعی دارند. در به كار گرفتن پنیر در غذاها این نكات را به یاد داشته باشید: برای این كه پنیر هنگام پخت سفت و خشك نشود آن را در دمای پایین طبخ كنید و همیشه آن را در انتهای پخت به غذا بیفزایید پنیر رنده شده یا ریز خرد شده بهتر ذوب و با غذا مخلوط می شود. برای رنده كردن پنیرهای نرم از رنده با سوراخ های درشت استفاده كنید یا آن ها را با چاقوی ریز خرد كنید.
هنگام پخت غذاهایی كه روی آن ها پنیر دارد تمام مدت حواستان را به آشپزی جمع كنید زیرا پنیر خیلی زود آب می شود. البته به یاد داشته باشید پنیرهای كم چربی برای این گونه غذاها مناسب نیستند چون خوب ذوب نمی شوند. پنیر در ماكروفر خوب ذوب می شود اما همیشه آن را روی درجه پایین بگذارید.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
توصیه های دکتر کیمیاگر درباره طبخ و مصرف انواع گوشت
یكی از چهار گروه اصلی غذایی، گروه گوشت‌ها هستند كه شامل گوشت انواع ماهی‌ها و آبزیان، مرغ و طیور و چهارپایان اهلی بوده و هر كدام بسته به نوع، مقدار و زمان مصرف دارای فواید و مضرات كاملاً متفاوتی هستند. میزان مصرف كل گوشت‌ها تقریباً 60 تا 150 گرم برای هر فرد نسبت به شرایط و سنشان در 3 تا 4 وعده در هفته توصیه می‌شود كه می‌توان آن را بین گوشت قرمز و سفید تقسیم كرد.. دو نوع آهن برای جذب در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند، یكی آهن هِم و دیگری آهن غیرهِم. منبع آهن هِم یا نوع حیوانی آن در گوشت‌ها بوده و آهن غیرهِم در غلات، حبوبات و سبزیجات یافت می‌شود. گوشت سفید نیز آهن هِم دارد مخصوصا در قسمت ران به خاطر تحرك بیشتر حیوان، بنابراین كم‌خون‌ها بهتر است به جای سینه مرغ، گوشت ران را میل كنند.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
توصیه های دکتر کیمیاگر درباره طبخ و مصرف انواع گوشت
اگر بخواهیم درباره این موضوع كه خوردن گوشت قرمز برای چه كسانی ضروری است بپردازیم، باید بگوییم میانسالان باید در مصرف این ماده غذایی مقدار حداقل را برگزینند زیرا چربی آن از نوع كلسترول‌دار است و دریافت زیاد این نوع چربی عواقبی چون افزایش احتمال بیماری‌های قلبی و عروقی و چاقی را به دنبال دارد اما كودكان، افراد در حال رشد و زنان باردار و شیرده باید سهم مشخصی از برنامه غذایی شان را به این ماده غذایی اختصاص دهند.

در علم تغذیه به روش‌های پخت انواع گوشت‌ها توجه خاصی شده است و بنابراین گوشت قرمز را نیز به روش‌های مختلف می‌توان طبخ كرد. یكی از این روش‌های پخت كباب كردن است كه روش مناسب و مفیدی بوده به شرطی كه در شرایط استاندارد تهیه شود به طور مثال، گوشت در حرارت بالا و آتش تند طبخ نشود، فاصله سیخ گوشت با زغال رعایت شده باشد و با سبزیجاتی نظیر انواع فلفل، پیاز و گوجه‌فرنگی همراه شود كه در این صورت وعده‌ای مغذی را پیش رو خواهید داشت. در ضمن، كباب باید آبدار و مغزپخت باشد در حقیقت خشك و زغالی شدن گوشت، مواد حلقوی سرطان‌زایی را به بدن می‌رسانند كه سلامت مصرف كننده را به مخاطره خواهند انداخت. به علاوه، خوردن ریحان همراه با كباب به هضم بهتر این غذا كمك می‌كند.

