انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
خانه و خانواده
  
صفحه  صفحه 4 از 59:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  56  57  58  59  پسین »

Housework | ‏نكات خانه داری


مرد

 
راهی برای بهتر رنگ دادن زعفران:
برای اینكه زعفران شما بهتر رنگ بدهد می توانید از روش زیر كمك بگیرید:

درون یك استكان كوچك به مقدار مورد نیاز زعفران ساییده بریزید و دو قاشق غذا خوری آب جوش به آن اضافه كنید. بعد از اینكه برنج را آبكش كردید و داخل قابلمه ریختید استكان حاوی آب و زعفران را در برنج فرو ببرید و دم كنی را روی قابلمه بگذارید. با دم كشیدن برنج ، زعفران هم دم می كشد و بهتر رنگ می دهد
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
خوشمزه تر شدن كوكو سبزی:
برای خوشمزه تر شدن كوكو سبزی ، از گردوی خرد شده و زرشك استفاده كنید؛ كوكوی شما بسیارخوشمزه می شود.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
راهی برای تشخیص سوسیس تازه:
انگشت سبابه را بر روی سوسیس فشار دهید. بعد از برداشتن انگشت اگر بر روی سوسیس جای انگشت نماند، سوسیس تازه است.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
از بین بردن بوی داخل ماشین
چرا با وجود اینکه پنجره‌های ماشین را باز می‌گذارید، باز هم وقتی سوار ماشین می‌شوید بوی نامطبوعی به مشام می‌رسد؟ بو در پارچه و صندلی‌های ماشین نفوذ می‌کند و ماندگار می‌شود. برای حل این مشکل مقداری جوش شیرین روی صندلی‌های ماشین بپاشید و بعد از 15دقیقه با جاروبرقی صندلی‌‌ها را تمیز کنید. از خاصیت بوگیری جوش شیرین استفاده کنید. یا یک ظرف را با سرکه یا آمونیاک پر کنید و یک شب تا صبح، داخل ماشین بگذارید و پنجره‌ها را باز بگذارید تا بو جذب سرکه و یا آمونیاک شود.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
یازده مكان مخفى در خانه براى انبار كردن وسایل
هر خانه اى ظرفیت هایى براى انبار كردن وسایل خارج از انبارى رسمى و شناخته شده دارد كه معمولاً به طور كامل و بهینه مورد استفاده قرار نمى گیرند.

این فضاها را در خانه خود كشف كنید واز آنها استفاده کنید. مثلاً :

1 - از اختلاف سطح هاى باریك میان دو دیوار یا فاصله بین دیوارها براى ساختن یك رخت آویز زیبا استفاده كنید و لباس هایى را كه كمتر مورد استفاده قرار مى گیرند در آنها انبار كنید.

2 - در فاصله بین كف اتاق ها و كمدها، كشوهاى باریكى بسازید كه براى قرار دادن اشیاى شكستنى و با ارزش مانند سینى ها و دیس هاى چینى مناسب باشند. حوله ها و ملافه ها و نیز لباس هاى زیر را نیز مى توانید در این كشوهاى باریك بگذارید. این كشوها را مى توانید به سادگى با فشار پا ببندید.

3 - فضاى خالى بالاى كابینت آشپزخانه را تا سقف ادامه دهید. در بسیارى از آشپزخانه ها بخش بالاى كابینت ها بدون استفاده رها مى شود. مى توانید بخشى از وسایل آشپزخانه را كه به ندرت مورد استفاده قرار مى گیرند در این كابینت اضافى جاى دهید.

4 - تعداد زیاد كتاب ها و مجلات بخصوص در خانه ها و آپارتمان ها مى تواند مشكل آفرین باشد. اگر كمدهایى در خانه دارید كه از عمق مناسبى برخوردارند مى توانید قسمت عقبى آنها را با یك دیوار كاذب جدا كنید و به عنوان كتابخانه یا محل قرار دادن مجلات مورد استفاده قرار دهید.