در آخر به شما یادآور می‌شویم كه مصرف گوشت قرمز برای هیچ كس در شرایط عادی ممنوع نیست بلكه باید محدودیتی در مصرف آن رعایت شود. به علاوه، گوشت سفید به نوع قرمز آن ارجحیت داشته و باید حداقل به نسبت مساوی میل شوند. خیلی‌ها این تصور غلط را دارند كه خوردن هر چه بیشتر منابع غذایی آهن، موجب رفع سریع تر كم خونی آنها می‌شود در حالی كه 48 ساعت زمان لازم است تا آهن موجود در حد نیاز جذب و بقیه دفع شود. بنابراین، عزیزانی كه به این ماده معدنی بیش از هر كس دیگری نیاز دارند باید به این فاصله زمانی توجه كنند تا به جذب آهن بیشتری دست پیدا كنند.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
طبخ غذا در حرارت‌ بالا:
--------------------------
ویتامین C موجود در میوه و سبزیجات بر اثر حرارت‌ پخت‌(كمپوت‌ها) به‌ شدت‌ آسیب‌ می ‌بیند و افرادی‌ كه‌ بر اثر مشكلات‌ معده‌ و دستگاه‌ گوارش‌ دائما از سبزی‌ های پخته‌ شده استفاده‌ می ‌كنند، اگر سبزی ها را در حرارت‌ بالا طبخ‌ كنند، قسمت‌ اعظمی‌ از كل‌ ویتامین‌ های‌ موجود در آنها از دست می رود و دیگر مصرف‌ آنها نمی ‌تواند نیازهای‌ ضروری شان‌ را تامین‌ كند.
همچنین‌ ویتامین‌ B موجود در نخود و لوبیایی‌ كه‌ برای‌ تهیه‌ ی خورش‌ در آرام‌ پز ریخته‌ شده‌ و ساعت‌ها می ‌جوشد، نیز آسیب‌ دیده‌ و از بین‌ می ‌رود.

ما عادت‌ داریم‌ غذایی‌ كه می ‌پزیم‌ به‌ قول‌ معروف‌ "جا بیفتد"، اما نمی ‌دانیم‌ در حین‌ این‌ فرآیند چه‌ صدماتی‌ به‌ مواد مغذی‌ كه‌ انتظار داریم‌ با خوردن‌ غذا به‌ بدن ما برسد، وارد شده است. برای‌ مثال‌ سبزی‌ كه‌ در تهیه‌ ی بورانی‌ یا آش‌ استفاده‌ می ‌كنیم، سرشار از اسید فولیك‌ و ویتامین‌ B6 است، اما بر اثر طبخ‌ در حرارت‌ بالا و به‌ مدت‌ طولانی،‌ این‌ دو ویتامین تخریب‌ شده‌ و از بین‌ می‌ روند.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
سرخ کردن:
----------------
اگر برای‌ تهیه ی‌ خورش‌ قورمه ‌سبزی‌ و كرفس ، سبزی‌ آنها را برای‌ ساعت‌ها سرخ‌ كنید تا تغییر رنگ‌ دهد، دیگر‌ نباید انتظار داشته‌ باشید كه‌ هیچ‌ ویتامینی‌ در این‌ سبزی‌ها باقی‌ بماند. به عبارتی، این‌ سبزی‌ دیگر ماده ی‌ غذایی‌ محسوب نمی ‌شود، بلكه تفاله ‌ای‌ است‌ كه‌ ارزش‌ غذایی‌ ندارد، چون‌ سرخ‌ كردن‌ به‌ مدت‌ طولانی‌ در روغن‌ بسیار داغ‌ (سرخ‌كن‌ها) برای‌ سبزیجات‌ مضر است و ویتامین‌ C، E، B1، B6 و اسید فولیك‌ آنها را از بین‌ می ‌برد.

به‌ عنوان‌ یك‌ قانون‌ كلی‌ در هنگام‌ تهیه ی‌ غذا هر چه‌ آب، زمان‌ و روغن‌ كمتری‌ استفاده‌ شود، مواد مغذی‌ كمتر از بین خواهند رفت.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
پختن با آب زیاد :
-------------------
اگر ویتامین‌های‌ محلول‌ در آب‌ نظیر ویتامین‌ C، گروه‌ B و اسیدفولیك‌ و نیز مواد معدنی‌ نظیر آهن، مس‌ و... با آبِ‌ زیاد پخته‌ شوند، ویتامین‌ها در آبِ‌ غذا حل‌ شده‌ و در صورتی‌ كه آبِ‌ این‌ غذا را بعد از طبخ‌ دور بریزید، قسمت‌ اعظمی‌ از مواد مغذی‌ موجود در غذا نیز به‌ همراه‌ این‌ آب، دور ریخته‌ شده و‌ از بین‌ می‌ روند.

گفته‌ می‌ شود كه‌ ویتامین‌ B در لوبیا، نخود خشك‌ و سبوس‌ گندم‌ به‌ وفور یافت‌ می‌ شود. اما اگر شما قبل‌ از پخت، آنها را در آب‌ زیاد خیس‌ كرده‌ و آبِ‌ آن را قبل‌ از طبخ‌ دور بریزید، مقدار زیادی‌ از این‌ ماده‌ ی مغذی‌ نیز دور ریخته‌ می‌ شود.

ویتامین‌ B12 نیز از جمله‌ ویتامین‌های‌ محلول‌ در آبی‌ است‌ كه‌ در انواع‌ گوشت‌ها و فرآورده‌های‌ حیوانی‌ یافت‌ می ‌شود كه‌ باید آنها را پخت. اما برای‌ جلوگیری‌ از به‌ هدر رفتن‌ این‌ ویتامین، بهتر است‌ منابع‌ غذایی‌ ‌را به ‌صورت‌ كباب‌ یا با آبِ‌ بسیار كم‌ (آب ‌پزشده) تهیه‌ كنید.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
پوست کندن میوه‌ وسبزی:
-------------------------------
برخی‌ از ویتامین‌ها نسبت‌ به‌ حرارت‌ پخت‌ معمولی‌ مقاوم‌ هستند، نظیر ویتامین‌ K (موجود در بروكلی، شلغم‌ و اسفناج)، ویتامین‌ B2 (موجود در شیر و تخم‌ مرغ) ویتامین B3 (موجود در گوشت‌ قرمز، مرغ‌ و ماهی). ولی‌ اگر سبزی‌ كه‌ می خرید، مدت‌ها در كنار مغازه‌ در معرض‌ نور آفتاب‌ قرار بوده و خشك‌ و پلاسیده‌ شده‌ باشد یا بطری‌ های‌ شیری‌ را كه‌ خریداری‌ می ‌كنید، در حین‌ حمل‌ و نقل‌ یا در هنگام‌ توزیع، نور بسیاری‌ دیده‌ باشند، مقداری‌ از‌ ویتامین‌های‌ خود را از دست‌ می دهند، و چون‌ این‌ ویتامین‌ها در برابر نور خورشید قرار گرفته ‌اند‌، در معرض‌ اكسیژن‌ هوا بسیار حساس‌اند.

پوست‌ كندن‌ میوه‌ و سبزی ها و قرار دادن‌ آنها به‌ مدت‌ طولانی‌ در معرض‌ هوای‌ آزاد اتاق،‌ مثل ظرف‌ پر از میوه‌های‌ پوست‌ كنده‌ و تكه‌ شده‌ بر روی‌ میز و یا آب میوه، باعث اتلاف‌ برخی‌ از ویتامین‌ها خصوصا ویتامین‌ C، A، E در آنها می ‌شود.

پس‌ آب‌ پرتقال‌ را تازه‌ بنوشید و پرتقال، هویج، جوانه‌ گندم‌ و سایر مواد غذایی‌ را كه منبع‌ غنی این ویتامین‌ها محسوب‌ می ‌شوند، در معرض‌ اكسیژن‌ هوا (هوای آزاد) قرار نداده‌ و بعد از پوست‌ كندن‌ و تكه‌ كردن‌ آنها را فورا میل‌ نمایید تا ویتامین‌ كمتری‌ در آنها از بین برود.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
زن

Princess
 
ماشين لباس‌ شويي هم باعث بيماري مي شود

8 خطاي شايع هنگام استفاده از ماشين ‌لباس‌ شويي

مقاله مفید و اصولی
شايد تصور اينكه ماشين لباس‌شويي باعث بروز بيماري‌هاي آلرژيك يا پوستي شود، براي‌تان دشوار باشد. اما حقيقت اين است كه برخي ميكروب‌ها و قارچ‌هايي كه در اثر استفاده ي نادرست از ماشين لباس‌شويي، درون آن توليد و تكثير مي‌شوند، قادرند سلامت ما را به خطر بيندازنداين مطلب، نگاهي مي‌اندازد به 8 خطاي شايع هنگام استفاده از ماشين لباس‌شويي كه ممكن است هر كدام از ما مرتكب شويم و سلامت‌مان را به دست‌ خودمان تهديد كنيم1- شستن لباس زير با ماشين لباس‌شويي