5 - فضاهاى خالى ما بین كابینت ها و نیز داخل آنها را با استفاده از وسایل مناسب تجهیز كنید تا از فضاى موجود بیشترین استفاده عملى را كرده باشید. مثلاً به جاى این كه ادویه را در ظروف تزیینى بریزید كه باید آنها را در كنار هم چید و در معرض نمایش گذاشت، مى توانید از ظروفى استفاده كنید كه بتوانید آنها را روى هم بچینید. یا در مورد كابینتى كه در آن بشقاب ها و چنگال ها را قرار مى دهید مى توانید به جاى چیدن آنها، از سبدهاى تقریباً مسطح و نیز طبقه هاى كشویى استفاده كنید.

در مورد گوشه ها كه در اغلب موارد بلا استفاده رها مى شوند مى توانید از تجهیزات مثلثى شكل استفاده كنید و وسایل مورد استفاده روزمره مانند نمك پاش را در آنها بچینید.

6 - از فضاى زیر پله ها غافل نشوید و با استفاده از پرده هاى رنگین یا یك در ِ مناسب از آنها براى انبار كردن وسایل بخصوص مواد غذایى خشك مانند روغن و برنج استفاده كنید.

7 – در باره شیوه بهره بردارى فعلى خود از فضاهاى موجود تجدید نظر كنید. آیا واقعاً نحوه چیدن مبلمان و اثاثیه و وسایل بخصوص در آشپزخانه به بهترین شكل انتخاب شده است؟ در بسیارى از موارد با یك تجدید نظر ساده فضاى بیشترى براى قرار دادن وسایل اضافى خود در سرتاسر منزل خواهید یافت.

8 - كمدهاى لباس را به عنوان مهمترین عنصر انبار كردن در خانه ها در نظر مى گیرند. به جاى این كه در اتاق ها كمدهاى كوچك بسازید سعى كنید كمدهایى بسازید كه تا سقف ادامه داشته باشند و صد البته درهاى آنها نیز به همان میزان مرتفع باشند. جاسازى كشوهاى متعدد در سایزهاى مختلف، ظرفیت كمدها را افزایش مى دهد و نظم و ترتیب بیشترى ایجاد مى كند. همچنین تمهیداتى بیندیشید كه بتوانید در كمدها وسایل بزرگ و حجیم مانند بالش ها را نیز جاى دهید.

9 - حالا دیگر نوبت پاركینگ است. وسایل و تجهیزات اتومبیل ها معمولاً جاى زیادى مى گیرند با این حال حتماً خواهید توانست فضایى براى انبار كردن ابزار آلات ایجاد كنید. از كابینت هاى دست دوم مى توانید براى این منظور استفاده كنید اما هنگام نصب كردن توجه داشته باشید كه ارتفاع اتومبیلى كه در جوار آن پارك خواهد شد چقدر است. كابینت هاى دَردار مطلوب تر هستند چون به این ترتیب وسایل آن بر روى اتومبیل سقوط نخواهد كرد.

10 - در بسیارى از خانه ها در انتهاى راه پله ها یا در ابتدای آنها اتاق كوچكى تعبیه شده است كه براى انبارى استفاده مى شوند. اگر اشیاى اضافى را به داخل آنها پرتاب كنید و آنها بدون نظم و ترتیب و روی هم انباشته شوند(مثل کمد آقای ووپی) یقیناً به زودى فضاى داخل آن با وسایل شما كه به احتمال زیاد دیگر قابل استفاده نخواهند بود اشغال خواهد شد. اگر قفسه هاى كوچك در آنها تعبیه كنید و در كار انبار كردن وسایل، از نظم و ترتیب پیروى كنید احتمالاً همین فضاى كوچك براى مدت هاى طولانى خواهد توانست نگرانى شما براى یافتن مكان مناسب براى انبار كردن وسایل اضافى را از بین ببرد.

11- سعى كنید به هنگام تهیه مبلمان و وسایل چوبى منزل از مواردى استفاده كنید كه داراى كشو یا كمدهاى كوچك باشند. مثلاً اگر تختخواب فرزند شما داراى یك كشو در زیر و یك كمد كوچك در بالاى آن باشد دیگر مشكل «ملافه ها را کجا بگذارم» نخواهید داشت.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
استفاده ی درست از آب‌میوه‌گیری
اگر میوه هسته دارد، ابتدا هسته‌‌ها را از میوه خارج کنید؛ در غیر این صورت هسته‌ها مانع چرخش موتور یا تیغه‌های دستگاه می‌شوند.