به گفته دكتر چارلز جبرا، استاد ميكروبيولوژي دانشگاه آريزونا، لباس‌هاي زير يكي از اصلي‌ترين منابع انتشار ميكروب در فضاهاي بسته و مرطوب‌ هستند. به همين دليل بهتر است كه هنگام شستشو با ساير لباس‌ها، درون يك محفظه قرار نگيرنداز طرف ديگر، ممكن است آلودگي لباس هاي ديگر به لباس زير سرايت كند و موجب تحريك پوستي، يا حتي عفونت دستگاه تناسلي شودبه عقيده دكتر جبرا، لباس‌هاي زير بايد با آب كاملا داغ و مواد شوينده شسته شوند و براي خشك شدن زير نور مستقيم آفتاب قرار گيرند. او همچنين براي پيشگيري از ماندگاري ميكروب‌ها در ماشين‌ لباس‌شويي توصيه كرد كه پس از هر سه يا چهار بار استفاده، يك دور آن را به صورت خالي و با ريختن مواد ضدعفوني‌كننده ، روشن كنيد
2- شستن ملحفه‌ها با آب ولرم

خيلي‌ها براي حفظ رنگ يا ديرتر كهنه شدن روتختي، روبالشي و ملحفه‌ها، آنها را با دور كم ماشين‌ لباس‌شويي و آب ولرم مي‌شويند، در حالي كه رابرت ويتز، ميكروبيولوژيست، اين كار را تنها يك آب‌تني لذت‌بخش براي اين‌گونه لباس ها مي‌داند و مي‌گويد: "يكي از بهترين جاها براي حفظ گرد و غبار و ايجاد آلرژي، روتختي‌ها و روبالشي‌ها هستند، بنابراين همه افراد بايد حداقل هر دو هفته يك بار كليه لوازم خواب‌شان را با آب كاملا داغ و با دور تند ماشين لباس‌شويي بشويند و براي جلوگيري از آلرژي‌زا شدن، آنها را درون خانه و به دور از گرد و غبار محيط بيرون از منزل خشك كنند3- خشك نشدن درون ماشين لباس‌شويي

كپك‌ها به ندرت در محيط‌هاي خشك توليد مي‌شوند، اما مناطق مرطوب، بهترين جا براي توليد و تكثير انواع كپك‌ها هستند. تماس كپك با لباس‌ باعث بروز احتقان، خارش چشم‌ها و خس‌خس سينه در افراد مي‌شود. وقتي فرد مبتلا به آسم يا‌ آلرژي باشد ،اين علايم به صورت شديد‌تر و گسترده‌تر در او ظهور مي‌كنندبنابراين براي جلوگيري از توليد و تكثير كپك در ماشين‌ لباس‌شويي‌تان، پس از هر بار شستشوي لباس‌ها، درب آن را كاملا باز بگذاريد تا هوا و بخار درون‌اش كاملا خارج شود و محيط خشكي درون ماشين به وجود بيايد. رابرت ويتز، خشك كردن لاستيك دور در و حتي محفظه دروني ماشين به وسيله يك دستمال خشك را هم براي جلوگيري از حمله كپك‌ها موثر مي‌داند. او حتي مي‌گويد: «براي اطمينان از كشتن كپك‌ها بايد پس از هر بار استفاده، ماشين لباس‌شويي‌تان را با باد سرد سشوار خشك كنيد4- گذاشتن ماشين لباس‌شويي در يك فضاي بسته

كم نيستند افرادي كه ماشين لباس‌شويي را درون رخت‌كن حمام، انباري يا حياط خلوت سقف‌دار قرار مي‌دهند و نمي‌دانند كه با اين كار چه خيانتي در حق خود و اعضاي خانواده‌شان مي‌كنند! ماشين لباس‌شويي بايد در يك محيط باز مثل آشپزخانه قرار گيرد تا بتوان بعد از اتمام كار، قدري پنجره‌ را باز گذاشت تا هوا و بخار متصاعد شده از آن، محيط مناسبي براي رشد قارچ‌ها و كپك‌ها به وجود نياورد. قرار دادن ماشين لباس‌شويي در مكاني مثل حمام، باعث تكثير قارچ‌ها و كپك‌ها و سرايت آنها به لباس‌هاي داخل حمام، پرده حمام و لوازمي مثل ليف مي‌شود و عاقبت اين سرايت چيزي نيست جز ابتلا به آلرژي و بيماري‌هاي پوستي

!

بنابراين سعي كنيد كه ماشين لباس‌شويي‌تان را در محيط‌هاي باز نگهداري كنيد و اگر هم قادر به اين كار نيستيد، حداقل تا ساعاتي پس از اتمام كار شستشو، درب حمام، انباري يا خياط خلوت‌تان را باز بگذاريد
5- استفاده از شوينده‌هاي نامناسب

بعضي‌ها به خاطر اينكه پوست دست‌شان نسبت به بعضي شوينده‌ها حساس است، ترجيح مي‌دهند لباس‌هاي‌شان را درون ماشين لباس‌شويي بريزند و از هر نوع شوينده‌اي كه دوست داشتند، استفاده كنند. اما پژوهشگران دانشگاه واشنگتن مي‌گويند اگر پوست دست شما نسبت به ماده شوينده خاصي حساسيت دارد، به هيچ‌وجه نبايد از آن ماده درون ماشين لباس‌شويي‌تان استفاده كنيد زيرا با اين كار حساسيت پوستي را به كل بدن‌تان منتقل خواهيد كردآنها همچنين استفاده از شوينده‌ها و نرم‌كننده‌هاي معطر را براي شستن لباس كودكان ، نوزادان و افراد مبتلا به آسم و آلرژي مناسب نمي‌دانند. به علاوه، پژوهشگران معتقدند كه بهتر است لباس نوزادان هم مانند لباس‌هاي زير، با دست و با مواد شوينده ملايم شسته شوند6- درنياوردن لباس‌هاي شسته شده از ماشين لباس‌شويي براي مدتي طولاني

يكي ديگر از خطاهاي نسبتا رايج و بيماري‌زا در مورد ماشين لباس‌شويي، رها كردن لباس‌هاي شسته ‌شده به مدت طولاني درون آن است. در حالي كه به عقيده دكتر جبرا، باقي ماندن لباس‌هاي خيس درون ماشين لباس‌شويي، بيشتر از نيم ساعت، يعني توليد كپك و باكتري‌هاي آلرژي‌زابنابراين به توصيه وي، تنها زماني ماشين لباس‌شويي‌تان را روشن كنيد كه مطمئن باشيد در خانه هستيد و مي‌توانيد پس از پايان شستشو، بلافاصله لباس‌ها را از درون آن خارج كرده و پهن كنيد
7- پُر كردن ماشين با لباس‌هاي كثيف از چند روز قبل

اين خطا از آن دسته اشتباه‌هايي است كه اكثر خانم‌ها آن را مرتكب مي‌شوند. خانم‌ها معمولا براي جلوي چشم نبودن لباس‌هاي كثيف، آنها را درون ماشين لباس‌شويي مي‌ريزند تا زماني كه ماشين كاملا پُر از لباس شد، آن را روشن كنند. غافل از اينكه عرق، رطوبت و آلودگي لباس‌ها مي‌توانند زمينه‌ساز توليد انواع ميكروب‌ها و ورود آنها به درون لباس‌ها باشند. اين ميكروب‌ها در محفظه‌هاي ريز لباس‌ها رخنه مي‌كنند و در فرصت مناسب شروع به فعاليت‌هايي مي نمايند كه موجب بروز ناراحتي‌هاي پوستي در ما مي‌شود8- شستن كفش و لباس‌هاي گلي با ماشين لباس‌شويي

اگر خسته و كوفته از مسافرت يا كوهنوردي برگشته‌ايد و حال و حوصله شستن كفش و لباس گلي‌تان را نداريد، بهتر است به جاي پرتاب كردن آنها به درون ماشين لباس‌شويي، گوشه حياط يا حمام قرارشان دهيد تا خوب خستگي‌تان در برود. ميكروب ها و آلودگي‌هاي پنهان شده در گل و لاي لباس ها ممكن است تا مدت‌ها درون ماشين‌لباس‌شويي باقي بمانند و به ساير لباس‌هاي‌تان هم نفوذ كنند. بنابراين بهتر است لباس‌هايي كه گل و كثيفي از سر و كول‌شان بالا مي‌رود را با دست بشوييد.
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  ویرایش شده توسط: مدیر   
زن

Princess
 
نكته مهم دكوراسيون داخلی


همه ی ایده های تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و هزینه ی زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این 10 مورد می تواند کمکتان کند.


1. تنظیم چیدمان مبلمان و لوازم خانه را تغییر دهید:

مبلمان را از کنار دیوار برداشته و سعی کنید آنها در زوایای جدیدتر و گیراتر بچینید. مثلاً قرار دادن کاناپه به صورت مورب در یک اتاق نشیمن باریک باعث می شود که اتاق وسیعتر نشان دهد.
2. یک دیوار را رنگ کنید:

یکی از دیوارهای مهم خانه که در معرض توجه نیز هست را به رنگ دلخواهتان رنگ کنید. تابلوها و لوازم هنری از آن آویزان کنید و مبل جدید و زیبایی در آن قسمت قرار دهید. (البته دقت داشته باشید که رنگ آن با سایر لوازم خانه هماهنگ باشد)
3. از گل و گیاه استفاده کنید:

گل و گیاه می تواند حال و هوای تازه ای به خانه بیاورد. اگر علاقه ای به رسیدگی به گل و گیاه ندارید، می توانید از گل ها و درختچه های مصنوعی استفاده کنید. کیفیت گل های مصنوعی هم آنقدر خوب شده است که به سختی می توان آنها را از گل طبیعی تشخیص داد.


4. یک قالیچه محلی در نقطه ای بیندازید:

قالیچه های محلی وسیله ی بسیار خوبی برای اتاق های گفتگو و نشیمن به شمار می رود. قالیچه ای متناسب با اسباب و لوازم اتاق انتخاب کنید و آن را پایین میز بیندازید.
5. تابلو و آینه از دیوارها آویزان کنید:

تابلوهایی آویزان کنید که شخصیت و روحیه شما را منعکس کند. سعی کنید از قاب های تزئینی تر و زیباتر استفاده کنید. هنگام آویزان کردن دقت کنید که تابلو از هر قسمت خانه قابل مشاهده باشد و گیرا باشد.
6. مجسمه ها را در یک جا جمع کنید:

مجسمه ها و پیکره های کوچک و مرتبط با هم را در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار هم قرار دهید. این مجسمه ها را به صورت های فانتزی و متنوع بچینید.
7. از کوسن های تزئینی استفاده کنید:

این بالشتک ها و کوسن های تزئینی به سادگی رنگ و بوی جدیدی به خانه می دهد و مبلمان منزل را نیز باشکوه تر جلوه میدهد.


8. لامپ ها و لوسترها را عوض کنید:

لوسترها و لامپ ها جزء وسایلی هستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می کنند که سبک چیدمان خانه تان قدیمی است یا جدید. به دنبال لوسترهایی باشید که جدیدتر و فانتزی باشند، و ضمناً با لوازم و رنگ بندی خانه تان نیز هماهنگ باشند.
9. لحاف ها و رواندازها نیز مثل کوسن های تزئینی، به اتاقتان رنگ می دهد.

این رواندازها و روتختی ها در انواع جنس ها و رنگ ها موجود می باشد. با توجه به روحیه و سلیقه ی خود زیباترین را انتخاب کنید.
10. لوازم اضافی را از جلوی دید بردارید:

وسایل و لوازم اضافی باعث از بین رفتن جلوه ی اتاق می شود. برای برگه ها، اسباب بازیهای بچه ها، و سایر اسباب و وسایلی که شکل اتاق را بر هم می زند، جای مخصوصی تدارک ببینید.
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  ویرایش شده توسط: مدیر   
صفحه  صفحه 5 از 59:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  59  پسین » 
خانه و خانواده

Housework | ‏نكات خانه داری

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti Forums is not responsible for the content of external sites

RTA