در محفظه ی بالا بیش از اندازه میوه نریزید و مراقب باشید تا بیش از حد تفاله در آن جمع نشود، چون به موتور فشار می‌آورد و آن را می‌سوزاند.

در آب‌میوه‌گیری‌هایی که صافی فلزی دارند، اگر فشار تفاله‌ها یا مقدار میوه ی ریخته شده زیاد باشد، صافی از حالت تعادل خارج می‌شود و در نتیجه وقتی دستگاه را روشن می‌کنیم، آب‌میوه‌گیری به حرکت در می‌آید، برای جلوگیری از حرکت دستگاه باید تفاله‌ها را تخلیه کرد و یا از مقدار میوه‌ها کاست.

هرگز موتور را درون آب فرو نبرید.

قسمت‌های متحرک بالای آب‌میوه‌گیری مثل درپوش و تیغه را پیش از روشن کردن دستگاه کاملاً در جای خود محکم کنید.

پیش از خاموش کردن و ایستادن کامل موتور، هرگز در پوش آن را باز نکنید.


دستگاه را از دسترس کودکان دور نگه دارید
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
علت داغ شدن آب‌میوه‌گیری
اگر آب‌میوه‌گیری شما پس از روشن کردن خیلی سریع داغ شد، این یک هشدار است که می‌تواند سه علت داشته باشد، محور موتور در پوش‌ها لقی دارد و یا اینکه موتور نیم سوز شده است. حتماً از یک تعمیر کار کمک بخواهید
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
علت حرکت آب‌میوه‌گیری
اگر در حین استفاده از آب‌میوه‌گیری، حرکت می‌کرد، بدین معناست که صافی تعادل ندارد و یا محفظه آن پر شده است.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
بخارپز كردن سبزیجات:
اگر بخارپز ندارید، اصلاً نگران نباشید. برای بخارپز كردن سبزیجات فقط به یك قابلمه یا ماهیتابه بزرگ دردار احتیاج دارید. كلید بخار پز كردن مطلوب بریدن سبزیجات و صیفی جات به قطعات یك اندازه است. اگر این كار را به دقت انجام دهید همه سبزیجات در یك زمان پخته می شوند. برای این كار سبزیجات را به قطعات مساوی ببرید و با كمی آب در ظرف بگذارید مثلاً اگر می خواهید یك گل كلم را بخارپز كنید ۴ یا ۵ قاشق غذاخوری آب كافی است.
ظرف را روی شعله متوسط یا متوسط رو به زیاد بگذارید تا آب ته ظرف به آرامی به جوش بیاید. بعد در ظرف را بگذارید تابخار درون ظرف جمع شود. هرازگاهی سری به ظرف بزنید تا آب آن تمام نشود و اگر لازم شد كمی آب اضافه كنید. وقتی چنگال به راحتی در قطعات سبزی و صیفی فرو برود كار پخت تمام شده است. نگذارید پخت آنقدر ادامه پیدا كند كه سبزیجات له شوند.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
مرد

 
پخت حبوبات:
هنگام پخت لوبیاها و حبوبات دیگر هر افزودنی، مانند مواد اسیدی مثل آب لیمو، سركه، گوجه فرنگی، سس گوجه فرنگی را كه در اواخر پخت اضافه كنید باعث می شود وانرود و شكل خود را حفظ كنند. اما باید مراقب باشید این كار پیش از نرم شدن حبوبات انجام نشود چون در غیر این صورت فرآیند پخت بیشتر طول خواهد كشید.
▪ برشته كردن گوشت: به تعداد لازم پیاز پوست بگیرید و ورقه ورقه كنید و كف تابه را كه قبلاً چرب كرده اید با آن بپوشانید. سپس ورقه گوشت استیك را روی آن بگذارید. با این روش برشته كردن، گوشت با كف ماهیتابه تماس پیدا نمی كند و بیشترین مقدار چربی از گوشت خارج می شود. البته كسانی كه معذوریتی ندارند، می توانند پیاز سرخ شده و طعم گرفته را نوش جان كنند.
 حیات آدمی همچون حبابی است بر سطح دریا
     
  
صفحه  صفحه 4 از 59:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  56  57  58  59  پسین » 
خانه و خانواده

Housework | ‏نكات خانه داری

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA